IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

beryltm
6. kvě 2012

Tak už jsem začala i krvácet. Je to určitě v řiti. Ach jo. To už není možný tohle.
Sašenko osmý den když si měla pětidení kultivaci brzo není. Kdyby si měla třeba jen třídení tak to brzo je. Vem si to že kdyby si otěhotněla přirozeně tak budeš třináctý den po ovulaci a to na testu už vidět je. 😉
Holky je mi fakt do breku. Tolik trápení a bolesti při IVF a třetí pokus a opět nic. já už nevím co mám dělat ☹

katka1311
6. kvě 2012

@sal80 Ale vidím,že chlapi jsou všelijaký 😀 ten můj mi to zas nechce dovolit.

katka1311
6. kvě 2012

@beryltm To mi je líto.A máte imuno udělané?To už bylo 3IVF ☹

beryltm
6. kvě 2012

@katka1311 Jen to základní. Jojo to už bylo třetí.
Rozhodla jsem se že na vše kašlu a hážu to za hlavu. už mě to nebaví a mám akorát z toho nervy potom na dranc. Nechám si předepsat antikoncepci a bude to.

sal80
autor
6. kvě 2012

@danaho Budu věřit, že ano 😀

sal80
autor
6. kvě 2012

@beryltm Kočičko moje...posílám ohromné objetí 😢 😢 😢

beryltm
6. kvě 2012

@sal80 děkuju, jsem opravdu hotová.
Holky chodíte tu některá do podolí?

cilkaa
6. kvě 2012

@beryltm jejda, to mě moc mrzí ☹ zkusila bych jeste maximum vyšetření a pak minimálku. Musí se to jednou povest.

@sal80 taky si myslím, že by tam uz neco bylo 8.den. Já budu asi testovat 9. den...

katka1311
6. kvě 2012

@beryltm 😢 😢 😢

danaho
6. kvě 2012

@beryltm je mi to strašně moc líto ☹ ☹ ☹

beryltm
6. kvě 2012

Holky já už fakt nevím kudy kam. Jsem teď v takovém stavu, že nemám na nic náladu. Venku je ke všemu ještě hnusně a to mě doráží.
Každopádně Vám všem držím mooooc palečky a ať na tom nejste jako já. 😉

evikj33
6. kvě 2012

Ahoj ženy 🙂 Ale né,co to tady čtu ☹ @beryltm A neměla jsi třeba nějakou cistu,je to krvácení velké?moc mne to mrzí.

evikj33
6. kvě 2012

@danaho Ahoj píchačko,jak válčite?Mně tak poránu bolí hlava,musím se nutit pít a ty taky bumbej.Ještě jsem si dala včera k večeru tvaroh.Pak to trochu polevilo.Minule jsi to neměla?Já ne,tak snad to ted bude lepší snúška. 😉 Dnes tu byli tchánovci od 12:30 do ted.Dělala jsem jim domáci pizzu,těsto v pekárně a snad jim chutnala,ale jsem Ko.

danaho
6. kvě 2012

@evikj33 Ahojky,od rána jsem měla šílenou migrénu a celý den jsem strávila v posteli. Bylo mi zle od žaludku. To samé ale v daleko menší míře jsem měla už včera. Vůbec nevím jestli to je z těch prášků,nebo úplňkem. Ale jsem už docela dost vyčerpaná. Pít se snažím hodně,ale jak mi je pořád na zvracení tak moc nejím. Při prvním IVF jsem tohle neměla. Pokud se to nezlepší tak bych musela na PN,protože takhle do práce nezvlásnu chodit. Břicho zatím necítím,tak uvidím po dnešní včelce 🙂 Ty už břicho cítíš?

danaho
6. kvě 2012

@beryltm Půjdeš ještě na krev? Zeptej se na všechny vyšetření,které by jsi mohla ještě podstoupit a uvidíš co ti poradí. Nepřemýšlela jsi o změně CAR?

evikj33
6. kvě 2012

@danaho No ja si právě připadám nacucaná a nafouklá,ale to nejspíš z té vody,a mam problem hlavně při předklonu,vše se mi vrací.Nějak extra špatně mi není,ale nemám na nic moc chut 😝 Ja musím ještě do pátku v práci zustat,na neschopenku se chci domluvit v tu stř.že by mi ji dali třeba od příštího pondělka? 😕 Jinak mám zítr nuc.neplacené volno v ut.vlastně taky,nám svátky neproplácí a od stř.mám ranní.Snad to nějak dám,hlavně stím pitím.

