IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
1. čer 2012

@janinka1984 NIc vám nedělali? 🙄 Šmejdi!!!! 😠 Ať vám udělají imunologii, genetiku, hematologii, karyotyp, a vyšetří Ti štítnou žlázu. Může tam být malý problém, který bude mít na triku pláč po každém IVF (ETu, KETu ☹), bude to házení peněz z okna a přitom bude stačit baštit chvilku tabletky, či si píchat injekce... 😉

katuleb
1. čer 2012

@sal80 ahoooooooooj

veromira
1. čer 2012

@dadakin já jdu ještě do heliosu na konzultaci, protože chci vědět ještě dál co mě kde řeknou a stejně chci počkat až na prázdniny, protože jedeme k moři a to bych nemohla být moc na sluníčku. Říkám si že když si to musím platit tak si obejdu co se dá a poptám se 🙂

danaho
1. čer 2012

@katuleb to je nejlepší. My jsme na tom uplně stejně. Ale zatím mi to moc nejde na to myslet. Ale kvůli prckovi k tomu možná dojdem 🙂

dadakin
1. čer 2012

@katuleb mě čeká svatba 30.3.2013 synovec kdyby mě vyšlo 2 ivf tak bych to asi nestíhala

janinka1984
1. čer 2012

@katuleb To je fakt zajímavé,že to nevyšlo,ale teď už musííííííí 🤐

katuleb
1. čer 2012

@danaho jasan na to je času dost a pak se to dá zvládnou celkem rychle ... 😉

janinka1984
1. čer 2012

@sal80 no pokud to nedejbože nedopadne,tak dostanou kartáč a vydupu si všechna vyšetření 😠 ale já pořád doufám,že to vyšlo,fakt se tak cítím 🙂

katuleb
1. čer 2012

@janinka1984 no tohle je moje první ivf jestli jsme se špatně nepochopili a ted jsem měla 8den po et negativní test co nebyl z raní moči a tak už čekám na pondělí na krev do Caru na výsledek a pak nevím co dál pokud to neklapne..... 😒 asi další vyšetřní ....nevím ale pjdem když tak zas na to....

dadakin
1. čer 2012

@janinka1984 já jsem u třetího těhu taky cítila že to nevyšlo a bylo zamlklí těhu ve 12.týdnu a pak jsem měsíc po revizi otěhotněla a věděla jsem že to je ok a bylo.no a ted jsem se taky necítila těhu a bylo to ko.

sal80
autor
1. čer 2012

@janinka1984 Co je pár měsíců čekání oproti 11ti letům negativních těhotenských testů? 😅

@danaho Ano. Tobě kouká Vendelín do výstřihu, že? 😀 😝 Tedy...když je doma - nemyslím teď, když jsi doma jen s maminkou 🙂

sal80
autor
1. čer 2012

@katuleb Ahoj kopretinkóóóóóó

janinka1984
1. čer 2012

@katuleb 8 den po ET a měla si PK?A jaká embyjka?

sal80
autor
1. čer 2012

@janinka1984 To je moc dobře - pocity jsou mnohdy nejspolehlivějším těhotenským testem 😀 😉

janinka1984
1. čer 2012

@dadakin tomu se říká 6 smysl......

katuleb
1. čer 2012

@janinka1984 jo měla jsem 5denní kultiaci a počínající blastocystu či co a proto myslím že to asi neklaplo už ale bylo prostě pomalejší tak si říkám že se třeba zavrtalo později ☹

janinka1984
1. čer 2012

@katuleb Ještě neházej flintu do žita,jesli nešpiníš tak je to super a testík bych zopákla z ranní moče 10den.Atřeba tam na tebe vykuknou // 😉

danaho
1. čer 2012

@sal80 co do výstřihu. Kontroluje mi moje nalitý prsa. Každý den mi je musí ohmatat jestli jsou pořád tak tvrdý a pevný 😀 😀 Mamka mi právě zvládla poprvé píchnout včelku. Bravoooo 😅

janinka1984
1. čer 2012

@sal80 😅 hlavně mě fakt zaráží ty bolavá prsa....tak mě naposledy bolely,po porodu,když se nalévali mlíčkem....

sal80
autor
1. čer 2012

Holky moje, asi půjdu na kutě. Nějak se mi zavírá oko - to druhé už se zavřelo 😀 Chovejte se tu slušně, ať se za vás nemusím červenat 😝 Hlavně za @danaho , to je cácorka...jéje 😀 😀 😀
Krásné sny, princezny 🙂 😔

katuleb
1. čer 2012

@janinka1984 desátý den je to dnes ale fakt nemám odvahu,chci si ještě užívat ten pocit že třeba to klaplo....nešpiním vubec ,břicho bolí že si myslím každou chvíli že přišla mrcha ale naštěstí nic, kdyby se na to dalo spolehnout ale díky tomu utrogestanu to asi nedostanu jen to asi drží 😒 ☹

katuleb
1. čer 2012

@sal80 tak dobrou noc a pěkně se s miminkem vyspinkejte a bacha at ti neupadne čelo na klávesnici 😀 páááááá a dobroooooooou

sal80
autor
1. čer 2012

@danaho Maminka je šikulka 🙂 Posílám jí pusu a minutu obdivného (virtuálního) pohledu 🙂 Počkej...teď máme prsa pevná, ale počkej, jaké "lajdáky" nám z toho zbudou 😀 😀 😀

veromira
1. čer 2012

@sal80 dobrou noc mamčo..

janinka1984
1. čer 2012

@katuleb no já se rozkrvácela i po utrogestanu a to jsem ho zaváděla 4 ráno a 4večer.To vypadá nadějně....tak se testni až ten 14 den jak doporučují v RF......

katuleb
1. čer 2012

No dámy taky budu asi následovat sal80 a pujdu na kutě....je tu jiný vzduch na chalupě a uspává mě teplíčko z krbu,teda mám spíš pocit že mi to teplo taví i notes a moje levé ucho,zalezu do peřin a budu ještě vzdělávat ducha knihou.....takže mě pak vzbudí manžel až mi bude sundávat brýle a odlepovat knihu od uslintané pusiny....dobrooooou vše a pěkný víkend všem přeji pa pa pa holky jsem moc ráda že jsem vás tu poznala.... 🙂

veromira
1. čer 2012

@katuleb já jsem začala špinit 11 den a taky jsem brala utroš 2-2-2 a 12. den jsem šla na kreva a už jsem to zase cítila že je to špatně. Nechci tě ale znervoznovat, kamarádka zase špinila celou dobu těhotenství a když ještě nic tak to je dobrá zpráva 🙂

katuleb
1. čer 2012

@janinka1984 13 den v pondělí mám konrolu krve v Caru a děkuji za podporu,taky ještě trochu věřím,lhala bych kdybych řekla že ne.... 😉

katuleb
1. čer 2012

@veromira děkuju taky beru 2-2-2 tak třeba to bude ještě ok... 😉

janinka1984
1. čer 2012

@katuleb tak krev je nejspolehlivější,tak pak písni jaká byla hodnota....a moc se šetři ,ale fakt nešpiníš nekrvácíš,to je dobré znamení,věř mi.Já už jdu taky na kutě...tak dobrouky a díky za fajn pokec 😉