IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
2. kvě 2012

@mia75 Jsi zlatá 🙂 Tady asi nikdo moc hrr do testování nebude, protože máme všechny špatnou zkušenost s 1.IVF ☹

danaho
2. kvě 2012

@sal80 už jsem v poho to byla jen momentální hormonální bouře. Takových ještě během těch 14 dnů bude 😀

sal80
autor
2. kvě 2012

@danaho O nadcházejících 14.dnech mi ani nemluv 😠

mia75
3. kvě 2012

@sal80 Ja viem. Mám za sebou neúspešný ET aj KET. Ja som išla do testovania teraz už 12. deň s plačom,lebo som krvácala a myslela som, že už je to v ... Tie // boli ako zázrak. Raz to musí vyjsť 🙂

martinka87
3. kvě 2012

Zdraviiiim... Mohu se lehce pridat?? Jsem dnes 14. den po ET u 1IVF a test negativni... Bohuzel nemame zadne mrazacky, takze nas ceka 2 IVF, ale nevim kdy... Bud dnes ci zitra budu volat do CARu co a jak dal...
Jak dlouho jste musely cekat na 2 IVF?? Ja jsem se totiz dozvedela, ze pres leto nejede laborka ☹

danaho
3. kvě 2012

@martinka87 Ahoj,vítej mezi námi. Je mi líto,že ti nevyšlo 1.IVF ☹ . Všechyn jsme si tady to zklamání prožily. Já jsem byla na 1 IVF v lednu a zítra začínám stimulovat na 2. IVF. Slyšela jsem,že minimálně ty 3 měsíce by se mělo počkat. Kam chodíš do CAR,že nejede laborka přes léto? Pokud by jsi nechtěla čekat a začít stimulovat v srpnu,tak bych hledala jiný CAR. 🙂

sal80
autor
3. kvě 2012

@mia75 To asi ano, jednou to vyjít musí každé z náš. Otázkou je, zda jsme schopné stále a stále se pouštět do pokusů...

@martinka87 Dobré ráno a vítej k nám 😉 To s tím testem mě moc mrzí, tu bolest znám 😢 Máš ještě embrya v mrazáku? Na KET bys musela čekat do dalšího cyklu, takže bys mohla jít hned. Do 2.IVF bys mohla jít trochu později. Myslím, že musíš mít jednou MS. Vychází to, že by 2.IVF mohlo proběhnout tak za 3 měsíce a to je to léto, kdy má laborka dovolenou 😖

sal80
autor
3. kvě 2012

Jinak všem přeji hezké ráno 🙂 Kopretinky 😀

danaho
3. kvě 2012

@sal80 Ahoj Sašenko, krásné ráno tobě i miminkům. U vás mají také přes léto v laborce dovolenou? 😕

sal80
autor
3. kvě 2012

@danaho Ahoj Dáňo 🙂 U nás ne, ale u @martinka87 . Naší laborku nesleduju, páč nebude potřeba... 🙂

danaho
3. kvě 2012

@sal80 já to teda taky nevím určitě ale myslím že celý 2 měsíce nebudou mít zavřeno. To by byli sami proti sobě,přišli by o zisk. Možná bude jen nějaký omezený provoz přes dovolené.

sal80
autor
3. kvě 2012

@danaho To máš asi pravdu 🙂

Holky, chvilku nebudu. Dám si s kamarádkou kakao a pak jdu pro neteř Ellinku do školky po "o" 😀 Musíme jít na hranolky a zmrzlinu 😉 Zatím ahoj 🙂

danaho
3. kvě 2012

@katka1311 Ahoj kačenko, tak jak to vypadá s tvojí MS. Začneme stimulku spolu? 😉

evikj33
3. kvě 2012

Ahoj holky hezké ranko, @danaho Tak mrcha měla raketový nástup ještě včera,dnes jsem volala dr.že to začlo včera kolempo13.H a on řek at už začnu píchat dnes,ptal se na věk,ma asi obavu o mou zásobu vajuch,tak nenechává nic náhodě.Tak mám první včelku za sebou a 9.5. mám kontrolu v Car.No a už v tom jedu...to bude fofr,doufám že tentokrát se zdárným koncem. 😉

danaho
3. kvě 2012

@evikj33 gratuluju. Tak jsi o den napřed 😝 .Já pořád špiním a MS se dostavuje pomalu. 9.5. jdu také na UTZ v 7.30 ráno. To si pak podáme zprávu o stavu folíků. Ty jsi proti mě mladice tak to budeš mít v pohodě. A ty víš jakou máš zasobu vajíček?

