IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
13. kvě 2012

@zezizu To je mi moc líto, Lucí 😢 😢 😢 😢 😢

zezizu
13. kvě 2012

@danaho o ty Mojzisovy jsem četla a slyšela. Je to tak, ze nesmis pul roku myslet na tehotenstvi a ani do nej prijit? To jsem nekde slyšela a tak ME to odradilo, jelikož jsem chtěla jít na další pokus a doufala jsem, ze se to povede.

katka1311
13. kvě 2012

@evikj33 Budou dobré určitě .Od kamošky co má miminko z IVF jsem dostala před 14 dny přívěšek čtyřlístek a pořád ho mám na krku pro štěstí.A vedle postele mám andělíčka a každé ráno ho vždy pohladím taky pro štěstí.Toho jsem dostala od maminky. 🙂

zezizu
13. kvě 2012

@sal80 já jsem z toho na dne a manžel taky. Ale děkuji za podporu 🙂

danaho
13. kvě 2012

@zezizu Já jsem teď chodila na to cvičení. Není to uplně přesné,cvičím 3 měsíce,ale za zkoušku nic nedám. A před ET půjdu na nějakou mobilizaci. Mě ta fyzioterapetka řekla,že to nebude uplně správné cvičení,ale pořád lepší je něco zkusit než nic. Hele Luci,pokud se mi to teď povede tak uvidíš,že šance je. Pokud mi to nevyjde tak do toho třeba půjdem po 3 spolu. 😉

evikj33
13. kvě 2012

@sal80 tak nos krémuju at není moc odřeny,ale trochu jsi mne uklidnila. @katka1311 jo chodím do Reprofitu k Macháčovi,měl by být i zítra na OPu,minule mi dělala OPU Vitoušková. @zezizu Ani doktoři neřeknou nic na 100% Zrovna sousedka je ukázkový příklad Endoška,neoperovatelný miom v děloze 5IVF,několik KET a nic.Po5letech řekli že budou bezdětní a v 39 otěhotněla přirozeně,dr ji říkal že to nemá šanci,no ale ona se nedala,mimi si doslova vyležela,malá Julie se narodila v 7měsíci a v červnu bude mít 3roky,je naprosto v pořádku.Akorát jak dokojila musela si nechat odstranit dělohu. 😉

katka1311
13. kvě 2012

@evikj33 My uvažovali s manžou nad Reprofitem .Dokonce jsem psala i mail Macháčovi ale nakonec jsme zůstali ve FN Olomouc.Jestli by se mi podařilo za nějakou dobu ještě ukecat manžu na 3IVF tak bych jela k Macháčovi 🙂

evikj33
13. kvě 2012

@katka1311 Já byla ve fakultce na IUI,Macháč tam má spolužáka tak maji domluveno že jim ta IUI dělají,at nemusíme do Brna,ale byl to docela šok.To prostředí,přístup atd.Jinak mi jsme s Macháčem hodně spokojeni,i manžovi se zamlouvá,že s tebou jedna na rovinu atd.Všude je něco a mně Machač prostě sedl.Jinak je tam ještě Soušková,ale s tou jsme spokojeni nebyli.Ale ty už to řešit nebudeš muset,možná až budete chtít sourozence 😉

beruska1982
13. kvě 2012

@zezizu Ahoj,já jsem na tom taky byla špatně paní doktorka už mi chtěla dát darované vajíčka a já zkusila poslední pokus se svýma a vyšlo to.Já po transferu jsem na těhotenstvím nepřemýšlela už jsem říkala,že to stejně nevyjde.

