IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
11. říj 2012

@sal80 to chápu ale jak to jen udělat co?? A nebo budem muset v létě a to už budeš mít většího klokánka 😀 😀

sal80
autor
11. říj 2012

@katuleb A nebo ještě letos...tento, max.příští měsíc 😅

katuleb
11. říj 2012

@sal80 jela bych hned vlastně jedu ted ,teda za pár dní.....ale jen ta Praha a pak hned zpět do Ostravy.... 😒

sal80
autor
11. říj 2012

@katuleb No....asi takhle rychle (ze dne na den) se to domluvit nedá ☹ Navíc to bude muset být o víkendu, aby mohly být přítomny i pracující ženy 😀

katuleb
11. říj 2012

@sal80 já vím to je mi jasné,no ale já pracuji i o víkendech jednou za 14 dní....ale věřím, že to jednou dopadne 😎

dadakin
11. říj 2012

Ahojky holčinky mojeeeeeeee,
tak rozvod proběhl v klidu a rychle bez průtáhů na dohodu až jsem se divila,ale i tak je mě divně z toho nikdy jsem se nechtěla rozvádět když to ta soudkyně četla najednou jsem si v hlavě promítla od svatby až doposud doufám,že toto už v životě nebudu absolvovat,nechápu jak se moje matka mohla 4x rozvádět.
Jináč vám děkuji za pochvalu mé tvorby. To potěší. 😉 Citím se nějak nazdechaně jak kdyby na mě něco lezlo a usadilo se to na průduškách chytla jsem to asi od děcek minulej týden byla doma Natali tento týden pro změnu Daniel.Jak mám jít v klidu do IVF když je to tady samej moribundus a ve školce projdu a chytnu všechno snad. 😠

katuleb
11. říj 2012

@dadakin tak gratulace paní jste svobodná,aspon jedna starost odpadla..... 🙂

katka1311
11. říj 2012

@dadakin tak nevím mám gratulovat 😀 Rozvod je vždy nepříjemná věc.Znám to ☹ .
@katuleb Kači ten kocour je nádherný 🙂 Neboj,Prahu někdy zvládnem spolu 😉

katuleb
11. říj 2012

@katka1311 to doufám že jo, ve vlaku pokecáme a ještě bude málo času.....a jak ti je co??

katka1311
11. říj 2012

@katuleb mě je dobře.Záda síce ještě bolí ale je to mnohem lepší 🙂

danaho
11. říj 2012

@dadakin Tak konečně to máš za sebou,to je dobře že to proběhlo v klidu. Ty pocity znám. Ale život jde dál,tak teď už jsou před tebou jen samá pozitiva. 😵

danaho
11. říj 2012

Holky MS dorazila. Ráno volám do CAR,začnu zobat prášky a objednám se na UTZ. 🙂

sal80
autor
11. říj 2012

@katuleb Jo, jo...snad to dopadne 😉
@dadakin Tak tedy...ahoj slečno 😀
@danaho Supééér!!! Máš dost Estrofemu?

danaho
11. říj 2012

@sal80 mám 3 balení tak to snad bude stačit. Ale zatím ho nevyhazuj,co kdyby...Jsi hodná 😵

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho Bude tu....přeba i pro jiné 🙂

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho Koupila jsem nové tapety...pro Růžu...puntíkaté 😵 Nějak mě dostaly a tak...musela jsem 😅 😀 😵

danaho
11. říj 2012

@sal80 Růže bude šilhat,mě už jdou očička taky šejdrem 😀 Já bych do těch koleček namalovala smajlíky 😝

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho Jenže Tobě jdou šejdem věkem, víš? 😀 😝

danaho
11. říj 2012

@sal80 Náhodou,když si vyndám kontaktní čočky tak jich vidím dvojnásobek a to je hezčí 😝 😀 Sašeno a to jsi malovala sama,nebo ti pomáhala fenečka Kačenka? 😀

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho To jsem malovala s Tebou........jak jsme si daly ty lysohlávky 😀 😀 😀 😀

danaho
11. říj 2012

@sal80 jo už vím a jak jsme se poprali o tu červenou pastelku co nám ji pak snědl ten drak 😀 😀 😀

sal80
autor
11. říj 2012

@danaho Jo...a ráno jsme zjistily, že to byla pastelka zelená a sežral nam jí Venda 😀

danaho
11. říj 2012

@sal80 😀 😀 Venda jí jenom modrou. Přiznej se konečně,že jsi to byla ty 😝

katuleb
11. říj 2012

@sal80
@danaho holky přiznejte se co jste si šlehly????? 😀 😀 😀 😀
Já ciiiiiiii takýýýýýýýýýýýýý................... 😅 😝 😅

danaho
11. říj 2012

@katuleb Kačííí to jsou asi následky všech těch IVF. Už nám z toho hráblo. Ale zase lepší tohle než slzyčky. Tak se klidně přidej
@sal80 Saši dáme jí pár houbiček? 😀

ivapo
11. říj 2012

Jo tk to bylo dobry holky!!

ivapo
11. říj 2012

@danaho já chci taky 😝 😲 😲 😀

ivapo
11. říj 2012

@sal80 to ji ďas úplne po celem pokojicku?

danaho
11. říj 2012

@ivapo máme dost pro všechny 😀 Akorát nám asi odpadla Sašenka. Přeci jen vy těhule si toho asi nesmíte dávat tolik 😀

ivapo
11. říj 2012

@danaho hihi... Asi Jo.. Tak za chvíli jdes do toho? Vse jsem nečetla.. To to uteklo