IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

janinka1984
18. čer 2012

Tak mi psala doktorka,že po dovči uděláme imunologii a že její názor je,že mám alergii na trofoblast?No a že po dovči se vrhnem do 3 kola 😕 akorát budu muset vzít kuklu a jít vykrást banku 😝

danaho
18. čer 2012

@janinka1984 tak to ho teda nechci. Asi si zase objednám ty čaje.Těma snad nic nezkazím.

danaho
18. čer 2012

@janinka1984 co je trofoblast?

janinka1984
18. čer 2012

@zezizu ne neblázni nemusíš být na HCG lačná 😉 jen se pěkně napapej!

katuleb
18. čer 2012

@janinka1984 Ahojky ne měla jsem neschopenku od mé doktorky a ona je ochotná i další mi vystavit,na ten druhý pokus jenže jsem zjistila že co se týká zad a těhotenství tak pojistka je na nic.....aspon na dva tři měsíce něco a pak klidně už to vzdám a dám to na těhu pokud to vyjde.....tak to myslím víš? děkuju

katuleb
18. čer 2012

@janinka1984 já jdu taky do tý banky vezměš mě jako komplice?? 😉 😉

janinka1984
18. čer 2012

@katuleb No já jsem třeba u malé měla přes známého vystavenou delší neschopenku na rehabce,abych těhu nemusela pracovat v nemocnici.A bylo to O.K 😉
A co se týče diagnóz z gynekologie na PN ,to by záleželo na doktorce.Třeba si vymyslet nějakou cystu,při které musíš mít klidový režim a pak zase třeba nějaký zánět,jako komplikace...moc záleží na doktorce jak bude ochotná.

janinka1984
18. čer 2012

@danaho a jaké čaje?Já chci taky 😀

katuleb
18. čer 2012

@janinka1984 tak to záleží jestli by pan doktor v caru něco vystavil na razítku mají gynekologicko porodnické tak hlavně aby to nebyla prostě neplodnost....

janinka1984
18. čer 2012

@katuleb bude fakt záležet na domluvě.A taky na ochotě doktora,takže nakup úplatky,pěkně se vyfikni a šup šup 😉 A neboj,diagnoz si najde plnou pr...el když bude chtít,spíše by jsi ho naštvala více tím,že by sis určovala sama diagnozu 😉 Řekni pravdu jak to s tou pojistkou je a určo se najde vhodné řešení

katuleb
18. čer 2012

@janinka1984 jj to já vždy na rovinu to já to řeknu no mám poradnu před stimulací tak mu to povím a bude,jen aby tam pak zase byl ten samý sakra....no uvidíme uvidíme a k mé dktorce jdu taky ještě ted tak ji to taky řeknu...

janinka1984
18. čer 2012

@katuleb tak je to nejlepší 🙂 říct pravdu a najít vhodná řešení,držím pěsti 😉
A na tu imunologii se jako musí jezdit do Prahy? 😨 Ty bláho já asi fakt jdu něco vykrást 🤐

katuleb
18. čer 2012

@janinka1984 no dělají to snad Praha,Plzen a tak ale i některé Cary si to možná dělají a možná tobě to udělají tam uvidíš,nějak jsem zazdila odkud jsi a kam jezdíš do Caru?? 😎 Jinak vyber banku a čas a dej vědět ,jsem tam jak na koni.... 🙂 🙂

danaho
18. čer 2012

@janinka1984 pila jsem bylinky - čaj na endometriozu a na neplodnost. už jsem tady holkám dávala kontakt na jejich stráku. www.otehotnet.cz Tak jukni

danaho
18. čer 2012

@katuleb já jsem tenhle měsíc taky uzavřela novou pojistku. Prý tam je,že pokud budu na rizikovém těhotenství tak se to na tu PN vztahuje. Má to Alianz a prý tohle má jako jedna z mála pojišďoven. Platit by mi to mělo 3 měsíce od uzavření smlouvy. Takže teď počítám každou korunu jak mám ukončit PN a jít do práce,ale v září už bych to nemusela řešit,protože by mi to pojišťovna dorovnala do výše platu.

katuleb
18. čer 2012

@danaho ještě se podívej jestli tam není u těhotenství vyjímka,mě pojistka na Pn taky platila od 3 měsíce od uzavření ale těhu tam není nabo tam mají prodlouženou tu čekací dobu na 8 měsícu,ale nevm koukni do pojistných podmínek raději....

janinka1984
18. čer 2012

@katuleb no právě psala,že buď Praha nebo Plzeň. 😎 😎 😎 mafiánko

janinka1984
18. čer 2012

@danaho děkuji.A jak je jinak?Už je lépe?Teď máš vlastně takové šestinedělí,co?No až se to u mě spustí na plné kule to krvácení,tak rovnou můžu zůstat celý den sedět na wc 😠 ...hrozný pocit,už ať je to zamnou .

danaho
18. čer 2012

@janinka1984 snažím se.Přesně mám šestinedělí - takže žádný koupání,žádný sex až do konce července 😠 Přemýšlím kdy mám jít do práce jestli ve čtvrtek nebo až v pondělí. Pořád si to tady propočítávám.
@katuleb už do nich čučím,ale kdo se v tom má vyznat.Je to čtení na několik večerů-Ale dala jsi mi brouka do hlavy. Tak snad to tam najdu.

katuleb
18. čer 2012

@danaho promin to jsem nechtěla a to máš to připojištění pro ženy?? Tak se to jmenuje??

katuleb
18. čer 2012

@danaho jestli se to nevztahuje na hospitalizaci v nemcnici v suvislosti s těhu tak to jo,ale nevím jestli normálně na prac neschopnost....když tak si zavolej na infolinku...

zezizu
18. čer 2012

@janinka1984 aha, já myslela, ze jo 🙂 to jsem trdlo 🙂

janinka1984
18. čer 2012

@zezizu Ne neboj a nestraš s mimoděložním!Mysli jen pozitivně 😉

zezizu
18. čer 2012

@janinka1984 já nějak už po tom všem pozitivně myslet neumím ☹

janinka1984
18. čer 2012

@zezizu to znám......ale nebudem se trápit.Já jsem úplně po té noční hotová 😒 o půl třetí ráno příjem-astma a chlap nemohl dýchat 😒 no hnus,jdu át spršku a huráááá do postýlky 😵 .Dobrou holky 😉

danaho
18. čer 2012

@katuleb mám i pojištění v na nemocnici tak potom náhradu do výše platu když budu na PN a prý se na to vztahuje i rizikový. Je pravda,že mi to ten chlap řekl,ale jak bylo plno informací,tak už jsem to nezkontrolovala. Ale snad to tak je. Zjistím si to.

danaho
18. čer 2012

@zezizu koukej myslet pozitivně. Žádný mimoděložní nemáš. Teď se moc pozoruješ,což je pochopitelné.Ale pokud tě bolí břicho jako u MS a občas někde píchne u vaječníků,tak je to normální. Mimi se zahnízďuje. 😉

zezizu
18. čer 2012

@danaho Dánsko, já jsem úplné vyjukana a moc se pozoruji, protože mam už strach ☹

@janinka1984 dobrou noc po narocne noční a určitě i dni 🙂

danaho
18. čer 2012

@janinka1984 Dobrou noc a hezky se vyspinkej a načerpej energii 😉
@zezizu já vím,ale snaž se být v klidu. Bude to dobré,uvidíš. 🙂