IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
23. zář 2012

@kiwisek tak to je krásný dárek 😵 Alespoň přijdeš na hezčí myšlenky. A jaká je to rasa a jaké jste pejskovi dali jméno? Děkuju za typ. Já teď beru Wobenzym,ale ten je spíš na imunitu. Nevím jestli mám teď něco brát když chci jít na KET. Ale vitamíny by snad vadit nemuseli 🙂

kive76
24. zář 2012

@danaho anebo zkus jinej typ šamponů, než používáš..

danaho
24. zář 2012

@kive76 to už jsem zkoušela,ale to nijak nepomáhá. Naopak je to teď horší. Jedna doktorka na netu píše na podobný dotaz,že by to mohlo být poststresové padání (3-4 měsíce po IVF) v kombinaci s velkými hormonálními výkyvy následkem stimulace. Mám letos za sebou 2 IVF a teď u druhé stimulky jsem měla opravdu vysoké dávky hormonů. Zkusím nějaký vitamíny a snad se to brzy zase srovná,

bara55
24. zář 2012

@kiwisek juuuu , tak to je krásna novina!! Já pejsky taky miluju!! Jakou rasu mate a šup šup prozrad jmeno 🙂)) 😀

bara55
24. zář 2012

@katka1311 ahojky..ozývam se až ted bo jsem se na net nejak vubec nedostala jak "težce" jsem odpočívala 😀 No doufám,že mrnousci se uchytili a jsou tam pořád!!! Jinou variantu si ani nepřipouštím!! 😉 V nedeli si budu dělat testík,tak uvidime....

bara55
24. zář 2012

Ahojte holky ..tak jsem tu po týdnu 🙂Přečetla jsem si vše co mi uteklo za tu dobu a jen zpětně taky budu reagovat na tu kartářku.Jsem na to blázen...taky jsem byla 2 krát. A běhal mi mráz po zádech co vše mi vyhrkla..jak minulost,přitomnost i budoucnost!! Vše sedělo a vše se mi zatim i stalo co řikala o budoucnu!!! 😖

katka1311
24. zář 2012

@danaho Danuško jedeme tem ve čtvrtek.Tak už bojím bojím a jsem zas na nervy ☹ .
Ahoj sluníčka 🙂

danaho
24. zář 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, tomu rozumím. Taky na mě začíná padat nějaký strach. Zvládneme to obě 😉

danaho
24. zář 2012

@bara55 Ahojky a jak se cítíš? 😉

katka1311
24. zář 2012

@bara55 Tak to držím palečky 🙂
@danaho Danuško,už jsem opravdu z toho vyčerpaná ☹ .Dnes jsem byla na rehabilitaci.

danaho
24. zář 2012

@katka1311 jak ti rozumím....Bude zase dobře. 🙂 A co na rehabce? Dobrý?

bara55
25. zář 2012

@danaho Ahoj Danuško.Do včerejška celkem pohodička ale dnešní ráno mi nahnalo hruzu.Vstávam do práce a zjistim,že začínam špinit 😢 😢 😢 Mám malinko tlaky v brišku a bojim se že se dostavuje mrcha. Mám týden od ET. Záčínam se obávat a věřit tomu nejhoršímu 😢 😢

danaho
25. zář 2012

@bara55 Ahoj Evi, snad je to jen špinění ze zavrtávání. 😕 Moc bych ti to přála. Ale znám ty pocity...Drž se holka 😉 Kdy chceš testovat?

evikj33
25. zář 2012

Ahoj Kočky @bara55 Evi já špinila od 7dne po ET asi 5dnu.Pokud je to spíš dohněda tak to neva.Ale skus udělat testík,jedné holčině to zachránilo těhu měla dušíka 9den a začla špinit,napíchali ji Agolutin a Hcg se pomalu rozjelo a dnes se chystá na screning.Držím pěsti @danaho @katka1311 Holky myslím na vás a držím pěsti i s prdelkama at to konečně dopadne na 1+

danaho
25. zář 2012

@evikj33 jsi zlatíčko. Mě se zmocňuje zase strach. Nejradši bych si jednu pleskla kdyby to pomohlo 😀

evikj33
25. zář 2012

@danaho Hlavně se nebíj!Strach máme všechny a pořád takže nejsi v tom sama. 😉 Ale jseš zdatná žena a zvládneš to,děláš to pro svou malou sněhulku a pro sebe a Vašíka.Takže motivaci máš velikou 🙂

katka1311
25. zář 2012

@danaho No nevím jestli si opravdu raději nevzít nemocenskou???V práci fakt trpím a celkem to bolí ☹ .
@bara55 drž se zlato,vím ,že je to těžké ale ještě musíš doufat!!!
@evikj33 Evi ahoj,jak se vám daří?

