IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

beruska1982
1. kvě 2012

Holky,otěhotněla jsem v dubnu a mám ted problém....První měsíc jsem brala 2 utogestany ráno a 2 večer a ted mám brát jeden ráno a jeden večer,taky to tak berete?

zezizu
1. kvě 2012

@danaho moc děkuji, jsem zvědavá kolik jich bude zítra 🙂

@sal80 já doufám, ze bude vše OK s mimiskama!

sal80
autor
1. kvě 2012

@zezizu díky 😵

danaho
1. kvě 2012

@zezizu držím palce ať to bojovníčci zvládnou 😉 Chtěla jsem e tě zeptat, psala jsi,že ti bylo po Petomeru šíleně. Jak ti nedělal dobře? Já ho beru od čtvrtka a začínám mít po něm pocit na zvracení,ale vždycky to pak přejde.Tak nevím jestli je to po tom prášku nebo z horka. A taky i přes HA jsem po něm začala víc špinit. 😒

zezizu
1. kvě 2012

@danaho bylo mi taky na zvraceni a pak jsem po něm třeba 3x denně zvracela a jednou jsem sebou sekla, tak jsem zavolala dr. Ze ho vysadim, jestli se neco nestane. ikala ať beru stále prednison a ten pentomer vysadim. On hodně i snižuje tlak a já mam samo o sobe hodně nízký. Když jsem četla pribalovy leták, tak je to asi pěkný pěkný svinstvo.... ale ono co není svinstvo, čím nas v těchto dnech krmí 🙂

danaho
1. kvě 2012

@zezizu no hezký, tak snad zůstane jen u těch zvracecích pocitů. Tlak mám totiž někdy normální a někdy nízký. Beru ho 5 dní,tak to už by se snad projevilo. Zítra ráno jdu na předoperační a v pátek začínám píchat 😕 Nechala jsi si nakonec dát tu PK?

zezizu
1. kvě 2012

@danaho no ME bylo prvně špatné čtvrtý den a pak už to jelo .... co budeš pi chat? Mas pero nebo si budeš míchat? No nechali jsme si tu prodlouženou, ale teď po tom, co jsem tady vsuce na konikovi četla, tak bych se asi zítra domluvila se setrickou, ze bysme dorazili ve čtvrtek na tu normální kultivaci po 72hodinach. jestli to ještě půjde.

danaho
1. kvě 2012

@zezizu Budu si míchat Menopur. Píchat mi to bude přítel,já se toho hrozně bojím a obdivuju každou která to zvládne sama. Já do PK půjdu,pokud se toho embryjka dožijí. To jedno jsme u prvního pokusus zaváděli po 3 dnech a nechytlo se a navíc ani nebylo super. Sami volali ať přijedeme dřív aby k ET vůbec došlo.

zezizu
1. kvě 2012

@danaho aha, tak myslíš, ze PK je lepší jo? Ze to spis máme nechat, tak jak to máme rozjety? Já si to pichala sama, asi bych nechtěla aby mi to pichal manžel, jelikož on ME porad litoval a asi by mi to Teda nebyl ani schopen pichnout 🙂

danaho
1. kvě 2012

@zezizu nevím jestli je lepší.Ale tím že jsem ji poprvé neměla, tak ji chci zkusit. Uvidíš jak se embryjka budou vvíjet a podle toho se rozhodni.Pokud by viděli,že se zastavuje vývoj,tak by ti sami měly navrhnout zavedení po 3 dnech,protože jim u tebe bude líp než v mističce. Ale pokud budou pěkná,tak je asi lepší ta PK. U nás je to obráceně - já se klepu a pláču a přítel bez problému píchne 😀

cilkaa
1. kvě 2012

@zezizu jééé, tak to jsem na tom podobě, ty 6, já 7 🙂 Bezva...Určitě bereme PK, u nás v CARu t doporučují a já chci vybrat ty , co vydrží nejdéle. Moc bych si přála ještě mrazáčky.

Jinak ženy, tady to frčí, to je bezva 🙂 Děkuji všem za názory 🙂

danaho
1. kvě 2012

@cilkaa ajojky taky ti moc gratuluji k embrijkům. Mám z vás holky radost jaké jste nosnice 😅

cilkaa
1. kvě 2012

@danaho no jo, ale ta ztráta hned z kraje, sakr bléééé. Snad už jich moc neuhyne a budou naši všichni, i sourozenečci 😵 (teda chceme max 3 děti, ale aby byla rezerva)- jooo, to by byl optimistickej scénář...

danaho
1. kvě 2012

@cilkaa u dlouhéh protokolu je to asi normální. Holky co ho měli tak měli hodně folikul ale vajíček nakonec stejně jako my u krátkého. Já měla 10 foliku a z toho 7 vajíček. Ten výsledek je asi podobný. Nad tím vůbec nepřemýšlej. 7 je krásné číslo a uvidíš jak se to bude vyvíjet dál. 🙂

zezizu
1. kvě 2012

@cilkaa tak si budeme držet palecky aby všichni bojovníci byli silní a došlí AZ do cíle 🙂

katka1311
1. kvě 2012

Jsem zpátky z práce.
Co má toto znamenat??????? Řekla jsem že ať moc nedočítám a vy takhle na mě 😠 😠 😠 😀 😀 😀

@cilkaa 7 je super
Holky posílám vám pusinky ať mi neuschnete 😀 I když jako mumie by jste byly taky krááááásné

evikj33
1. kvě 2012

@danaho Ahojky,jo o vaší romantice jsem četla,docela vtipné 😀 ,ale hlavně že něco bylo.Tak snad mrcha nakonec dojde,zhítra nebo pozítří,už jsem měla naružověle žilky.Ted to nezvrtat mam volat dr.že jsem to dostala v den kdy to pořádně začne nejdele do 12.hpokud to bude později,mam volat až další den a ten brát jako 1DC,ale umně je to takové všeljaké,začne,pak nic,pak večer,rano nic a dopo zas? 😕 tak snad to trfím a nakonec možná začnem spolu toho 4.5. A ty už máš mršku za dveřma?

