IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
8. kvě 2012

@danaho To jsem dnes pořvávala v Globusu - liguéééére, liguéééére - tak mi Tom koupil "jujce" 😅 😀

danaho
8. kvě 2012

@sal80 a já vypila 2 deci vody. To jsme to dopadly co? 😀 😀

sal80
autor
8. kvě 2012

@danaho Padla bída i na nás 😅

sal80
autor
8. kvě 2012

Holčičky moje, jdu na kutě, jsem nějaká unavená. A KAčenka mě vzbudí tak o půl sedmé 😅 Přeji krásné sny 🙂 a posílám vám jednu cucavou 😀

z4401
8. kvě 2012

Krasny vecer zlaticka. Moc na Vas vsechny myslim jak se mate a jak pokracuji stimulantky a budouci "tehulky" at nezakriknu, hyckate si briska at se maji miminka co nejlipe? Ja jsem ted v jednom kole. Dnes jsem se byla v praci domlouvat na nastupu do "prace" v uvozovkach, pac resime co a jak, kdyz jsem znovu tehu. Takze travim ted casem na serfovani po netu v ruznych pravnich poradnach a chytrych strankach co se tykaji PPM (penezite pomoci v materstvi) a na dalsi veci me uz nezbyva casik. Ale slibuji, hned jak budu vedet neco vic a budu klidnejsi tak svou basenci polepsi. Tak se prosim nezlobte 😉

z4401
8. kvě 2012

@sal80 Sasenko jak to s tebou vypada zlaticko? Co brisko, hyckas si ty dva poklady v brisku? 😉 A co testik? Nezkousela jsi testovat? Vydrzis to az do kontroly? Ja vubec nestiham, ale hned jak bude vice casiku tak si vas doctu. Kazdopadne vsem moooooc drzim palecky a myslim na vas.

danaho
8. kvě 2012

Jdu také na kutě. Doboru noc všem 😉

danaho
8. kvě 2012

Jdu také na kutě. Dobrou noc všem 😉

z4401
8. kvě 2012

@sal80 Jen tak malicko jeste docitam a je tu nejaka gratulace? Jeste jsem nenasla, ale verim, ze je to ke //? Je to tak? Muzu tady skakat radosti????????

sal80
autor
8. kvě 2012

@z4401 Zkusila jsem ho... 😅

sal80
autor
8. kvě 2012

@z4401 Neskákej!!! 😕

z4401
8. kvě 2012

@sal80 Už jsem to našla. JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ. Mám slzičky štěstí na krajíčku. MOOOOOOOOC jsem ti to přála. Je to krása se na to dívat. Je to tutovka. JÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ to se bude krásně usínat. Moc gratuluji a držím palečky ať testík jen a jen sílí.

sal80
autor
8. kvě 2012

@z4401 😵 😵 😵 😵 🤐

z4401
8. kvě 2012

@sal80 Nádherná čárka, to je tutovka a oproti mě je fakt znatelně silná, takže věřím, že se chytla obě dvě 🙂)) JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

sal80
autor
8. kvě 2012

@z4401 A kde máš ten test Ty? 🙂

z4401
8. kvě 2012

@sal80 Saši já ho sem neukládala :( a v pc jsem ho už smázla. Ale měla jsem opravdu 9 den spíš jen ducha 😉 ale nemela zase PK, ale i tak za 3 dny další testík byl měně znatelný jako ten tvůj 🙂

sal80
autor
9. kvě 2012

Dobré ráno, princezny 🙂 Vstávám hned za ranního kuropění a večer mi padá hlava už o půl deváté 😀

deeky23
9. kvě 2012

Ahojky holky tak dnesni testik dopadl zajimave, jeden mi ukazal dve a tu druhou slabsi a druhej vubec nic,tak teda nevim

zezizu
9. kvě 2012

@danaho je to nějak jako na houpacce ☹ den je mi OK a dneska ME nejak bolí Žaludek a hlava. Se z toho picnu .....

zezizu
9. kvě 2012

@sal80 dobře ráno kocicko, já dneska byla vzhůru brzy, nějak mi tlačí Žaludek ☹ asi zase budu zvracet, chjo☹ a čekám na telefonát z Prace, ode dneska budu pracovat z domova ale nějak se mi to nechce připojit na Pražský server, tak čekám na hovor od ajtaku 🙂

@deeky23 tak zítra dalsi 🙂 nebo zkus koupit jiný testik.

deeky23
9. kvě 2012

@zezizu dekuju uprimen vubec nevim co si o tom myslet. ale jelikoz ma jen jeden vejcovod tak se stale priklanim k doktoriv,ze dalsi nebude. strasi me stim uz dva roky a asi se to nezmeni.☹(((

sal80
autor
9. kvě 2012

@deeky23 Ahoj 🙂 Může to být i tím, že jeden bude 10 a druhý 20 nebo 25 🙂 A nebo byl ten negativní test prostě rozbitej 😀

sal80
autor
9. kvě 2012

@deeky23 Moje maminka měla jeden vejcovod a půlku vaječníku a má mě a bráchu 😀

katka1311
9. kvě 2012

Hezký den holky,já včera odpadla.Usnula jsem jak špalek a manžílek je zas zanedbanej 😅

zezizu
9. kvě 2012

@deeky23 zas tak 100% bych dr neverila. Divy se Deji 🙂 zkus jiný testik koupit 🙂

@sal80 jaky jsi mela testik na testování? A spinila jsi během usazování "fazolek"?

zezizu
9. kvě 2012

@katka1311 hezky den, Man za si to určitě vybere jindy 🙂 ty pracujes někde v nakupaku?

zezizu
9. kvě 2012

tak me z ty Prace snad ten ajtak nezavola a já nebudu moct pracovat..... chjo ☹

sal80
autor
9. kvě 2012

@katka1311 Ale ramena jsi včera dělala, to jo 😀 😀 😀

sal80
autor
9. kvě 2012

@zezizu Měla jsem a mám Mamatest 10, kritiku jsem slyšela jen pozitivní a sama si ho nemůžu vynachválit 😀 😵
Nešpinila jsem.

zezizu
9. kvě 2012

@sal80 OK, zakoupime dneska ty 🙂