IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
11. čer 2012

@katuleb děkuju ti. Snad to bude v pořádku a nebude to třeba zamlklé těhu. Doktorka říkala,že to teď ještě nejde poznat. Ale pokud se to krvácení nezmírní tak to bude hodně blbí. Mám to víc jak normálně první den mensrtruace.To je dneska teda psycho.

janinka1984
11. čer 2012

@danaho nejvíc bude záležet na tom,jestli v tom gestačním váčku něco je.Já při mimoděložním měla "pseudogestační váček"-ten byl prázdný a ve vejcovodu byl plod.Samozdřejmě ti to nepřeju,chraň bůch!!!Ale to krvácení je takové kv.tomu Clexanu,jinak by takové nebylo.Měla jsi v té nemocnici zůstat brouku,je to veliké riziko jak pro mimi tak pro tebe ☹

janinka1984
11. čer 2012

@danaho a jaké bylo to hcg?

danaho
11. čer 2012

@janinka1984 dnešní HCG 20374 což odpovídá tomu 6 týdnu.Když se i to krvácení uklidní tak mi ho naberou zase ve čtvrtek a uvidí se jestli roste.Oni me z té nemocnice poslali domů,že teď tam stejně nic víc dělat nelze,jen ležet a čekat. Když není ještěvidět srdíčko tak se nevím jestli to není zamlklé a jelikož krvácím krátvće tak hladina HCG ještě klesnout nemohla. Je to brzy.

dadakin
11. čer 2012

@danaho Těžko říct přála bych ti aby to vše dopadlo na 1. hlavně to chce být v klidu aspon se o to pokusit ležet a zkusit třeba spát.

danaho
11. čer 2012

@dadakin je to jen na přírodě. Už ležím v posteli a nedělám vůbec nic. Snad se to zklidní.

evikj33
11. čer 2012

@danaho Danuško mooc na Vás myslím a věřím že to ustojíte a miminko se nedá strhnout hematomem,to krvácení je určo tak velké z Clexanu a jak už ho nebudeš píchat,bude se to mírnit.Musí,rdíčko by mělo být dle mého až kolem sob.nejdřív,takže musí být vše v pořádku.Pokud je HCG dle tabulek v normě,nebude to mimoděložní,to by už byl zvětšený vejcovod,pokud by to tam bylo.Odpočívej a hlad bříško.

janinka1984
11. čer 2012

@danaho tak mimoděložko to není,protože mě vejcovod rupl a hcg jsem měla 10000jednotek.Máš pravdu,záleží na přírodě,ale to krvácení se zklidní pokud ti vysadili clexan,ovše záleží jak to budou řešit potom.Držíme ti pěstičky!!!!!!!Pěkně lež a nic nedělej.Takže nakonec jsi na PN,že?Nebo sis vzala dovču?

danaho
11. čer 2012

@evikj33 @janinka1984 mimoděložní je vyloučené.Gestační váček je v děloze.A kolem něj ten hematom. Doktorka to ráno přes krevní sraženiny neviděla. A odpoledne mě tedaprobírala tím šidítkem fest a pak znova v nemocnici. Brrr.
Kdybych se modlila tak se teď začnu modlit.

janinka1984
11. čer 2012

@danaho Ti to píši-jsem měla gestační váček v děloze a plod ve vejcovodu 😒 .Ale tobě to dopadne dobře!!!!!Neplechu dělá ten hematom,do toho ten clexane!HCG super,dopadne to dobře,uvidíš!

danaho
11. čer 2012

@janinka1984 jo aha,to jsem nepochopila.A to jde jo? No to mě podrž. Snad tam zítra nebudu muset naklusat.Dám si třeba i špunt ale to embrijko nedám. 😠

danaho
11. čer 2012

@janinka1984 jo promiň ještě jsi se ptala jestli jsem na PN. Nechám si napsat PN, kdo ví jak budu muset ležet dlouho.

