IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
25. čer 2012

@katka1311 jsem objeednaná na 10.7. do CAR na konzultaci. Máme 4 mrazáčky,tak se chci zeptat kdy by jsme mohli zkusit KET. Pokud to můj zdravotní stav dovolí,tak bych na to chtěla jít co nejdřív. Ale doporučují minimálně 3 měsíce po té kyretáži pauzu. Zase čekání ☹ Takže pokud to půjde dobře zkusila bych to v září. A když to neklapne,tak budu řešit 3 IVF,ale nad tím ještě nechci přemýšlet.Musím věřit sněhulákům.

katuleb
25. čer 2012

@katka1311 jj máš pravdu je to těžké a hlavně když ty to máš takhle,přitom ti nemohou v paragrafu bránit,ze zákona na něj máš nárok.... 😠
Ten babinec je děsný a já se tak upínám na to že v srpnu to zase začne a vyjde,že se bojím zároven ,že kuli tomu přání at už k nim nemusím, to nakonec nevyjde..... 😒 ☹
Po pravdě už nevím jak se mám uklidnit a hodit do klidu.... 😖
@danaho ahoooooojky Danuško už je určitě lépe že 😉

danaho
25. čer 2012

@katuleb je to tak na střídačku,chvíli dobrý a za chvíli zase bulim. Snad se to bude jen zlepšovat,ale ten strach co bude dál,je obrovskej.

katuleb
25. čer 2012

@danaho to ti věřím já se ted už taky moc moc bojím,občas mám pocit,že to vlastně vubec nezvládnu,chtěla bych klidně po et chodit do práce,ale vzhledem k mé práci to nepujde....aspon bych se zabavila ,ale smula,nemá zase cenu riskovat .....nevím jak to zvládnu.. ☹

katka1311
25. čer 2012

@danaho s tím strachem to ti věřím
@katuleb Jinak Kači včera večer na Mariánskohorské(vedle Sconta)srazili chlapa.Večer jsem tam jela a bylo policajtů hafo.

katka1311
25. čer 2012

@katuleb škoda že ve FN nedělají PICSI a zadrbali ten SPG jinak bych ve FN zůstala.Kači nevíš kolik stojí minimálka ve FN když už to nejde tak jak to tam dělají ale za plnou cenu???

katuleb
25. čer 2012

@katka1311 tak t nevím ale mužu se ti zeptat,ale až v srpnu,ale myslím, že někdo na diskuzi psal něco kolem 12000 asi je to od spotřeby léků,nevím.....
my nebyli včera doma naštěstí......
a to picsi doporučují jen u špatného spermia???

katka1311
25. čer 2012

@katulebtěch 12 tis.je se vším jak je ta za 7 tis.???Nevíš asi?To PICSI je výběr zralé spermijky a jelikož my jich máme málo tak by jsme chtěli ať se oplodní vajíčko tou správnou.

danaho
25. čer 2012

@katka1311
@katuleb holky přes všechny překážky to prostě musíme zvládnout. 😉

katuleb
25. čer 2012

@katka1311 asi to bude se vším myslím,ale myslím že kdybys tam zavolala tak ti plus minus řeknou cenu ....

kiwisek
25. čer 2012

zdravim zlaticka, kt. na nas dnes mysleli 😉 moc dekujeme za poslanou pozitivni energii 😵 tak bojujeme dal 😉 2 embryjka se prestali spravne delit.. tak jsem dnes byla na ET nasich jedinych 2 bublinek emoticon takze nanucky nemame 😢 z 22 vajicek nakonec bylo zralych 19 ks, takze redukce jako blazen 😖 o to vic verim 2 bublinkam, kt jsou u me 😵 vyvijeli se dobre, tak doufam, ze se jim u me bude libit... no preci jen maji pouze 3 dny...
dekuji za drzeni palecku!!! 😉

katuleb
25. čer 2012

@danaho jo dááááááááááááááááme to holky musíme!!!!!!!!!!!!!!!