cilkaa
1. kvě 2012

@evikj33 to je teda pěkná mrcha, takhle si zahrávat... Já taky první den špinila a druhý den, když byla červená, tak jsem už nekompromisně píchala 😀 Řeklo se od 2. DC, tak jsem se nenechla protahovat mrchou jednou 😠

zezizu
2. kvě 2012

tak holky, už máme jen 4 bojovníčky ☹ tak teď nevím jestli PK nebo ji zrušit a jít na tu normální ☹ abysme se vůbec toho transferu dočkali při PK... PK by měla být až v sobotu a normální zítra..... už z toho začínám být zase nervově labilní, jelikož se mi to zdá už teď špatný ☹ tak jsem se těšila..... chjo!

danaho
2. kvě 2012

@evikj33 ahoj, já naštěstí tohle hlídat nemusím,protože bych taky měla nerva že to netrefím. Tím že jsem měla nasazenu HA,tak od vysazení se nějaký hormon projevuje 4 den a to začínám píchat bez ohledu jestli dorazila nebo nedorazila MS. Měla bych to dostat zítra nebo v pátek. Tak uvidím jestli to tak bude. Dneska ráno jsem strávila 1,5 hodi.v CAR na předoperačním.Bylo tam strašně lidí a sestry byli docela dost zmatené. A jak to vypadá s tvojí MS,zatím nic?

danaho
2. kvě 2012

@zezizu ahoj,nenervuj se. 😉 A co ti dneska řekli? Že ty 4 jsou pěkní?

evikj33
2. kvě 2012

@zezizu Neplaš 4je pořád krásný počet.Skus jim věřit,nic neuspěcháš,pokud mají být Ok tak to zvládnou 😉

evikj33
2. kvě 2012

@danaho Hezké ráno.Tak moje mrcha mrchatá,zatím stávkuje,ani tuk,ale břicho a prsa už pobolívají tak uvidíme.Jinak ja jsem brala taky nějaké hormony na upravu a dnes je to 4den,dle dr.měla dorazit do 3dnu,tak jsem zvědava,to zas bude vopruz s vložkama v tom parnu.V práci to ale jinak nejde,nemužu si skočit na WC kdy potřebuju,ale kdy mě někdo vystřída 😖 .Jsem zvědava jak to zvládnu s tím pitím 😕Tak to máš pěkně vše hotové jsi šikula a ani na mrchu nemusíš čekat.Tak snad to klapne a začnem společně 😉

danaho
2. kvě 2012

@evikj33 to by bylo fajn kdyby jsme začali stejně. 😉 Já už docela dost špiním,tak doufám,že to nevadí. Pokud bych mrchu dostala dřív,tak aby to zase nevadilo. Abych třeba nezačala píchat pozdě. Ale spoléhám na to že říkala,píchat 4 den od vysazení HA. Snad to ještě jeden den vydrží než se to pořádně spustí. Pak už budu v klidu.
Pokud už máš příznaky, tak je MS už za dveřma 😀

evikj33
2. kvě 2012

@danaho Neboj dr.právě říkal že se muže začínat 2DC-nebo3DC,tak proto mám vola jen pokud to dostanu dopoledne.Musíme jim věřit.S tou menstruací pevně doufám,jinak nevím co by to zas mohlo být 😠 Už jsem celkem nervozní...Tak snad nám to klapne a rozjedem to společně se zdárným koncem 😉

danaho
2. kvě 2012

@evikj33 to se ti nedivím,já už jsem taky nervní. Ale bude to dobrý,uvidíš. Ta sviňa červená dorazí 😀 . taky pícháš Menopur jako já,žejo? Akorát si zase nepamatuju jestli máš dlouhý nebo krátky protokol. Já mám kraťase. 🙂

evikj33
2. kvě 2012

@danaho ja mám taky kratase Menopur 225j(3ampule+1voda)to zas bude alchimie,pichat musím sama,manža by to nedal,nemuže se ani dívat jak pícham. 😎

danaho
2. kvě 2012

@evikj33 jo nojo,promiň že si to pořád pletu. Já mám nato nárok jsem starší 😀 Já teď budu píchat 5 ampulí + vodu. Zvýšila mi dávky. Doufám,že to přítelovi zase nevylítne a nerozstříká to po obýváku jako minule. 4 ampule jsme museli dokupovat, ještě že jsem měla ještě dávku na další den 😀

evikj33
2. kvě 2012

@danaho To je v poho,mně se to taky plete,ještě že jsou tabulky 🙂 Ja mam od minula ještě 8ampulek v lednici,tak snad to postačí.Minule jsem píchala 11dnu,tak by mi to taky nestačilo.Havárie nejsou povoleny 😀 Ted jen aby ta mrcha byla. ☹ Dělala jsem i tt test pro jistotu a byla jen/,tak to nechápu 🙄 Ted by nás měla číst Saška,by se pobavila jak už začínáme stresovat 😀 ,ale ona ted určo gaučuje s bublinkama a čte jim pohádku. 🙂

danaho
2. kvě 2012

@evikj33 zlatá tabulka 😅 Hlavně že vždycky píšu každýmu ať se nenervuje a pak sama plaším 😀 😀 Ještě že v tom nejsem sama 😝 Doufám,že Sašenka realaxuje a nenervuje se. Kde vůbec je? 🙂