IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
6. říj 2012

@sal80 Sašenko vitej doma 🙂

sal80
autor
6. říj 2012

@katka1311 Děkuju, Kačenko moje 🙂 😵

bara55
7. říj 2012

no právě....člověk musí sáhnout hooodně na dno peněženky na takovou relaxaci...Ale máš se čím pišnit odkud jsi 😉

katuleb
7. říj 2012

@sal80 ahojky zlatko,no po pravdě ted nic moc,nějak to na mě padlo a navíc máme nějak krizi s manžou,nějak se nemuže poslední dobou na ničem dohodnout a pořád se hádáme kuli maličkostem a navíc to vypadá že si to děláme naschvál 😒 ☹ ,prostě blbé období a nějak ne a ne přejít....už aby to přešlo...nedokážem si o tom ani moc popovídat....a navíc je mi ted často dost zle a nevím jestli je to po tom prednisonu,jsem unavená a strašně mě bolí nohy o ruce a často hlava....takže asi tak ....zakopat a nevylézat.....ale doufám, že ty jsi v pohodě i s klokanem 😀

sal80
autor
7. říj 2012

@katuleb Asi jsou nějaké erupce na slunci, bo co, protože i já mám pocit, že už bylo i líp... Ale neboj, zase se to vše uklidní a bude dobře 😉 Snažím se být v klidu, ale i na mě to někdy doléhá a pak není daleko k slzavému údolí 😒 Zase se ale můžeme těšit na chvíli, až se to zlepší 😉 Posílám Ti objetí a fakt...zase bude dobře, slibuju 🙂

sal80
autor
7. říj 2012

@bara55 @katka1311 Však doražte...na kakao 😀 😀 😀 a @danaho ....na radlera? 😉

katuleb
7. říj 2012

@sal80 moc moc děkuju doufám že opravdu bude líp už se těším,ted momentálně brečím po tom co jsi mi napsala....jsem tak unavená a chci tak všechno vzdát a neřešit nebo všechno zaspat a probudit se aby vše bylo bylo za mnou,ted jsem prostě uplně vyštavená a vysátá z energie až na dno.....no musím vydrřžet....moc ti děkuji zlatíčko ....a pozdravuj klokánka 😉

katuleb
7. říj 2012

@katka1311 jasně že nevadí však to není tajemství....Kačulko ani nevíš jak ti závidím klid doma ......

katka1311
7. říj 2012

@sal80 jasně já to vemu přes ten sklípek co psala
@bara55 a pak k tobě na kakao 😀
@katuleb musím říct,že ano je doma klid až se dívím 😕 ale Kači neboj po každé bouřce vyleze sluníčko 😉

kiwisek
8. říj 2012

ahoj sluníčka moje zlaté! krásný začátek nového týdne vám přeji.
Co se týče uzavření diskuze, za mě můžeme 😉 ale na druhou stranu nemusíme, jsem ráda, že jsem se sem k vám dostala.. 😉

kiwisek
8. říj 2012

@bara55 Eviku, popsala jsi přesně moje pocity po 2 nezdařeném IVF.. asi 2 měsíce jsem o dalším pokusu nechtěla ani slyšet... měla jsem pocit, že jsme do toho dali vešchno (energii, čas, peníze, víru!!) a přesto to znovu nevyšlo. Měla jsem pocit křivdy, ublíženosti, míchal se ve mě vztek se smutkem... musela jsem to na nějakou dobu "úplně" vypustit... 😝 teda aspoň v rámci možností 😔
No jak jsem byla na konci srpna na 5 dní u ségry, kt má 2 letýho Maroška a 4 letou Šarlot... tak se mi to zase vrátilo a uvědomila jsem si, že nemůžu žít bez dítěte... jakkoliv jsem se pokoušela se pomalu začít smiřovat i s touto variantou....
Dodali mi spoustu energie 😀 ... a tak pokračujeme v řešení situace... mmtálně řěšíme imunologii a maželovu prouchu imunity, záněty já jsem byla z té hormonální smrště minulý cyklus bez ovu... takže tento cyklus (pátek) kontrolní UTZ... 😖
a taky jsme žačali šetřit od nuly... takže uvidíme podle výsledků léčby... a peňez, možná 3 pokus leden - únor... bohužel nemáme mrazáčky. Jinak na KET bych šla bez váhání hned... 😖

