IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
27. dub 2012

@veromira ne já vaječníky mám ale nemám vejcovody.A folíky se tvoří ve vaječnících 🙂 .

veromira
27. dub 2012

@sal80 no není zač vy taky při mě stojíte a musíme si pomáhat aspon takhle 😉 🙂

veromira
27. dub 2012

@katka1311 aha , jo já jsem trdlo 😅 já taky nemám jeden vejcovod a zapoměla jsem že při IVF je nepotřebuješ k ničemu 🙂

katka1311
27. dub 2012

@veromira 🙂

sal80
autor
27. dub 2012

@veromira Stojíme, páč nám na Tobě moc záleží 😉

veromira
27. dub 2012

@sal80 to je hezký asi budu brečet dojetím 😢 😢

sal80
autor
27. dub 2012

@danaho Matylda je má srdeční zaležitost, ale neprojde přes Toma. By mi jí asi hopem vrátil do dělohy 😀 😀 😀 😀

danaho
27. dub 2012

@sal80 já vím, právě proto jsem ti to napsala 😀 😀 😀 Musím tě trochu pozlobit 😀 😝

sal80
autor
27. dub 2012

@veromira Neplač, kopretinko 😉
@danaho 😝 😝 😝 ještě, že Tě mám ráda 😝

cilkaa
27. dub 2012

Ahoj holky,
takže na utz pořád 20 foličů. Doktor říkal, že nebude zastírat, že jich chtěl méně, ale ať se ničeho nebojím, že se o mě osobně dobře postará s SLIBUJE, že žádný OHSS nebude (co se týče vody v břichu, kapaček atd.) a že budu normálně fungovat (ve středu do práce, nechci být doma) - je zlatej- no jo, Reprofit... mmch ahoj Eví @evikj33

A teď tedy mám ještě zítra píchat Puregon, k tomu 2x Orgalutran, aby nepraskly foliči. Zítra ve 24:00 mám píchat Decapeptyl, aby dozráli a pak ještě tabletky Dostimexu, taky na oddálení OHSS. Pregnyl nebude kvůli tomu OHSS, aby se nerozjel, to dělá on-HCG, mrcha..
OPU pondělí v 12h- to zdechnu hlady ☹

Tak snad to bude v cajku. Jinak s tím bolením břicha mi řek, že to mám z jídla- prej by mi dnes nebylo hej, kdyby to bylo z toho- ufff jsem šťastná, že je to z těch potvor 😀

@sal80 boží, jsou to mrňousové šikovní 🙂

danaho
27. dub 2012

@cilkaa ahoj, tak bezva. Máš skvělího doktora. 🙂 To bude pondělí Saša ráno ET a ty v poledne OPU, taky bych chcípla hlady. Musíš dlouho spát 😀 😀 😀

cilkaa
27. dub 2012

@danaho přežeru se večer a pak budu doufat, že nezdechnu 😀
JJ, pondělí bude šťastný.. pak to úterý volníčko, to se hodí a středa šupky za stůl 🙂 Snad doky nekecal. mmch je úžasnej 😝

veromira
27. dub 2012

@cilkaa prosím tě a ke komu chodíš a to je v Brně na hlinkách nebo si to pletu s Repromedou?

cilkaa
27. dub 2012

@veromira jj Reprofit Brno- Dr. Marcel Štelcl- jukni
http://www.reprofit.cz/reprofit-international/n...

Akorát teda ten Decapeptyl snižuje sliznici či co, tak snad nebude moc nízká na transfer... ale já prostě nechci OHSS, takže to risknu..

evikj33
27. dub 2012

@cilkaa Ahoj jsem zde,naklizeno,navařeno i snědeno,ted jsem dopekla s listového slané šneky,maly to pojmenoval mini Pizza.A jak zajde trochu sliníčko musím polít zahradu,kytičky a semínka. 😀 Maly šel s babičkou a kmotrou na pálení čarodějnic,manža slupl jídlo a jel zas do práce tak tu vegetím jen s Yoršírem(pěkná vtěrka) 😎 @katka1311 Ne máme 2IVF(u prvního nedošlo k ET) 😒

danaho
28. dub 2012

@veromira ahoj,myslím na tebe a držím moc moc palce. Dej vědět jak dopadla krev. 😉

danaho
28. dub 2012

@sal80 Ahoj Saši,co dnes tvoji embrouškové?

