IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

kiwisek
11. kvě 2012

@zezizu trenky, mobil, PC taky dodrzujeme, co sme dostali doporuceni,, mo mm je strojvedouci, takze porad v praci sedi :( snazime se aspon studenejsi sprchy, zadna sauna a horke koupele...co se tyce vitaminu tak taky papa, kupili jsme dokonce za 3500 profertil (4 mes.), pak bere nejake venofarmaka a hromony na zvyseni testosteronu.. no jak pises pzdeji byli problemy u tebe, tak toho se taky obavam, zmenit se u me muze cokoliv... ale verim, ze to bude OK.
co se týče TESE, tak kdyby 2 IVF nevyšlo (co se doufám nestane!!), a duvodem by byla spatn akvalita spermiji, tak bychom do toho TESE asi šli... ale kdyz to zatim nebylo nutny, pokusili sme se s Dr. to resit jinak.
Nejsme u Apolináře, ale v Motole. Premysleli sme o ISCARU v Praze, no tam je to vse 2x drazsi nez v Motole ( a uz takhle se musime hodne uskromnit, abychom na to nasetrili), tak sme se rozhodli jeste 1 sanci dat Motolu, ale na 3. pokus bychom sli do ISCARE

kiwisek
11. kvě 2012

@zezizu jinak mate krasne zlepseni v spermio 🙂 a co se tyce testeni, verim, ze to nekonecne cekani je hrozneee... ted si 6 den po Et, vid? testit budes tak uterí/ stredu? mooocinky drzim palceky 😉

zezizu
11. kvě 2012

@kiwisek proc já blboun jsem si vsugerovala Apolináře? Už ani cist neumím 🙂 takže dodrzujete vše. Budu držet palecky aby se to zlepšilo a byly spermijky aspoň na tom IVF kvalitní a aspoň par a pak můžou zase spat 🙂 ono jsem četla, ze v tech nemocnicích je to levnejsi, ale zase pře na úkor oece a kvality. Když si zvolis nějaký ten CAR, tak tam si priplatis, ale zase si myslím, ze jsou i lip vybaveny. Já jsem chtela primo do CARU a vybíraljsem dle statistik a referenci a vyhral Gennetu. Zase si rikam, ze pokud to proste Vyjit nemá, tak to nevyjde nikde ☹ no, my za ty dva pokusy ze vsema lekama, placenyma procedurama a tak jsme v tom skoro za 80tis.se vsim všudy. To je ranec.
Já jsem 6.den po ET. Chtěla jsem testit v pondělí, jako Cílka tady odsud, byly jsme stejně na OPU i ET. Ale nějak se bojím. Ale uvidím, třeba naděje a zvědavost bude silnější 🙂

kiwisek
11. kvě 2012

@zezizu no v Motole chodíme přímo do CARu.. já jsem netušila , že se nás to bude týkat.. v září jsme se rozhodli tam jít, ale pořád jsem si myslela, že je to třeba jen áhoda, že se nám 2 roky nedaří. mm je často pryč a ovu sem si nikdy nepočítala (snad jen 1x...) a když tak jsem se obávala, že bych mohla mít srůsty na vecovodech (2x zápal vaječníků), ale nenapadl me speriogram - mm uz ma kluka z 1. manzelstvi 😉 a Motol mi doporucila kamoska . maji na 1 pokus holcicku 🙂

veromira
11. kvě 2012

@zezizu no jasný to už by si na triko nevzali dát jich ještě víc jak dvě. No tak přeji hodně zdaru v těhu pá

veromira
11. kvě 2012

@kiwisek Ahoj,nic si z toho nedělej já už mám druhý pokus za sebou a nic. No hold ta příroda té se poručit nedá 🙂

kiwisek
11. kvě 2012

@veromira ahojky, to mě mrzí. a jaká je u vás příčina, že se nedaří? 😖

zezizu
11. kvě 2012

@kiwisek a to se mu s ex povedlo přirozene? Tak to se mu musel spermio Teda zhoršit? ☹
@veromira Veru, já nemam ještě nic jistyho. Testovat ofiko mam pristi sobotu. Ani nevis, jak se bojím zklamání, ze tam ty // nebudou ☹ ale Život bude muset jít dal....

