IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
6. čer 2012

@dadakin Mňam 🙂

katka1311
6. čer 2012

@sal80 To si ho měla strčený kde že je takový vroubkovaný 😀 😀 😀 😀
@evikj33 Evi ahoj děkuji 🙂

sal80
autor
6. čer 2012

@katka1311 No...to je právě ta jejich specializace na večerní nevolnosti 😀 😀 😀

danaho
6. čer 2012

@sal80 Dneska ti ta večeře dala pěkně zabrat 😀
@dadakin já chci raději tvoji kaši 🙂

danaho
6. čer 2012

@evikj33 Ahoj Eviku,mě je dneska dobře. To co popisuješ jsem asi měla včera. Uvidíš,že to zítra bude v pořádku. Jen jsem zvědavá jestli tam bude 1 srdíčko,nebo 2. 😕 Legíny super,ty užiješ. 😉

evikj33
6. čer 2012

@danaho No srdíčko ještě určo nebude,ale alespon gestační vaček by měl být.Jinak mám pocit jako by to bylo OHSS ještě z předešlé stimulky,přece jen 20 vajec asi neodezní tak brzo 😅 Jsem z toho trochu nervozní,ale žádné špinění zatím nemám,a je to jako cca9den nového MC.Minule dr.psal že to ještě muže trochu vaječníky potrápit,že to odeznívá asi 3měsíce.Už jsem hledala příznaky mimoně.ale bolest se stěhuje tak snad to bude dobré.Zítra budu doufám moudřejší 😉

sal80
autor
6. čer 2012

@danaho To jo, musela jsem do pekárny 😀

danaho
6. čer 2012

@evikj33 to samé jsem měla včera. Taky pocit nafoklého břicha aSašenka říkala,že by to mohlo být OHSS,tak jsem rychle začala zase hodně pít a snědla nějaký jogurt. A dneska je to dobrý. Ale pořád piju. A to jsem měla 14 folíků a vůbec by mě nenapadlo,že by se to ještě teď mohlo projevit. Ale přišla jsem si jak u stimulky-ještě hůř. Takže zkus hodně pít a snad se to do rána uklidní.To mě netrklo,že ještě srdíčko nebude. A na UTZ kvůli srdíčku jdeš kdy?

danaho
6. čer 2012

@sal80 pro 1 rohlík jsi běžela do pekárny? 😀

sal80
autor
6. čer 2012

@danaho Ne...šla jsem pro 4 🙂 Půlku jsem dala holubům, jeden a půl snědla a dva ještě mám 😀

dadakin
6. čer 2012

@danaho kaše je exkluzivní řidonká nemám ráda hustou

ivapo
6. čer 2012

@danaho ahoj..dnes po pate jsem zacla krvacet...tak jsme jeli do nemocnice a dobry srdicko bije a je to 8..6mm a 6+4tt...krvacim porad ale jen když jdu curat...ale ne moc,,,tak ležím......chteli si me tam nechat ale pak rekl dyt je to jedno kde mam ležet co se ma stat to se stane hlavne v klidu tak se bojim...ty si v jakem tydnu-,?A TY SI NEKRVACELA ?ted sinevzpominam...a rikal ze bat rasi ten utroggestan neberu když krvacim a napsal prasky neco od a... a tam pisou že neni vhodne pro tehotne...docela blbe co?
@danaho

danaho
6. čer 2012

@dadakin moje řeč,nesnáším ty kejdy jak v nich stojí lžíce. Musím si ji taky brzy udělat 🙂

evikj33
6. čer 2012

@danaho No to srdíčko by mělo být v Car toho 12.6. ale podle mně to je ještě brzo a nebude,měla bych být 5+6.Ale nevím,poznám jak to zítra spočíta muj gyn. 😕 @ivapo Neni to náhodou Ascorutin,dává se při krvácení,ale nevím jinde zas psaly holky že to braly i s utrošem.A nepíchli ti třeba Agolutin?Neboj pokud mimi roste muže to být jen hematom,nebo cysta.Nebo nedávali jste 2bublinky,té kočeně co krvácela,právě odešla ta 1bublinka a druhá je v pořádku a už ustupuje i krvácení.