kiwisek
8. říj 2012

@skifarka @sal80 @katuleb konečně se ukážete, holky 😉

kiwisek
8. říj 2012

@bara55 jo, jinak já jsem od ledna po 2 stimulkách nabrala 8 kg :( a nemůžu se jich zbavit - 2x týdně cvičení, rozumnější strava a pořád nic, všechno mi je malé. kolik si nabrala ty?
posílám obejmutí 😵

katka1311
8. říj 2012

@kiwisek Ahojky 😉 Já a kg no fuj 😠

dadakin
8. říj 2012

Ahojky kočenky 🙂 🙂 🙂 🙂
přeji vám krásný týden,příští týden by měla dorazit mrcha a já přemýšlím jestli to o měsíc neodložím nevím jak mě to všechno vyjde chceme jet s děckama o podzímních prázdninách na chatu a mě to vychází na bud na UTZ nebo no OPU ještě těžko uvidím jak dorazí spočítám to poslední dobou furt něco počítám 😕

kiwisek
8. říj 2012

@katka1311 no Kati, keby aj človek neriešil kg na displeji váhy, tak oblečenie musí, že 😖 a toľko obľúbených kúskov mi už nie je... a hlavne.. nohavice se kupujú strašne ťažko 😠 na boky a zadek 40/ 42, v pasu 38... a pak asi něco hezkýho mam koupit :( nejlepší zkušenost v kabince... paní prodavačka... tak velkou velikost už nemáme... ☹ ☹ ☹

katka1311
8. říj 2012

@kiwisek jééé ty píšeš slovensky? 🙂 O tých obľúbených veciach mi ani nevrav 😠 nohavice,tričká,tuniky.Ten problém mám aj ja: stehná silné tak musím kupovať o jednu vel. 😠

katka1311
8. říj 2012

@dadakin tak já už jsem nedočkavá na stimulku 😅

evikj33
8. říj 2012

Ahoj kecalky kde se nám zas toulá Danuška,že by slavila že odstěhovala mamku 😕 @kiwisek Já zas mám po babičce široká záda a tlusté ruce,takže než jsem něco oblékla přez ramena tak mně to pak ještě rozšiřovalo,dole mam zas skoro stejně pas a boky,takže tvar taky nic moc 😝 @dadakin Ty moc nepočítej bo se z toho zblázníš,já jak něco počítala,tak to vždy bylo uplně jinak 😅 @katka1311 Tak už se vám to pomalu krátí,už trenujem pěsti 😉 @sal80 Ahoj tulačky,co test na cukrajdu už máte po,nás čeká 30.10. 😕

dadakin
8. říj 2012

baby kludně rozpravajtě po slovensky ja rozumiem,ale moje děcká už nie musím jim robit prekladatělku. 😀 😀 😀 😀

katka1311
8. říj 2012

@evikj33 Evi krátí krátí už jsem nedočkavá.Teď jsme zrovna s Davidem mluvili že jak měl 60tbl clostilbegytu a teď už jen 14 tbl. 🙂 .
@dadakin héééj to by sa ti páčilo 😀 ja kľudne budem 😀

janaved
8. říj 2012

Všechny moc zdravím a držím palečky. Já jsem to na druhý pokus zvládla, čekám dvojčátka a termín mám 7.3.2013, ale určitě to bude o trošku dříve, čeká mě na 100% císař. Jinak chodím do Podolí od začátku a musím říct, že jsou tam ti nej nej lékaři.

sal80
autor
8. říj 2012

@katuleb Fakt bude líp. Slibuji a objímám 😉
@katka1311 Přes sklípek? Zase budeš na šrot 😀 😀 😀 Páni..za chvilku stimuluješ 😵
@kiwisek Stále se toulám a Růžilda musí se mnou 😀 Chodím sem jak do houslí, ale když....já toho mám teď tolik ☹
@evikj33 Cukr super. Ještě jsem sice nebyla na kontrole, aby mi řekli výsledky, ale to bych nebyla já, abych si pro ně nedošla...takže je mám v ruce a vše tak, jak má být 🙂 Co se chuti týká, tak žádná hitparáda takhle nalačno, ale co...dala jsem to 🙂

katka1311
9. říj 2012

Hezký den berušky 🙂
To vám musím napsat: zítra jdu na RTG páteře a pak ještě na nějaké vyšetření.Brní mi strašně ruce a dr.na neurologii se to nezdá.Tak doufám,že nic nebude a vše bude o.k.a mě to neoddálí stimulku ☹ .
Jinak včera jsem dostala nabídku od šéfa si přilepšit ale byla bych mimo domov a začátek v listopadu tak to by taky ovlivnilo stimulaci ach jo ☹ ☹ ☹ .