evikj33
25. zář 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko,celkem to jde,jen s váhou blbe,pořád mám -5kg od začátku těhu a dr.už to minule komentoval že bych mohla pomalu něco nabrat,jenže já jím pořád stejně a navíc pořád mně ještě neopustilo ranní blinkáni,není to deně,ale několikrát do týdne.Tak jsem zvědavá co mně řekne.Jinak už mne taky děsí blížící se test na cukrovku,protože mám problém s ranní nevolností a sedět někde přes 2hodky nalačno s partou duchodcu(a jejich pachy) a pít ten sladkej blivajs bude asi docela fuška 😝 Vám držím na čtvrtek pěsti at jsou konečně dobré zprávy 😉

katka1311
25. zář 2012

@evikj33 Ty jo máš dvojky a nepřibíráš?A ještě máš pořád nevolnosti?Kdy už budeš mít klid a užívat si těhu???Na ten test na cukr ti držím palečky 🙂 .
Moc děkuji,David myslí,že už budou zprávy lepší ale já se bojím doufat. ☹

danaho
25. zář 2012

@katka1311 Kačenko nepřestávej věřit. 😉 Pokud máš bolesti,tak by asi bylo lepší zůstat doma. Akorát na nemocenský přijdeš o peníze. Zvaž to,přeci jen zdraví je přednější.

kiwisek
25. zář 2012

@danaho
@bara55 máme miminko zlatýho yorkšíra - bude mu teprve 9 týdnů 😉 takže opravdu miminečko 😵 je úžasnej.. nacvičuji si noční vstávání k miminku 😀 no prostě jsme s ním oba ožili. skvělé je, že si ho můžu vzít sebou do práce (aspoň zatím)

kiwisek
25. zář 2012

@bara55 Evi, moc držím palečky, aby to špinění bylo dobré znamení!! 😎 jak píše @evikj33 zkus udělat testík a třeba budeš klidnější. pokud by tam nebyli // pořád je šance.
Jinak taky chodím k Dr. Jaržembovské a je moc prima 😵 akurát mě dost šokovalo, že jsem neměla ovulaci... se mi to ještě nestalo, nebo aspoň o to nevím. takže v řijínu mě čekají 2 nebo 3 UTZ mezi 12 a 16 DC. Manžel léčí zánět antibiotiky, pak kontrolní odběry na imunologii a uvidíme co dál.

@danaho @katka1311 u nás to bohužel vypadá na odklad na leden... jak se do toho vložili i moje faktory... a Pavel je v polovině listopadu objednaný na nějaké speciální vyšetření spermií do IMUNIE... tak snad přídou na něco, co půjde vyřešit 😖

kiwisek
25. zář 2012

@katka1311 držím palce na dobré zprávy ve čtvrtek! jak dlouho už teď bere clostibegyt? tak nějak 5 týdnů, že?

katka1311
25. zář 2012

@danaho No je to fakt hnusný.Nedělě a pondělí jsem měla 8 hod.směnu ale od pátku mám 12-ti hod.směny a i celý říjen.Obout se nebo dát si ponožky je za trest.A v práci sedím jen na té barové židličce ani opřít nic ☹ .
@kiwisek Jaké tvoje faktory?Co se stalo?Hoď nám fotečku štěnátka!! 🙂

kiwisek
25. zář 2012

@evikj33 ty jo, - 5 kg. 😕 já mám po stimulkách 7 kg nahoře 😢 😠 😖 a to cvičím, hýbu se, jím rozumněji ... a ne a ane se toho zbavit. Bohužel jsem se asi utvrdila v tom, že ať si říká kdokoliv cokoliv jak jsou hormony v pohodě...jsou svinstvo a na mě se teda pěkně podepsali... ještě rozhozený prolaktin a anovulace 😖 a přitom jsem vlastně byla úplně v porádku 🤐 🤐 🤐

katka1311
25. zář 2012

@kiwisek Zatím jen 3 týdny má to celkově léčbu na 6 týdnů 😒 tak nevím.

katka1311
25. zář 2012

@kiwisek Tak já mám zatím ovulku v pořádku ale je to svinstvo 😠 j mám od 6/2011 kdy jsme začali 1IVF nahoře 9 kg 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

evikj33
25. zář 2012

@kiwisek @katka1311 Tak holky klid,já po stimulce taky nabrala cca 9kg,ale jak jsem otěhu tak mně 6spadlo,pak šlo 1kg nahoru a dnes je zas dole. 😝 Ale nejsem žádnej proutek,tak to zatím nikdo neřešil,tuková zásoba je velká-mám cca 89kg-tak mně osobně až tak neva že nenabírám,jen se bojím o prdelky aby měly všeho dost.Já se bojím magické 100kg-doufám že se udržím pod ní i když třeba jen o 1kg 😅

bara55
25. zář 2012

@evikj33 to je ješte moc brzy si dělat testík nebo??? nechci si ješte přidat na nervech kdybych tam spatřila jen jednu / 😢

bara55
25. zář 2012

@kiwisek uplne vím o jak se cítíš...mate tu nejkrásnější rasu jaká je!!!!! Tiše Ti závidím 😠 Tak si ho užívejte a popři tom přijdeš na uplně jine myšlenky a mimisek pak přijde uplně nečekaně 😉