IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

bara55
9. zář 2012

Ahoj holky....ani nevim jak začít 😕 V práci nuda a tak brouzdám po netu a narazila jsem na tuhle stránku a čtu si vaše řádky jak se navzájem podporujete.Je to krásne číst. Mohu se k Vám přidat? Taky mám stejný příběh jako mnohé z Vás...právě stimuluji a příští týden mně čeká v Praze 2.IVF...moc se bojim že to zas nevyjde 😢 😢 😢
Hezkký den všem ......Evík

sal80
autor
9. zář 2012

@bara55 Ahoj Evi 🙂 To je jasné, přidej se k nám 😉 Jsme tu parta čekajících na IVF (KET...), odpočívajících a těch, kterým to vyšlo a tak tu plyveme těhotenské bacily, aby jste i vy ostatní měly to štěsí 😉 Hezky se přidej a vychutnávej si naší podporu...i když já sem chodím jak do houslí....ach jo ☹ 😅 Saša

katka1311
9. zář 2012

@kiwisek No brali jsme ATB oba že ten zánět co měl,tak se mohl přenést i na mě a pak na KO já v pořádku a manžovi zůstali ještě nějaké zbytky bakterii tak měl další ATB.Pak mu dělali to SPG a dr.nám tvrdil že to by neměl být problém (ATB).Tak nevím??? HP mu nedělali a teď bere Clostilbegyt.Další KO na konci září.

Danuško,opravdu kde jsi???????????????????????????????????????????????

katka1311
9. zář 2012

@bara55 Evi vitej mezi náma.Jasně že se přidej!držím palečky.

katka1311
9. zář 2012

@sal80 sašenko ahoj 😀

sal80
autor
9. zář 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko moje 🙂 Jak se cítíš? Jak Ti je? Stále na Tebe moc myslím...

@danaho A Ty se kde touláš? Se Ti nechce vysvéklnout z tepláků a po dlouhé době si učesat ofinu, že? 😀

danaho
9. zář 2012

Ahoooj holky,dneska jsme se vrátili po 14 dnech z dovolený na chalupě v Semilech.Bylo tam úžasně a i hub jsme se dočkali. Dnes vás vestgihnu dočíst a zítra bude v práci asi blázinec. Ale ozvu se vám hned jak bude klidněji. Už se na vás těším drbničky 😀

katka1311
9. zář 2012

@danaho No konečně ty lásko naše 😀
@sal80 Sašenko ahoj.No bojuji sama se sebou ale David mi je oporou.

sal80
autor
10. zář 2012

@katka1311 David je úžasný, tak to má být 😉 Za chvíli bude po boji a pak už budeš bojovat na jiné frontě, ale o tom zatím pšt 🤐, ať to nezakřikneme 😉

@danaho Čau buchto. Klid, mně si nechyběla, páč jsem si hezky odpočinula 😀 No jo..tak trochu kecám, ale nepatrně, jo? 😅 😀 😝

JINAK DOBRÉ RÁNO VŠEM 🙂

evikj33
10. zář 2012

Hezké ranko všem 🙂 @danaho No vítej tulačko 😉 @sal80 co školička a hlavně co malá slečna v bříšku už do tebe pěkně buší 😕 @katka1311 Nikdy není nic ztraceno,ale ta trnitá cesta se někdy zdá nekonečná 😝 Věřím že do vytouženého cíle dojdete spolu 😉 @bara55 Vítám novou tvář 🙂

sal80
autor
10. zář 2012

@evikj33 Ahoj. Školička se už týden nekoná. Malá je doma s maminkou, obě jsou nemocné a malý už chodí do školky 🙂 Moje malé potomstvo už se začíná vrtět...uff. Ale klidně může ještě víc 🙂 Jak se máš Ty? 🙂 A jaký jsi měla víkend?

evikj33
10. zář 2012

@sal80 Tak to už máš prázdnej bejvák,to je najednou klid co 😀 Jak jsi zvládla boj s chorobou? Já jsem měla víkend celkem Ok,byli jsme na narozkách u bratrancovi dcerky,pak pro zabíjačku u strejdy(snědla jsem s chutí 1/2jitrničky a dorána mně to tlačilo a ráno volačka do WC)jinak to jde.Ted jsem vytřela barák a budu žehlit 1pidi věcičky,včera to krásně uschlo na sluníčku.Musím dokud jsem schopna,Lenča mně postrašila,že se cítila v poho a od 26tt po kontrole šup do špiutálu a v nedokončeném 32tt ji praskla plodovka a Kluci jsou nasvětě 😅 Tak psala at fak hodně ležím i když je mně fajn.Že pak lítala celá rodina a scháněla co ještě nemá a začalo praní atd.Naštěstí jsou Kluci šikovní,takže knim nastupuje dnes na sžítí do špitálu a snad je brzo pustí už i kojení jim šlape,maj něco přes 3týdny.

