IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

janinka1984
9. čer 2012

@danaho No já ještě na Makarské nebyla,byla jsem jen na Krku-ostrov kousek od Rijeky.Jsem zvědavá jak to zvládnu,doktorka nebyla moc nadšená,že jedu takovou dálku 😒 no jo,ale záloha zaplacená,děti natěšené,tak to pak ruš?Alespoň se miminka vykoupou v moři 😀 .Ano ano,jsem zdravotní sestra 🤐 a jelikož je u nás práce těžká,velice riziková(veškeré infekce....) a sloužíme denní i noční tak bych to nedávala......a resuscitovat někoho s bšíškem 🙂 to bych nechtěla 🤐 .Pak dej vědět,co ti řekli na to špinění,ale já myslím,že to budeme mít ok,v 1 trimestru to tak zkrátka bývá(u některých).A taky myslím,že vedlejší účinnek toho utrogestanu,je špinění...

danaho
9. čer 2012

@janinka1984 hlavně aby ti bylo na tu cestu dobře. My letos právě kvůli mimču nic neplánujeme,jen nějaké prodloužené víkendy tady v Čechách.Máš krásnou práci ale hrozně náročnou,tak to běž určitě na PN.Já bych ve zdravotnictví dělat nemohla,vůbec bych to psychicky nezvládla. Určitě dám vědět, důležité je aby se to nehoršilo. Právě,že se mi to dneska vždycky zhoršilo po zavedení Utrogestanu. Zavádím ho 2-2-2. Tak přemýšlím,že ho na noc asi spolknu. To by snad nemělo vadit.

janinka1984
9. čer 2012

@danaho Správně,neměl by se zavádět,když špiníš.Taky ho papám,sice po těch 4 tobolkách mám motáka jak kdybych měla 3 promile 😀 ,ale co už 😉 V Čechách je krásně 🙂 jsme vždy s přítelem zbalili kola a věci a jeli na dovču-předloni jsme jezdili po Česko krumlovsku-nádhera <3 a loni jsme byly v Turnově,tak jsme pojezdili český ráj 🙂 nádhera.....

danaho
9. čer 2012

@janinka1984 dík,že jsi mi potvrdila,že nemám zavádět. Já už jsem to totiž někde četla.Fakt se modlím aby bylo všechno v pořádku.Český Krumlov je nádherný,jezdíme kousek od něj ke známým a pokaždé se tam musíme zajet podívat. Letos tam možná zase zajedem. Za týden jedeme na prodloužený víkend do Jizerek 🙂

janinka1984
9. čer 2012

@danaho Krumlov je božííí a nezapomenu na ty steaky na náměstí v zašité hospůdce -Maštal.Je to hned vedle info centra a mučírny.Jako tam mají nejluxusnější steaky a za nejlepší ceny 🙂 mňáááám,hned bych tam jela 😀 Tak do jizerek?Se máte 😉 .Já si jen představím to balení na 12 dní pro 4 člennou rodinu a je mi zle 😒 Ale tak co,třeba budem mít dvojčata,tak pak budem jezdit asi soukromým autobusem 😀

danaho
9. čer 2012

@janinka1984 My vlastně v Jizerkách jsme pořád. Bydlím v Liberci.Ale na víkend jedeme do Hejnic a tam máme akci s přáteli.Je tam nádherně. Vždycky dáme nějaký výšlap,ale pro tentokrát si ho odpustím a dám jen malou procházku 🙂 Když budete mít dvojčata,tak to bude chtít nový auto 😀 😀 😀

janinka1984
9. čer 2012

@danaho Liberec mám taky ráda,loni jsme tam taky byly.....uvidíme jak to vše bude,jsem zvědavá,v uterý si hned naberu krev na to hcg a pěkně si do labiny zavolám jaká je hodnota 😉 no a na utz říkala,že mám přijít až těsně před dovčou,takže až v pátek 29....to je za tak dlouho.... 😖 Výšlap si fakt raději odpusť 😉 musíš se šetřit mamko 😝

danaho
9. čer 2012

@janinka1984 to je fajn,že si krev můžeš nabrat sama. Já ani nevím jestli mi stoupá. Taky mám UTZ za dlouho - až 22.6. to už bych měla být v 8 tt. Ale doufám,že mi teď udělá prohlídku dřív,když tam zavolám a řeknu o tom špinění.

