IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
20. čer 2012

@katuleb Tak ho kup, stojí prd a taky pomáhá 😉 A Ty mimo toho, co baštíš (Selzink, E200 a Q10) přidej ještě listovku 🙂

@kiwisek Nestresuj se, ono to dobře dopadne 🙂 Já dnes byla na kontrole a všechno je v pořádku. Přidám fotky, tak se podívej 🙂 Pohlaví jde poznat okolo 15.týdne, ale zprvu je si hodně podobné. Jistotu bych viděla asi tak okolo 20.týdne (za předpokladu 3D a tak 🙂 ), ale je to můj názor 😀

katuleb
20. čer 2012

@sal80 no já baštím i tu listovku,zapoměla jsem ale selzink ne ten jen manžel.....a gratuluji že je vše v pořádku mamino

sal80
autor
20. čer 2012

@katuleb Tak ho bašti taky, ať nemá víc vitamínů než Ty 😀 😀 😀

katuleb
20. čer 2012

@sal80 no už v tom mám chaos a nevím co víc brát a myslela jsem že ten selzink je pro chlapy spíš 😒

sal80
autor
20. čer 2012

@katuleb To není, hezky sysli i Ty 🙂

katuleb
20. čer 2012

😀 Tak musim dokoupit,kurňa mizí to jako blázen a pomalu abych koupila dávkovač léků jak pro duchodce,mám v tom zmatek ... 😀 a myslíš že to bude mít efekt když to budem brát do toho září asi??

sal80
autor
20. čer 2012

@katuleb Jasně, že si kup dávkovač, jako mají důchodci a věř, že nebudeš sama, kdo ho má 😀 😀 😀 A jasně, že bude výsledek znát. Klukům ti jejich bičíkovci zrají 3 měsíce 😉

katuleb
20. čer 2012

@sal80 díky to víš my máme spermio prý výstavní ale málo málo se nám oplodnilo,tak chci zlepšit co se dá a vitamínky by mohli být dobrá cesta ....no a dávkovač zítra to jistí.... 😉

sal80
autor
20. čer 2012

@katuleb 🙂

dadakin
20. čer 2012

ahojky kočky
a já pořád čekám na mrchu abych mohla zažít stimulovat.
@sal80 kočko gratuluji ke kontrole, mě poznali pohlaví u druhýho syna a u dcery ve 13.týdnu jenom u prvního mě tvrdili holčičku a ve 20.týdnu to byl kluk a já to obrečela a chudák měl spousty věcí růžových ale ted už to poznají brzy.
Asi se blíží bouřka no mohla by pořád máme 30st.A musím výpít ten fujtajblovej čaj. 😨

sal80
autor
20. čer 2012

@dadakin Díky 🙂 No uvidíme, jak to bude nás. Také už máme hodně růžové 😅 ...po neteři 🙂

katka1311
20. čer 2012

Ahoj holky 🙂 Jak se máte v těchto parných dnech?

katuleb
20. čer 2012

@katka1311 ahoj Kači,ve vedru umírám,ale jak ty jak jste dopadli???Já nějak asi popletla kam jdete na pohovor 😉

katka1311
21. čer 2012

@katuleb Kači ty si mi psala tehdy z internetu?Nebyl podpis tak jsem si nebyla jistá 😉 .Byli jsme v Reprofitu,dr.nám řekl že to bude boj ale my jsme pro něj výzva.Byl úpřimný v ničem nekecal a vše říkal na rovinu.Ne že tak jo jdeme na to a pod.Ale manža se musí dát do pořádku v pondělí jede na kompletní vyšetření SPG jestli nemá zánět.Tak bojím bojím co mu najdou ☹ .A IVF až v září nejdříve ☹ .

Jinak hezký den děvčátka 🙂

katuleb
21. čer 2012

@katka1311 ahoj jo psala jsem a pmlouvám se že nebyl podpis,určitě to bude dobré a když tak se nasadí určitě nějaké léky a bude to ok,my máme jít na to v srpnu, 10.7. jedeme na to imuno.....ale ted se moc moc bojím...

dadakin
21. čer 2012

Dobré ranko kopretinky,
@katuleb tak jsem vyčetla na jedné diskuzy že Machač můj doktor nedává na imuno takovou váhu,tak si vyber píšu ti to proto páč jak jsem se ho v tom shonu zapomněla zeptat,jináč mrcha nic pořád dnes 32DC no už by mohla né????

sal80
autor
21. čer 2012

Dobré jitro vám přeji, kopretinky moje 🙂 Vyspinkané? 😉

@katka1311 Neboj, bude to dobré. Přinejhorším budete spermijky sbírat, aby se nestalo to, co posledně (což se nestane, protože David (i Ty) už bude klidnější, když bude vědět, že je u ledu pojistka 😉 ) a vy jste odešli s prázdnou ☹ Takže klid, princezno. Léto je jen vaše a květen-červen taktéž 😉 😀

katuleb
21. čer 2012

@dadakin já jsem nikde to nenašla tak uvidím,no už jsme objednaní a stejně dřív na ivf nemužem tak to je fuk,a budu ráda když to budu mít za sebou...snad nic nenajdou....
Teda ale se ti ta mrcha sekla koukám,já jsem zvědavá na sebe jestli to bude v pořádku na čas..

