IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
1. srp 2012

@veromira Máš teda pěkný blázinec s tím stěhováním,ale zase přijdeš na jiné myšlenky.My máme zítra výročí 2 roky co jsme se stěhovali do nového bytu.
Stejně jak to má každý CAR jinak. A teď budeš chodit kam? Mě čeká v září hysteroskopie.doktorka se mi chce podívat do dělohy jestli se mi tam po tom potratu neudělali srůsty a když to bude dobrý,tak v říjnu bych šla na KET. 🙂

dadakin
1. srp 2012

@danaho tak na to vlítneme spolu,budeme mít ježíška do bříška 😉
topení no ani mi nemluv všude čurbec,ale lepší to dělat ted v létě jak známí to dělali letos na začátku února když byli ty mrazy chudáci klepali kosu.A nám už z toho kotle unikal plyn smrdělo to jak šlak říkám pokud zahájíme topnou sezonu s tímto zařízením vyhodíme půlku Brna do vzduchu,už loni mi napsal opravař v lednu do papírů že kotel mám na vlastní riziko a co si kdesi takže jsu ráda,že budu mít klidní spaní a né poslouchat v noci jestli kotel naskočil a zase nebouchl.

dadakin
1. srp 2012

Jináč vám všem přeji krásný sluneční srpnový den.

danaho
1. srp 2012

@dadakin to je hezky napsaný, ježíška do bříška a já možná ježíšky 😀 Jejda,no to je teda mazec,ještě že to měníte. Já se kotlů bojím. Bydlím sice v paneláku,ale máme v bytě taky vlastní plynový kotel. Měli tam původně starý kotel 35 let a my jsme před 2 lety dělali také nové rozvody a koupily nový Junkers.

katka1311
1. srp 2012

@danaho Hezké dopoledne Danuško i ostatní zlatíčka.
My včera byli na KO v Olomouci,tak nám vzali stěry a výsledky budou za týden,tak se modlím ať je vše v pořádku.Prý jestli bude tak nás pustí do IVF.Ale David má nějaké vysoké hodnoty něčeho,zak si musí píchat injekce B12 ☹

danaho
1. srp 2012

@katka1311 tak to moc držím palce ať jste v pořádku. Koukám,že David s tebou drží basu s tím pícháním 🙂 Hlavně aby mu to pomohlo a byli jste oba brzy v pořádku. 🙂

sal80
autor
1. srp 2012

@dadakin Opravdu to letí 🙂 To je dobře, že jsi se rozhodla jít na další pokus, protože ten vyjde!!!!! 🙂 Ale pšt 🤐 😉

@danaho Dnes jsou nudle s mákem 😀

sal80
autor
1. srp 2012

Čekám naprosto zdravé miminko a je to.................................HOLČIČKÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evikj33
1. srp 2012

Ahoj Holky 🙂 @sal80 Tak mooooc gratulujem ke slečně,to budou nevěstinky 😉

sal80
autor
1. srp 2012

@evikj33 😀

evikj33
1. srp 2012

@katka1311 Tak mačkáme pěstě at to dobře dopadne a jdete brzo do uspěšného boje 😉 @danaho To platí i pro tebe 🙂 Už tady musíte to těhotnění zase hezky rozproudit 🙂

katuleb
1. srp 2012

@sal80 obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dadakin
1. srp 2012

@sal80 no to je super chtěla jsi malou prcinu že?????? 😉

danaho
1. srp 2012

@sal80 moc gratuluji. Mám velikou radost 😅 😵 😵

danaho
1. srp 2012

@evikj33 Ahojky, já si dám ještě pár měsíců na čas a pak se do toho znova pustím. Teď se snažím dát psychicky i fyzicky do pořádku. už se mi to docela daří. Zase mám optimismus,tak je to snad na dobré cestě. Co tvoji bobísci,jak se všichni máte? 😵

sal80
autor
1. srp 2012

@dadakin Chtěla a věděla jsem, že í tam mám...prostě jsem to cítila 😅 😀 😵
@danaho Kočičko moje 😵 😵 😵

ivapo
2. srp 2012

@sal80 velká Gratulace!!!!!!!! 🙂 Já jdu v úterý na kontrolu.. Tak uviďime.. Uz bych tak rada věděla co to bude!! 🙂

evikj33
2. srp 2012

Hezké ránko všem 🙂 @danaho Máme se dobře až na ty nevolnosti,ale už se to pomalounku zlepšuje,tak snad brzo padnou 🙂 Jinak už jsem zas nervní že o prckach do 27.8.nebudu nic vědět.A řeším kočár a to je boj,pořád se nemužem rozhodnout v čem budem děti vozit 😕 Taky jsem se včera dověděla že bratrancova manželka čeká 3prcka a je o 7týdnu zamnou,tak bude zase broučku jako hub 🙂 Jsem ráda že už je lépe,to je pulka úspěchu a Véna se konečně dočkal,nebo ted Kření mamka 😀

