IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

cilkaa
7. kvě 2012

@zezizu ahojky, určitě je vše OK, takové změny na povrch uvnitř dělohy nejsou vůbec znát. Doktor kamarádce povolil i lyžovat, prý je vše dobře hluboko uložené až do toho 12. týdne, takže to bude v pořádku.

Mně teda sakr blééé nic není. je mi úplně dobře, akorát teda kozy (sorry, musím to tak napsat, jsou obří) mám jak vozy!!!! 😖

@danaho no tak to je veselý s tou nevolností ☹ Masáž bych si také dala...
já si celý pokus podrobně zapsala i ten minulý i tenhle a musím říct, že jsem semtam nakukovala, jaký to bylo ten který den v minulým cyklu IVF..

@sal80 tak co testilko? Odolalas nátlaku manžela? Já bych testla zítra 😝

zezizu
7. kvě 2012

@danaho no, uvidíme, snad to dopadne dobře. Manza byl z toho hotovej, taky se boji aby se něco nepotentockovalo ☹

sal80
autor
7. kvě 2012

@zezizu 🙂 děkuju za přivítání 🙂
@danaho Bojovníčci jsou v klidu...bez žádných informací od nich...

Každé ráno je mo tak nějak divně. Trvá to jen chvilku a tak to nepřičítám dvojčatům (i když bych moc ráda a podvědomně jim to asi přičítám - tak moc se bojím ☹), ale tomu rannímu počasí se změnami tlaku 🙄

zezizu
7. kvě 2012

@cilkaa no, tak kéž by to bylo OK. ME se Teda prsa taky nalily a pěkně bolí ☹ a hlava bolí porad a Žaludek Teda taky nic moc.....

danaho
7. kvě 2012

@cilkaa Ahoj mamino, to je dobrý nápad s tím zapisováním. To mě nenapadlo a teď tápu jak jsem to měla. Vím,že ke konci stimulky jsem měla taky kozy jak vozy a to mám jinak prsa po tátovi 😀 😀 Je dobře,že ti nic není a jsi v pohodě. 🙂 na bolehlav je nás tu už dost. 😀

danaho
7. kvě 2012

@zezizu neboj bude to dobý!!!! Dej si na čelo mokrý kapesník. Mě to včera trochu ulevilo. 😉

sal80
autor
7. kvě 2012

@cilkaa Odolám...ale asi jen o den, protože přijede zítra později a ne ráno, tak alespoň mám výmluvu. Ale zvědavá jsem jako nikdy a nikdo 😅 😅 😅

danaho
7. kvě 2012

@sal80 myslím na tebe a jakmile počůráš papírek tak dej info 😉 Jsem strašně zvědavá a moc ti držím palce aby to vyšlo. 😉

zezizu
7. kvě 2012

@sal80 ale my jsme zvedave s tebou 🙂

sal80
autor
7. kvě 2012

@danaho @zezizu Výsledek nahlásím 😀

evikj33
7. kvě 2012

Ahoj kecalky 🙂 Tak ja jsem taky napnutá jak kšandy,jak to @sal80 Sašence dopadne 😉 ,ty nevolnosti jsou zajmavé 😕 @danaho jinak ja od večera cítím i břicho a o prsou nemluvě,rano jsem dala kávu s mlékem a brní mi jazyk 😝 Jinak to jde,ale je to jiné než minule. 😉 Jsem ráda že je ti lépe 🙂

danaho
7. kvě 2012

@evikj33 prsa zatím vůbec necítím,jen trochu to břicho. Ale ty jsi o včelku napřed,takže zítra už třeba budu mluvit jinak 😀 Kafe jsem si dneska dala po dvou dnech a ani mi nechutnalo. Voda už mi leze krkem, nevím co mám pořád pít. Teď jsem si cestou z oběda koupila jablečný džus,tak si ho budu ředit vodou. Ať mám nějakou změnu 🙂 Taky mě připadá,že je to jiné něž minule. Sice mi teď bylo blbě, ale jinak jsem celkově nějak klidnější. 🙂

evikj33
7. kvě 2012

@danaho Jo já stím pitím už taky nevím,na mineralky nemám chut,čaj tak 1x a pak voda,ale tlačil mně žaludek,tak jsem si večer dala Staropramen cool lemon,ma to jen 2%alkoholu,ale alespon jsem si potom pořádně odříhala,akorát jsem pak v noci chodila na WC. 🙄 Jinak s džusíku mně palí žáha.Člověk si nevybere,ale hlavně že to k něčemu bude.Jsem pořád tak nějak mírně připitomnělá a padá na mně únava,ale to je možná i tím ochlazením.

