IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

cilkaa
2. kvě 2012

@zezizu tak ale to ti neřekla nic noveho.. Řekla ti uz dnes, že jsou dve dobré a dvě horší. Takže se sami vyberou do soboty a i kdyby zbylo jen jedno, tak to muže byt ono- to pravé. Takže klid. Na mrazák se teď vybodni, spíše je dulezite, aby to vyšlo teď.

sal80
autor
2. kvě 2012

@veromira Mám zavedena dvě embryjka.
@cilkaa Gratulace k válečníkům 😀

sal80
autor
2. kvě 2012

Je tu někdo?

cilkaa
2. kvě 2012

@sal80 já 😀
Šášule, tak kdy plánuješ testit?

sal80
autor
2. kvě 2012

@cilkaa NIKDY!!!! 😀 😀 😀 A Ty? 🙂

cilkaa
2. kvě 2012

@sal80 kecáš?! Sázka?

Já budu testit kolem 9DP ET asi, ať vím, na čem jsem. Pokud to bude v cajku, mělo by to tam už být (páč ještě 5 denní PK) a jestli ne, tak se nechci udržovat planýma nadějema..

danaho
2. kvě 2012

@z4401 Ahoj Zuzi,tak gratulace a velké UF že je u tebe vše v pořádku. Mám z tebe velikou radost 😵 😵 😵 Dneska ty čekací doby byli asi všude stejný. Ráno jsem byla na předoperačním v CAR,jen na krev jsem čekala 45 minut a pak ještě dalších 30 minut na EKG. V zimě jsem byla venku se vším všudy za 15 minut. Asi se rozhodli všichni oplodňovat 😀

sal80
autor
2. kvě 2012

@cilkaa Já mám testovat 16 den po ET 😅

danaho
2. kvě 2012

@cilkaa Ahoj Evi, dokonalý rozpis embryjek. U tebe to vypadá na mrazáček. Gratuluju 😅

danaho
2. kvě 2012

@zezizu Luci, hlavní je že je mezi těmi 4 bojovníčky něco kvalitních. Na co mrazit když by to nestálo za nic. Není to důležité pokud dojde k ET tak musíš věřit,že se to ujme. 🙂 Ty chodíš k Mudr.Vykysalé?

veromira
2. kvě 2012

@sal80 tak moc držím pěsti a kdy jdeš na krev? Máš i nějaká zamražená?

danaho
2. kvě 2012

@veromira jsem ráda,že mluvíš jako bojovnice. 🙂 Už jsi přemýšlela jak dlouho si dáš čas než půjdeš do dalšího pokusu?

veromira
2. kvě 2012

@danaho
no co už mám brečet nebo opět bojovat? No nevím ale nejdřív musím přejít někam jinam a třeba mě tam udělají nějaká vyšetření a dozvím se ještě něco víc! No nevím včem to vězí 🙂

sal80
autor
2. kvě 2012

@veromira Nemám žádné mrazáčky...nezbylo 😒 Na krev nevím, kdy mám jít. 16.5. mám udělat TT a výsledek zavolat do CARu. Pak mi řeknou, kdy na krev.

sal80
autor
2. kvě 2012

@veromira Jaká všechna vyšetření Ti dělali?

veromira
2. kvě 2012

@sal80 Aha tak koukám že každý to má jinak? Tak to mě je líto že nezbylo a řekli to proč?

cilkaa
2. kvě 2012

@sal80 u nas v CARu doporučují 12. den... Ale znáš to..
A ty planuješ fakt až 16.den?

veromira
2. kvě 2012

@sal80 no byli jsme s přítelem na genetice před druhým pokusem, já na operaci s vejcovodem a beru prášky na štítnou žlázu, ale jen kvůli těhotenství. Jinak nic víc mě nedělali, nebo aspon o tom nevím

danaho
2. kvě 2012

@veromira Jasně že bojovat.Imunologii vám dělali?

veromira
2. kvě 2012

@danaho no to právě nevím co je

veromira
2. kvě 2012

@danaho možná mě to už někdo vysvětloval, ale nevím

danaho
2. kvě 2012

@veromira řekni si o to vyšetření. Vezmou vám krev a partnerovi sperma. delají testy jestli nemáš alergii na jeho sperma, nebo na svoje embrio a různé jiné alergie.

sal80
autor
2. kvě 2012

@veromira Prostě nevydržela ☹ V pátek už se jedno opožďovalo. Přes víkend stálo a další dvě se rozpadla. Mám v sobě dvě morulky, které mají okolo 80 až 100 buněk. To co stálo jich mělo asi deset. Chtěla jsem vložit i to, ale bylo by to zbytečné....během tří dnů mu nenarostla ani jedna buňka ☹
K těm vyšetřením je ještě hematologie - zda nemáš nějakou mutaci genu, imunologie - kvůli alergiím - Tvým na spermio, vajíčka a embryo a muže na spermio, a pak je dobré nechat si odebrat krev na karyotyp. To je, aby zjistili, zda máš správný poměr genu XX a muž XY 🙂

@cilkaa Otázkou je co plánuji a jak to nakonec vydržím....

danaho
2. kvě 2012

@sal80 Ahoj Sašenko, ten karyotyp nám dělali automaticky při genetickém vyšetření. A víš jak to vyšlo? Já jsem holčička a Venda je chlapeček 😀 😀

sal80
autor
2. kvě 2012

@danaho Nám to automaticky nedělali. Výsledek je u nás stejný, jen s tím rozdílem, že chlapeček je u nás Tom a ne Venda a holčička jsem já a ne Ty 😀 😝

danaho
2. kvě 2012

@sal80 takže máme obě papírově potvrzeno,že jsme holčičky 😅 Jak je ti dneska, hladíš si bříško a vyprávíš emroušům pohádku? 😉

sal80
autor
2. kvě 2012

@danaho Prosím je, aby tam byli, aby bojovali tak, jak já bojuju za ně... A že budou naše všechno...už teď jsou...

sal80
autor
2. kvě 2012

Zdravím @mia75, špiónku naší 🙂 Pojď k nám, holka 😉

mia75
2. kvě 2012

@sal80 Čítala som všetky možné analýzy a všade odporúčajú testovať 14. a 16.deň, ale z krvi, aby jasne videli HCG úroveň. Podľa vývoja 16.verzus 14.deň sa prepočítava štatisticky úspešnosť tehotenstva. Je to samozrejme štatistika ale je zvláštne, že od teba chcú 16.deň len TT ☹ Neskusis poprosiť gynekologa mimo CaR nech ti zoberie krv 14.deň na HCG, progesteron a estradiol?

mia75
2. kvě 2012

@sal80 🙂 som tu a ďakujem 🙂