sal80
autor
2. srp 2012

@ivapo Mně se na utz odmítla ukázat...seděla už třetí utz v tureckém sedu 😅

ivapo
2. srp 2012

@sal80 ahoj. Mě proste řekli že to to poznají az ten paty mesic.. Asi nemají dobry ultrazvuk 😉

sal80
autor
2. srp 2012

@ivapo Jde to vidět a rozpoznat už od 14tt, ale je fakt, že je třeba dobrý utz 😅

dadakin
2. srp 2012

Mě to řekli ve 13týdnu a nesekli se u druhého a třetího měli pravdu,u prvorozenýho mě tvrdili holčičku a ve 20týdnu to byl kluk 😀

veromira
3. srp 2012

@danaho No to je můj nepřítel srůsty, ale snad budeš mít vše v pořádku a zadaří se s mimi. Já půjdu asi do toho Heliosu, přišli mě tam nejvíc v pohodě a i dr. byl super. Tak uvidíme co bude do té doby a jestli se ze všeho nezblázním 🙂 Jinak ted zkouším ty ovulační testy a jsem zvědavá jestli mě to něco ukáže 🙂 Jen je problém že mě neukáže kde mám to vajíčko jestli na té dobré straně nebo na té špatné ☹

katka1311
4. srp 2012

Hezký víkend holky.Já se dnes vůbec necítím dobře,všechno mě bolí a nevím proč ale mám depku a bere mě na pláč.Nechápu co se semnou děje????? ☹
@veromira srůsty vadí i při IVF?To se tvoří po operacích???

danaho
4. srp 2012

Ahoj holky, přeji Vám všem hezký víkend. Jak se všechny máte? 😉
@katka1311 Kačenko, doufám že už je lépe? Já to měla v týdnu také a dnes už je mi dobře,tak doufám,že se to otočí u u tebe. Co je nového? 😉
@veromira jsem ráda,že máš chuť bojovat.Ovulační testy už mám z minulosti také za sebou. Teď jsem byla na kontrole u obv. gyn. a nabízela mi jestli nechi přijít na UTZ,jestli je ovulace. Ale já už nemám sílu tam běhat,bez objednání tam čekám dlouho a stejně budeme mít dovču. Přijedou nám známí tak nebude čas. Ani to nechci vědět. Zase by ten sex byl moc plánovaný. Nechám to teď být. Snad dopadne ten KET 😒

katka1311
5. srp 2012

@danaho David mi včera koupil kotel zmrzliny,že v Americe depku zažehnávají zmrzlinou 😀 je zlatý.A poslušný pacient.Jinak čekáme na výsledky stěru,budou v úterý.Tak bojím bojím.

evikj33
5. srp 2012

Ahoj kočky 🙂 @katka1311 Kači neboj není čeho vše bude ok a David zaslouží velkou pochvalu jak je statečný.Tentokrát to jistě zvládnete 😉 Depkojidní období máme asi všechny,je to tím střídaním počasí,já ho měla vve čtvrte.Dnes už je lépe,ochladilo se kapku a je pod mrakem.

katka1311
5. srp 2012

@evikj33 Evi 🙂 David je opravdu v tomto úžasný.Někdy potřebuje uklidnit on a ještě k tomu uklidňuje on mě.Opravdu doufám,že už ty výsledky budou v pořádku.
A jak se daří tobě a miminkám?

evikj33
5. srp 2012

@katka1311jde to už pomalu ustupují nevolnosti,tak je to o dost lepší,akorát to čekání do dalšího UTZ je nekonečné jdu až 27.8.tak o prckach zas měsíc nebudu nic vědět.Mám ruzné sny tak se občas pěkně vylekám.Jinak na váze jsem pořád stejně,ale břicho už leze,kalhoty už nedopnu,tlačí mně tak budu muset mrknout po něčem volnějším.Kačenko je super že jste přisobě alespon víš že se máte rádi a miminko chcete oba.Je to složité období,všechny ty hormony,kontroly,odběry a pořád nějaké čekání ale už jste skoro na startu a tentokrát už to musíte doběhnout až do zdárného cíle. 😉

katuleb
7. srp 2012

Ahoj děvčata,tak se to všechno po....,dnes se nám narodila kotátka a jedno bylo mrtvé a asi mi umře další,no a do toho mi přišli výsledky z imunologie ☹ ,výrazně zvýšená BI a antispermatozoální autoprotilátky zvýšeny a nakonec i sermiogram na prd-astenozoospermie-a to nám tvrdili jak máme výstavní spermiogram-i ted je 95 milionu,tak nechápu co to je??Máme na tři měsíce gum sex a k tomu mám brát prednison a pro jistotu prý vyšetřit jstli nemám zánět děložního hrdla....takže smutek a moc ničemu nerozumím...