IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

zezizu
3. kvě 2012

@cilkaa jsem taky nakonec rada, ze jsme vybrali tu PK, tak snad to bude dobry a nebudeme litovat 🙂 to nám vůbec nerekli ani při tom prvním, kolika jsou buněčný. A ja tomu moc nerozumim. To je taky rozhodující?

zezizu
3. kvě 2012

@beryltm doufám, ze to bude pro nás i pro cilku Šťastné datum 🙂

zezizu
3. kvě 2012

@sal80 ty jo ale to je blbý, ze tu nemá pojistku, co když se mu nedej boze něco stane? Tak si vše musí platit?
A ze jsi Tlustá a ty osklivosti, co jsi napsala, už tu slyšet nechceme jo? Poněvadž to není pravda 🙂 pro svého může jsi ta nej! 🙂 ale já jsem teď hormonová podeziracka taky 🙂

sal80
autor
4. kvě 2012

@katka1311 Tak co, kopretinko. Už? 😕

sal80
autor
4. kvě 2012

@zezizu Tohle taky nejsou buňky, je to jiné rozdělení. Protože, když Ti vrací do bříška mrňousky, tak už mají okolo 100 buněk. Ta 4 či 5 značí denní stádium...nebo něco takového. Ale s počtem buněk to nesouvisí 🙂 Ptala jsem se na to 😅
Úrazové tu má, ale ne takové, které by mu krylo vyšetření spojená s IVF.
Pro Toma asi nejsem nejkrásnější, ale má mě nejraději ze všech holek....to jo 😀 😀

cilkaa
4. kvě 2012

@sal80 neeee, to jsou buňky. Do 10 ks se dají spočítat a pak jich je tolik malinkých, že se už nepočítají a začínají se spojovat v tu morulu. Další stadium je pak blastocysta- buď časná, expandující a nebo už hatchující - blasťáky nám vtšinou dávají zpět po 5 denní PK ( nejlepší je ta hatchující, ta už opouští svůj obal a chce se zavrtat).
http://www.reprofit.cz/data/uploadHTML/files/EM...

cilkaa
4. kvě 2012

@zezizu tak to vývojové stadium je důležité v tom, že už vypovídá o kvalitě. Je mi jasné, že včera, když jsem měla mít kolem 8 buněk a nekteré z nich má 5 nebo 6 teprve, tak to není úplně super kvalita a naopak ta moje morula je dost kupředu, ta je nadějná.
Ale ve své podstatě je to jedno, tvoje tělo stejně rozhodne po svým, proto Vám to v CARu ani neříkají.

sal80
autor
4. kvě 2012

@cilkaa Já mluvila už o 5.denní morule či blastocystě - v den ET, Ty jsi mluvila o mladších, které teprve ma návrat čekají 🙂 Máš tedy pravdu 🙂

zezizu
4. kvě 2012

@sal80 aha, hele nemel blbiny 🙂 jsi pro něj ta nej, proto si tě vybral 🙂)) a basta!!!! 🙂

zezizu
4. kvě 2012

holkyyyyy, já se snad dneska opiju 🙂 máme 4 prej krásné morulky s kvalitou 1 🙂)) hurááááá a možná budou i mrazáčky 🙂

sal80
autor
4. kvě 2012

@zezizu 😀 Ty jsi mi ale zlatíčko, ale musím uvěst věci tak, jak se mají... My jsme se s Tomášem nehledali ani nevybírali, my jsme na sebe zbyli 😀 😀 😀 😀

sal80
autor
4. kvě 2012

@zezizu Super!!!! Držím palce, "rodinko" 😀

zezizu
4. kvě 2012

@sal80 no, tak zbyl jeden krásný muž, jedna krásná žena = krásná rodina 🙂

zezizu
4. kvě 2012

@sal80 moc děkujeme, jsem tak šťastná, že bych brečela. ale radši se nebudu těšit 🙂

sal80
autor
4. kvě 2012

@zezizu Jen se těš, ale potichoučku. Těším se s Tebou 😉 🤐

evikj33
4. kvě 2012

Ahoj holky,tady se teda řeší téma 😀 Hormonální Harašment nás zasahuje všechny a ti naši chlapi,koulí oči a nechápou která bíje.Tak mám zasebou 2včelku a manža mne sledoval se zkřivenou tváří a soucitně se ptal bolí to? 😔 No dala bych mu korunu,ale nemám drobné 😀 @sal80 těhulka at se nám o sebe hezky stará a miminkum dává jen to nej papání. @zezizu @cilkaa tak už se jen 1vyhajáte a máte mrnousky v bříšku to je krása.Držím pěsti. 😉

evikj33
4. kvě 2012

@danaho A co moje spolubojovnice už se těší na včelku 🙂 Mi řekli píchat ráno,nebo dopo Každý Car to ma fakt jiné.Tak at má manža pevnou ruku při míchání ale hlavně at je něžny pří píchaní 😀 😀 😀 .Mužeš se pochlubit že s manžou pícháš každý večer.