katuleb
25. čer 2012

@kiwisek držím moc moc palečky,ale určitě to bude v pohodě a klapne to ..... 😉

kiwisek
25. čer 2012

@katka1311
@danaho zlaticka, kt. na nas dnes mysleli 😉 moc dekujeme za poslanou pozitivni energii 😵 tak bojujeme dal 😉 2 embryjka se prestali spravne delit.. tak jsem dnes byla na ET nasich jedinych 2 bublinek 😢 takze nanucky nemame 😖 z 22 vajicek nakonec bylo zralych 19 ks, takze redukce jako blazen 😢 o to vic verim 2 bublinkam, kt jsou u me 😵 vyvijeli se dobre, tak doufam, ze se jim u me bude libit... no preci jen maji pouze 3 dny...
dekuji za drzeni palecku!!! 😉

danaho
25. čer 2012

@kiwisek no bezva. 2 bojovníčci jspu v bříšku 😉 Tak ti posílám hodně pozitivní energie,aby se jim u tebe líbilo. Nevadí,že jsi neměla PK. U tebe jim teď bude líp. Tak držím palce 😵

katka1311
25. čer 2012

@kiwisek jóóóó máš ty správné bojovníčky 🙂
@katuleb Kači já tam napsala mail tak jsem zvědavá jestli mi odepíšou???

katuleb
25. čer 2012

@katka1311 a na jakou adresu,já tenkrát taky psala a odepsala mi sekretářka at se objednám,ale týkalo se to toho jestli mě vezmou na ivf po třech císařích,tak jsem taky zvědavá co ti odpoví,též mě to zajímá....a vy by jste když tak šli i do minimálky nakonec do Olmiku??

dadakin
25. čer 2012

@kiwisek myslím že 2 bojovníčci jsou hodně že to klapne prostě to dáš 😉

katka1311
26. čer 2012

@katuleb Kači oni mají udělané nové stránky a je to mail:ivf@fnol.cz taky jsem zvědavá jestli mi odepíšou???Na IVF jedem do Reprofitu a jestli se nepodaří tak minimálka ve FN.Včera jsme se tak domluvili.Jen doufám,že budou spermijky.

kiwisek
26. čer 2012

holky, mozna, ze sme to tady uz nekdy probirali, ale kolik hodin po ET je rozhodujiich pro uchyceni embryjek?
snazim se polehavat a odpocivat, ale dlouho nevydrzim... na dnes a zitra sem si vzala dovcu a ve ctvrtek jdu do prace emoticon a muzu zahnizneni nejak podporit stravou nebo necim? Kvuli OHSS musim 3x 3 odmerky protifaru, jinak papam od dnes femibion a snazim se hodne ovoce...
co muzu udelat vic? 😕 krome pozitivniho mysleni 😉

kiwisek
26. čer 2012

@katka1311 Kati, já jsem přemýšlela, ze pokud by to ted nevyslo, sla bych do nativu... kvuli tomu jak narocne pro telo to ted bylo. chteli sme do ISCARE a tam za nativ s PISCI a PK chteji neuveritelnych 27700,- !!! 😖 to v nasem pripade znamena min. 6 mes. drsne setrit... nedoprat si vuuuuubec nic 🤐

evikj33
26. čer 2012

Ahoj holky,nějak to ted u netu nedávam,ale pokukuju po vás 🙂 @kiwisek Pokud máš náběh na OHSS,je to dobry předpoklad pro uhnízdění,a k zakousnutí :myslím že Blasta se zakousáva do 24-48h a ty jsi měla tuším cca6-8buněčné,tak to bude asi o 24-48 h déle,ale je to jen odhad.Jinak myslím že strava ani nic jiného už to nějak moc neovlivní,jen se nepřepínat a moc nestresovat.Dělat to na co se budeš cítit,pozvolna.Jen se má vynechat žehlení,luxování a podobné činnosti,par dnu,nejlepe do testu,aby se nezatínaly břišní svaly.

