IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
12. čer 2012

@danaho Ahoj Daní, já vím...hodně Tě všechno vytrašilo, ale neboj, zvládneš to Ty i Tvé miminko. Lež. Jen lež a choď maximálně čůrat. A pak zase lež!!!! Moc na Tebe myslím. Objímám Tě....MOC.

@ivapo Kontryhel se v těhotenství nesmí!!!!

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 Ahoj Janinko 🙂 Bylo hezky, ale to cestování je děs 😒 Jaký jsi měla víkend? A jak to s Tebou vypadá, má drahá? 😉

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 A jaké jste měli počasí,také pršelo?Tady pořád prší ☹ .Jak to semnou vypadá?Od včerejška nešpiním a zítra jdu na krev 😔 snad tam něco bude .....po tolika zklamání mám fakt strach.A jak se cítíš ty?Vše ok?

danaho
12. čer 2012

@sal80 Ahoj zlato,vítej zpátky.Nedělám nic jiného.Než ležení a maximální chůze je na záchod. Mám pocit,že se to krvácení konečně začíná zmírňovat,tak kéž by.A hlavně aby to mimi ustálo. Říkám mu,že jeho mamka je velký bojovník a ono bohužel má tu cestu hned v začátku složitou,ale že to musí zvládnout 🙂 Jak jsi se měla?
@janinka1984 Ahoj Janinko,tak už zítra budeš vědět krev. Super. Určitě HCG bude tak jak má být 😵 U nás vůbec neprší,tady je oblačno už několik dní.

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 Nic o miminku nevím, takže uvidím 20.6., to jdu k doktorovi 🙂 Zítra máš krev? Jůůů 😵 Budu na Tebe moc myslet 🙂 😉

janinka1984
12. čer 2012

@danaho Tak to závidím,já mám tolik práce na zahrádce,ale nemůžu nic dělati,protože furt chčije ☹ .Jenom pěkně hajej a mysli pozitivně ,mimi je bojovníček a určitě se s tím popere a mamince na příštím utz ukáže bušící <3 🙂 .A kdy máš další kontrolu?

sal80
autor
12. čer 2012

@danaho Tak to jsi moje šikovná holka 😀 Hezky hajej, miminko to ustojí, protože tu na něj čeká teta, která má v plánu tomu Tvému miminku dát o měsíc starší sestřenku (???) 😀

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 hned jak dojedu domů napíši výsledek...snad bude dobrý,ani nevím jaká by měla být hladina hcg 14den po ET.

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 Přestaň myslet na práci na zahradě!!! Kotníčky hore a "kajn štres" 😀

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 😀 ty si dobrá 🙂 takže letos vypěstuji jen plevel 😀

danaho
12. čer 2012

@skifarka Ahoj,děkuji ti za podporu. Jak to s tebou vypadá? Stále krvácíš? Kdy jdeš na nějakou kontrolu.Neztrácej naději.Vím,že je to těžké a ten věk ti na psychice nepřidá. Ale bojuj dokud je naděje. Já bojuju teď doma z postele. Kdo ví jak to dopadne...Myslím na tebe!!! 😵

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 u mě to bez stresů někdy nejde,obzvlášť,když Mareček přijede domů bez průkarky,bez papučí,pak máme dělat úkoly....no někdy úplně pěním 😎 No jo chlapci,vše mají na háku....a to se blíží vysvědčení a dovolená 😒 no ty volku....si teda moc neodpočnu.

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 324 - 4130 🙂

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 No a? Zato v únoru budeš mít vypěstováno tří kilové miminko 🙂

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 a při dvojčatech? 😀

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 To je ta horní až dvojnásobná 🙂 Ale nemusí, protože tak brzy se to na hCG ještě prý nepozná. To mi říkali v CARu 🙂

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 Mareček měl 3400g a 50cm 🙂 kus chlapa a vůbec se mu nechtělo ven 😉 takže vyvolávaný porod na 2x...pak epidurál,protože mi ten porod tak rozfrčeli,že jsme měla bolesti po 1 min.od 9-15hod 😨 a to byly muka...ale epidurál pomohl...až na to,že jsem se na druhý den nemohla hýbat!!!!Jen jsem zvedla hlavu 🤐 a to byl fakt strach že narušili míchu!!!!Trvalo to asi týden a pak jsem se z toho vylízala.Takže jsem ZÁSADNĚ PROTI EPIDURÁLU!!!!!!!Už nikdy,u malé to bylo přirozeně,v termínu a super!Mám v albumu i fotečky z porodu,tak jukni 🙂

danaho
12. čer 2012

@janinka1984 to ještě nebude srdíčko. Jdu ve čtvrtek do nemocnice na kontrolu s tím krvácením a vezmou mi HCG

janinka1984
12. čer 2012

@danaho aha,neva tak příště....snad ten škaredej hematom zmizl,hnusák jeden!!!!!

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 Narušit míchu Ti nemohli, protože se epi píchá do míst, kde mícha už není 😉 Jen Tvé tělo neumělo po námaze tak rychle vyloučit tu látku 🙂 Na fotky se podívám....už na to jdu 🙂

danaho
12. čer 2012

@sal80 Ani v CAR ani v nemocnici tomu moc velkou šanci nedávali. Snad je přesvědčíme o opaku. Snad si sestřenky spolu pohrají 😅

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 jenomže oni mi ho píchli špatně a to je holka um se trefit,obvzlášť když to dělali medici 😒

janinka1984
12. čer 2012

@danaho IVF je celé o štěstí!A ty jsi ho Danuško zasloužíš,třeba o tobě budou psát ještě seminární práci 🙂

ivapo
12. čer 2012

@sal80 ahoj to je zvlastni...vsude jsem si vyčetla ze kontryhel je ta sprqavna bylina proti potratum a na ženske bolesti'!!!!!§

danaho
12. čer 2012

@janinka1984 všechny si to zasloužíme. To jsi mě s tou prací pobavila.To myslím,že mají zajímavější případy.Tobě píchly špatně epidural,jo? 😠

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 Já to znám. I na mě to zkoušeli medici a povím Ti - děs ☹ Píchali mě 5x, tak jim došly jehly...uff 😀

@danaho Nic jiného nebude....bude se hrát!!! 🙂

janinka1984
12. čer 2012

@danaho jo a sama za mnou přišla anestezioložka a přiznala to.Bylo to hrozné,pořád jsem plakala,ani Marečka jsem nemohla přebalit,nic,bylo to hrozné.Ale co už je to ok a to je hlavní....anesteziložku teď podkávám často na JIPce a vyhýbá se mi obloukem...si moooc dobře pamatoje jak to zbabraly!

sal80
autor
12. čer 2012

@ivapo Kdepak, smí se pít jen v první polovině cyklu. Připravuje výstelku pro lepší zahnízdění oplodněného vajíčka. Pak už se pít ale nesmí. I když....názory lékařů a bylinkářů se liší, to je pravda.

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 je mám doma ty epidurální jehly a ty jsou holky mega 😝

danaho
12. čer 2012

@janinka1984 to jsi si teda taky užila svý. Holka hlavně že to dobře dopadlo. Uf. Teď už to budeš mít jenom dobrý. Kdy půjdeš na PN?