To je stejně taková nespravedlnost, my co mimo chceme se trapime a podstupujeme vše Možné a ty co ho nechtějí, tak ho Maji a bud se jich hnusme zbaví a nebo je tyraji... z toho bych zvracela!

kiwisek
11. kvě 2012

@zezizu jj, taky me to hodne překvapilo, nějak mě to ani nenapadlo, když se nám nedařilo. No teď když víme, že má nízký testosteron tak se mi ujasnila i ta jeho věčná únava, častá apatie a minimální chuť na sex 😎 z čeho sem byla místama dost mimo... a teď vím, že to byli příznaky, tak se mi trochu ulevilo 😵

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi,jak ti dopadla kontrola? 🙂

evikj33
11. kvě 2012

@danaho Ahoj Danuš,dnešní kontrola trochu šok,nabralo to nějaký spád 🙂 Dnes Orangutan,zítra Orgalutan a ve 23:30 Pregnyl a v pond.v 11.h OPU v Brně.Jsem byla trochu zaskočena(ale mile 🙂 )Jinak to bude asi 15.až 18vajuch a máme se rozhodnout kolik chceme vložit.PK by oporučil,že by mělo být z čeho vybrat,takže ET by byl v Sob.A bude tam na OPU dr.osobně.Další peckou mně dostal manža,když jsme se stavili na kafe,tak konstatoval vložíme 2 bud bude aspon jedno a když budou obje,tak neva alespon bude veselo 😕 Má to hezky naplanovano.Ted jdu fofrem dočíst novinky 😉 Hlavně od tebe.

evikj33
11. kvě 2012

@kiwisek Přeji hodně zdaru v druhém kole.Je nás tady dost,tak nesmutní,nejsi na to sama 🙂

evikj33
11. kvě 2012

@danaho Téda,to je paráda,tak v tom jedem dál spolu 😀 Na kolik máš OPU ?At na Vás mužu myslet,ty dáš vaja Váša spermoniky a hura na plození.Sem říkala Kamilovi zda si nechce sebou vzít nějaký svuj film,se chlamal,že po 3dnech mu stačí i plakát s dob jeho puberty,v ČB provedení. 😀 Ještě že to zvláda v pohodě,poprvé jsem z toho měla strach,že to třeba nedá.

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, to je paráda. Jsem ráda,že na to nejsem sama. Čekala jsem OPU až v úterý,ale řekl,že mi dá ďneska 450 jednotek a zítra ve 21h Ovitrille(to je jako Puregon) Já mám nástup v 7.00 ráno a kdy půjdu na řadu to nevím.Záleží kolik nás ten den bude. Ale myslím,že do oběda budu doma. Do papírů jsme napsali PISCI a PK. Ale záleží jak budou vajucha kvalitní aby se zase nepřestala vyvíjet. Snad se PK dožijí a budou i kvalitní na zavedení. Napsala jsem si zatím zavedení 1 kvůli tomu 4 hrazenému pokusu. Ale řekla jsem mu,že pokud by zbyli jen 2 tak je budu chtít zavést obě. To je manžel super,že to tak zvládá. Vašek je naštěstí taky v pohodě. Tak tfuj tfuj tfuj. A´t už to konečně vyjde 😅 😵 😵

evikj33
11. kvě 2012

@danaho No mně to dnes taky překvapilo,čekala jsem OPU ut.,nebo stř.Ale největší vaja mněla okolo 16mm,tak to dal na ponělíale bude hodně odběru,tak se ptal zda to zvladnu,když budu až na 11.protože od půlnoci,nejíst,nepít.Jen rano mužu loknout na tabletky na štitku 🙂 Ale to mi neva,ja dopo jíst nemusím,mám hlad většinou až odpo a hlavně večer 😖 Jinak manžu upozornil že mně bude hodně bolet břicho,tak mi říkal že se asi bál aby věřil,že to není sranda.Jinak zítra jdem na 75narozky pratety,tak se nadlabnu do zasob.a vnedělu slavím ja tak se taky neošidím 😀 Takže pro dnešek dopíchano,teda injekčně 😀 jinak dr říkal že dnes máme poslední možnost na tulení.Tak ne abys Vášovi dnes odepřela manželské radovánky 😎