zezizu
13. kvě 2012

@beruska1982 ahojky. Já jsem se snažila s tím moc taky nepocitat, ale tajné jsem doufala, ze by to mohlo vyjít... jinak my jsme měli vše OK a stejně prd ☹

katka1311
13. kvě 2012

@evikj33 JJ to vím,že na IUI chodí holky z Reprofitu do FN.Šok jako že je to hrůza?No prostředí je typické nemocniční žádná soukromá klinika ale přístup s tím jsme spokojení.A ceny taky super.
@beruska1982 fakt je to celé o psychice já bych se taky měla uložit do klidu 🙂

evikj33
13. kvě 2012

@katka1311 No to prostředí ještě šlo,ale jak mne dali na pokoj,ja byla poprvé,nevěděla co to obnáší a pořád si tam někdo chodil umyvat nadobí do umyvadla,a pro hrnek atd,jsem byla jak na trní a připadla si jak v nádražní čekárně,a korunu tomu nasadil dr.otevřel dveře a říka za chvilku jdem na to,zabouch,pak se vrátil a dodal,na ten zákrok 😕 Tak to už jsem měla dost.A já si na ceny v RF nemužu stěžovat poprvé jsem jen doplácela léky 3450kč,nedošlo na ET a ted by to mělo být cca15000kč s ICSI,PK.Nepočítam mražení(pokud bude co)

danaho
13. kvě 2012

@evikj33 kam jste to proboha chodily ?😠 Už ani nemůžu jíst. Udělala jsem si jen mrkvový salát s houskou. Asi toho ani moc nenaspím. ☹

evikj33
13. kvě 2012

@danaho Řeším tady mou zkušenost s IUI ve Fakultce.Jinak kromně té rýmečky je mi podezřele dobře,už jsem se vyholila a nervozní jsem akorát s Kamilovích kecu,že ví jak má jet a pak dodá nějak to trefíme,tim mne vždy vytočí.Minule nás vezl brácha,měl tam nějaké řízení,tak jsme nechali auto u něj v Olmiku,ale ted pojedem od Fulneku jinou trasou po dálnici 😠 A co Véna a jeho zub?Kamil chtěl kontrolovat holení,tak jsem říkala že by to nemuselo dobře dopdnout 😀 jinak jsem dostala od bratra lahvinku bílé Pálavy rok 2009 pozdní sběr,tak si zítra večer dám,pokud budu schopna potom všem. 😎 A ten salát tě neprohnal,mě to zas před chvilkou rohnalo,ale už je to dobré.

sal80
autor
13. kvě 2012

@danaho Budu na Tebe zítra moc myslet 🙂

Dobrou noc, hlčičky moje. Jsem nějaká "míde", tak jdu dát loping na lůžko 🙂

katka1311
13. kvě 2012

@evikj33 Fááákt to čumím já byla na pokoji a super.Povlečení s krásnýma slunečnicema a chodila tam jen sestra po OPU mi měřit tlak.Jo a byla tam embryoložka že kolik mám vajíček. 😕
@danaho Danuš zítra na tebe myslím ale jsem v práci až do 21h tak se nic nedozvím 😒 ale určo to dobře dopadne 🙂

katka1311
13. kvě 2012

@evikj33 Jééé vlastne Evi ty máš taky zítra OPU tak na tebe taky myslím a tu Pálavu bych si dala taky 😝

danaho
13. kvě 2012

@evikj33 Já dám sprchu ráno a holeníčko ráno. Stejně nebudu spát. Vašek už zobe od včera brufen na ten zub. Doufám,že to na kvalitu spermoňů nebude mít vliv. Ani chudák nestihne zajít k zubaři jako s bolestí. Musí vydržet do úterka, to je objednanej na trhání zubu,tak to počká a spraví mu místo toho ten bolavej. Já jsem jinak taky docela v pohodě. Až je mi to divný 😒 Salát mě neprohnal, já s tím teď problém nemám. Ale bylo to docela hladový jídlo a tak nevím jesli ještě něco nemám zobnout 😀

danaho
13. kvě 2012

@katka1311 Kačenko, my to sem s @evikj33 napíšem jak jsme dopadli,tak si nás večer dočteš. Já tu akorát večer asi nebudu na pokec. Máme ty Alexadrovce,tak snad to zvládnu. 😎