veromira
28. dub 2012

@cilkaa a to mu můžu poslat email a nějak se kněmu objednat nebo si tam mám zajít?

veromira
28. dub 2012

Ahoj holky, tak mě to moc mrzí, ale musím vám zdělit špatnou zprávu 😢 miminka se mnou nezůstala a opět mě opustila ☹ Tak snad se mě jednou poštěstí a budu moct sem napsat lepší zprávu. Držím všem moc palečky at se daří aspon vám...

sal80
autor
28. dub 2012

@danaho Přes víkend tam nikdo není, takže budu vědět až v pondělí při ET, kolik zůstalo...

sal80
autor
28. dub 2012

@veromira Věrko, to je mi moc líto ☹ 😢 Nevím co napsat, protože jsou stekně všechna slova slabá na to, aby Tě nějak utěšila... Moc na Tebe myslím, holka moje!!! Teď si odpočiň. Posílám objetí - OHROMNÉ.

katka1311
28. dub 2012

@veromira Je mi to moc moc líto že teď musíš prožívat tak špatné období 😢

Ahoj holky krásný sluníčkem prohřátý den 🙂
Jinak holky mě taky chytá deprese,že to nevyjde ☹ ☹ ☹ ☹ ale musím věřit že jo?

danaho
28. dub 2012

@veromira slova jsou teď zbytečná..Je mi to opravdu moc líto.Posílám objetí a prosím aby jsi v sobě našla velikou sílu a víru že není vše ztraceno.

danaho
28. dub 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, cítím to asi stejně jako ty ☹ Budemese podporovat a společně bojovat 😉

sal80
autor
28. dub 2012

Celý víkend v CARu nikdo není a já nevím, jak je to s mými paterčaty ☹ To tam není ani embryolog, aby zkontroloval co a jak? Jsou tam "vopuštěný"? ☹

sal80
autor
28. dub 2012

@danaho @katka1311 Taky mám "bláto na hřišti" z toho, jak moc se bojím ☹

danaho
28. dub 2012

@sal80 Měla bych tě podporovat,ale jem dneska nějak rozhozená. Navíc jsem na oslavě ochutnala dort a chytil mě zase žlučník tak je mi blbě ☹ Neboj určitě tam někdo je a stará se ti o ty embrýsky. Jen asi nevolají. To se dozvíš jak to s nima vypadá až v pondělí až tam přijdeš na ET?

sal80
autor
28. dub 2012

@danaho Nic se neděje, tak nesmutni. Mrzí mě to s Tvým žlučníkem. U mě asi začíná OHSS...jsem nafouklá jak slon, bolí mě vaječníky a vůbec - mám velmi citivé břicho. No, zase bude dobře.
Ano, až v pondělí při ET...to je doba, že?

evikj33
28. dub 2012

@veromira Moc mne to mrzí,ale nesmíme to přece tak snadno vzdát.O to sladší bude pak odměna miminko v náruči 🙂 🙂 🙂 To platí pro nás všechny.

evikj33
28. dub 2012

Jinak holky,dnes je asi něco negativního ve vzduchu 😝 Ja jsem jak přejeta,teče mi z nosu a bojím se at nejsem na stimulku marod,navíc jsem se dnes chytla s manžou u práce na zahradě.Je to asi tím horkem,dokonce jsem si říkala zda se na to nev...a vubec nezačínat,že maly už je odrostly atd.. 😖 Ale pak se mi manža omluvil 😕 a jel do práce.Musíme zabojovat v dnešním nespravedlivém světě co neurvem,nemáme.Tak hlavu vzhuru a hurá do boje 😉 😉 😉 @sal80 ty už se broučku brzo dočkáš už se jen 2x vyhajáš,tak se pěkně pohodově nalad. 🙂