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 Já mám stumilku o jeden den kratší než minule,ale zase mám ty vyšší dávky. Ale říkal sliznice ukázková a moc chválím. Tak vím prd jak jsou folíky velký. A pak jsem se ho ptala kolik jich je. A on říká tak 12-16. Podle mě to jenom plácnul. Ale sám řekl, folikuly neřeště, důležitý jsou kvalitní vajíčka a dodal,že věří že tam nějaký najdeme. 😅 Jak jsem musela u prvního IVF do Prahy na OPU,tak jsem vstávala před 5 a na řadu jsem šla až v 10h. Ale to jsem byla stejně vystreslá,tak jsem na jídlo neměla ani pomyšlení. Teď bych potřebovala jít co nejdřív abych večer byla fit na ty Alexandrovce 😀 😀 A co slavíš? Narozky?

evikj33
11. kvě 2012

@danaho Jojo,narozky už 33,ale psssst 😀 .Pokud budou vaja,určo bude z čeho vybrat a budou i ta kvalitní a Alexandrovci,budou taková třešinka na dortu,zatím co se budou spermonici činit,mamča s tatkou budou pařit 😎 Já mam stimulku kratší o 2dny,než minule.

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 to jsi ještě mladé kuře 😀 Tak všechno nej nej. Já je mám od zítra za měsíc. ALe v mém věku se to už neslaví. Ale přála bych si k narozkám ten nejhezčí dárek 😵 U nás radovánky proběhli včera, dneska už mě to ani nenapadne a Vaška navíc bolí zub. Jen ať se tam holky hromadí ať je z čeho vybírat 😝 😀

evikj33
11. kvě 2012

@danaho No někdy si případám spíš jako slepice,ale ted se to hodí jsem Nosnice a né ta na polevku 😀 Jinak zub pořádně foukejte at je v pondělí Vaša v poho a dostane ze sebe to nejjj A dárek k narozkám dostanem,to je domluvené s tím nahoře,že už je na nás řada. 😎

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 mě je divný,že mi je tak dobře. Jsem nafouklá ale není to zatím nic hroznýho. Dr.říkla,že se s tím tělo dobře srovnalo,ale že to samozřejmě ještě přijde. tak jsem zvědavá. Ještě,že je víkend. Budu si doma válet šunky 😀 My budeme mít dneska foukací a vy tulící večer 😀 A od pondělí nám dají asi Utrogestan,co. To zas bude 😠

evikj33
11. kvě 2012

@danaho Jo to bude mam napsano v protokolu zavádět Utroš 4-0-4 poleze to i ušima 😅 a mám tam psany i Estrofen 1-1-1,ale ten minule nikdo nezminoval 😕 Tak snad nebude potřeba.Sliznici dr.taky dnes chvalil.Já jsem na tom podobně,ani nejsem tak nervní jako minule,hlava už nebolí,jen cítím břicho,ale dá se to.Navíc mám nějak dobrou náladu.Ja se budu snažit válet alespon zítra dopo,po oslavě frčíme domu,manža jde na 16:30 do práce,tak budu s malym a ten neposedí a v ned.budu vařit objed pro tchanovce a brachu s máti,tak to se taky moc nepoválím.Ale co hlavně at to vše dobře dopadne.