katka1311
13. kvě 2012

@danaho jasně že tady aspoň na chvilku kouknu budu zvědavá 😀 Jinak Alexandrovce si krásně užij! 🙂

evikj33
13. kvě 2012

@danaho @katka1311 Holky tak si budem navzájem fandit a ono už to nějak dopadne,snad co njlépe ke všeobecné spokojenosti. 😉 sal80 nám určo fandí za 3 🙂 Jinak Danuš Vény je mi líto ☹ ,ja se nadlábla do zásoby,k jídlu mne pustí až po OPU počítám až někdy kolem 12 a pozdějc.Tak já jsem z toho nachlazení nějaká tupá,ja asi spát budu v poho,pokud nebudu mít zabetonovany nos 😝 Nějak tomu pořád nevěřím že už zítra 😕

katka1311
13. kvě 2012

Holky my jsme tady táááák dobrá parta 🙂 🙂 🙂

danaho
13. kvě 2012

@katka1311 Děkuju. Snad to zvládnu 🙂
@evikj33 já teď nemám moc hlad a nechci se zase zbytečně narvat. Věřím ,že mě vezmou hned v 8h. 😀 Budu na tebe moc mysleet a pořád sondovat pc,jestli už jsi napsala. 🙂

katka1311
13. kvě 2012

Děvčátka tak dobrou a sladké sníčky a spoustu kvalitních vajíček zítra 🙂 .Jdu do postýlky papapa.

evikj33
13. kvě 2012

@danaho Tak se cpaním Kamil problém nemá cpe ještě ted,pravě dojedl kousek pizzi co jsem myslela že bude mít k snídani,tak do kabelky balím alespon jabko,samo i pro sebe po OPU,na oplatek jim prdím,těch mám v práci pokrk.A zvládnete to s Vaškem spolu,holky nejsme na to přece samy,máme sebe a ty naše poklady.@katka1311 Že Kačenko?Akorát těch 20 nasledujících dnu bude trajler na pokračováni 😝

danaho
13. kvě 2012

@katka1311 Doboru noc Kačenko a pohodu zítra v práci 🙂
@evikj33 mě oplatku ani nedají. V Praze mi dali napít 1 skleničku čaje. Tady nevím co dostanu asi prd.Ale mám to domů kousek,tak se najím až doma 🙂

evikj33
13. kvě 2012

@danaho Tak to ja minule dostala pul konve čaje a tatranku,ale tu jsem nejedla a čaje jsem jen cucla,měla jsem pití sebou.A jedla jsem až za 4hodky doma,protože jsem měla po náladě a neměla jsem na nic chut. 😖 Kamil dokonce cpal nějakou čoko tyčinku,když proněj sestra přišla at de na odběr,tak to zbalil a pak dojed na pokoji. 😎

danaho
13. kvě 2012

@evikj33 Ja jsem sebou měla myslím nějakou housku a tu jsem pak jedla v autě. Teď to vydržím,ale jak jsem psala věřím,že budu brzo doma.Teď už taky jíst nebudu. Ráno se cci ještě zvážit,jestli jsem u stimulky přibrala. Ale jestli jo tak maximálně kilo. jinak na sobě nic nepozoruju. Ty jsi přibrala?

evikj33
13. kvě 2012

@danaho Nepřibrala,alespon myslím,vážila jsem se 2dny spátky a to jsem měla kilo dole,jak mně prohánělo a ted jak jsem nachcípana,tak taky nemám moc chut na jídlo.Akorát umně kilo sem,kilo tam nikdo v tom množství nepozná 😖 Minule jsem ale měla 3kila nahoru.Tak se hezky vyhajejte doružova.Já jdu taky chrnět,ráno vyrážíme kolem 7:30 at máme rezervu.Známe naše dálnice 😠 Cestou budu držet pěsti 😉

danaho
13. kvě 2012

@evikj33 Taky se pořádně vyspi a zítra držím moc palce. 😉 Jeďte opatrě. 🙂 Dobrou noc.