IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
11. říj 2012

@danaho jooo holky aspon trošku,našim kotatum už taky hrabe...loví rybky v akváriu....

katuleb
11. říj 2012

@danaho žjoooooo to bude mít Saša pěkně vysmátýho klokana 😀 😀 😀

danaho
11. říj 2012

@ivapo zítra se budu objednávat na UTZ. Uteklo to. Tak snad do třetice se zadaří. A jak je tobě? 🙂

danaho
11. říj 2012

@katuleb 😀 😀 vysmátej klokan 😀 Teda koťata jsou boží a máte super akvárko. Pěkně veliký. A ještě jsi psala pavouky,viď? No tak ty bych doma nechtěla z těch mám hrůzu 🙂

ivapo
11. říj 2012

@danaho ňo po pravdě.... Obden či denne.. Mám křeče.. Bolesti.. Pichani v břiše... .. Zrovna dnes kole 20 tě a ted.. Ted uz je trochu .. Piju magnezko.. A že pry je vse o.k.. A to i kdyz Ležim v klidu tak to začne..

katuleb
11. říj 2012

@danaho no jo pavouci jsou manželova chlouba.on už je měl no a já jsem dovezla kočky a hada.....tak se nějak doplnujeme no....mám fotečky i pavouků,ale nebudu raději at nevyděsím malý klokánky co holky nosí... 😀 😅

ivapo
11. říj 2012

@danaho držím moc palce!! Ňo sakra touží musi vyjít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Budu se za tebe modlit podle www.dama.cz.. Já se podle lunárního kalendáře si to udělala a splnilo se!!! Kouzla na lunárním kalendáři .. Skusíš to taky!!

danaho
11. říj 2012

@ivapo taky se ta tvoje princeznička umí pěkně hlásit o slovo. 🙂 Snad bude líp. Už jsi v 25 tt to je neuvěřitelný jak to letí.

ivapo
11. říj 2012

@danaho a pak podle ultrazvuku ťi řeknou kdy jít pro injekce a při Menzes začneš že?

danaho
11. říj 2012

@ivapo ne já teď nejdu na IVF, mám nějaký sněhuláčky od minula. Takže mě čeká KET. To nic nebudu píchat,jen budu brát léky na růst děložní sliznice. Díky jsi hodná. A co mám na té stránce zadat?

danaho
11. říj 2012

@katuleb malý klokánci to neuviděj,ale mě by mohlo klepnout 😀 😀 Ale klidně se pochlub celým zvířectvem. Na dálku to zvládnu 😵

ivapo
11. říj 2012

@danaho to Jo.. Dává mi zvířat Dianka.. Uz še těším 31.10 sem se objednal v 28 tt na genetiku za 1000 Kč na 4D ultr.. Fotky video . Jelikoz mne odbili v 5 měsíci na velkém ultrazvuku.. Trval 5 min. A nic moc informaci.. Ňo jen pry že vse v pořádku. Víc k tomu nic 😖 😉 🙂

ivapo
11. říj 2012

@danaho ňo.... Najdi si v tom lunarni kalendar.. Pak tě to tam navede na kouzla.. Např... Kouzlo na hledání přítele... Na splozeni dítěte a další jine... Tam je že před ted tu modlitbu.. Vyfouknes vajíčko.. Napíšeš na papír jména deti.. Dve svíčky.. Mandlovym olej.. Atd.. Proste jsem to skusila... A basta 😀 😉 🙂 😅

ivapo
11. říj 2012

@danaho aha.. Kolik jich máš?

danaho
11. říj 2012

@ivapo Aha tak já na to pak v klidu juknu. Takže jsi si přičerovala Dianku. To musím taky vyzkoušet 😉 Mám 4 sněhuláčky a jsou zamražený po 2. Tak uvidíme jak přežijí rozmražení na kolik to bude dávek.