ivex
7. kvě 2012

Ahoj holky, dnes jsem byla na zavádění ebryií, nevíte kdy můžu začít testit, na kontrolu mám jít až za 14 dní, ale to asi nevydržím 😉 díky za radu

evikj33
7. kvě 2012

@ivex No je to ruzne,pokud máš odpozorováno jak odbourávaš Pregnyl(at nemáš falešně pozitivní tt)mužeš začít třeba od 6dne po,ale zaleží zda jsi měla PK.Většinou se testuje okolo 9dne po. 😉

danaho
7. kvě 2012

@evikj33 tak jsme přijeli z Kauflandu a v lednici se mi už chladí ten Staropramen cool lemon 😀 Musím ho taky vyzkoušet 😉

evikj33
7. kvě 2012

@danaho Tak to si večer mužem dát do nosu společně,mám ještě 1v lednici(teda doufám) 😀 Doufám že ti bude chutnat.Jinak mně pěkně začíná tlačit břicho,jsem nafouklá,chvilku píchá na pravo,pak zas na levo 😕 Už jsem celkem zvědava na středu,ale budu muset čekat až do odpo.zítra začnu pomalu nervačit 😅 Jak to šlo v práci a co žaludek a hlava?

danaho
7. kvě 2012

@evikj33 Dneska to jde. V práci byl klid a jelikož jím málo,tak žaludek dobrý. Ale nemůžu nějak vidět maso. Přitom jsem normálně masožrout 😀 😀 Bezva,večer si uděláme mejda. Taky jsem si koupila 2 flošky. Co kdyby zachutnalo 😀 😝 Já začínám cítit zatím břicho uprostřed a záda. Hrozně mi vadila podprsenka, vzadu to zapínání.Ale prsa stále nic 😕 Vašek mě chce pořád kontrolovat. Ještě že čučí teď na hokej 😎 Já se té středy taky bojím. Jsem zvědavá jak budu na tuhle stimulku reagovat.

beryltm
7. kvě 2012

Ahoj holky.
No jinak k té mrše nevím. asi mi v tom rozjetí brání utroš. Krvácím ale je to tak na jednu vložku za den. dnes jsem si tam loupla tampon ráno, v poledne jsem ho vyndala abych udělala prostor na utroš :lol: no a byl z jedné poloviny úplně bílej a zdruhé strany krvavej ale tak jako že nič moč. No tak jsem tam loupla další a teď jsem ho ztěží vyndala a opět to samé jako dopolodne. Myslíte si že by mi to mohl zbržďovat ten utroš? kdyby to bylo zahnizďování tak už nekrvácím né, ale zase na druhou stranu ten utroš vysazovat nechci protože to není jasné menstruační krvácení. nebo je??? jsem zmatená jak včela 8o :lol:
Břuch mě bolí jako na mrchu dnes dost. :roll:

evikj33
7. kvě 2012

@danaho Tak to Kamil mi kontroluje jen to pivko v lednici 😀 Pořád říka já to nepiju,ma vlastní Obyč,ale jak ma chutě už se ptá a budeš to pít,by mi to klído vylopal.Jinak je ted v práci a doma je jen pes a jeho malá,ale věrná kopie a čučí na Pata a Mata.Jinak mně spíš pobolívají kříže ale až na večer.Pěkně se ochladilo,ale neva alespon bude v práci snesitelně.Tak budem ve středu nervní nejméně 2 a možná i @sal80 ta má s Tomem testit né?Akorát já budu nervačit v práci,pak pro maleho do školky a se psem je odvézt k mojí máti a pak hurá do Olmíku.To bude maraton,tak doufám že to bude lepší než posledně.Jinak by mně piclo 🙄