janinka1984
11. čer 2012

@danaho Právě,že to tak jde a nadává se tomu-pseudogestační váček-protože je prázdný.Ale ty náš to HCG fakt hodně vysoké a až na to krvácení problémy nemáš,takže je to fakt tím hematomem,ještě k tomu bereš léky,které ředí krev.Neboj,to bude dobré!

katuleb
11. čer 2012

Holky prosím Vás kdo byl na imunologii,říkali Vám že by jste neměli dělat noční směny kuli vif?? prý to vadí ale to mi přijde divné....

katuleb
11. čer 2012

Jéé oprava že se nesmí dělat noční kuli IVF.... 😢

ivapo
11. čer 2012

@danaho to jsou děsné starosti viď!!!! Ajajaj... Ale nezbiva nez verit a doufat. Znáš to!! Naděje umírá posledni.... A to srdíčko teda ještě nevidel!?se divím ze si tě tam bez kecu nenechali... No jestli doma nebo tam. Tak radši doma.. Máš recht ... Me se to stínění ted večer uklidnilo ale dopoledne sem taky krvacela a jak sem psala .. Po dnešním ultrazvuku uz podruhé uviděl srdce a 12 mm...7tt.. Moc na tebe budu myslet! Hlad bříško!! At ti manzel koupi kontryhel a z toho si dělej čaj.. Já ho piji cca 5 den a krvácení se zmírnilo.. Je to proti potratu!!!

ivapo
11. čer 2012

@katuleb co je noční kvůli Ivf?

ivapo
11. čer 2012

@ivapo oprava..: noční kuli Ivf?

ivapo
11. čer 2012

@katuleb Jo uz to chapu noční kvůli Ivf aha!

ivapo
11. čer 2012

@danaho a na kontrole si byla v CAR nebo uz u svého normálního gyndare ?

katuleb
11. čer 2012

@ivapo jj ptala jsem se zda někomu na imunologii říkali že nejsou dobré noční směny když se chystáte na ivf.....prý to tvrdí ta doktorka v plzni na imunologii....tak mě zajímá komu to tvrdila...

danaho
11. čer 2012

@ivapo na kontrole jsem byla ráno a odpoledne v CAR a pak ještě v nemocnici. Dneska jsem 6+0 tak asi je na srdíčko ještě brzy.To je dobře,že se to u tebe zlepšilo a gratuluju k srdíčku 🙂

ivapo
11. čer 2012

@danaho jez hodne citronové a tak vse co je kysele.. A ten kontryhel.... Čaj... Lez lez a pouštět samé komedie za filmy!!

evikj33
11. čer 2012

@katuleb No ja jsem před IVF noční dělala a nikdo se mně vlastně ani neptal,tak nevím,ale od OPu jsem na PN,jinak vím že se otom zminovala jedna holčina na Rf Olomouc,že jí to dr.říkala.Nevím,možná to bylo spíš myšleno po OPU a před a po Et.

evikj33
11. čer 2012

@danaho Danuš ja si myslím že to hodně ovlivnil ten clexan,jinak bys třeba jen špinila,hematom se tvoří často při roztahování dělohy,to už někde holky psaly.Ale bublinka je šampion a tak to vše zvládne a bude i srdíčko.Věřím tomu. 😉

katuleb
11. čer 2012

@evikj33 děkuju přijde mi to totiž divné že by to tak vadilo to by asi plno holek neotěhotnělo proto že dělají noční to mi přijde postavené na hlavu...

danaho
11. čer 2012

@evikj33 děkuju. No každopádně diagnoza je hrozící potrat. Tak snad to všechno dopadne dobře.T se hlavně opatruj ať jsou bublinky v pořádku 😵

katuleb
11. čer 2012

@danaho myslím na tebe a doufám že se krvácení mírní....držím palečky moc moc ....

sal80
autor
12. čer 2012

Ahoj. Tak jsem zpět ze zahraničí 🙂 Jak jste se mi tu měly? 😀

janinka1984
12. čer 2012

sal80@ Ahoj sluníčko,tak už ses nám vrátila?Jak ses měla,doufám,že hezky 😉 .Koukám,už jsi 9 týden,to je krása 🙂