beryltm
6. kvě 2012

@danaho Na krev nepůjdu. Zatím to krvácení je slabé ale takhle to mám každý měsíc, dva dny slaboučké a pak se to začne ze mě valit 😒
Teď nic řešit nebudeme, žádný car, žádný vyšetření, žádné léky. prostě nic. potřebuji si od všeho odpočinout.

danaho
6. kvě 2012

@evikj33 naštěstí v práci nemám s pitím problém.Ale modlím se aby mi už nebylo špatně. Jsem vyčerpaná a to jsem teprve na začátku ☹ Ty mícháš myslím taky Menopur?

danaho
6. kvě 2012

@beryltm mrzí mě to. Ale jak říkáš,dej si voraz, udělejte si hezký léto alespoň přijdeš na jiné myšlenky a pak se uvidí. 🙂

evikj33
6. kvě 2012

@danaho Jojo Menopur,ale jen 3ampule.Ale tu vodu cítím až v krku,do pití se nutím,protože jinak bolí hlava.Taky se snažím dostat do sebe něco mléčného. 😕 Tak snad se ti uleví a stou dnešní už to pujde hladce 🙂 .Jo a taky mi moc nesedí káva,mužu max.1rozpustnou s mlékem.Jinak zkus zítra lékarnu a nějaký ten nutrydrink.Třeba to pomuže,moc nejíš a jak máš prázdný žaludek,tak je to s těma hormonama horší.

danaho
6. kvě 2012

@evikj33 a mícháš ty 3 ampule s 1 vodou? U prvního pokusu jsem to tak dělala,ale teď když dáváme 5 amulí,tak nevím jestli není 1 voda málo. Asi jo zkusím ten nutrydrink, když s tím jídlem mám prblémy. A on má dodat ty bílkoviny? Ale třeba bude zítra lépe. Kafe jsem dneska ani neměla a včera jen jedno. To dřív jsem pila třeba i 4 denně 😀

evikj33
6. kvě 2012

@danaho Jo míchám 3 s 1vodkou 😀 Sestra říkala že to bohatě stačí.Nutroš dodá nejen bílkovinu,ale i nějaké Calorky.A na zítra držím pěsti at je o moooc lépe.Začínají mně píchat prsa. 😕 Tak zatím papa manža mně láká k telce.

danaho
6. kvě 2012

@evikj33 díky. Tobě ať je taky dobře. Papa 🙂

zezizu
7. kvě 2012

@beryltm to je mi moc lito, a myslíš, ze to už úplné vcudu? ☹ ach jo, to je tak nespravedlivé! A to imuno jste měli OK?

zezizu
7. kvě 2012

ahoj děvčátka, Teda Vas dočíst za jeden den je sila 🙂 včera jsem tu nebyla, mela jsem sileny bolehlav a i jsem zvracela. Šílené me bolí prsa. Ach jo. A bojím se aby vše bylo v pradku, jelikož manzel mel na včera nějakou bojovnou noc a dostala jsem od nej Pres břicho rukou☹

danaho
7. kvě 2012

@zezizu Ahojky tebe taky bolela hlava? Já měla taky děsnou migrénu a bylo mi zle od žaludku. A @evikj33 taky bolela hlava. Holky to muselo být tím úplňkem. A jak je dneska? Já už jsem snad o.k. A bouchnul tě moc,přes to břicho? No jo ve spánku to neovlivníš,mě takhle občas dá Vašek přes obličej 😀 😀

sal80
autor
7. kvě 2012

Dobré ráno, holky moje. Vítám vás v novém týdnu 😉

zezizu
7. kvě 2012

@danaho ME Teda je divné i dneska a ta hlava bolí porad.... tak ležím. To já kolikrát dostanu i kopanec ale ted se o to břicho dost bojim ☹

@sal80 taky te vitame 🙂

zezizu
7. kvě 2012

@danaho já Nevím jak moc to bylo, šílené jsem se lekla.

danaho
7. kvě 2012

@zezizu chápu tě,že se bojíš. Pokud se má mimi udržet,tak se určitě udrželo. Neboj. Mě už je dneska dobře,dokonce jsem zvládla i snídani. Ráno jsem byla na rehabilitaci,tak mi projela pěkně záda a krční páteř. Mám pocit,že začínám trochu cítit břicho. Pícháme od pátku. Už si nepamatuju kdy jsem ho začala cítit u prvního pokusu.
@sal80 Hezké dopoledne Sašenko, jak se daří,co bojovníčci? 🙂