IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
11. říj 2012

@evikj33 Řádím od dvou 😀

Taky plivu a slintám a navíc...posílám psychickou podporu jedné černé perličky 😀 Seděla tu u mě a tak jsem jí řekla, jak bojujete 🙂 Se pro vás nechala zvěčnit....na virtuální podporu a pošmajchlování 😀 😀 😀

danaho
11. říj 2012

@sal80 Manuálně zručná jsi po mě 😀 a já jsem zase od 5 nemohla spát,takže jsme se krásně vystřídaly. ppo snídani už jsem dávno,teď přemýšlím co posvačím 🙂

danaho
11. říj 2012

@evikj33
@sal80 teda musíte u toho tak prskat 😀 😀 😀 Stojím s hokama v řadě a chytáme ty tfujfance 😝

danaho
11. říj 2012

@evikj33 já jsem děsnej živel když se dostanu mezi lidi. za týden máme bowling od práce i s rautem. Sám si maximálně kousek dietní šunky a zeleninu. Řízečky a sýr s ořechama musím nechat ostatním ☹ Kdybych já nebyla alespoň takový labužník 😢
Vašek má venku už tak 3 nebo 4 zuby. Ani nevím. Ještě ho čeká myslím jeden v listopadu. Ale zvládá to dobře. Teď má rýmičku a bolí ho v krku.

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho Však Tě v té manuální tuposti nenechám samotnou 😀
Plivat a slintat budu klidně i osobně, dívko 😉

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho Mě teď stály zuby 4000Kč. A to chodím pravidelně 2x ročně na preventivku 😒

danaho
11. říj 2012

@sal80 K čemu zuby,mělo by ti stačit žužlání ?😀 😀 Takže ty mě přijedeš poplivat a já ti za to udělám nějakou dobrou kašičku,nebo jiné matlavé jídlo . To ty máš moc ráda 😝 😀

katuleb
11. říj 2012

@evikj33 jj je to tak mrńousci jsou zlatí,ted jen řešíme komu zadat kocourka,včera se jedna paní ozvala,ale nelíbila se nám už po mailu,takže tady to určitě nedopadne.chceme někoho kdo bude na kocourka hodný.....teda není to legrace někoho vybrat... 😒

katuleb
11. říj 2012

@skifarka no my máme dvě kočky,ted dvě koťátka a jedno zustane doma,pak dva pavouky,hada a rybky,takže se vážně nenudíme..... 😀

katuleb
11. říj 2012

@hydrangea tak mě zjistili protilátky na spermie manžela a zvýšenou buněčnou imunitu......a po prednisonu jsem hotová,taky jsem přibrala a to spaní je děsné,prostě to nejde a nejde,a jsem docela unavená a bolívá mě hlava dost....ale vydržíme to že.... 😉

katuleb
11. říj 2012

@danaho
@sal80 teda děvčata s Vámi se člověk fakt nenudí.... 😀 😀 moc ráda bych Vás poznala osobně...

katuleb
11. říj 2012

@dadakin šikovná a moc moc,držím palce ať dopadne rozvod na výbornou a hned nám dej vědět ... 😉

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho Kašičku papám 😝, nepapám takový ty šmejdy rozmočený...knedlíci v omáčce, smetanový dort - tam jsou rozňahňaný ty piškoty... Kolikrát Ti mám říkat, že mi měkký věci do huby nesmí? 😀

sal80
autor
11. říj 2012

@katuleb My bysme se s @danaho také už chtěly poznat osobně 😀, ale bojíme se, abychom se ještě kdy vrátily domů 😀 Mám pocit, že kdyby nás spolu zavřely do basy a po 20ti letech pustili, tak mi se budeme muset scházet na svobodě dál, aby jsme si to všechno dořekly 😀