janinka1984
9. čer 2012

@danaho tak třeba ti ho udělá dřív,když zavoláš,že špiníš.A ty sis nechala zavést 1 embryo nebo 2?
Jsem našla pěkné podprdy-kojící:http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?pr=153982

janinka1984
9. čer 2012
danaho
9. čer 2012

@janinka1984 mám jen jedno embrijko. Ráno půjdu na záchod s hrůzou. Stejně to teď neovlivním. ☹ To jsou kojící podprdy,jo? To není ani poznat. jsou super. 😉

janinka1984
9. čer 2012

@danaho no kojící i pro těhotné a prý fakt dobře sedí.Neboj,to bude dobré,zajdeš na kontrolu pro jistotu.Raději nic nedělej a lehni si a dej nožky pěkně nahoru 😉 .Jsem si vzala tu mega dávku utroše a mám už motáka a jsem unavená,jdu si hajnout.Tak se opatruj a buď v klidu,bude to dobré.Krásnou dobrou noc 🙂

danaho
9. čer 2012

@janinka1984 díky za podporu. Jdu taky ležet. Dobrou noc 🙂

evikj33
9. čer 2012

@janinka1984 @danaho Ahoj holky 🙂 Dneska je tu nějak prázdno.Jani vi jste taky dávali 2broučky?No já dnes něco četla o 2a mám celkem dost,radši nic nevědět. Danuš hezky odpočívej,špinění neva,bublinka si dělá místo,sem tam muže i prasknout cévka a to je světlejší jako krev. Mějte hezké sny 😉

janinka1984
10. čer 2012

@evikj33ahojky 🙂 ,ano dávali jsme 2 koblížky,tak jsem zvědevá 😎 ,ale už to neřeším,na prvním místě je zdraví 😅 Bydlíme v domečku na vesnici,máme velikou zahradu,takže tady se ty děti ztratí 😀

janinka1984
10. čer 2012

@danaho Achoj ,tak co,zlepšilo se to,nebo je to stejné?

evikj33
10. čer 2012

@janinka1984 Ahojky 🙂 No já to taky neřeším kvuli bydlení,mame taky baráček,jen mně trochu zklamaly ty články,žádne povzbuzení,jen samá negativa. ☹ Člověk má radost a chce něco přečíst a hned mně to přešlo,už nic nečtu.Co tvé špinění už ustalo,mně to trvalo cca4dny.

ivapo
10. čer 2012

ahoj holky...japorad lehce spinim od stredy...snad už se to uklidni...

danaho
10. čer 2012

@evikj33
@janinka1984
@ivapo Ahoj holky, peji vám hezkou neděli. Špinění poád trvá a možná je to o malinko lepší. Pořád lítám na záchod se kontrolovat.Každopádně ráno zavolám do CAR. Holky jaké jste měli to špinění vy? já to ani nemám moc na slipovce, spíš jen na toaleťáku. Dneska mi to přišlo jak když tam mám takoý vlásky,nebo jak to popsat....Naordinovala jsem si na dnešek absolutní klid,tak od rána jen ležím a nic nedělám. Bydlím v paneláku a někdo něco smažil. nalezlo mi to do bytu,tak musím větrat. Je mi z toho smradu nějak blivno.Co plánujete na dnešek?

