IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
28. dub 2012

@sal80 nemám prasátkovat. Ale vzala jsem si kapky a už se to uklidňuje. Saši pokud by se to zhoršovalo,tak hned volej do CAR. Snad to OHSS nebude. 😉

sal80
autor
28. dub 2012

@evikj33 Kočko moje, bych se ladila hned, ale nějak mě všechno bolí a pak..bojím se a nejde se tomu ubránit. I když se i moc těším, to ano.... 😅 😀

sal80
autor
28. dub 2012

@danaho Neboj, to bude dobré a když ne, tak....OHSS zvyšuje pravděpodobnost úspěchu u ET 😀

evikj33
28. dub 2012

@sal80 A počkéj jak budu hotová já,po minulém nezdaru.toho 1telefonu se ani nedožiju. 😎 Jsme natom všechny stejně,ale strachu a obav se už nezbavíme,tak se snima musíme sžít.Určo se krásně dělí,tak jak mají at mužou co nejdřív k mamince.

danaho
28. dub 2012

@evikj33 Ahoj, jsou to jen nějaký blbí erupce na slunci. 😠 Zase bude líp. Už se nám ta stimulka blíží, tak to nevzdávej 🙂

sal80
autor
28. dub 2012

@evikj33 @danaho Líbí se mi, jak se tu navzájem konejšíme a samy máme stažené půlky až běda 😀 😀 😀 😀

danaho
28. dub 2012

@evikj33
@sal80 na první pokus jsem ještě nepsala na MK a i když mě přítel naprosto podporuje tak jsem na to byla sama. Teď mám ty stažené půlky s váma a je to lepší pocit. Vy rozumíte mým pocitům a náladám. Prožíváme teď stejné strachy 😕

sal80
autor
28. dub 2012

@danaho Jsem na nás zvědavá. Hlavně (teď budu asi sobecká) na sebe v pondělí... 😅 😅 😅

katka1311
28. dub 2012

Holky já taky nemám náladu ☹ .Byla jsem dnes v práci ale jen do 15h a těšila se budeme n zahradě grilovat,nemohla jsem se dočkat až budu doma.Přijedu domů a bylo po náladě,normálně mě to přešlo ☹ chtělo se mi jen ležet u TV a čumět do blba.Nakonec jsem teda venku na zahradu šla a grilovalo se,páč manža vše připravil ale nevím je to divné.Nejraději bych zalezla někam a přemýšlela nad tím co mě čeká.
@sal80 V pondělí na tebe myslím 🙂

beryltm
29. dub 2012

Krásnou neděli přeji.
Můžu se k vám přidat?
Mám za sebou třetí IVF, kdy mi v pátek zavedli osmibuněčného frajéra áčkového s AH. Při prvních dvou pokusech jsem to měla tak že u prvního nedošlo k transferu vůbec (přestali se vyvíjet ) a u druhého mi zavedli jednoho jediného (do mrazáčku opět nic). Tento pokus taky zbyl jeden jediný a do mrazáčku taktéž nic.
Minulý pokus jsem po ET ležela jak blázen a nepovedlo se. Tento pokus to beru tak že jestli se má uchytit tak se uchytí. Nenosím nic těžkého ale jinak funguji normálně.Včera jsme dokonce jeli autem k mojí ségře na grilovačku. I to IVF je o štěstí a záleží jak má připravenou dělohu na ty špuntíky co nám vložej.
Moc Vám všem držím palce. Podle toho nového zákona je tento pokus náš poslední, protože nepřipouštějí že se u jednoho cyklu nezdařil ET a počítají to jako transfer dou embryek 😒

sal80
autor
29. dub 2012

@katka1311 Asi je fakt něco ve vzduchu, bo co, neb i já jsem taková zamyšlená, polehávací a zmordovaná 😒 Ale z 😒 se bude dobře, uvidíš 😉
Mysli, prosím, mysli.... 😵

sal80
autor
29. dub 2012

@beryltm Ahoj a vítej k nám 🙂
Máš v bříšku jednoho bojovníka? 🙂 Hmm...moc držím palce 😉 Já si jdu pro svou "nadílku" v pondělí ráno 😀 Kolik jich tam ale na mě čeká, netuším 😒
I když teď podstupuješ 3.IVF, tak máš nárok ještě na jeden pokus, protože Ti nebyla ani jednou vložena emrya dvě - 1.IVF - 0, 2.IVF - 1 a 3.IVF - 1. A pojišťovna nemůže počítat automaticky tak že byla vložena 2 embrya, když navíc nedošlo ani k ET 😠 😠 😠 Máš nárok ještě na 4.IVF na pojišťovnu. Jakou máš pojišťovnu?
Tvůj přístup je zdravý 🙂 Šetřit, ale nelitovat a "nestonat". Já první IVF chodila do práce tak, jako bych otěhotněla normálně. Nevyšlo to a tak měním taktiku - jsem na PN a uvidíme 😉 Ono je jedno, jaká taktika je zvolena, hlavně, aby to vyšlo 🙂