danaho
11. říj 2012

@sal80 Nikdy neříkej nikdy. Třeba ti jednou zachutná. Však já tě ještě naučím... 😀 😀 😝
@katuleb Jak píše Saša z lochu by jsme zamířily rovnou někam do kavárny to dopovídat. Jinak já bych vás všechny taky moc ráda poznala osobně. Škoda že jsme od sebe tak daleko ☹

sal80
autor
11. říj 2012

Ale třeba...třeba by existovala nějaká možnost domluvy na setkání... No ne? 😅

danaho
11. říj 2012

@sal80 Já bych byla pro. Někde uprostřed cesty. Asi Praha ne? Tam by jsme se dostaly všechny. 🙂

katuleb
11. říj 2012

@sal80
@danaho to by asi šlo Praha snad ale myslím,že já to mám stejně nejdál 😀 no ted tam zrovna jedu 22.10.....ale my naštěstí děláme mezizastávku u rodičů v Pardubicích...

katka1311
11. říj 2012

Ahoj 🙂
Ježíííši vy jste toho tady nadrbaly 😀 ,normálně nestíhám. Byla jsem dnes na KO na rehabkách,tak mám prodloužení až do 30.10.takže doufám,že na nemocenské mě ještě dr.nechá?Jdu k ní zítra. Dnes už mám za sebou i ten RTG páteře.Jinak na to vyšetření na ty karpalní tunely jdu 23.10.doufám,že bude vše o.k.
Jinak dnes a zítra má Davídek volno,tak jsme lítali po městě a sháněli kalhoty a boty.Když povýšil v práci tak se musí i dle toho oblékat 😀 .
Jinak jsem psala do CAR a mám už schválení od pojišťovny 🙂 .
Všem vám přeji hezký den 😀

katka1311
11. říj 2012

@sal80
@danaho
já vás chci taky poznat 😀
Kakao od Sašenky 😀
Radlera s Danuškou 😀
Kdo další?????

danaho
11. říj 2012

@katuleb do Prahy nám to jezdí asi bez problémů všem. Takže proto jsem ji navrhla. Akorát já můžu jen víkendy. Jsem v práci od pondělí do pátku od 7 do 16 h. To nevím jak by jsme to domluvily. hlavně vy co máte už děti,to bude asi problém. 😨
@katka1311 Akoj Kačenko,tak bezva pojšťovna je rychlá. 😅 Alespoň zase nějaký pozitivum. A Davídka máš vyfešákovanýho. Paráda 😅

katka1311
11. říj 2012

@dadakin moc pěkná výzdoba 🙂 i věnečky 🙂
@hydrangea ahoj vítám tě mezi náma 🙂 Je mi moc líto co se ti přihodilo ☹ .

danaho
11. říj 2012

@katka1311 Bezváááá tak musíme něco vážně domluvit 😅

katka1311
11. říj 2012

@danaho já mám děti u mě to problém není a v Praze mám rodinu,hned bych jela. 😉 .Jj Davídek je teď krásný 😀 .Ne že by předtím nebyl 😀 .

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho Prahu beru!!!!!!! IHNED? 😀
@katuleb Nejdál? Odkud jseš? 🙂

katuleb
11. říj 2012

@sal80 z Ostravy stejně jako katka 1311.......tak asi vedeme co se týká dálky myslím 😀 😲

sal80
autor
11. říj 2012

@katuleb To asi jo, máte to štreku ☹ Nabídla bych vám nocleh, ale sama bydlím ještě o dalších 140km dál 😒

katuleb
11. říj 2012

Dámy dnes jsem měla na návštěvě jednoho krasavce tak neodolám a musím vám vložit fotku.....no ikdyž myslím,že spíš přišel za jinými slečnami.. 😀 no není nádherný???,

katuleb
11. říj 2012

@sal80 no doufám moc že nám to někdy dopadne a sejdeme se....

sal80
autor
11. říj 2012

@katuleb Buď se domluvíme, nebo ne 😒 Sama bych ráda dorazila ještě dvě v jednom. Nechce se mi plahočit s čerstvůňkou 😕