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 4 utrouše??? To aby jsi si jí pak zalepila aby to nevypadávalo 😀 😀 😀 Minule jsem ho dávala 2-0-2 a teď nevím jak to bude.Nám to takhle dopředu neříkají. S tou dobrou náladou jsme na tom stejně,to je asi tím počasím.Mě pořád ani nebolí prsa i když Vašek říká že už jsou tvrdší. 🙂 Už aby to bylo za náma co? 😉

evikj33
11. kvě 2012

@danaho Ja jsem to tak měla napsáno v protokolu a i dr.říkala po OPu že se to tak bere,ale ja tušila jak to dopadne,tak jsem ani nezačla.Tak ted se tomu asi nevyhnu,ale musím zavádět,předtím mně léčil Utrošem muj gynd.a jak jsem polkla byla jsem hodinu Ko a to byl jen 1 😝 ,nebudu lepit budu se válet 😀 Jinak mně občas prsa bolej,ale není to tak zlé,akorát začínám nějak vlhnout,asi plodný hlen,tak snad to doklepu až k OPU,akorat budu muset nasadit intimky 😅

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 plodný hlen? To syším poprvé,hele ale to se mi včera stalo asi tako. Mě blbku napadlo jestli mi neprasknul folík. Ale na UTZ vše v pořádku. tak to byl asi ten hlen 😀 Dávám si teď pivko ten citronovej staropramen. Vašík usnul tak mu dám ještě 15 minut a pak se jde míchat a píchat 😀 😀

evikj33
11. kvě 2012

@danaho Jo plodný hlen,akorát ted je to jak potok 😎 Bývá to stav před Ovulkou,že je nacestě(trvá cca 3až 5dnu)Pivko mi Kamil taky dnes koupil a už chladím.Tak ho bud šetrně at nemáš modráka jako @sal80 🙂 Jinak mně už to dnes trochu bolelo,tak ještě zítra a bude pokoj. 😉

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 mě menopur bolel včera i předevčírem.Dneska poslední,teda mám ten Merional,ale to je stejný. A pak Cetrotide,ta nebolí ale mám po ní hodinu vyrážku na břiše. Ale to je normální.Zítra už jen Ovitrille a ta myslím nebolí. Vašek se probudil a pivo mi skoro vypil, myslel že je to šťáva. Drahoušek vrrrr 😠

evikj33
11. kvě 2012

@danao Já mám zítra ještě Orangutan a ve23:30 ten Pregnyl.Bran si svuj majetek 😀

danaho
11. kvě 2012

@evikj33 už není co bránit 😀 Koupí nový. Já jsem tak ráda,že je pátek a že ty nejhorší stavy vyjdou na víkend. A taky že nebude vedro. Jsem zvědavá co zase budu po narkoze blekotat. 😀 Jak ti bylo minule po OPU?

evikj33
11. kvě 2012

@danaho Ja byla minule celkem fit,jen nohy jsem měla jak z olova,sestra mně vzbudila převedla přes chodbu na pokoj,tam seděl manža s časopisem,ja jsem lehla,ale už jsem neusla,pořád jsem se snim bavila,až mně řek at odpočívam že si chce něco dočíst,pak donesla sestra čaj a tatranku,to už jsem byla pomalu oblečená,jen se zeptala jak mi je.Nakonec přišla dr.a řekla že máme jen 2vaja a měla jsem po náladě a chtěla honem domu. ☹ Bral nás brácha,tak jsem se musela držet,ale doma už jsem bulela jak želva.Ted to bude jiné,musí,když je nám tak krásně,tak budou i krásná vaja a pak miminka 🙂 Jinak to ani nejde!

katka1311
11. kvě 2012

Teda holky vy jste toho nakvokaly 😀
@danaho Danuško to vypadá na krásnou úrodu 🙂 To jsem zvědavá kolik budu mít já???
Sašenko já bych se klidně přibalila s chlapama do světa 😀 A testíky jsou náááádherné 🙂 .
@kiwisek Ahoj vítám tě 🙂
Holky moc vás zdravím já byla dnes celý den v práci a padla na mě depka tak jsem si koupila novou kabelku 😀 .Víkend mám volný a v pondělí do práce a už je úterý a dozvím se jestli je vše o.k. a budu píchat 😀