beryltm
29. dub 2012

Sal jojo mám v sobě jednoho bojovníka. snad je silnej a uchytí se 😉
Já doma třeba umyji nádobí a jdu si lehnout na gauč, pak jdu zas něco malého udělat a zase leháro. prostě funguji ale pomaleji.
Já mám VZP. Takhle mi to řekli v caru. Připadá mi to taky nefér. ale já věřím že nám to tentokrát vyšlo a další už nebude potřeba 😎

katka1311
29. dub 2012

@beryltm Ahojky vitej mezi náma.Tebe já znám z emimina 😀 Dlouho jsem přemýšlela jestli se k vám přidat .Gratuluji k bojovníčkovi🙂
@sal80 sašenko na tebe já zítra myslím.

katka1311
29. dub 2012

Jinak babenky moje krásnou sluníčkovou neděli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danaho
29. dub 2012

@sal80 Ahoj Saši, zítra na tebe budu také myslet. 🙂

danaho
29. dub 2012

@beryltm Ahoj, vítej mezi námi 🙂 Držím moc palce aby to tentokrát vyšlo. Jak píšeš o tom,že už Ti nebudou hradit 4 pokus,tak to by mi přišlo dost nefér a nelogické. Já začínám stimulovat na 2 IVF v pátek 4.5. U prvního pokusu e mi ze 7 embrijí přestaly 4 hned druhý den vyvíjet,další den 2 a na ET mi zbyl 1 bojovníček který se bohužel nechytil. Teď doufám,že to bude lepší. 😉

katka1311
29. dub 2012

@danaho Danuško ahoj 🙂 datum se nám blíží 🙂

danaho
29. dub 2012

@katka1311 Ahoj Káťo, no právě...možná právě proto ty moje stavy melancholie a strachu ☹ Za chvíli si půjdu připravit prášky co budu od zítra baštit. Je jich hromada. Budu jak narkomanka 😀 😀 😀 Jak se cítíš ty,je to dneska lepší?

katka1311
29. dub 2012

@danaho Jj dnes je to lepší víkend jsem měla pracovní ☹ jaké prášky budeš brát.Já beru acidum folicu(listovka na předpis)a Prednison.

sal80
autor
29. dub 2012

@beryltm Tak to fungujeme stejně 🙂
Já se na to ptala v CARu taky a řekli mi toto. Ale možná jsem to popletla 😨 Zítra se Ti zeptám 😉 Ošidit Tě nenecháme 😒 🙂

sal80
autor
29. dub 2012

@katka1311 😵

sal80
autor
29. dub 2012

@danaho @katka1311 Čau kopretiny moje 😀

danaho
29. dub 2012

@katka1311 2 prášky Medrolu (to je jako Prednison), Letrox na štítku (ten beru pořád), Pentomer retard (kvůli endometrioze) taky 2 prášky denně a pak Siofor, to by mělo trochu prý zlepšit kvalitu vajíček. No a k tomu listovku a budu pít Calcium 2x denně. Uff snad jsem na nic nezapomněla 😀

danaho
29. dub 2012

@sal80 čauky slunečnice. TAK ZÍTRA 😅 😵 😵

sal80
autor
29. dub 2012

@danaho Jo, jo...zítra 😅

danaho
29. dub 2012

@sal80 Doufám,že pak dáš hned vědět. Budu v práci ja kna trní 😉

beryltm
29. dub 2012

Sal a ty sis nevolala do caru kolik máte vajíček a kolik se jich vyvíjí? já si mohla volat každý den. Na zítra ti držím moc palce 😉
Kaťo z emimina to je dobré 😀 si se mohla klidně vetřít jakl já teď k Vám 😎
Dani ty si opravdu jako narkomanka. jsi jak chodící lékárnička 😀
Sal to si hodná, že se na to optáš, ale myslím si že je to tak jak jsem psala. bohužel. 😢

sal80
autor
29. dub 2012

@danaho Jasně, že dám vědět 😉 Sama jsem zvědavá až běda. A pos...ná ještě víc 😅 🙂

beryltm
29. dub 2012

A kolik jsi měla folíků a vajíček víš?