IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
17. črc 2012

@evikj33 tak to bublinkám musíte vysvětlit - že se mají ikázat aby jste věděli kolik našít fotbalových drezů 😀 A Kamča bude u UTZ? Představuji si jak mu vysvětlujete,že ty čmouhy na obrazovce jsou sourozenci 😀 😝

bojisek.4
18. črc 2012

ahojky děvčatka všechny vás moc zdravím .

bojisek.4
18. črc 2012

nevim kde zacit ☹ 16. jsem večer začala krvácet strašen šok byla jsem vyřizena probudila manžu a jeli na pohotovost nic konkrétniho mi dr. nerekl jen ze mam počkat do konce tydne a našel tam jen jednu bublinku zatim v poradku a ze mam vysadit vsechny leky co mi v centru predepsali ☹ .Celou noc jsme nemohli spat rano jsme jeli do centra nechtela jsem cekat az do patku tam me dr. vyšetřil řikal že se to občas stava ale nevidel přičinu z čeho nabrali mi krev jestli je hcg v pořadku jeste zvysili leky tak ja vubec nevim jo a jestl to nepřestane tak je to na hospitalizaci to uz me upozornil mam co nejvice lezet ☹ holky nevite nahodou jestli vam odebero krev bez doporuceni kdybych to chtela kvuli hcg jestli stoupa nechci radsi ani myslet tak se tu mejte krasne a drzim vsem palecky

danaho
18. črc 2012

@bojisek.4 Ahoj zlatíčko, vím moc dobře jak se cítíš. Prožila jsem si to samé. Spousta holke krvácí a těhotenství dopadne dobře,ale také se může stát to horší.Budu u tebe věřit ve šťastný konec a moc moc ti držet palce. Mě vzali také hned HCG to bylo pondělí a další kontrolní ve čtvrtek. Dříve to prý nemá cenu,protože se to mění až po pár dnech. Posílám ti veliké objetí.

deeky23
18. črc 2012

Ahojky holky hlasim se opte se smutnou zpravou,vcera vecer jsme o mimco prisly,ja se zhroutila ale rekla jsem si,ze vam to rict musim vykecat se. Takze snazeni uz vzdavam,nemam na ty nervy a pak plac a palc

danaho
18. črc 2012

@deeky23 Ahoj,to mě moc mrzí. ☹ Mě se to samé stalo 15.6. Vím co teď prožíváš. Chce to čas na to se s tím srovnat. Nebudeš podstupovat nějaké vyšetření - imunologie,genetika? Určitě to nevzdávej,dej si jen oddych.

deeky23
18. črc 2012

@danaho jejich verdikt byl ze mam na delozni stene prilepeny druhy vejcovod,podle me blbost ale ok,nehci se tim zaobirat,dost mi to ublizilo. Ted me drzi nad vodou malej a tj asi ta hlavni vec pro co vsichni zijem.

danaho
18. črc 2012

@deeky23 neztrácej naději, dej tomu čas. Bude zase líp. 😉

katka1311
18. črc 2012

Ahoj zlatíčka.
Jak se mi tady máte?My měli jet včera do Olmíku pro výsledky ale přeobjednali nás na zítra tak na mě myslete.Doufám,že to nebude nic vážné a budeme moct do dalšího pokusu. 😒
U rodičů na SK bylo super ale bylo to krátké.Teˇjsem pořád v práci,páč děláme jen ve dvou.S kolegyní jsme se rozloučili.
Posílám pusinku pro Danušku,Evi,Sašenku a Kači. 🙂

fionna
18. črc 2012

@katka1311 Budu držet pěsti, ať máte jen dobrou zprávu. Taky se tam chystáme, ale jako úplní začátečníci 😉

katka1311
18. črc 2012

@fionna Děkuji 🙂 a co jedete do Olomouce?

fionna
18. črc 2012

@katka1311 Jojo, jedeme ve středu. Nemám vejcovody, takže IVF 😉

katka1311
18. črc 2012

@fionna A kam chodíte do CAR?Já taky nemám vejcovody?Od letošního února ☹ .