danaho
6. čer 2012

@ivapo to mě mrzí,ale důležité je že srdíčko bije. Hodně lež .Já jsem nekrvácela,jen včera nepatrné zašpinění.Prý se to dost často stává. Ale chápu,že tě to vyděsilo.Já jsem taky v 6 tt a le nevím přesně kolik. Zavádím Utrogestan 2-2-2 a píchám Clexan. Ono je asi myšleno těhotenství v pozdějším stádiu. Dokotr ví jaké léky může předepsat. Já taky beru prášky,které budu muset postupně vysadit.Myslím na tebe.Drž se!!!

danaho
6. čer 2012

@evikj33 Já myslela ,že jsme v 6tt. Jsme nějak podobně. Někde mi to spočítal počítač. Srdíčko bývá někdy už na 7tt vidět. Uvidíš co ti zítra řekně,na všechno se zeptej 🙂

sal80
autor
6. čer 2012

@dadakin Já taky ráda řídkou kaši a ne lepidlo 🙂

@ivapo Gratuluji k srdíčku 🙂

ivapo
6. čer 2012

@evikj33 davali mi jen jedno.......joé a hematon tam neoatrny byl...tak snad to bylo ono,,,diky holky

ivapo
6. čer 2012

@ivapo hematon pry tam nepatrny byl...

ivapo
6. čer 2012

@evikj33 ano je to ascorutin.

dadakin
6. čer 2012

Dobrou noc berušky. 😉

skifarka
6. čer 2012

Berušky, i já mám příšerný nervy ☹ ☹ ☹ . Šla jsem si zavést "Utrouš" a najednou hlen takový dožluta a místy do hněda. Děs, běs!!! Uvidím, co se "rozjede" do rána a jak to bude vypadat zítra. Asi se moc nevyspím a budu běhat do rána na WC. Nikdy jsem při zahnízďování neměla žádný hlen, natož hnědý. Ještě mně drží naděje na těhot. zahnízďování a 1 zmražená blastocysta. Ach, jo. To budou nervy ☹ ☹
Pa, pa, dobrou noc.

ivapo
6. čer 2012

@skifarka jojo to jsou to znam...dobrou noc...ja spala pres den dve hodiny a ted jsem jak suva...

ivapo
6. čer 2012

@sal80 dekuji.......snad se udrží...

dvojcata2
6. čer 2012

prosím o hlas pro toho mého kluka ze skumavky díky moc
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/8154

sal80
autor
7. čer 2012

Ahoj dívky 🙂 Je tu nový den a s ním...snídaně 😀 Tak tady je....

CHLEBA S DROŽĎOVOU POMAZÁNKOU A CIBULKOU 😀

sal80
autor
7. čer 2012

@ivapo To se ví, že udrží 😉

ivapo
7. čer 2012

ahoj...diky..doufam..a jak se mas ty?chodis do pracw nebo odpočívas doma?

ivapo
7. čer 2012

@sal80 pekna snidaně...ja mela housku s debrecinkou a citron s medem a vodou...pry když se krvaci tak to pomaha..

janinka1984
7. čer 2012

@skifarka Ahoj,jen tě chci povzbudit od 6 dne po ET špiním,tak jak popisuješ ty,na vložce takové hněďunké a když se utřu tak růžové hleny.Testy jsou pozitivní,buď v klidu,mimi si u tebe dělá místečko.Akorát se utrogestan nemá zavádět,když špiníš,tak ho papám....a pěkně se mi z něho motá palice 😠 no a doktorka mi navýšila dávkx,takže ho beru 4-2-4 😨 mazec co.Ale buď v klidu,je to dobré znamení.Dokonce mi psala na interní poštu holčina,uklidňovala mě,že je to dobré,že ona po 1 IVF taky 6-8 den špinila a má dítko a druké čeká z KETU a taky špinila.Takže v klidu,dobře to dopadne 😉