IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
23. kvě 2012

@danaho Danuško mám po nich modřiny ale už jsem se naučila jak to píchat.Je to úúúplně to samé.Až ten píst dotlačíš tak napočítej do 10 a pak vytáhni.Modřinka se mi neudělá.

katka1311
23. kvě 2012

@evikj33 Evi já pokud budu mít blastocysty tak už budu určitě testit 5,6 den od ET.

danaho
23. kvě 2012

@katka1311 mě to teda bolí dost při vpichu. Píchá mi to Vašek. A jak to dotlačí,tak pak vylítne ta platová hrůza a mě to bouchne do toho břicha,což je hnusný. Dneska jsme to vytáhli o trochu dřív a ta pojistka vyběhla až když to bylo venku,ale malilinký zbytek roztoku ještě vystříkl,tak nevím jestli to vadí. Nerada bych to dělala špatně.

kiwisek
23. kvě 2012

ahoj holky, tak my sme se dnes doma trochu rafli s mm... dobral 3 mes. baleni profertilu a jelikoz mame jeste 2 mes. do 2.IVF tak jsem mu koupila macu (tady na konikovi jsem na ni cetla pozitivni reference - ze ma dobre ucinky na spermie) plus vit.E. No kdyz videl ze jsou to tobolky, tak rekl - "tohle zrat nebudu... jasne sem Ti rekl, ze mi je z toho spatne..." tak sem jen rekla, ze t myslim dobre a ze je to dost dulezite, aby sme meli co nejlepsi vysledek... tak na to mi rekl, ze na nej delam natlak a ze kdyz se to nepovede, tak to budu urcite svalovat na to, ze nechtel jist nejaky "sracky"... ze nikdy nejedl vitaminy a ted ma jist 5 prasku... a uz je chudinka ji pres 3 mesice!! emoticon tak me docela nastval... tak sem mu rekla, ze jist vitaminy neni snad tak spatne jak si pichat injekce... tak prej jestli myslim tech mejch 5 injekci... emoticon chjo, jak si ty chlapi mysli, ze se obetuji nejvic....

danaho
24. kvě 2012

Dobré ránko holky 🙂 ,
tak už jsem opět v pracovním procesu. Dneska je to 5 den po ET. Sakriš vždycky to tak utíkalo a teď se to vleče.Přeji všem krásný pohodový den 😉

sal80
autor
24. kvě 2012

Dobré ráno 🙂 Koukám, že jsou tu jen nestatečnější kusy z tlupy...já a Dáňa ( @danaho ) 😀

danaho
24. kvě 2012

@sal80 Ahoj Sašenko,akorát Dáňa dělá DPH,tak na komunikaci tu budu asi až po obědě. Doufám,že se máš dobře,zoubek nebolí a mimi je hýčkáno 😵

sal80
autor
24. kvě 2012

@danaho Ok, budu tu tedy v naprostém zapomnění 😔

katka1311
24. kvě 2012

Já jsem tady taky 😀

evikj33
24. kvě 2012

Hezké dopoledne všem 🙂 Už jsem taky zde po nákupu a klasické hádce v marketu,bych ty chlapi při nákupech,nejraděj zavřela do dět.koutku.Ale ted vše tahat sama nechci 😝

zezizu
24. kvě 2012

takže vy dvě dámy @sal80 a @danaho nám neřekne, co kujete jo? teda, se s vámi nebudeme bavit 🙂))))

zezizu
24. kvě 2012

@kiwisek hele, mě ten můj taky teď tak sere, že máme doma už 2 dny tichou domácnost, podpora nadevše! opravdu. se domluvíme, že do konce roku dáme odpočinek a v lednu půjdeme na KET a teď už mě tlačí do KETU v září! ach jo. bych se na to vyprdla velebnosti 🙂

zezizu
24. kvě 2012

@veromira já ti nevím, možná je to jen psychický, že si myslí, že jí to pomůže.... tak pij nějaký bylinkový čajíky a říkej si, že ti pomůžou, protože bylinky čarují a taky se to třeba povede 🙂 aby z tebe ta paní netahala jen peníze a ty jsi nemarnila časem ☹ ale musíš vědět sama. já v mým případě bych jí moc nevěřila .... 🙂 to je rada viď? 🙂

sal80
autor
24. kvě 2012

@katka1311 Jsi tu ještě? 🙂
@zezizu Nemluv sprostě 😠 Upřímně...Tvému muži rozumím 🙂

kiwisek
24. kvě 2012

@zezizu hele, není náhodou taky ve znamení berana ? 😀 nebo lev?

