IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
4. čer 2012

@janinka1984 děkuji ti moc,ted tedy řešíme zda zůstat nebo jít do jiného Caru,sice tam byli levní ale stejně jsme projezdili ještě 7000 navíc za benzín tak to vyjde určitě stejně jako v jiném a soukromém...

janinka1984
4. čer 2012

@skifarka taky mám ty samé příznaky 😉 stává se ze mě pěkná cíťa....a dnes mi bylo celý den pěkně zle.....já to ovšem nevydržela a testovala a už tam jde vidět druhá čárečka.....ale pšttt nemůžu to zařeknout....tak se nám nedařilo a že by se podařila dvojčata,když už to jde tak brzo vidět 🙂 uvidíme 😀 necháme se překvapit.....

janinka1984
4. čer 2012

@katuleb já myslím,že by možná bylo rozumější zůstat...jednou už jsi tam absolvovala vše a mají tvou dokumentaci a třeba po druhé ti vše nastaví třeba lépe...tak nevím....mi taky dost projezdili,ale co člověk nadělá...a jak to máte daleko?

deeky23
4. čer 2012

Holky dekuji moc zatim se nevi proc se to stalo,nebo mi to takhle aspon tvrdeji. Jsem z toho docela spatna,protze zit stim vedomim,ze malej nebude mit nikdy sourozence fakt nechci. Takze uvidime co bude dal.

katuleb
4. čer 2012

@janinka1984 my to máme 100km takže jedna cesta 200km...ale nechtějí mi doporučit tu imunologii prý až po 2 nezdaru a to me mrzí...

katuleb
4. čer 2012

@katuleb po pravdě vubec nevím co dělat??

janinka1984
4. čer 2012

@katuleb tak to mi máme 151 Km .....tak teď si dáte pauzičku a našetříte penízky a pak se do toho vrhnete znovu....mě osobně co fakt pohohlo na mé ženské problémy tak pití kontryhelového čaje....ale žádný kupovaný driák....natrhaný z louky a vše bylo super....žádné cysty,záněty,plno vajuch a vysoká sliznice.....už si suším i doma ať mám i po porodu (pokud by to vyšlo) prý pěkně ztahuje dělohu a podbříšek.....

janinka1984
4. čer 2012

Ty jsou uplně senzační 🙂

katuleb
4. čer 2012

@janinka1984 já měla vajíček 26 ale oplodnilo se málo a přitom máme super spermio,už mi z toho jd ehlava kolem,no máme konzultaci už ted na 13.6. tak si to tam poslechnu a třeba mi dají další vyšetření aspon a pak mužu jít vlastně klidně zpátky....vubec vážně nevím jak to udělat...jestli zustat kde mě znají nebo jít jinam???

janinka1984
4. čer 2012

já jsem zůstala.....a doufám,že je to na dobré cestě....a taky jsem to měla úplně na hovno....dokonce kd.to nevyšlo,tak mi navrhovala minimální stimulaci....tak si pak vyber....prý když se oplodní tak málo vajíček,že stačí pár,ale kvalitních...já jsem to udělala tak,že jsem se hrozně vybulela a dostala ze sebe emoce a pak jsem se nasr...a vše jsem hodila za hlavu,nastoupila do práce a vůbec jsem to neřešila až za půl roku....

zezizu
4. čer 2012

Ahojky holky, tak koukám, ze jsou tu i Nové tvaricky. Nebyla jsem tu dlouho a není ani možný Vas dočíst vy spisovatelky 🙂 a co je tady nového?

dadakin
4. čer 2012

@katuleb jdeme spolu tedy do druhého kola objímám tě a vyplač se já to měla před 14 dni přesně.

katuleb
4. čer 2012

@dadakin
non jen ty budeš o dost přede mnou já to musim nechat asi až na září bohužel...

dadakin
4. čer 2012

@katuleb to já ještě nevím co mě řekne mudr třeba né, ale zeptám se na to imuno ju?????
víš na jedné straně chci jít do toho hned a na druhé se bojím.

katuleb
4. čer 2012

@dadakin já se bojím hrozně moc a nevím co dělat a doktorka v centru mi doporučení nedala prý není třeba ještě tak nevím...

dadakin
4. čer 2012

@katuleb já su fakt zvědavá co řeknou mě, taky tam půjdu v rozpacích,každej se mě ptá a ty jako fakt jdeš do dalšího pokusu????

danaho
4. čer 2012

Ahoj krafalky, teda kdo vás má dočítat 😕
@katuleb je mito moc líto zlato. Posílám veliké objetí a zároveň sílu na další boj. A v jiném CAR by ti imunologii neuděllai dřív? To máte asi daleko,viď. Ještě ,že já mám CAR 10 minut autem od domova.
@janinka1984 že by duch? 😅 Kolikátý den jsi od ET

danaho
4. čer 2012

@zezizu ahojky, já nevím co je víš naposledy. Taky to tu někdy nestíhám. Jak se ti daří? 🙂

danaho
4. čer 2012

@skifarka ahojky, až 18 den máš testit. Ty jo to je dlouho. Já to riskla už 7 den,ale to je mc brzy. Doporučuji tak 10. den od ET.Uvidíš jak to vydržíš odkládat. Já machrovala jak to vydržím alespoň 12 dní. 😀 Od ET jsem měla pořád pocity jako když mě má dorazit mrcha a ona nakonec nepřišla.Každá to máme jinak. Někdo má přáznaky a někdo ne. Čas ukáže a doufám,že ti ukáže // 😵 😵 😵

katuleb
4. čer 2012

@danaho už jsem se objednala do jiného Caru na konzultaci a snad z nic vydupu doporučení...jiank jsem psala maily do Plzně i do Prahy třeba by mohlo být doporučení od obvodní lékařky ale to nevím???

danaho
4. čer 2012

@katuleb jsi žena činu. Tak se mi líbíš. Nesedíš jako uzlíček neštěstí,ale jednáš.A kdy máš tu konzultaci?

katuleb
4. čer 2012

No už ted 13.6.říkám si že třeba vydupu ta vyšetření a pak když budou výsledky pak už mužu jít kamkoli 🙂 asi je to hnusný ale proč to nezkusit...

evikj33
4. čer 2012

@katulkeb Ja jsem někde četla že někomu taky doporučení nedali,tak pisla ta kočka email nějaké dr.Malíčkové a ta jí poradila co a jak,je hodně vztřícná a odepisuje všem,je na Imunu v Praze,někde je i její email a tel.Třeba tě veme i bez dopo.je si připlatíš 200kč,někde to tak psali,že pokud jde člověk za odborníkem bez doporučení,zaplatí .Ja myslím že za pokus to stojí.Jinak mně mrzí že to nedopadlo.

katuleb
4. čer 2012

@evikj33 moc Ti děkuju za info zkusim ji nějak najít ...

evikj33
4. čer 2012

@katuleb Už jsem to dohledala email je:Karin.Malickova@lf1.cuni.cz Tak to skus,psaly že odpoví celkem brzo.Hodně štěstí.

katuleb
4. čer 2012

Jinak holky zítra vezu za kocourkem jednu ze svých kočiček tak snad aspon ona bude ta štastnější a budou miminka.....

katuleb
4. čer 2012

To jsou moji miláčci...

katuleb
4. čer 2012
evikj33
4. čer 2012

@danaho Tak jak je těhule,co v práci a co chutě a nevolnosti 🙂

katuleb
4. čer 2012

@evikj33 strašně moc ti děkuju,hned jsem ji napsala tak uvidím a na které klinice pracuje?? Jsi zaltíčko moc moc děkuju....