evikj33
3. kvě 2012

@danaho No zrovna mladice bych neřekla,problem s MC,mám od 15.let,tak to žádná sláva nebude,ale je to asi dědičné 🙄 Ten den se ztratí jako nic,minule jsem píchala 11dnu a OPU byla 15Dc.Jinak test na zásobu vajuch nemám,mám PCO a vaječníky vždy plné malých bublinek,ale jak je to s kvalitou to nevím.Snad to nějak zvládnem,tentokrát musíme dojít do cíle všechny jak tu jsme 😉

veromira
3. kvě 2012

@sal80 No a to jsme byli ještě u známého od tchýně ☹ No uvidme co ten novej pan doktor už jsem objednaná na konzultaci 30.5. tak uvidím co mě řekne 🙂

veromira
3. kvě 2012

@danaho no právě a když jsem už to zpočítala tak 50000 za ty dvě IVF. Je mě z toho na nic když si pomyslím jak na tom režují 😠

danaho
3. kvě 2012

@evikj33 já minule píchala 9 dní a 10 den tu podslední injekci na spuštění ovulace Na OPU jsem šla po 12 dnech od začátku stimulace. Mě teď něco taky vykládala,že má podezření na PCO,ale nikdy mi nic takového nikdo neřekl. Nevím jak jí to napadlo. MS jsem mívala pravidelně a na UTZ a pak při OPU by to asi poznali,ne? Rdaěji se v tom nechci moc šťourat už takhle toho mám dost. Taky si říkám že to už tu smůlu musíme prolomit. 🙂

danaho
3. kvě 2012

@veromira Je to strašný,že nás stát nechá si tohle platit. Přitom chtějí aby se rodili děti. A to ještě nám první 3-4 pokusy hradí pojišťovna a my platíme jenom nadstandarty a že to jsou pořádný pálky. Měli by platit všechno. Pak nám nedají a ni porodné ani pořádnou mateřskou. A cikánky si rodí jako o zlatý vidle a ještě dostanou porodné na první dítě,protože to jsou sociálové + pak další dávky o kterých se nám ani nezdálo. Je to nespravedlivé 😠

veromira
3. kvě 2012

@danaho To máš pravdu, ale v tomhle státě se nic nezmění k dobrému pro nás ☹ myslím že bude hůř a chudáci naše děti pak až vyrostou co bude v té době!

danaho
3. kvě 2012

@veromira 30.5. jdeš na konzultaci do nového CAR. To je skvělí. 😅 Snad tam budeš spokojená.

evikj33
3. kvě 2012

@danaho Tak to budeš možná dřív než ja Ja píchala 11dnu,pak orgalutan 3dny,ten se mi kryl s Menopurem a nakonec pregnyl5000 a pak 1den pauza a další den ráno Opu 15DC.Je to asi tím že mám delší ciklus,pokud vubec nějaky 😖 .Jinak PCO řekl že podle Hprofilu mám mírně zvíšené hodnoty a taky podle toho jak mám plné vaječníky.Tak nevím.Proto má obavu z OHSS aby nerostla všechna vaja co tam mám,najednou. 😒 To nějak zvládnem.Ještě mám 2odpo.a pak víkend. 😉 Jinak jsem ráda že je dnes podmrakem a poprcháva v práci to byl včera hnus,ve vlastní štávě a vipila jsem sotva 2l.vody

danaho
3. kvě 2012

@evikj33 teď musíš hodně pít. Tady unás je pořád slunečno a hrozně dusno. ☹ Já měla Hprofil v pořádku. Řakla mi to na základě toho,že mám zásobu vajíček ve svých skoro 37 letech prý jako 25 letá holka. A jelikož se mi už druhý den vajucha embrija přestala vyvíjet,tak prý je to divný. Takže jí napadl ten PCO,protože ta kvalita asi není nejlepší.Ale nevím ani pořádně jak to myslela. Uvidíme obě ve středu jak nám porostou folíci.To budeme moudřejší 🙂

evikj33
3. kvě 2012

@danaho Taktak necháme to doktorum 🙂 Mi se jen mužem napájet,mam uvařeny kontryhel,povalovat a pak pozorovat a stresovat 😀 To ostatní necháme na odbornících.Ja v práci víc pít nemužu,je to složité(fabrika)nazáchod jdeš až tě někdo muže vystřídat a né kdy potřebuješ. 😒 Tak po 1kontrole se rozhodnu zda pujdu na neschopenku,placenou ji moc nemám mám Dohodu o Pracovní Činnosti(ale dělám plný uvazek 37,5.h týdně)dle agentury 20.h.Týdně,nechceš sed na pracáku 🙄

danaho
3. kvě 2012

@evikj33 tak to máš blbí. Právě aby nebyl ten OHSS tak se doporučuje hodně pít. já to mám naštěstí v p ráci v pohodě. Sedím v kanclu,takže můžu lítat na malou kdy chci. 🙂 Uvidíš po tom UTZ,kdyžtak ti nic jiného než PN nezbude.

katka1311
3. kvě 2012

Ahoj holky 🙂 Dnes mám volno a nedočítala jsem páč za ty dva dny jste toho nadrbaly až až 😀 😀

@danaho Dani,moje MS nikde a zatím ani náznak že by měla dorazit ☹ to je jak naschvál ☹

evikj33
3. kvě 2012

@katka1311 Nesmutni,ja včera taky myslela že je v nedohlednu a odpo dorazila v plné parádě.Bez bolení břicha a nějakých pruvodních jevu,byla jsem mile překvapena 🙂 Skus si dát červené vínko a horkou sprchu,nebo vanu...

katka1311
3. kvě 2012

@evikj33 Evi,já mám vždy tak 2 dny před MS žravou na sladké a bolení břicha.Teď vůbec nicani nafouklá nejsem 😖 .No uvidíme jestli nedorazí večer nebo nejpozději zítra ráno.Pak mám smůlu ☹ .

danaho
3. kvě 2012

@katka1311 to je pech,snad to dorazí.Proč máš pak smůlu? To jako kdyby dorazila o víkendu tak nemůžeš začít stimulku?