danaho
24. kvě 2012

@kiwisek
@zezizu Ahoj holky, to se zase uklidní. Někdy jsou ti naši miláčkové zkrátka na zabití 😀 Znám z vlastní zkušenosti 😉

zezizu
24. kvě 2012

@kiwisek nene, je to jak. ale občas mi s jeho povahou připomíná býka 🙂

@sal80 já mu teda nerozumím, místo aby člověka podpořil, tak mě tlačí do něčeho, do čeho stejně nepůjdu a budeme se kvůli tomu akorát hádat. chci si pořádně psychicky odpočinout, a né hned zase do něčeho letět aby to zase dopadlo, jak to dopadlo pokaždý, to fakt nechci..... zklamání už bylo dost, a těch půl roku se to nepoblázní. to je můj názor a tady v tom případě budu neústupná, ať se mu to líbí nebo ne.

@danaho poslední dobou skoro pořád teda 🙂 snad až ty hormony z mého těla odplují, tak se to zlepší 🙂 já s ním moc te´d nekomunikuji, jsem věčně přešlá a tak si zalezu do ložnice a jsem tam. nebaví mě se hádat a ani to neumím.

zezizu
24. kvě 2012

@danaho Daní, nevíš jestli ty čaje se smí aspoň trošičku osladit medem? jen ty byliny to je strašnej utrejch pro mě načajistku 🙂

katka1311
24. kvě 2012

@sal80 Nejsem 😀 jsem od tebe přes celou republiku 😀

danaho
24. kvě 2012

@zezizu koukej pít ty byliny. Na psychiku je ten čaj na neplodnost. U prvního pokusu jsem byla hodně protivná, teď u druhého jsem myslím hodně i díky bylinkám byla v pohodě. Až mi Vašek donesl kytku za to jak to zvládám. Tak ať manža ještě vydrží za 2 měsíce budeš vysmátá jak lečo 😀 😀 Ale aby zatím on nebyl na Choholouška 😝

danaho
24. kvě 2012

@sal80 Sušule jsi pořád v zapomnění? Co to pořád ta @zezizu má. Vždyť mi nic nekujeme,viď 😝 😅

danaho
24. kvě 2012

@evikj33 Evíku kde tě mám? Jak ti je dneska? U vás dneska jsou taky hromy a blesky? Hoď nohy na stůl a relaxuj. 🙂

katka1311
24. kvě 2012

@danaho Jaké hromy a blesky tady u nás je nádherný dusný sluníčkový den.
A mě by taky zajímalo co vy dvě spolu máte?????????? 😀

danaho
24. kvě 2012

@katka1311 Ahoj zlato 🙂 já jsem taky s václavíčkem v pohodě. Máme tu jasno asi 22 stupňů.Já mám hotové DPH,takže spokojenost.Nic spolu nemáme 😝 Tak jsme včera píchali ten Clexan a ještě před tím než vyjede to bezpečnostní zařízení to Vašek vytáhl a je to lepší. Ani nemám modřinku. To ti byla vždycky taková prda do břicha a dělalo to modřiny jako borůvky. tak snad to takhle nevadí.

sal80
autor
24. kvě 2012

@katka1311 Slíbila jsi, že dorazíš na kakao!!!!!!
A nebuď zvědaváááá 😝 😀

@zezizu Netvrdím, že máš či nemáš ustupovat. Napsala jsem, že rozumím Tobě i jemu 🙂

sal80
autor
24. kvě 2012

@danaho Nevím, furt nás @zezizu z něčeho podezřívá a navíc se k ní teď přidala další estébačka @katka1311 😖 😀 😀 😀

danaho
24. kvě 2012

@sal80 to dělají ty hormony. někdo pláče,někdo prudí a někdo má halucinace 😀 😀

evikj33
24. kvě 2012

@danaho Tak jsem opět zde Poslušně se Hlásim 🙂 Byli jsme u mamky pro opékač a malou ledníčku(manža potáhne dopráce,nemaj si kde chladit svačinky) 🙂 Jinak je tady slunečno,ale pořádně fučí a občas se zamračí,ale zapršet né a né.Dnes mně začla bolet hlava a děsně prsa 😝 Jinak OK 😅

evikj33
24. kvě 2012

Jak valčí ostatní?Nějaké novinky? 😕 Co měla @sal80 saška dness mimi dobrého,bylo to alespon něco nezdravého 🙂

veromira
24. kvě 2012

@zezizu Já jsem vděčná za každou radu a neboj že bych čekala rok než bych šla na ten třetí pokus. Až půjdu příští týden na konzultaci tak se o tom zmíním doktorovi a uvidím co on mě na to řekne. Já si taky koupím nějaký ten čaj a hlavně potřebuji abych nebyla tolik lítostivá. To brečení mě jednou zab.... 😢