dadakin
26. čer 2012

ahojky kde jste ženy?????? 😉

janinka1984
26. čer 2012

Ahoj holky 🙂 🙂 🙂 🙂
nějak není čas chodit na net,v neděli odjíždíme dovolenkovat k moři na 12dní,už to potřebuji jako sůl 😒
Myslela jsem,že jsem v pohodě,ale nejsem,pořád to hodně bolí....nemám vůbec náladu a ani chuť se s někým bavit,jsem smutná a zklamaná ☹ a bojím se toho co bude dál 😖 .Snad se mi po dovči trošku uleví.Oparujte se tady a ať se Vám daří 😉

dadakin
26. čer 2012

@janinka1984 tak se tam pořádně vyrelaxuj a naber sílu na další pokus 😉 chce to vypnout a užít si sluníčka,moře.............. 😉

skifarka
27. čer 2012

@janinka1984 Tak si odpočiň a naber síly do dalších bojů. Znám to, chvilku je mně trochu líp a chvilku hůř. To samý, bojím se, co bude dál a jestli vůbec něco bude 😖 .
@sal80 a @danaho Kdepak jste? 😉

sal80
autor
28. čer 2012

Ahoj holky. Omlouvám se, že tu teď moc nejsem, ale mám toho dost. Ne, že by nebyl čas, ale je mi fakt zle. Teplota, hnisavá rýma a tekový ten hnusný, dusivý kašel ☹ No, určitě to znáte 😒 Takže piju čaj, jím jitrocelový sirup, do nosu Vincentku a Pinosol a to je vše...uff. Takže se snažím co nejvíc ležet a spát. Bolí mě i hodně oči, takže jsem tu úplně minimálně a na komunikaci teď moc nemám...nějak neudržím myšlenkové pochody ☹ 😅
Snad se mi tu máte dobře 🙂

@janinka1984 Dovolenou? Hmm...závist jako hrom. Pořádně si to užij, Jani...i za mě 😉
@kiwisek Miminko se vrtá tak tři dny, tak hezky odpočívej, zadeček hore a to je vše. Víc už pro to udělat udělat nemůžeš 😉 Dobře to dopadne 🙂
@katka1311 Mám radost s Tebou, že se to hýbe. A neboj, spermijky budou a jaké 😉 Moc na Tebe myslím 🙂
@danaho A na Tebe myslím taky 🙂

danaho
28. čer 2012

Ahoj hokly, tak jsem tu te´d moc nebyla. Spíš jsem jen nakukovala. Ale po té kyretáži mám trochu potíže,tak jsme doma pořád ležela a o nervech ani nemluvím. Dneska jsem byla na kontrole u obvodní gyn. a ta mi pro jistotu dala antibiotika,protože se jí zdá,že mám začínající zánět. Děloha se jí zdá čistá až naj edno místo.Tam počkíme jestli se to po první MS pročisstí,když by byly problémy musela bych znovu na kyretáž. Tak mi držte palce ať je to dobrý.
@sal80 Sašenko taky na tebe myslím,koukej se brzy uzdravit.
@kiwisek jak se cítíš?
@skifarka bojuju,ale síly docházejí. Snad bude líp. Jak se máš ty?
@janinka1984 ani nevíš jak moc ti rozumím.Ale budeme bojovat a zase bude dobře. Užij si dovolenou,odpočiň si a pořádně pročisti hlavu 🙂
@evikj33 Ahoj Eviku, jak se daří tobě? Doufám,že je vše dobré. 😉

kiwisek
28. čer 2012

@danaho Danuško, myslím na Tebe,ať je vše OK a nemusíš znovu podstupovat ty hrůzy, co ještě víc vyvolávaj špatné vzpomínky 🤐 já jsem si vzala 2 dny po ET dovču, no teď už jsem v práci... a dost se toho nakopilo, tak mám co dělat, ale aspoň na to tolik nemyslím...
jinak mě pořád pobolívá bricho, ale dá se to... no a bojim se, ze jo 😖 preci jenom telo po tolika hormonech, mirny OHSS a do toho soupli teprve 3 denni broucky 😕 ale ze vsech sil se snazim myslet pozitivne, ze se aspon jedno uchyti!!! takze ted nekonecne cekani na test... nejdrive mam testovat 12 dni od ET... no asi nevydrzim 😎

kiwisek
28. čer 2012

@evikj33 diky za info Eviku..kdyz je nabeh na OHSS tak je vytsi sance na zavrtani?? 😲 fiha, to bych nerekla snazim se mit pozvolny rezim... dnes uz teda v praci. No ted uz je to nejspis jen na prirode... nebudu se prepinat, ale asi to moc uz neovlivnim... jinak manzelik se o me hezky stara, nosi mi vitaminy, myje nadobi, uklizi..., mluvi s bublinkama a hladi brisko 😀 a dostala jsem kasnych 27 růží 😵