evikj33
10. čer 2012

@danaho Pokud jsou to takové žilky,mužou to být ty cévky,jak se rozpíná děloha,jinak ja to taky měla spíš jen na toaletáku a u sprchováni.Tak odpočívej a větrej.Já peru a vařím a psala jsem dr.co mužu na ty slabé křeče,tak napsal že magnezko a že gratuluje a těší se na brzkou návštěvu.Včera se vracel z Norska. 🙂 Blivno je dobré znamení.

danaho
10. čer 2012

@evikj33 už si tu cumlám těhu lízátko a je to lepší. 🙂 Kéž by to bylo tak jak píšeš. A co Kamil,už má po rýmičce? 😅

evikj33
10. čer 2012

@danaho Ještě uplně né je nachlazeny a já už taky večer cítila škrábání v krku.Snad to přejde.Lízatka mám taky,ale zatím to jde tak jsem nepoužila.Kamil je od rána v práci,jen dojel na objed a přd chvilkou zas odjel a dorazí až večer.Maleho doveze mamka s brachou odpo.Tak čučím na Tv,pradlo jsem dala ven,snad to nezmokne.Hezky odpočívej a dej si něco dobrého na zub,Véna pracuje,nebo je s váma doma?

danaho
10. čer 2012

@evikj33 dneska ani na nic nemám chuť. Vašek je od rána zase v práci,ale už je na cestě domů. Tak jdu chystat oběd. Dneska máme brambory a obalovaný květák. Pak budem asi čučet na telku a vegetit na gauči. Tedy pokud nedorazí moje mamka na kafčo. Ale jsem nervozní z otho jak mám strach,tak bych byla raději aby nepřišla. Určitě by na mě poznala,že se něco děje. A já jí nechci stresovat. Taky odpočívej když máš chvilku veget. Snad na tebe žádný nachlazení neskočí. 😵

janinka1984
10. čer 2012

@danaho Ze začátku jsem to měla taky tak jak popisiješ,když jsem se utírala po čůrání,tak tam vysel krvavý hlen,který byl do růžova (omlouvám se za ten popis,ale nevím jak lépe to popsat 😀 ).No ale pak se to i zhoršilo,že na slipovce byla růžová krev 😔 ,ale každopádně to nebylo silné jak při menstruaci a když jsem se pak koukla do wc,byly tam i drobky,které ze mě vyjeli ven,ale nic hrozného.Po 1 IVF jsem krvácela jak kdyby mě podřezaly a ty bolesti byly nesnesitelné.Čárka sílí,jsem v dobré náladě,a doufám v happy end 😉 .Takže v klidu 🙂 .

janinka1984
10. čer 2012

@evikj33 Ale neboj,každý nemá stejný osud.A hlavně,taky záleží jak se k situacím postavíš 😉 Jasně,že asi musíš absolvovat vícero prohlídek,ale za to to přece stojí.A jsou i maminečky co mají 1 mimi a mají autismus,downa.....atd.takže jsou na tom i hůř.To zvládnem,holky!Jsme ženský,něco vydržíme! 😒 Jinak špiním pořád,už je to 6 den.Trošku mi to připadá,jako pseudomenstruace......tak uvidíme.

janinka1984
10. čer 2012
janinka1984
10. čer 2012

nahoře-10 po ET,dole 11 dní po ET

katuleb
10. čer 2012

Ahoj děvčata ted jsem přijeli z chaty,přeju Vám at ta špinění ustanou a testíky sílí....věřím, že budete všechny v pohodě i s miminkama..... 🙂

danaho
10. čer 2012

@janinka1984 Ahojky, krásné testíky. 😵 Mám pocit,že se mi to zhoršilo,tak jsem volala doktorce na mobil,ale nebere mi to. To je jak naschvál. Chtěla jsem se jí zeptat,jestli bych nemohla přijít hned ráno. Snad se mi ozve. ☹

katuleb
10. čer 2012

@danaho ahojky když tak se seber a šupej na pohotovost a je to,podle mě to bude nejlepší....