ivapo
12. říj 2012

@danaho ňo mě na zamrazení nic nezbylo.. Zbylo jen to jedno

danaho
12. říj 2012

@ivapo Ahoj,ale jak vidíš stačí jen jedno který se uchytilo. Nepotřebuješ sněhuláky 🙂

sal80
autor
12. říj 2012

@danaho Venda se moc v barvách neorientuje (jako žádný chlap) 😀 Já nic nesežralááááááááááááá 😀 😝

sal80
autor
12. říj 2012

@katuleb 😀 😀 😀
@danaho Můžeme jí je dát všechny....nám ještě doznívaj 😀

sal80
autor
12. říj 2012

@ivapo Kdepak, jen na jednu stranu, pak vyfotím 😉

danaho
12. říj 2012

@sal80 počkej já mu to povím,že su z něho utahuješ 😝 já nevím proč ty jsi tvrdila,že jsou všechny pastelky žlutý když byli růžový 😀 A neříkej mi že jsi nic nesnědla. Podle toho jak máš teď velikej pupek to byl určitě ten klokan 😀

sal80
autor
12. říj 2012

@danaho Proč jsem tvrdila, že jsou všechny žlutý, když byly růžový??? Se mě ptáš vážně???? A co Tvá slova...."...Sašenko, já jsem starší a když řeknu, že je to růžový, tak je to růžový, i kdyby to bylo žlutý. Jsem starší, tak toho víc vím..." (taky ale dřív umřeš 😝😀) Jsem Ti chtěla udělat radost, pro zachování Tvé duševní pohody. Taková jsem já....altruistická (viz gůgl 😝) A klokan?...ten jde po pruhovaných a puntíkatých pastelkách 😀 😀 😀

danaho
12. říj 2012

@sal80 Teď jsi se projevila. Víš,že starší sestra má vždycky pravdu a když už nevíš kudy kam tak mě nabonzuješ 😀 A jestli dřív umřu? Možná,ale zase tě budu chodit strašit. Pak že jsi lidumilná 😝 😀 😀 A vůbec - klokan přiletí v lednu 😅

katka1311
12. říj 2012

Ahoj 🙂 Tak jsem vás trošku dočetla ale jen jedním očkem 😀

@katuleb Kači koťátka jsou nádherné.
Jinak nové výsledky od miláčka: dnes výsledky z krve,testosteron je v úplném pořádku 🙂 🙂 🙂 .Tak dobrá zprávička.Ještě 18 dní a začínáme .

danaho
12. říj 2012

Ahoj holky,tak jsem objednaná na UTZ 22.10 a tam mi řeknou kdy bude KET 😅
@katka1311 Kačenko supééér zprávy. 😵

evikj33
12. říj 2012

@danaho Gratuluju k mrce a držím pěsti na 22.10. at mužu začít naplno prskat Tfuj 😉 @katka1311 Také krásné zprávy-tak se mně to zamlouvá holky-už by to chtělo čerstvou těhu vlnu 🙂

sal80
autor
13. říj 2012

@danaho To není bonzování, ale fakt 😝 Ale i tak Tě mám ráda 😉
@katka1311 Už jen 17 dní 😉
@danaho 22.10. utz a pak KET? Páni....toto letí 😅
@danaho @katka1311 Mám z vás takovou radost!!!! 🙂

danaho
13. říj 2012

Hezký sluníčkový den všem 😉
@sal80 vždyť já tebe taky 😵 Myju okna abych po KET mohla dát nožky nahoru 😀

sal80
autor
13. říj 2012

@danaho Tak hezky myj, ať pak dáš nožky i zadeček pěkně nahoru 😉

katka1311
13. říj 2012

Ahoj 🙂
Teď jsme se vrátili z Nového Jičína.Dcera tam měla plavecké závody.Tak říkala ať jedeme s ní,že dá taťkovi k narozeninám vítězství 😀 .A jo,má 3.místo 😉 😉 😉 .Tak náš taťka dostal medaili 😀