IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
10. črc 2012

@elliem ty jsi na FB? Tak to se tam musíme spojit 😵

dadakin
10. črc 2012

@elliem Femibion mám taky,pila jsem čaj před IVF,ted si dávám lžičku té skořice do něčeho jsem vyčetla že to prokrvuje dělohu.JJ na FB jsem pořád 😀

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho to jsi mě tedy moc potěšila ale tu jedničku z hvězdičkou si zasloužíš ty za pěkne přijetí 😀

danaho
10. črc 2012

@dadakin to se asi pomalu přestávají vyvíjet.mají mít už touhle dobou určitý počet buňek a pokud to tak není tak je asi nezamrazí. Asi by jste zbytečně platili za zamražení a pka by se stejně nerozmrazili. To si teda myslím já. Ale nezoufej,věř tomuhle bojovníčkovi. 😵

dadakin
10. črc 2012

@danaho no věřím mu a doufám snad to klapne,nebo jsem přemýšlela jestli je to tím že mě už bylo 36let že by stáří 😀

elliem
10. črc 2012

@dadakin to znám, já měla embroušů 8, dvě jsem dostala do bříška a zbytek taky nebyl vhodný k zamražení. Některé CAR zamrazují jen blastocysty protože tvrdí, že nejlépe zvládají rozmražení. Pokud tedy embryjka nebyla do pěti dnů ve stádiu blastocysty, nedochází k zamražení:(

bojisek.4
10. črc 2012

no nic devčatka ja se pro dnešek zase na chvili svami loučím dojjdu pozdeji 🙂

elliem
10. črc 2012

@dadakin o skořici slyším prvně! no a denně? a do čeho si ji dáváš🙂?

dadakin
10. črc 2012

@elliem třeba do jogurtu nebo vanilkovýho pribináku už nevím kde jsem to četla ale asi tady v nějaké diskuzi,jo ty moje ještě včera byli ok 5 den po OPU minule taky pokračovali dál ve vývoji a pak nic no tak jsi mě uklidnila.

zezizu
10. črc 2012

Holky, všem tfuj tfuj tfuj...... věřte, ze zázraky se Deji.... po 2. Nezdarenem IVF jsem to tady veřejné vzdala, neměla jsem silu ani chuť jít dal, začali jsme se mm smirovat s tím, ze děti Mit nebudeme a budeme Mit zvířátka a cestování.... připravovali jsme se na vodu a žili tím víkendem... manžel me premluvil ráno o vikendu k tuleni (moc jsem neměla na to pomyšlení, ale dala jsem si říct) 🙂 a bylo to na svete. Přirozenou cestou, Pres manželův špatný spermiogram po moji endiometriozu a zvýšené NK buňky (zabijaky spermií).
Teď jsem moc Šťastna, ale na druhou stranu se moc bojím, aby vše bylo v pořádku, před Kazdou navstevou dr. Mam nervy, co mi řekne. Když ME poboliva břicho, letím na záchod jestli se něco neděje, jsou to nervy porad. Ale na druhou stranu krásný pocit, který potka nás Kazdou. Musíme tomu věřit!

zezizu
10. črc 2012

@danaho no Dani, mam takový nervový stavy, porad se bojím aby to bylo OK. Břicho poboliva občas a hlavně mi je porad špatné. Zvracim celodenne a večer v posteli, co zazivam za kolotoče, to se musím držet postele. Večer to nějak graduje. Lizatka na nevolnost nepomahaji, tak trpím. Jsem doma, ale pracuji z domova, nemam nemocenskou. V práci mi bylo umožněno pracovat z domova, tak jsem to vzala. A jak ty? Už je to alespoň trošičku lepší? Co v CARU, jaky je další postup Vasi léčby?

danaho
10. črc 2012

@zezizu rozumím ti,pořád je čeho se bát. Ale musíš věřit tomu,že u tebe bude všechno v pořádku 😵 Mě je konečně zdravotně líp.Do CAR na konzultaci jdu za hodinu,tak jsem zvědavá co mi MUDr.poradí. Typuju to tak na září KET. Uvidím.Ale už se hodně bojím.

zezizu
10. črc 2012

@danaho já si rikam, ze je vše OK a bude to tak nadále, ale stejně se bojím.... budu na Tebe moc myslet, tak pal písni, co ses dozvěděla.

