IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

elliem
11. črc 2012

@dadakin vyjde!!! 🙂

bojisek.4
12. črc 2012

přeji dobré ráno děvčátka jakpak se mate 🙂 ja docela fajn

bojisek.4
12. črc 2012

@dadakin jakapk se citíš doufam že je vše v pořádku 🙂

dadakin
12. črc 2012

@bojisek.4 ahojky vstala jsem aplikovala svině klouzavý a půjdu s malou ke kámošce na návštěvu má taky dcerušku tak si holky pohrají a my máme bojový plán zítra jsou výprodeje v Nextu tak jdeme bojovat bez děti pro ty to není třeba se čeká 2 hodky u pokladny.Ale potřebuje hadříky do školky a co bych neudělala pro princeznu. 😀
Jináč všem přeji dobré ranko děvčátka.

bojisek.4
12. črc 2012

@dadakin ahojky to mi povidej uz aby jsme to nemuseli 😀 jj to chapu tak at se tidari pri nakupu at toho mas co nejvice a jak se citis no ja jsem dnes cei den unavena ale rekla bych ze je to tim počasim dnes je vážně ošklivě fouka strašně vitra a do toho sviti sluníčkoa hned na to prší no děs 😝

dadakin
12. črc 2012

@bojisek.4 citím se dobře oproti minule mě po ET bolelo pořád břicho a záda a ted je mi fajn akorát bych pořád spala,u kámošky dobrý pokecaly jsme a zítra ráno razíme bez dětí,mám hlad jdu uvařit nějakou čínu mám chut a koupila jsem si salátek no museli jsme po cestě do Albertu sbíráme kuličky Doba ledová 😉

bojisek.4
13. črc 2012

@dadakin to je mocinky dobre tak drzim palecky a dnes at maš uspech a sezenes co nejvice 😀

fionna
14. črc 2012

Ahoj holky, tak jsem vás našla 😉 .Je mi 38 let, mám 2 děti a jsem bez vejcovodů, mám jeden vaječník 😉 . Jsem z Olomoucka a uvažuji, že se do toho pustíme 😉 .Tak mně zajímá úplně všechno, protože jsem na začátku a nic nevím. Takže kdo kam chodí,kde je to asi lepší v mém okolí, kolikáté Ivf, jak bylo úspěšné....A vlastně i co mám před sebou, to mně nejvíc zajímá. Co a jaký je postup od první návštěvy v ordinaci a kolik si mám připravit peněz 😉 . Je mi 38 let, mám 2 děti a jsem bez vejcovodů, mám jeden vaječník 😉

bojisek.4
14. črc 2012

ahojky vitamte tu ja ti moc neporadim nechodim do Olomoce a pak kazde centrum to ma jinak 🙂

katuleb
14. črc 2012

http://www.fnol.cz/centrum-asistovane-reprodukc...
Ahoj koukni na tyto stránky,my jsme z Ostravy ale jezdíme do Olomouce do Fn.....
Hlavně kuli financím jsou opravdu levní.Jsme tam spokojeni ikdyž nám první ivf nevyšlo.Po objedání ti vše poví,nám vyšetřili genetiku,tobě hormonální profil a partnerovi spermiogram.....
pokud ještě něco tě zajímá ptej se....

katuleb
14. črc 2012

@fionna http://www.fnol.cz/centrum-asistovane-reprodukc...
Ahoj koukni na tyto stránky,my jsme z Ostravy ale jezdíme do Olomouce do Fn.....
Hlavně kuli financím jsou opravdu levní.Jsme tam spokojeni ikdyž nám první ivf nevyšlo.Po objedání ti vše poví,nám vyšetřili genetiku,tobě hormonální profil a partnerovi spermiogram.....
pokud ještě něco tě zajímá ptej se.... Kačka

katuleb
14. črc 2012

Jinak děvčata moc vás všechny zdravím,čtu Vás jen nějak není co psát,snad jen že tu imunologii už máme za sebou a ted čekám na výsledky a pak v srpnu šup do Olmiku na další pokus....teda pokud nebude nějaký problém co se bude muset přeléčit..... 😒

dadakin
14. črc 2012

@bojisek.4 vybojovala jsem hadříky pro malou za 3 tisíce po slvě před slevou by to vyšlo na 7500 což je značnej rozdíl ale 2 hodky jsme stály s kámoškou frontu na pokladnu ale ty ženský byli jak blázni ty hromady co tam měli nechápaly jsme,já jsem potřebovala věci do školky.
@katuleb uvidíš že pokus č.2 vyjde 😉

bojisek.4
14. črc 2012

@dadakin ahojky no tak to je super ze jsi vybojovala hadriky a ze jsi spokojena ale i tak stat nekde frontu 2 hodky tak me by asi odvezli 😀 me staci kdyz mam v obchode 2 lidi pred sebou a uz jsem nervni 😀 ale hlavni je ze mas to co jsi shanela a jinak se citis fajn 🙂

bojisek.4
14. črc 2012

@katuleb ahoj určitě to bude v pořadku a zadaři se 🙂

katuleb
14. črc 2012

@bojisek.4 děkuju snad to bude ok,jen jak dopadne imuno z Podolí... 😒

fionna
15. črc 2012

A jaký je holky časový postup? Jak jste to měly? Například, jestli jste se objednali v květnu, za 14dní si vás pozvali, pak třeba kdy ty odběry a za jak dlouho výsledky, kdy další kontrola a co se dělo pak..? Za jak dlouho nejdřív můžu čekat, že už budu mít v sobě bublinky?Když se objednám na srpen? Promiň vím, že jsem strašně zvědavá, ale přece jenom už mi je 38 😒 . A nevím do kdy mi to bude hradit pojišťovna. 39 je mi v květnu. Jo a ještě můžou zavést i dvě (dvojčata)? Nebo už se to nedělá?

