IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

bojisek.4
7. črc 2012

@kiwisek to mě moc mrzí ☹ že to nevyšlo ale nevzdávej to opravdu když tak si dej jen pauzu a pak to zkusit znova přijit na jiné myšlenka a zadaří se 🙂

dadakin
7. črc 2012

ahojky kočenky,tak mám u sebe jednoho 8bb bojovníčka přítel byl se mnou celou dobu ještě jsme vtipkovali co chceme a že kluka 🙂 tak mě říká jsem u početí prvního syna 😉 no a ještě čekáme co to jedno 8bb a 5bb jestli budou na zamražení kdyby náhodou,tak a ted čekat do testování 😕

danaho
7. črc 2012

@dadakin Ahojky,tak gratuluju a držím palce ať se brouček pěkně zavrtá 😉

danaho
7. črc 2012

@kiwisek moc mě to mrzí.A myslíš,že by nebyla šance,jak manželovi zlepšit spermie? Pokud by jste měli dost síly tak to chce čas a pořád dokola bojovat. Dokud se ta jedna zdravá spermijka nenajde. Ale bylo by to i hodně o psychice.

bojisek.4
7. črc 2012

@dadakin ahojky tak to je dobre ze uz mas bojovnička u sebe drzim moc a moc palecky aby byly // 😀

bojisek.4
8. črc 2012

přeji dobré ráno děvčata jakpak jste se vyspinkali 😀

kiwisek
8. črc 2012

@danaho ahojky, no prognozy na zlepseni moc nejsou, dle nejlepsiho adrologa tohle byl vrchol lecby... asi jeste jedna nadeje by byla a to NEJLEPSI embryolog, ale kde ho najit? protoze ono tam nekolik desitek vhodnych spermii je.. jen je umět vybrat. pondeli 16.7 jdeme za dr. očím na konzultaci, zda by s tím šlo ještě něco udělat... 😕 ale nechci si delat moc nadeje. ted jsem si byla jista, ze z tak velkeho poctu vajicek a slusneho vyrazne vylepseneho spermio bude i dost mrazacku a vidis jak jsme dopadli 2 E, kt. nevydrzeli ani PK 😠 faktje toho na psychiku hodne... ale tobe, zlati o tom nemusim vypravet, ze jo 😉

kiwisek
8. črc 2012

@lucia2505 to je fajn, ze sa im to podarilo, ale to je vyslovene o stasti v tomto pripade... a uz prve 2 pokusy na poisovnu nas stali 44 tis. a penize opravdu netiskeme, takze plne hrazeny pokus nepripada do uvahy... je nesmysl se kvuli tomu zdluzit a uz ted si kuli IVF nedoprejeme vubec nic.

bojisek.4
8. črc 2012

kdepak jste devčata dnes celi den nakukuji a nikdo nikde no to je jasny užívali jste si sluneční neděle 🙂

skifarka
9. črc 2012

Ahoj holky, odjíždím dnes na týden na chalupu. Tak se tady v rámci možnosti, mějte hezky a sbírejte síly do dalších pokusů/ stejně jako já/ a budeme věřit, že bude u nás všech lépe a nakonec tady všechny skončíme s "bříšky". @dadakin Tak ať se "mu" u tebe líbí, držím palce.
@kiwisek Zlato, je asi zbytečné se ptát jestli manžel / přítel, zkoušel Macu nebo Profertil? Jestli ne, zkuste.
@danaho Tak zlatíčko, držím palce na prohlídku. Jdeš už příští týden? To bude všechno určitě dobrý. Uteče to jako "voda" a budeš na začátku dalšího pokusu a to si piš, že úspěšného 😉 . My se určitě zadlužíme na další pokus. Nic jiného nezbývá, trochu uvažuji o nativu, ale nevím jestli to není "mrhání" časem a peněz? Už ani nevím, jak si se ptala na rasu, jestli jsem napsala, že pejsek je Jack Russell Teriér a jmenuje se Quellin. Chodíme na procházky, ale po nějaké chvilce se unaví, takže ji nosíme. Včera poprvé jsem ji "pustila" / na radu jedné "pejskařky" / z vodítka a dováděla s ostatními psy. Kolem našeho domu jsou 4 veliké parky a v 1 z nich se večer sejde aspoň 10 psů. Ale je zajímavé, že žádný z těch dospělých psů ji nic neudělá. Je to ještě psí mimi a ty psi jsou strašně "něžní". Akorát musím dávat pozor, aby ji ty velký rasy "nepřeválcovaly". Ale je to "Energizer", málo kdy se unaví 😉.
@sal80 Už se ochladilo, tak je lépe viď? "Zlobí" mimi? 🙂 🙂
@evijk33 🙂
@bojisek.4 🙂