evikj33
10. črc 2012

Ahoj holky,kecalky 🙂 @dadakin nám taky nic nezamrazili v RF,dr.říkal že došly,ale asi byly slabe,říká se že od 3-4dne nastupuje mužský faktor do hry o embrya.Držím pěsti at se zakousne to co máte. 🙂 @danaho Tak moooc držím pěsti at peřinka pěkně dorusta a mužete brzo pro zmrzlinku 😉 @zezizu Mně je taky špatně,ted už se to trochu lepší,ale hodně záleží na počasí,špatně spím atd 😝 neboj vše bude Ok.Včera jsem si byla pro prukajdu,sestra byla zmatena,tak to rychle vypsala a šla jsem,dr.ma ještě dovču a ja jedu na ten screning 23.7.tak ji potřebuju sebou,k dr.jdu pak až 30.7.takže miminka nezahlédnu skoro měsíc,ale doufám že je vše Ok.

pawlla
10. črc 2012

@danaho ahoj tak my uz vice mene mame termin vcera jsem byla v car ale mam docela obavy 😒

norisek
10. črc 2012

ahoj všem snažilkám, chtěla jsem se zeptat těch, které jsou již po IVF z Prahy a okoli, jestli Vám nezbyly nějaké léky? Sháním na hrazené IVF ☹ Merional, Puregon a Cetrotide. Moc díky všem za cokoli... kontakt - norisek@centrum.cz

zezizu
10. črc 2012

@norisek ahojky, já mela Gonal a Menopur, a ten Menopur jsem musela kupovat za celou částku, mela jsem vysoký dávky. Nabídnout ti mužů jen Utrogestan, toho mam dost.

zezizu
10. črc 2012

@evikj33 no to počasí je taky něco, jsou dny, kdy nevylezu z postele, jak mi je zle. Já jdu na kontrolu ve čtvrtek a bude i uz, tak jsem zvědavá, jak nás spendlicek roste 🙂

darazv
10. črc 2012

@norisek ahoj ja ti dam 1ks cetrotide 12/2012

norisek
10. črc 2012

@darazv jůůů, moc díky. fakt jsem vděčná za cokoli. napíšu ti do IP

norisek
10. črc 2012

@zezizu moc moc díky. Utrogestanu mám docela dost. To možná zase ocení někdo jiný.

bojisek.4
10. črc 2012

zdravim vas devčátka tak jaky jste meli den ja docela v pohode 😀

danaho
10. črc 2012

Ahoj holky,byla jsem dneska v tom Gennetu.Doktorka mi chce udělat znovu nějaké imunologické vyšetření z krve,které už mi dělali v Praze. Myslí že bude negativní,ale prý pro jistotu a taky mi vezmou odběry na toxoplazmozu.V září mi doporučuje udělat hysteroskopii aby jukla jestli v děloze nejsou po té kyretáži srůsty a podle toho kdyžtak v říjnu KET a kdyby byli srůsty tak jejich odstranění v nemocnici a opět všechno odsunout. Je to zase všechno na dlouho emoticon

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho ahojky to je hrozny co vsechno stebou chteji delat beha mi mraz po zadech ale jstli to ma byt k necemu dobre tak asi radsi to podstoupit i kdyz to odali KET ale budes mit jistotu ze e vse ok ja jsem taky musela odlozit 3 IVF o celi rok a pul kvuli stitni zlaze to bylo prome neskutecne dlouha doba a dockala se sice nic z toho nebylo ale uz to cekani na dalsi IVF bylo celkem sranda

bojisek.4
10. črc 2012

@bojisek.4 a uvidis bude to v poradku a pak supky dupky na KET

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho sis ja to napsala sama sobe

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 posune se to jen o měsíc. Zase je lepší když budeme vědět,že je děloha v pořádku. Kdyby s tam totiž vytvořili po kyretáži srůsty tak by to mohlo zabránit otěhotnění. Když už tohle všechno mám řešit,tak ten měsíc mě nevytrhne.Ta hysteroskopie je pomalu jako OPU. Ráno přijdu,kouknou do mě a odpoledne mi řeknou jak to vypadá a půjdu domů.Ale v papírech co mi dala dokotrka píšou opět jen sprchování a 3 týdny bez sexu. My máme teda letos rok 😀

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 😀 😀

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho 😀 no tak vidis to bude ok no co by clovek pro mimiska neudelal vis jaky to bude po takovi dobe jak poprvi 😀 😀 😀

bojisek.4
10. črc 2012

@bojisek.4 no a pri ET jste meli povoleny sex 😕 ja o mam zakazany pokud to dopadne vse jak ma tak 3 mesice bez 🙄