danaho
7. kvě 2012

@evikj33 Já to budu vědět brzo,jdu tam už v 7.30,ale jdu k jinému doktorovi ta moje tam nebude. Pak počkám ve městě,protože tam mám ještě v 10 h.konzultaci u jiný doktorky těch předoperačních výsledků a pak konečně pojedu do práce. @sal80 se chystají testovat úterý nebo středa. Tak vám budu oběma držet palečky a moc na vás myslet. 😅

danaho
7. kvě 2012

@beryltm utroš určitě nevysazuj dokud nebudeš mít výsledky z krve. Utroš obecně MS zadržuje. já jsem 4 dny špinila a až když jsem ho vysadila tak jsem začala krvácet normálně. A dělala jsi si tt test? To slabé krvácení by totiž nemuselo ještě znamenat nic definitivního.

deeky23
7. kvě 2012

Ahojky holky nejspis jdu sn novninkou. Minuly mesic jsem to mela jen jeden den a to jeste slabe. A uz 14 dni se cejtim divne,jemi blivno,boli me hlava,obcas se mi mota,prsa me boleji. A presne tyhle stavy jsem mela u maleho. Poslala jsem chalpa pro testy tak drzte palecky

evikj33
7. kvě 2012

@danaho Byla jsem s míma"chlapama"na prochajdě v lesíku.Tak snad maly usne brzo.To já na Vás taky budu myslet,akorát budu trochu nervní,že nevím na čem jsem ja a jak jste dopadly vy.Snad to bude pro všechny štastná májová středa. 😎

sal80
autor
7. kvě 2012

@ivex Ještě máš čas, nespěchej 😉 Já budu testovat 10. den po ET a i to se mi zdá brzy, ale Tomáš (muž) naléhá... 😠 Držím palce 🙂

@beryltm Holka moje, nevím jak Ty, ale nemůže to všechno být příznak úplně něčeho jiného a ne MS? 😅 🤐

@evikj33 @danaho Jo, jo...testovat se má v úterý nebo ve středu. Ráda bych ve středu, takže se půjdu tajně ráno vyčůrat a Tomovi řeknu, že jsem byla rozespalá a musíme ještě den počkat 😅 Tak snad to vyjde to odsunout a snad TO vyjde 😵 🤐

@deeky23 A máme držet aby jo a nebo aby ne? 😨 😕 Aby ano, viď? 😀 Tak držím 🙂

danaho
7. kvě 2012

@sal80
@evikj33 kujva holky dneska mě včelka bolela.Tahle stimulka má nějaký rychlí nástup. Od večera už cítím i vaječníky. 😕

sal80
autor
7. kvě 2012

@danaho Fůůů, fůůů...

evikj33
7. kvě 2012

@danaho Tak kopni ten Staropramen jako bolestné 😀 Jo sté stimulky mám taky ten dojem. @sal80 to já ani nemusím kecat a čurám furt i v noci,jsem nějaká nafouklá a pořád mám pocit že už to nevydržím 😅 A jak ti je pozoruješ něco?

sal80
autor
7. kvě 2012

@evikj33 Pozoruji i nepozoruji. Vždy, když něco, tak si to vysvětlím. Ráno je mi trošku divně - ale to je počasím. Jsem hodně unavená - ale to je proto, že vstávám brzy. Bolí mě břicho - ale to je proto... Stále se to snažím nějak vysvětlit. Protože, v případě neg. TT, by mi to zlomilo opět všechno...duši, srdce i vše ostatní ☹

danaho
7. kvě 2012

@evikj33 během dneška hrozný šup. Odpoledne jsem začala cítit břicho, pak záda a teď večer vaječníky. Ale zatím to není hrozný. Ale přišlo to nějak hrozně rychle. Voda mi teče ušima a WC je moje nejoblíbenější místnost 😀 Na pivo teď chuť nemám. Nechám si ho na zítra 😉 Neboj vydržíš to!!! Musíme to dát. Ještě že si tu můžem takhle vzdychat 😀