sal80
autor
9. črc 2012

@skifarka Ahoj 🙂 Ochlazení mi dělá dobře, jen to haprování tlaku moc ne, ale snad se to brzy srovná 🙂 O miminku toho ještě moc nevím, necítím ho ještě, na to si musím ještě pár týdnů počkat... 😅

bojisek.4
10. črc 2012

@skifarka ahojky tak si ten tyden na chalupě pěkně užívej a relax a hlavne pocčasíčko aby přálo měj se hezky pa 🙂

bojisek.4
10. črc 2012

přeji krásné ráno děvčata a přidávám informaci v čéra naběr hcg 692,2 nevim zda to odpovida dnum po ET a příšti tyden znova hcg a UTZ jestli něco pujde vidět tak budu zase čekat celí tyden to budou nervy 🙂

bojisek.4
10. črc 2012

@dadakin a co ty jak se citiš doufam že se šetříš a odpočívaš a nechaváš se hyčkat 😀 aby se bobiškovi u tebe moc a moc libilo a nechtelo se mu drive jak za 9 mesicu 🙂

danaho
10. črc 2012

Dobré ránko 🙂
@bojisek.4 bezva zpráva. Gratuluji. 😅 A kolikátý den po ET to bylo?
@skifarka jééé no ty se máš. Tak si to na té chalupě hezky užij a relaxuj. Na konzultaci do CAR jdu dnes.Tak jsem zvědavá na čem se s doktorkou domluvíme.
@kiwisek mě to tak mrzí. A nepřemýšleli jste vyměnit CAR a zkusit to jinde?
@dadakin jak se cítíš? 🙂

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho ahojky 17 den po ET a jak pak se máš ty jsi v práci nebo máš dovolenou 🙂

kiwisek
10. črc 2012

@skifarka jj, profertil bral 3 mesice, macu nam zakazal androlog, protoze obsahuje stejne latky co hormony, co mm papa...

kiwisek
10. črc 2012

@danaho Dani, v budoucnu uvažujeme o ISCARE, mám na ně docela dobré reference, i úspěšnost mají jednu z nej... hlavně tam dělají taky PISCI, co je myslím naše jediná naděje... ale chtělo by to,aby se dr. Kočímu povedlo něco vymyslet, aby byl spermiogram lepší, hlavně kvalita jednotlivých spermií, ani jich nemusí být hodně...
no chceme to teď nechat chvili plavat a dát se dohromady. Příští středu bychom rádi ma Mallorcu na 5 dní 😉
co ty, zotavuješ se?

danaho
10. črc 2012

@kiwisek No já si myslím,že ve vašem případě bez PISCI ani náhodou. Manže bude papkat nějaký vitamíny a doktor určitě něco poradí. Ono nakonec stačí jedna spermijka. Však se to nakonec zadaří,ale nesmíte ztrácet naději. Jste mladí a tak si ten čas na oddych můžete dopřát. To je bezvadný ta dovča. Určitě se tam odreagujete 😵 Mě už je dobře. Teď čekám až dorazí první MS,po té kyretáži se neví přesně kdy to bude. Takže čekám na překvápko 😀 Dneska jdu do CAR na konzultaci,domluvit se s doktorkou jak mám dál postupovat. tak odpoledne budu moudřejší.