@janaved gratuluji k úspěšnému IVF a k dvojkám 🙂

kive76
10. říj 2012

@katka1311 ahojky to mě docela zajímá, co to je to brnění? já ted taky někdy cítím, ale třeba jen v jednom prstu

danaho
10. říj 2012

Ahojky holky, hlásím se po delší pauze. Nějak jsem vá msem nechtěla nosit svoji depresivní náladu. Ale už je zase o malinko lépe. V sobotu jsem měla žlučníkovou koliku,ale tentokrát to bylo něco.. Málem jsem lezla bolestí po zdi. Tak jsem teď nasadila přísnou dietu a snad se to zase srovná. Včera mi bylo první den líp. 🙂
@katka1311 Kačenko,copak tě to trápí? Dej vědět jak jsi dopadla a jestli jsi v pořádku.Držím palce.
@evikj33 Ahoj Eviku,mamku jsme v sobotu odstěhovali 😅 ,ale pak ten žlučníček...nebylo co slavit 😠 Jak je?
@sal80 Sašenko vítej zpět. Chybíš nám tu 🙂
@katuleb a co ty už je to u vás doma lepší? Zase bude líp
@kiwisek taky si kupuju kalhoty 40/42 a podprsenku skoro dětskou 😀

katuleb
10. říj 2012

@danaho ahojky Danuško....no už je to lepší ale jde to pomalu,nevím jestli je to počasím,ale deprese se mě drží jako blázen....ale za týden se jedeme podívat do Pardubic za rodiči a a mými známými a tak snad bude lépe....
Jinak žlučník mě taky občas pozlobí a je to děs to ti povím.....ale mě tvrdili že je to nervového puvodu 😒 což nechápu.....
No a jinak mi tu dělají společnost naše kotata a je to kolikrát nejlepší terapie....jsou to miláčci... 😀

danaho
10. říj 2012

@katuleb zase bude líp. Asi je to tím podzimeme a tím strachem z toho co nás čeká. Všechno to hrozně dlouho trvá. Na mě depka padla uplně hrozně. Po měsíci jsme odstěhovali zpátky mamku. má krásně zrekonstruováno. Ale nějak jsem si na ní zvykla a tak mi první dny bylo smutno,najednou nebylo si s kým odpoledne popovídat 😀 Pak mě hned chytil ten žlučník, mě našli nějaký kamínky ale doktor mi řekl,že to zatím budeme řešit dietou. Prý je to taky asi hodně od psychiky. Tak se už půl roku snažím nežrat, ale teď jsem se nějak zapomněla a během dvou dnů snědla plno prasárniček 😀 No jsem pako. Bylo mi tak zel že jsem nemohla jít ani na počítač a to už je co říct. Ale teď jsem si řekla,že se tomu nesmím poddávat a snažím se zase dát trochu dohromady 🙂
Koťátka jsou zlatíčka s nima se můžeš alespoň pomazlit. Ty moji anduláci mě akorát poklovají 😀

katuleb
10. říj 2012

@danaho máš pravdu že je to i o psychice.....děsně se bojím jak to dopadne a nejdřív nervy s těmi kontrolními odběry na imuno...ale musim věřit že ted to bude ok....
Koťata jsou opravdu mazlíci ted tu lítají,mají plno energie po dopoledním spaní....zrovna jsem dovytírala podlahy a oni objevili mop a tak se ho snaží zastrašit a útočí na něj ....je to legrace...

evikj33
10. říj 2012

@danaho Ahoj tulačko,umně celkem nic pupajz roste a čím dál víc mně tlačí spodek,takže občas chodím v předklonu.Jinak mrnata se pořád stěhují jednou cítím nožky hore,jednou dole,pak zas v boku 😀 Ted jsem se s malým trochu vyvětrala venku a vařím čejík a puding a jsem nějak Ko.Dle dr.už mám hooodně zvolnit at se udržíme co nejdele,tak jsem poklidila pidi věci do skříně a ještě v pondělí čekám malíře(konečně po měsíčním zpoždění) a pak už bude volněji-snad 😅