katka1311
21. čer 2012

@dadakin já byla teď u Macháče poprvé a řekla jsem že nemáme imuno ale genetiku ano a on mávnul rukou.Ale my už spolu dítko máme,tak nevím.
@sal80 Sašenko,zrovna včera jsme s Davidem mluvili že kdyby to vyšlo tak mám miminko ve stejném měsíci jak je Danek(syn) 😀 a výročí svatby. 😀 Ale doufám,že spermijky se najdou páč to kryo taky leze do peněz. 😒 A lepší bude jak budou fresh 😀
@katuleb Kači tak vy už v srpnu?To jsem chtěla taky 😒 ale počkám si na září.

katuleb
21. čer 2012

@katka1311 no Kačenko on to bude konec srpna,spíš začátek září taky....a stimulka takže konec září asi stejně....takže nakonec budete dojíždět do olomouce a zákrok v brně???

katuleb
21. čer 2012

@katka1311 no my spolu děti nemáme,ale mám sjiným partnerem tak doufám, že nic moc nenajdou....

danaho
21. čer 2012

Dobré ránko, te´d jsem vás trochu zanedbávala. Ale nějak na mě všechno padlo. Ai to bude trvat dýl než jsem si myslela.
@katka1311 Ahoj Kačenko, u mě vypadá KET taky na září co jsem si počítala. Třeba nakonec budeme bojovat spolu 🙂

sal80
autor
21. čer 2012

@danaho AHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓJ MOJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ DANUŠKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! 😀 😀 😀

katka1311
21. čer 2012

@katuleb Tak to asi budem spolu.Jinak ano KO v Olmíku a zákrok v Brně,ukecala jsem Davida 🙂 Ale já budu mít krátký protokol.Jinak to imuno fakt nevím???
@danaho Danuško zlatíčko,jak se cítíš?Myslím na tebe.KET no super.Tak půjdem do toho spolu:já,Kači a ty 🙂

danaho
21. čer 2012

@sal80 Ahooooj Sašenko moje. 🙂
@katka1311 cítím se...po pravdě hrozně. Ale chce to čas. KETU se bojím,už se bojím uplně všeho. Ale snad přes léto naberu sílu a uklidním se. V pondělí už musím do práce ☹

katuleb
21. čer 2012

@danaho
@katka1311 jooooooo holky září nám to jistí a zvládneme to všechny tři uvidíte 🙂 🙂 😉 😉

dadakin
21. čer 2012

@katka1311 my spolu dítko nemáme mám 3 ale s bývalím,no dneska mě řekl kamoš kartář že mě chybí zelená a mám jest všechno zelený salát,papriky,okurky atd. a ty hormony za ty mě nadal co do sebe rvu že to není zdraví a já na to že mám jenom minimálku že to není taková síla,a on že si ničím zdraví.Ale že ví že otěhotním ještě letos,že to vidí a začal mě říkat něco o dvojčatech tak jsem ho poslala do háje 😀 že si nechávám zavádět jenom jedno embryjko.

danaho
21. čer 2012

@skifarka Ahoj holka, tak na mě to předevčírem dopadlo v plné míře. Mám asi nějakou setrvačnost,že dokud musím tak funguju a když je po všem tak mi pár dní trvá než mi to dojde. Sesypala jsem se jak domeček z karet a to jsem si myslela jak jsem silná. Najednou mám ze všeho strach, nemám víru a to je moc špatně. Nevím jak zase získat tu pohodu a věřit tomu že to dobře dopadne. Ale věřím,že to čas zahojí. Ještě včera jsem si neuměla představit,že půjdu do práce. Ale dneska už mi volala šéfka i kolegyně a obě potřebovaly poradit. V pondělí na mě čeká pořádn blázinec. Ale snad se na to i těším. Nebudu myslet na blbosti. Zítra až půjdu do CAR ukončit neschopnost,tak se chci rovnou objednat k Mudr. na konzultaci co dál, kdy bude nejlepší jít na KET.
A jak je tobě. Nabíráš sílu a to je moc dobře. Pořád je naděje 😉

danaho
21. čer 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, jak se cítíš kočičko? Doufám,že je ti dobře a bříško tě už nebolí. Myslím moc na tebe a věřím,že za týden bude na kontrole všechno v pořádku. Vašek měl jít včera na vytržení zubu,ale nakonec to zrušil. V tom vedru je to prý vražedný a objedná se až bude chladněji. Snad ho to nebude do té doby bolet 🙂

evikj33
21. čer 2012

@danaho Ahoj DANUŠ JSI KOČKA,JAK SE S TÍM PEREŠ,TO MUSÍ VÉST K ZASLOUŽENÉ ODMĚNĚ.VÉNOVI SE S TÍM ZUBEM NEDIVÍM V TOM HORKU SE TO ŠPATNĚ HOJÍ.Nějak to přezkočilo,asi z toho parna,břicho jak kdy,dneska jsem moc nespala pořád se převaluju,hlavou se mně honí všechno možné a to horko mně drtí.Mám pocit že nic nedělám,nic se mně nechce.Snad se to brzo zlomí a bude lépe. 🙂