zezizu
4. kvě 2012

@sal80 taky se potichoučku těším 🙂 moc děuji, že jsi semnou..... já jsem též s Tebou a se všema holkama tady. myslím, že si jsme oporou a to je potřeba.... chlapi doma nás moc nechápou 🙂

zezizu
4. kvě 2012

@evikj33 no, já harašim jako blázen. kdyby mě někdo občas sledoval a poslouchal, tak si bude myslet, že jsem utekla chocholouškovi z lehátka 🙂 bych nevěřila, co ty hormony s člověkem udělají. pícháš sama nebo maža? na mě první 3 píchnutí ani nekoukal, odcházel bylo mu z toho špatně. a pak seděl u mě a říkal, píchni to tam rychleji, ať tě to tak nebolí 🙂 no chytrý rady mi dával 🙂 akorát mě znervozňoval 🙂
moc děkuji za držení pěstiček, už se těším ale potichoučku 🙂

@cilkaa kočičko, zítra na Tebe budu myslet 🙂 5.5. to by bylo aby nebylo malé čarodějňátko 🙂

@evikj33 nám říkali píchat večer pokud možno ve stejnou hodinu. ale každý CAR to má jinak..... tak pokud možno, co nejmíň bolestný píchaní 🙂

danaho
4. kvě 2012

Ahoj holky, včera večer jsem vůbec nebyla schopná jít na PC. Od kadeřnice jsem přišla dost pozdě,dorazila mi MS tak jsem byla uplně hotová. Na dnešek jsem vůbec nemohla spát. Dneska mi je divně, lítá mi tlak a začínám mít asi nerva. Dneska to vypukne
@zezizu mám z tebe radost a gratuluju. 😵 Máš úžasný bojovníčky. Teď to vyjde!!!
@evikj33 ahojky spolubojovnice 😅 , já se na včelku nikdy netěším. Beru to jako nutnost. Už aby to bylo za mnou. 😠 Vaškovi by se taky líbilo píchat ráno, teď 14 dní nesmí večer na pivo 😀 😀
@katka1311 Kačenko,je u tebe nějaká změna? 😕

evikj33
4. kvě 2012

@zezizu Píchám sama,radši 🙂 ,jo ptala jsem se na to kvuli směnám,v práci bych píchat nemohla,tak říkala že to nemusí být přesně jak antibiotika,ale at je to dopo +-podobně.Tak to nějak musíme zvládnout. 🙂

danaho
4. kvě 2012

@zezizu
@cilkaa Zítra Vám budu moc držet palce a přeju Vám aby se k Vám štěstí konečně obrátilo čelem a miminka se udržela. 😵 😅

veromira
4. kvě 2012

@danaho No snad jo, ale u moře mě vždy přijde že na vše zapomenu a uvolním se. No už aby to bylo a ty si dopřeješ dovolenou?

danaho
4. kvě 2012

@evikj33 to ti o tom píchání řekli že to nemusí být přesně? Já mám problém,že jdu 14.5. na koncert a pokud budu ještě píchat,tak tam nevím jak to udělám. Měla bych zpoždění asi 1,5 - 2 hodiny. V papírech mám napsaný - píchat 21.00 hod. přesně!!! Tak já nevím ja kmoc by to posunutí vadilo 😠

danaho
4. kvě 2012

@veromira zatím dovolenou neplánujeme. Uvidíme jak dopadne teď to IVF a podle toho se budeme rozhodovat. Když někam pojedem tak na poslední chvíli. 🙂 Ale odpočinek bych někde určitě uvítala.

veromira
4. kvě 2012

@sal80 No uvidíme co si na mě pan doktor vymyslí, ale doufám že to fiančně zvládnem no už ted jsme do toho vrazili tolik peněz že teda nevím nevím ☹

veromira
4. kvě 2012

@danaho to asi každý a když to vyjde jako že to vyjde, protože držím pěsti aby to vyšlo tak odpočívej a nech všechno stranou.

evikj33
4. kvě 2012

@danaho Ja se specialně na ten čas ptala aprotože umně je to taky rozdíl cca2.h a říkala že to neva.Tak budu muset věřit v práci bych to neměla kde píchat,tak by to byl problém,na šatně lednice není a na provoz zase nesmíme s e sklem ani lékama a píchat někde na WC,to fakt nemusím 😝

cilkaa
4. kvě 2012

@zezizu no tak to je super!!! Zitra z nich budou blasty. Vidíš, jak ta příroda to režíruje 🙂 máš jen 4, ale zato ty nejkvalitnější, co by za to holky treba a 10 embryi daly, mít toliko kvalitních 🙂
TAK ZITRA JE NAS DEN!!! V kolik jdeš? Já v 10h.

danaho
4. kvě 2012

@evikj33 pokud budu píchat stejný počet dní jako minule tak bych poslední injekci měla v neděli 13.5, v pondělí nic to je ten koncert a v úterý ráno OPU. Oni mi to ale můžou prodložit a to píchání vyjde na to pondělí. Byla by to zrovna ta injekce na spuštění ovulace. Zeptám se na to pro jistotu ve středu na UTZ až podle toho kdy mi řekne na kdy vychází OPU. 🙂 V kolik ty jdeš na kontrolu?