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 já si myslím,že to máš dobrý 🙂 Já jsem v práci,dovča v nedohlednu. Konečně se alespoň trošku ochladilo,že se dá v kanclu vydržet 🙂

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho no ja koukala do tech tabulek co jsem holky dal ale nejakse v tm nevyznam no hrotit to nebudu pockam si do prištího týdne co a jak pak poreferuji .Ja myslela že máš dovču ani nevím jak jsem na to přišla ale to je už jedno toti věřim že jsi rada že se trochu ochladilo 🙂 hned se lepe pracuje . No nebudu tě zdržovat jdu něco malo podělat a dojdu se mrknou odpoledne tak se opatrujat ti to rychle uteče pa

dadakin
10. črc 2012

@danaho
@bojisek.4 a spol ahojky Kočky,cítím se skvěle jsem v klidu žádnej stres nic,svině klouzavý mám 2x denně po 4 kusech. Ano šetřím se nic skoro nedělám mám jenom malou prvorozený jel na týden s přítelem v kamionu pořád chce být řidič tak at vidí jaký to je a druhorozený je u kámoščiné babičky s jejím synem.
@bojisek.4 chtěla jsem se tě zeptat kolikátej den po ET jsi měla pozitivní test???,Já jsem si dělala test včera jestli mě už opustil Pregnyl a neopustil slabá tam byla mrcha.
@danaho já jsem po revizi dělohy ve 12.týdnu těhu zamlk., otěhotněla v šestinedělí a máme s toho cácorku jsem šla na KO po šestinedělí a říkám mudr. že jsem zase těhotná a vůbec to ničemu nevadilo žádnej rizikáč nic.

danaho
10. črc 2012

@dadakin to je fajn,že jsi v pohodě, jen tak dál 😉 Cooo ty jsi nedodržela to šestinedělí. To já jsem si teda nic neriskla. navíc jsem měla zánět a brala do neděle ATB. ještě teď mě trochu bolí podbřišek,tak si to ani neumím představit 😝 😀 Říkala jsem si,že bych to ale zkusila po první MS. I když u nás jsou ty šance na přirozené oplodnění minimální. Ale co kdyby... 😉

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 někdo má HCG vysoký,někdo nižší.Neřeš to bude to dobrý. 😉

dadakin
10. črc 2012

@danaho právě že po potratu se říká jak když pohnojíš já jsem si tehdy koupila gravital ovu testy a šlo se na to,já jsem ATB neměla já jsem nikdy šestinedělí nedodržovala 😔 páč po císaři nejsou očistky tak dlouho a nebolí tě dole nic 😀 až na tu jizvu no.

kiwisek
10. črc 2012

@danaho tak držím palce na dobré zprávy! aby ste mohli v záři do KETu 😉

danaho
10. črc 2012

@dadakin To šeštinedělí raději dodoržím. Já mám navíc jeden vejcovod neprůchodný.Ale pořád je tu šance 50:50.Ale vůbec se na to neupínám.Asi potřebuji i psychický odpočinek od ledna mám zasebou 2 IVF a teď ten potrat. Bylo to moc chemie do těla a moc nervů.To se máš,že jsi tak plodná samice 😀

danaho
10. črc 2012

@kiwisek děkuju ti. Hlavně se musím zmátořit psychicky,ale to ti teď nemusím vysvětlovat. Obě se musíme vzpamatovat 🙂

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho děkuji uvidime přístí tyden jak to povyrostlo a jastli neco už uvidi na UTZ

bojisek.4
10. črc 2012

@dadakin ahojky no to je dobre že jsi v klidu to mi povidej svine klouzavi 😀 ale co by jsme pro to neudelali ne no ja jsem si delala 1test 10den po ET ale žádnej dušík tak jsem byla docela zklamana ale nevzdala jsem to a udelala druhy den znovu a pak zas a už tam byl 🙂 tak nevim každa na to reagujeme jinak no tak držim palečky aby sílil