IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
29. dub 2012

@beryltm Volala jsem tam v pátek, ale o víkendu není komu volat, protože na embryology číslo nemám... ☹
Mám prosbu, když odepisuješ na vzkazy, tak klikni na "odpověz", které je vždy pod tím vzkazem, na který odepisuješ 😉 Je to pak přehlednější 😉

sal80
autor
29. dub 2012

@beryltm Kdo měl mít kolik vajíček a folikulů, já? 😕

danaho
29. dub 2012

@sal80 jsem s tebou kočičko a jak jsem psala v pátek emrouškům jsem domlouvala 😀 Bude to dobré.
@beryltm nikdy jsem nic nebrala a teď taková zásobička. Ještě že jsem si koupila takovou tu třídící krabičku na prášky pro důchodce. Dneska to tam nasypu na celý týden a budu to nosit v kabelce. Jinak bych si nevzpomněla 😀 😀 Taky mi ty placené pokusy vrtají hlavou,zkusím hledat nějaké info na netu 🙂

beryltm
29. dub 2012

@sal80 Ahááá já nevěděla jak tam ty jména na začátek dáváte 😀 tak teď už to vím. Děkuju za radu 😎 Jinak ta otázka z vajíčkama byla na tebe 😉

@danaho máš těch léků opravdu požehnaně. a ty začínáš se stimulkou?

danaho
29. dub 2012

@beryltm začínám píchát v pátek Menopur.Mám krátký protokol.Takže do 14 dnů pak bude OPU a ET. Ty jsi měla jaký protokol?

beryltm
29. dub 2012

@danaho Teď jsem měla krátý. píchala jsem si třista jednotek gonalu a pak ještě orgalutran. ale píchala jsem si déle protože jsem špatně reagovala. u prvního ivf jsem stimulovala fostimonem 225 jednotek a u druhého ivf 225 puregonem.U fostimonu jsem měla dlouhý protokol a u druhého taky krátký protokol.

danaho
29. dub 2012

@beryltm první pokus jsem měla také krátký protokol. Píchala jsem 300 jednotek Merionalu. Teď mi zvýšila dávky a budu píchat 375 jednotek Menopuru. Už aby to bylo za mnou 😖 Budeš si dělat těhu test,nebo máš přijít na krev?

sal80
autor
29. dub 2012

@danaho 😵
Lékovka......Ty jsi taková naše oma, že? 😀

sal80
autor
29. dub 2012

@beryltm Měla jsem 13 folikulů a z toho bylo 7 vajíček. Pět zralých a dvě né uplně zrala, ale zkusili je nechat "dojít". Nakonec to zůstalo u pěti a pět se jich oplodnilo. V pátek byla stále ještě paterčátka, takže zítra zjistíme, kolik jich je po víkendu.... Snad bojují všechna 🙂

danaho
29. dub 2012

@sal80 srandičky 😀 Co je oma? 😕

sal80
autor
29. dub 2012
danaho
29. dub 2012

@sal80 tady je dneska někdo vtipnej. 😀 😝 😝 To si vyřídíme Sašule 😠 A ty jsi OPA 😀 😀

sal80
autor
29. dub 2012

@danaho Teď jsi mi to dala 😀 😀 😀

Holky, krásně mi to tu voní 😉 Peču kuřátko a line se to tu....hmmm 😵 😵 😵

danaho
29. dub 2012

@sal80 Děláš nám chutě. Ještě že kuře nemusím 😀 😀 😀 Já si dneska udělám jen zeleninový salátek s toustíkem.

cilkaa
29. dub 2012

Ahoj holky,
Přeji hezky teplý vecer 🙂 my jsme venku 🙂

Zitra v 11 h nástup, tak mi držte.

A zádný splíny tadyk, dyt´ je tak kraaaasně.

@sal80 zitra bude šťastný den, tak tfuj tfuj. Berete 2 ?

@veromira sakr blé, to mě moc mrzí, vím, co je to zkalmaní, ale musíme bojovat, dokud to mímo prostě nedostaneme. Přeji mnoho sil. Zkus popřemýšlet o Reprofitu, CAR by se měl změnit, pokud to podruhé nevyjde. I psychicky, nová šťáva atd.

sal80
autor
29. dub 2012

@danaho Nad mým kuřetem by sis svou nechuť k tomu masu rychle rozmyslela 😝 😀 Ale salátek a toustík....hmm...to taky papáááám 😀

@cilkaa Zítra hodně štěstí 🙂

danaho
29. dub 2012

@cilkaa ahojky, zítra je tvůj a Saši velký den. Budu na vás obě moc myslet. A ty taky dej vědět kolik jsi měla vajuch a jak ti je. Tfuj tfuj tfuj pro štěstí 😉 😵 😵

danaho
29. dub 2012

@sal80 od tebe bych snědla i chleba s máslem. 😀

evikj33
29. dub 2012

Ahoj holky 🙂 @beryltm vítám tě a gratuluju.Jinak si myslím že je to jak píše sal80 Máš nárok na 3IVF,ale pokud nedošlo u 1IVF k ET tak na4IVF,podle nového od 1.4.2012 je to 4IVF pokud u prvních tuším2IVF pokusu bylo vloženo pouze 1mimi. 🙂

sal80
autor
29. dub 2012

@danaho Já vím, když Ti chleba vlastnoručně upeču a máslo utluču 😀

sal80
autor
29. dub 2012

@evikj33 Ahoj. Přesně tak to vím taky. Zítra hodím i tak dotaz v CARu, ať nám tu naší @beryltm neošidí 🙂

evikj33
29. dub 2012

@sal80 Doufám že už jsi pomalu maminkovsky nalazena na ty své mrnousky.Zítra držím pěstičky at jde k mamince ten největší bojovník/ci.A snad budou i sourozenci k ledu. 😉

evikj33
29. dub 2012

@cilkka A ty se zítra ukaž jako pořádna chovná nosnice.Přeji at je vajuch tak akorát na páreček krásných miminek. 🙂

sal80
autor
29. dub 2012

@evikj33 Drž, holka, drž...prosím 😅 😵 Taky si přeji, aby alespoň dvěma zamrzl úsměv na rtech 😅

katka1311
29. dub 2012

Teda holky jak jsem tady tak nic nepíšete a jak pak příjdu tak tady 2 stránky nadrbané 😀
@sal80 Tady má někdo dobrou náladu.Už zííííítra 🙂 .cmuk cmuk cmuk
@danaho Danuško ty máš celou lékárnu 🙂 Na kvalitu vajíček bych taky něco potřebovala 😒 .
@cilkaa Ty jdeš zítra na OPU?držím palečky.Pak napiš výsledek a co tvoje bříško 🙂
@evikj33 Ahojky 🙂
@beryltm tak já se vetřu 😀

sal80
autor
29. dub 2012

@katka1311 Jen ma pocucaj...pro štěstí...cucáááááááj!!!! 😀 😀 😀 😀

katka1311
29. dub 2012

cucáááááám jak nejlíp můžu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1311
29. dub 2012

@danaho a mě slíbila kakao jestli budu dojíždět do CAR do Varů 😀 😀 😀

danaho
29. dub 2012

@katka1311 to je teda slibotechna. já už mám slíbené kuřátko a pizzu a upéct chleba. To si tam dáme sraz a uděláme rovnou mejdan,ne? 😀 😀 😀
@sal80 Děvče ty budeš od nás tak pocucané 😀 😀

katka1311
29. dub 2012

@sal80 ty budeš fakt uslintaná 😀
@danaho mejdan roku 😀 já přijedu sednu na student agency a jéééédu 😀