fionna
15. črc 2012

@katuleb Díky a držím pěsti 😉 🙂

fionna
16. črc 2012

Tak jsem se objednala do FN Olomouc 😉 .A dnes mi emailem došla odpověď 🙂 . Mám přijít 25.7.a vzít sebou zdravotní dokumentaci a manžela 🙂 . Tak si budu muset zajet na gyndu pro papíry. Doufám, že nemají dovolenou.Holky já mám normálně asi trému, když nevím ,co nás čeká 😎

danaho
16. črc 2012

Ahoj holky,
jak se všechny máte a co je u vás nového? Dnes jsem 31 den od kyretáže a tak už nedoškavě vyhlížím MS.Nějak se té mrše nechce 😠
@dadakin jak se daří? Asi se blíží testovací den,ne? 🙂
@katuleb tak ty do toho praštíš dřív než já. U mě to vypadá s KET až na říjen. V záží mi chce ještě Mudr.udělat hysteroskopii. ☹
@fionna vítám nové tváře 😵 Jsme skoro stejně staré,akorát já ještě děti nemám 😖 Strach před IVF jsme tu měli a máme každá. Je to hodně o psychice.Ale my ženy jsme od přírody bojovnice,tak to zvládneš neboj. 😵
@bojisek.4 ahoj bojisku,jak tobě se daří? 😅

danaho
16. črc 2012

@zezizu Ahoj mamino,tak jak je,doufám,že je vše o.k.? Už se zlepšily ty nevolnosti? Musíš na mě plivnout ten těhu bacil 😀

danaho
16. črc 2012

@skifarka Ahojky,jak bylo na chalupě? A jak se celkově cítíš? Ja pořád fachám v práci a dovolená v nedohlednu 😠

zezizu
16. črc 2012

@fionna ahojky, IVF je běh na dlouhou trať, hlavně vešjerá vyšetření, ale stojí to za to 🙂 chce ho mít pevnou psychiku, na to je to náročné a taky naditou peněženku 🙂 .
ja myslela, že čeáš miminko, jak tu máš zadaný termín v říjnu?

zezizu
16. črc 2012

@danaho ahojky, řekla bych, že je to horší a horší ☹ ráa na tebe ten bacil plivnu 🙂 chceme jet na tu chalupu do Rudolfova, ale zatím si netroufám, jelikož jízda autem je pro mě smrt 🙂 jsem jak mrtvola a pořád zvracím... jo a taky prej pořád šikanuju manžela 🙂 on je to takový chudáček 🙂

danaho
16. črc 2012

@zezizu šikanu musí vydžet 😀 ,ale tebe mi je líto. Máš těhotenství s plnou parádou. Snad se ti ten žaludek brzy uklidní. A manža ať zatím kolem tebe pěkně kmitá 😀

zezizu
16. črc 2012

@danaho no manža kmitá a já nesmím nic 🙂 včera jsem se chtěla jít projít na chvíli do lesa, a on mi řekl, že tam jsou klacky a že se mu to zdá nebezpečný, tak že půjdeme do polních cest se projít. no, se z něj zbohním 🙂 asi ho šikanují moje chutě, ale s tím bohužel nic nenadělám. když v noci zvracím, tak on mě vždycky tak lituje a pořád mě chce hladit a já jsem z něj nervozní, tak se stěhuju spát do obýváku 🙂 no, máme veselo. a pak žaludek řádí teda dost!

dadakin
16. črc 2012

@danaho ahojky testuju to víš že jo pořád sem měla ducha na testu a dneska to šlo aji vyfotit mám 9 den po ET ofiko testovat mám v sobotu jsem 14dní od Pregnylu tak se uvidí 😉 zatím se neraduju.

ramdy
16. črc 2012

Dobrý den děvčata, mám za sebou 1. IVF neúspěšný pokus, za dva měsíce chceme jít do druhého. Jen bych se Vás chtěla zeptat, co Vám dělali za vyšetření a za metody, aby zvýšili pravděpodobnost otěhotnění? Moc děkuju. Já mám jeden vaječník špatný a manžel má špatný SPG.

deeky23
16. črc 2012

Ahojky holky zdravim vsechyn moc moc, dneska je den pred ocekavanou ms a ja nasla na testu // 🙂) ted nevim jak sem nahrat tu fotku z telefonu, poradite mi?

darazv
16. črc 2012

@deeky23 gratulujem v okne jak sem píšeš komentar maš dole na pravo pridej fotky 😉