sal80
autor
10. zář 2012

@evikj33 S nemocí ještě bojuju. Vůbec se mě nechce pustit. Ale už je mnohem líp 🙂 Také přemýšlím, že už začnu prát...no, ještě uvidím 🙂
U nás v rodině bude další přírůstek. Včera oznámila sestřenka, že jich bude v březnu i jednoho víc. Je také po IVF. Z předchozího má 4.letou Kájinku a teď bude zase další 🙂 Tak ať se to množí nejen u nás v rodině, ale i tady 🙂 😉

evikj33
10. zář 2012

@sal80 Tak unás taky,v pátek jedu na UTZ z bratrancovou ženou(ona jde na 1tr.screning)čekají v březnu 3dítko a to má jen 1vejcovod. a kámoška co žije v Italii odjížděla v pulce srpna s Pozitivním testíkem,čeká to někdy v Dubnu 🙂 Jen at je dětí jako smetí 🙂

ivapo
10. zář 2012

Ahoj holky... Dobře dopoledne.. Mě čeká zitra velky ultrazvuk .. Tak uvidím po dlouhe době svou Dianku ve větším.. Naposledy ve 13tt..

sal80
autor
10. zář 2012

@evikj33 A pak, že končí babyboom 😀

@ivapo Jůů, tak to se máš 🙂 Nám se malá neukázala, dokonce ani vyfotit nešla ☹ Ukázala se jen na chvilku, než si dala ručičky před obličej a vyplázla jazyk, ale i to stačilo, abych zjistila, že je nejkrásnější 😵 😵 😵
Budete mít Dianku? Já se narodila na její svátek 4.1. 🙂

ivapo
10. zář 2012

@sal80 jejda.. To maji byt v roce nejdrive narozeniny.. Pak svátek.. A to se ma pak koncem ledna narodit.. Ani jsem se nedívali kdy ma svátek..

ivapo
10. zář 2012

@sal80 jejda.. To maji byt v roce nejdrive narozeniny.. Pak svátek.. A to se ma pak koncem ledna narodit.. Ani jsem se nedívali kdy ma svátek..
@sal80 dcera je pak 13.1a svátek ma7.2.....

sal80
autor
10. zář 2012

@ivapo Vždyť je to jedno 😉 Hlavní je, že bude zdravá, na svátek nehleďte 😉

ivapo
10. zář 2012

@sal80 asi Jo....a co ty? Ty máš jméno pro malou Natalka? Uz sem zapomela 🙂

sal80
autor
10. zář 2012

@ivapo My ještě žádné jméno nemáme. Je to miminko a nebo holčička. Jméno bude až jí uvidíme 🙂

ivapo
10. zář 2012

@sal80 taky hezke.. Já myslela že se to musi předem do papíru napsat... Tak to bylo. UVeroniky 😉

dadakin
10. zář 2012

AHOJKY holčiny 😉
co se týče jména pro holčičku já mám Natali a před tím se mi líbilo Nathali ted se mi líbí Caroline ale to by asi neprošlo.
Ted jak chodíme do školky tak to je samá Adélka,Josefína,Kristína ale naše jméno nikdo nemá akorát od sestřenky syn dal své dceři to stejný 😉

@bara55 vítám tě mezi námi
příští týden očekávám mrchu,ale ještě nebudu stimulovat možná říjen možná listopad nevím?????

sal80
autor
10. zář 2012

@dadakin Josefínku sem také chtěla, ale ta mi neprošla 😒 U nás je to zase samá Natálka, takže my jich tu máme hodně 🙂 Karolínka je krásné jméno, ale v rodině už jí máme...tak mám zase pech 🙂

sal80
autor
10. zář 2012

@ivapo Asi ano, tak snad se ještě domluvíme....resp. shodneme 🙂

dadakin
10. zář 2012

kámoška má ještě Justýnu a chtěla Celestýnu a ta jí neprošlá páč její bejvalej je kuchař a prý celestýnský nudle neeee

bara55
10. zář 2012

Ahoj holky....dekuji vsem za uprimne privitani 🙂 moc mne to potesilo 😉 Dnes jsem byla v Praze na kontrole a v patek uz jdu na odber vajicek. Tak jsem zvedava jak dopadnu ☹

bara55
10. zář 2012

@dadakin no to ja uz stimuluji tak doufam ze tentokrat bude snad vice vajicek nez minule...Minule jsem mela dlouhy protokol a odebrany 4 vajicka ..z toho jen 2emryjka a oba 2 zavedeny a konec neuspesny-mrcha se dostavila☹ Ted mam kratky protokol tak uvidime ....

dashi
11. zář 2012

Ahoj holky snad se k vám můžu přidat 🙂 Jsem po posledním Ket v srpnu, který dopadl negativně. Tudíž mě čeká 2. ivf, což se mi opravdu chce 😉
Jak jste zvládaly ty neúspěchy, já jsem teda vnitřně rozervaná ☹

danaho
11. zář 2012

Ahoj holky,
včera jsem měla v práci po těch 14 dnech takový frmol,že jsem doma večer padla za vlast. Musím vás dočíst abych věděla co je nového.
@dashi @bara55 vítám nově příchozí a držím palce ať to klapne 😉
@ivapo bude holčička - super 😅 gratuluju
@evikj33 ahoj zlato, ty už by jsi pohlaví měla vědět te´d někdy ne, Doufám,že je vše o.k. 😵
@katka1311 Kačenko sluníčko,je mi to moc líto,ale bojujte. Nakonec to dobře dopadne. 😵
@sal80 nazdar sašulko,tak nepatrně se ti stýskalo jo 😀 A co ty probulený kapesníky po mé přítomnosti 😝
@dadakin co ty už jsi zdravotně v pohodě? 🙂