IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
2. čer 2012

@skifarka Katko, je to hrůza co píšeš.A máš můj obdiv za to jak pořád bojuješ a nevzdáváš se. Snad už jsi si ten pohár hořkosti dopila do dna. Neplakej,posílám ti velké objetí. 😵 Můžu se zeptat, ty potraty jsi měla po IVF,nebo jsi otěhotněla přirozeně?

sal80
autor
2. čer 2012

@skifarka Jen plakej, Kačenko...

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Proč toaleťák? ☹
Ty jsi prcek? 😀 Prcek jsi, když jsi vezmeš podpatky, jinak jsi PODPRCEK 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 chtěla jsi něco koupit a toaleťáku není nikdy dost. Víš jak těhotný pořád čůraj. To víš já jsem praktická 😝 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 Jakéééj PODPRCEK. Měřím 1,63 m. To je dobrá míra. 😝 😝 😝 😝 😝 😝

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Toaleťák nechci ☹ To mi už raději nikdy nic nekupuj ☹ Mám vlastní....hóóóóóóóóóóóódně!!!! 😝

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho To není dobrá míra, to je podmíra 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 Opice 😝 Akorát doufám,že to mimi v příšku nebude mít Václavovu míru. To nevím jak bych ho pak dostala ven 😀 Tak já tě místo toaleťáku pozvu na horký maliny se zmrzkou,chceš? A nebo párek s čerstvou hostičkou. Mám hroznou chuť na párek 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho A sakra...už to začíná, co? 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 že by? Párky často nejím,ale dneska jsem ho do toho košíku prostě musela hodit. 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Já na něj minulý týden dostala také chuť a to uzeniny moc nemusím 😅

skifarka
2. čer 2012

Holky, vy jste taková zlatíčka. Věřím, že se dočkáte svého štěstí 🙂 🙂 . Mám strašný nervy, jak dopadne testík. Cítíly jste něco, už před testíkem? Pardon, za dotěrný otázky 😉 . Je mně jasný, že je to tak krátká doba, že asi nic cítit nejde.
@danaho Kdepak, všechno to bylo přirozené otěhotnění, ne po IVF. Při 1.IVF jsem měla 2 embrya, ale "nezavrtaly" se.
Jak já Vám závidím /ale tak nějak hezky/ ty Vaše chutě. Taky doufám, že už mám v podstatě vybráno a že bych už mohla po letech mít kousek "pokakanýho" štěstíčka. 🙂
@sal 80 Moc díky, zlato.

katuleb
2. čer 2012

@sal80 ju tak to já mám 161,5 tak teda co jsem já ??, 😀 😀 😀

katuleb
2. čer 2012

Jinak holky to špinění ustalo 🙂 bylo to jen dvakrát a je klid ale zatím se cítím jako na mrchu...poležela jsem si a pak jsem šli s malým tady na vesnici na dětský den....super soutěře ,buřtíky,pivko,....přijeli hasiči nastříkali plno pěny pro děti a náš malý samozřejmě nezustal pozadu a šup a už se válel v pěně....pak ho opláchli hadicí z cisterny,takže pak čekal nahatý v manželově mikině než mu donese suché oblečení...no ale pak si prolezl celé hasičské auto,vyzkoušel přilby a masky a byl uplně nadšený a já na chvíli zapoměla na to čekání a bylo mi fajn...no dala jsem si jednoho lemonka mnam....

danaho
2. čer 2012

@katuleb to jste měli krásné odpoledne. Hlavně,že se malý vyřádil. Já jsem právě dopila grerpíka 😅 To je skvělé,že špinění ustalo. Může to být dobré znamení. Já jsem měla pocit,že přijde mrcha pomalu celou dobu od ET a pak to ustalo. A teď občas trochu cítím jak mi bublá břicho.

sal80
autor
2. čer 2012

@skifarka Kačí, já necítila vůbec nic, takže stejně, jako Ty 😉 Prostě jsem se vnitřně přesvědčila, že jsem těhotná 🙂 Já měla při prvním IVF také dvě a nezavrtali se a teď, při druhém IVF se zavrtalo jedno (díky Bohu i za jedno 😵 ). Vlastně...já ani nevím, jaké je to být maminkou a strašně se na to těším 😅 A pak...přístí rok bych mohla dostat druhou květnovou neděli také nějakou pampelišku, no ne? 😀
A vybráno toho špatného máš, teď už Tě čeká jen to "pokakaný a ublinkávající" štěstí 😉 😵

@katuleb Ty můžeš @danaho věrně sekundovat, ono to s těmi jejími centimetry také nebude tak horké 😀 Znám jí, při měření stála nezi dveřmi na prahu 😀 😀 😀 😝
Tak vidíš, odpočinula jsi si a prožila prima den...jsi tedy připravena na // 😉 😀 🤐

danaho
2. čer 2012

@skifarka tak teď už ti určitě nasadili nějakou léčbu na to zavrtání. Bereš léky proti těm NK buňkám. To musí vyjít!!! Vážně už to štěstí se na tebe taky musí usmát aby jsi byla šťastnou maminkou zdravého miminka 😵 A vůbec se neomlouvej za dotěrné otázky. Jen se ptej,děláme to tak všechny. A kdo ví ten odpoví 😅 já jsem od ET měla pořád pocit že budu mít MS a ona nakonec nepřišla. Každý to má ale jinak. Někomu nic není. Někoho bolí prsa a břicho. Je to různé. Kdy máš testit?