fionna
18. črc 2012

@katka1311 Jsme objednaní na středu do FN Olomouc. Jdeme poprvé, takže každá informace je od tebe dobrá 😉 . Co s tebou dělali? Co našli? Kolik jsi připlácela?

katka1311
18. črc 2012

@fionna Do FN jsme začali chodit loni v srpnu.Thdy ještě k dr.Michnové ale ta tam není je na mateřské.Byla skvělá.V říjnu jsme měli minimálku ale nedošlo na ET páč se neoplodnilo ani jedno vajíčko.Teď v květnu bylo IVF ale spermiogram byl špatný tak opět nedošlo na ET.Smůla smůla a smůla.
Jinak ceny tam mají dobré až perfektní ale jedou pořád v zajetých kolejích a nic nové.Pořád dlouhý protokol ale zjistili mi tam nízké AMH a krevní mutace tak k něčemu to bylo dobré.
Od června chodíme do Reprofitu k dr.Macháčovi.

katka1311
18. črc 2012

Jo jinak minimálkanás stála 5 tis.ale nedošlo k ET jak už jsem psala a IVF jsem neplatila nic za léky a tím že nedošlo na oplodnění vajíček tak nic jsme neplatili.

danaho
18. črc 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, moc ráda tě tu zase vidím. 😵 😵 😵 To je skvělé,že jste si to na Slovensku užili. Alespoň jsi přišla na jiné myšlenky. Zítra ne tebe budu určitě myslet a budu očekávat pozitivní zprávy,tak tfuj tfuj tfuj 🙂

fionna
18. črc 2012

@katka1311 Vůbec nic za léky ani za IVF? Vážně 😕

fionna
18. črc 2012

@katka1311 Tak kolik tam prosím tě stojí minimálka i s léky, kdyby se to povedlo?

katka1311
18. črc 2012

@fionna za IVF se platí nadstandarty jako: PK,ICSI,AH atd.ale za léky jsem nic neplatila.Minimálka i s léky kdyby došlo k ET tak 7tis. a je v ní ICSI,PK.

katka1311
18. črc 2012

@danaho Danuško,moc děkuji.

katka1311
18. črc 2012

@fionna jo a na minimálku jsem stimulovala Fostimonem a merionalem a na IVF Gonal a Menopur.

fionna
18. črc 2012

@katka1311 Tak to koukám 😉 , skvělá cena.

dadakin
19. črc 2012

Ahojky Kočenky,tak já nevím jestli to bude ok dneska jsem radši už netestovala,včera jsem si dělala ten digi test clearblue a negativní,ale zároven jsem si udělala mamatest a mám tam druhou čárku ducha.Sice je pravda že ty testy nemají stejnou citlivost jsou 25 a 10 ale nevím zítra ráno testnu mamatestem.

dadakin
19. črc 2012

a tady přikládám po sobě jdoucí středa,uterý a pondělí vím prd velebnosti už 😕

dadakin
19. črc 2012

Mám tedy házet flintu do žita????Jsem 12den od ET a 28DC testy mám pořád všechny slabě pozitivní až na ten digital ale když jsem ho rozkuchala tak v něm byli taky // já už fakt nevím co vím že do týdne se rozhodne 100%

darazv
19. črc 2012

@dadakin Ahoj tažko povedat či je to oki,bud ti pomaly rastie hcg a bude z toho mimi alebo je to čo som mala aj ja biochemicka gravidita tiež som mala slabo pozitivne testy a hcg s krvi bolo nizke a postupne klesalo a aj došla mrcha ☹ každopadne držím palčeky aby to nebol ako moj pripad 😉

danaho
19. črc 2012

@dadakin Ahojky, je to zvláštní. Čárka by měla spíš sílit. Zkus testnout za 2 dny a uvidíš. Třeba jen ti HCG roste pomalu a bude vše dobré. 😉

danaho
19. črc 2012

Ahojky všem, jak se máte? 😉

fionna
19. črc 2012

@danaho Ahoj, vytřela jsem, vyprala, vyžehlila a udělala kuřecí řízky 😒 . Dnes je mám nějakou divnou náladu ☹ , tak jsem se pustila do uklízení, abych přestala myslet na blbiny 😎 . A co ty?