IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

bojisek.4
10. črc 2012

zase sama sobe ty jo co to dnes delam

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho no a pri ET jste meli povoleny sex 😕 ja ho mam zakazany pokud to dopadne vse jak ma tak 3 mesice bez 🙄

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 bojisku zase píšeš sama sobě 😀 My jsme letos absolvovali 2 IVF,to věčně zavádíš Utrouš a já po ET sex nechtěla. Bála jsem se. Když už to vypadalo,že jo,tek jsem začala krvácet a bylo....A mezi IF jsem brala kvůli endometrioze antikoncepci a to jsem zase pořád špinila,takže jsme se do toho moc nehrnuli. Teď to šestinedělí. Taky přítel zaškrtl konec šestinedělí v kalendáři a prý mu neuteču. vypneme mobily,počítač a je to prý jasný 😀

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 ani nevím.Vím že ho hned po ET nedoporučujou,pak nevím. Chtěla jsem se na to zeptat na UTZ,ale k tomu už nedošlo

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho tak to je jasny nejak odcinit se to musi ale jo no ja se divim me to po ET hned rekli bes 😀 takze manza si bude muset taky pockat 😀 ale co by pro to ti muzsky neudelali ne

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho noasi to tak maji vsici bych rekla 🙂

dadakin
10. črc 2012

docela zajmavé téma myslím že týden po ET5 bez sexu bude stačit ne?????? 😀

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 tak jsou i jiný metody 😀
@dadakin hele ty mlč,ty nedodržuješ ani šestinedělí 😀 😀 😀 Ne já fakt nevím,ale přes ty svině klozavý se mi to i eklovalo. Vždyť to je pořád blátíčko 😀

bojisek.4
10. črc 2012

@dadakin docela pekne teme 😵 no nevim nevim ja radsi nebudu riskovat a manza si pocka bude muset 😀

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho 😀 j to je jasny ze jsou i jiny metody ale chut by asi musela byt taky no a to mi povidej to jsou vazne svině klouzaví hruza kdo to vymyslel 😀

evikj33
10. črc 2012

@dadakin No nám dr řek že pokud nebudem louskat kamasutru,tak rozumně není proti pokud nešpiním,a nejsou žádne komplikace,mi se tulili asi 7den po Et pak jsem trochu zašpinila,tak jsem se bala,ale nevím zda to mělo souvislost.Dnes se tulíme když je chut,protože jak jsem četla u dvojčat je spousta problému,takže nám to třeba brzo zakáží,zatím je vvše OK a nikdo nic nezavrhl. 😎

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 asi nějakej chlap 😀 Kolikrát se mi to kutálelo po podlaze a párkrát v práci vyklouzlo do záchodové mísy. Užila jsem si s tím i psinu 😀

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho jo jo asi jo no jen mi o tom povidej ja si stim taky uzivam 😀

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 já teď mám na 3 měsíce pokoj.Prý se u KET berou jen nějaký prášky a pak můj oblíbený Utrouš na růst děložní sliznice. Jo a taky mi říkala ať si koupím Wobenzym. Ptala jsem se na vitamíny.

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho jj to jo a hlavne kys. listovou alespon 3 mesice predem takhle mi to rikla muj dr.

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 vidíš listovku musím taky vytáhnout a zase jí baštit. Já jsem teď vysadila uplně všechno.Tak až koupím ty vitamíny začnu s tím i tu listovku.

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho no ja se stebou zlato pro dnesek loucim jdu se natahnout tak ti preji krasne sny dobrou noc zitra 🙂

bojisek.4
10. črc 2012

vsem co tu jste preji dobrou noc

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho jj urcite tak se opatruj dobrou

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 hezky se vyspinkej,taky jdu na kutě.Dobrou noc. 😉

dadakin
10. črc 2012

@danaho svině klouzavý budu mít do 12.týdne pokud to dopadne
@evikj33 kamasutru nebudem louskat 😀 on je stejně pryč od pondělí do pátku takže je to fuk
Berušky chtěla jsem se zeptat taky jste nabraly nějaký to kilo po stimulce?????Já jo a hlavně břicho takže co potkávám lidi tak mě gratulují k těhu a vykládejte každýmu že je to po hormonech asi začnu chodit kanálama no 😎

elliem
11. črc 2012

dobré ranko🙂 sex? co to je???🙂)
@danaho taky jsem vše vysadila a teď, když mi řekli, že 23.7 začínáme, jsem hned letěla pro listovku🙂
@dadakin tak skořici do jogurtu...muller má takovou tu mléčnou rejži se skořicí, bude to stačit🙂?

danaho
11. črc 2012

Dobré ránko všem 🙂
@elliem sex je to co mi letos pořád zakazujou 😠 😀

elliem
11. črc 2012

@danaho jo tak proto to neznám, mně nikdo nic nezakazuje 😀

danaho
11. črc 2012

@elliem tak máš ještě pár dní čas se to naučit,pak ti to taky zakážou 😀

elliem
11. črc 2012

@danaho koupím si tedy nějakou naučnou literaturu...třeba "Děvčátko na slovíčko" 😀

dadakin
11. črc 2012

Dobré ranko děvčátka,

@elliem jo to bude asi stačit ten múller,
holky v noci u nás byla taková mlha jak říká kámoška mlha jak na vraždu. 😀 ale ted je už krásně,smradoši ještě spijou mám tady pro změnu syna od kámošky oni to tak přes prázdniny vedou chvílu tady chvíli u nich.Budu muset jít do obchodu a koupit nákou snídanku.

elliem
11. črc 2012

@dadakin a baštit až po ET? 🙂

dadakin
11. črc 2012

@elliem jj od ET jsem začala,holky 4 den od ET,vyjde to nevyjde to tot otázka??????

evikj33
11. črc 2012

Hezké ráno všem 🙂 Tady už zas kula pere. 😎 @dadakin Já nabrala asi 4kg při stimulce,ale ted jak je mně blbě mám 5kg dole 😝 Jinak já ještě cca 10dnu a loučím se se sviněma klouzavejma,konečně,v tom parnu pořád s intimkama uf.