danaho
2. čer 2012

@sal80 párky mě zmohli a na to ten grepík. Tak se valím na gauči a čučím na romantiku. Jsem dneska nějak na měkko. Nikdy jsi mě neviděla na živo,tak neplácej,že jsem stála na prahu, Jen jestli ty nemáš nakonec 140 sm a na obříka si jenom nehraješ 😝 😀 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Odhalila jsi mě...mám 140cm a 42 nohu...takže jsem taková......žabička, řekněme 😀 😀 😀
Také čučím na Kačku a Poldíka a naměkko jsem dnes také 😅 Poplakala jsem si u tohoto: http://revue.idnes.cz/nejkrasnejsi-zadost-o-ruk...

danaho
2. čer 2012

@sal80 já to poznala podle hlavya uší,že jsi prcek 😀 Saši tohle bylo asi předevčírem ve zprávách a co myslíš? Řvala jsem jak tur. Vašek už se mi občas v dobrém směje. 😉

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Nevím, kde to bylo, viděla jsem to až dnes na netu a poplakala jsem si kvalitně 😅
Holka, co Ty všechno poznáš podle hlavy a uší...to je zázrak 😕 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 KOukám,že s náma oběma ty hormony pěkně cloumajjí co? jsi taky tak hrozně unavená? Já ani nemusím spát,ale pořád bych ležela. Já jsem totiž děsně inteligentní,já toho poznám hoooodně 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Jo, jsem taky věčně v poloze ležícího střelce 😀 Také ale pokaždé nespím 🙂
Daní, budu mít místo Agolutinu cucání 2-2-2 tbl. Utrogestanu. Chci ho ale polykat, ne cucat 😅 Dělá nějakou neplechu, že Ty cucáš? 😨 (😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

danaho
2. čer 2012

@sal80 mě včera řekla sestra do telefonu,že ten Clexan mám jednorázově. Až dopíchnem 30 injekci tak končím. Dneska pícháme 15,takže ještě jednou tolik. ☹ Utrogestan nepolykám,ale hezky si ho vaginálně zavádím 2-2-2.Prý je lepší zavádět, někomu to při polykání nedělá dobře na žaludek. Pokud by jsi měla zavádět,tak si nakup hodně slipovek 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Zkusím ho polykat a když to nepůjde, tak budu zavádět. Musí se po vložení ležet? 🙂

danaho
2. čer 2012

@sal80 ono je to i vkládání lepší prý proto že se to dřív distane tam kam má. nemusíš ležet. To nevím jak bych to dělala v práci. Musím to zavádět na takovém pidi hajzlíku. Včera mi jedna kulička spadla do záchodu 😀 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Tak to jo, také jsem při píchání injekcí zvyklá na samé polní podmínky 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 Někdy je to docela adrenalin,co? 😀 Jsem ráda,že ty injekce pak už nebudeme píchat. Za 14 dní jedeme zase na jednu akci a tam je ještě píchat budu,tak jsem tam na ty polní podmínky zvyklá.Akorát se budu muset vymoluvat na to proč nechci jít s nikým na panáčka 😝

skifarka
2. čer 2012

@danaho a @sal80 Díky, díky a ještě jednou díky.
@danaho Můj přítel je vysoký, ale žádný drobek to taky není. @sal80 Mnohokrát jsem slyšela od lékařů, že vkládání Utrouše je o dost účinnější. Tak bych se na to zeptala MUDra.
Co se týče mé výšky, měřím 165 cm, takže taky žádná Eiffelka. To jsme se tady sešly 😀 😀 . Ale zase můžu nosit podpatky. Ale co, co je malý to je hezký 😀 😀 😀 😀 , že jo holky.
Holky, schválně. V kolika jste dostaly měsíčky? Já už v 10 letech 😒 Samozřejmě, že výšku ovlivňuje genetická dispozice, ale slyšela jsem, že když to holka dostane brzo, tak je v podstatě její vývoj ukončený. Já měla tuhle výšku v těch 10 l. a pak už ani cenťák. Byla jsem do 10 l. nejvyšší ve třídě a pak houby, skoro všechny mě přerostly.
@katuleb Hasičský vůz, to je pro kluka to pravý eldorádo a ještě mašinky a nádraží. Mám neteř/ 3 roky/, která miluje taky mašinky, takže trochu kluk.

skifarka
2. čer 2012

@danaho Při 1.IVF jsem si 1 x píchala hormony na "hajzlíku" v restauraci. Takže taky docela adrenalin.
Nedivím se, že Ti 1 kulička spadla do záchodu 😉 😉 😉 . Jsou to "svině klouzavý" 😀 😀 😀 😀.