IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

evikj33
20. kvě 2012

@katka1311 Neboj se ,ja taky podruhé nic necítila,až to bylo podezřelé že je dobře a nic nebolí,a jak to nakonec dopadlo 20.vajec.Tak klííííd 😉 Pokud jsi v poho je to půlka úspěchu,podívej na Danču a na mně.Ted už to chce jen štastný závěr. 😅

evikj33
20. kvě 2012

@danaho To jo jsou to jen chlapi.Ale k malému měl odmalička super vztah a on ho miluje taky 🙂 Byl i u porodu a šel tam tak trochu se zvědavosti a nakonec když se dr.ptal zda střihne pupečník,nezaváhal až jsem čučela.Byla jsem ráda že tam byl i když jsem ho sem tam okřikla 😕

danaho
20. kvě 2012

@katka1311 určitě to nic není. Já to píchání mám taky.To je asi ještě po OPU a taky zavádíme ten Utrouš. Určitě ti to pití v takhle malé míře neuškodí. Je to všechno na začátku a vem si,že když žena otěhotní přirozeně,tak než se to dozví tak kolikrát pije a kouří jako kdyby nebyla těhule. 😅

danaho
20. kvě 2012

@katka1311 to už ti to tam začíná růst. Hurá. NEboj alkohol v malé míře neuškodí. Já jsem si taky dala malé pivko. Takže si klidně dej pokuud to nepřeženeš. Kdy jdeš na kontrolu?

danaho
20. kvě 2012

@katka311 Kači promiň já myslela že odpovídám Evikovi a uplně jsem si vás pomotala. Tak tu zprávu v 18.52 neber vážněž.Už blbnu 😅

evikj33
20. kvě 2012

@danaho Teta ty nám tajně nasávaš 😀 😀 😀 přiznej barvu že slavíte ten bronz?

danaho
20. kvě 2012

@evikj33 😅 😅 a já si říkám proč se divíš že tě píchají vaječníky a že tam nasáváš alkáč matko 😀 😀 Holky fakt blbnu.

katka1311
20. kvě 2012

Holky tak zas mám pokažený večer.Chtěla jsem čumět na hokej ale musím se synem na pohotovost už asi 2 hodiny se tady dusí.Tak jsem tam volala a vypadá to že si ho tam nechají ☹ .

danaho
20. kvě 2012

@katka1311 Kačenko moc na vás myslím a držím palce. Dej určitě vědět jak jste dopadli. ☹

evikj33
20. kvě 2012

@katka1311 Tak at se bobek drží,to je tím počasím,asi laringitýda?Maly se zatím drží ale nedávno jsme taky byli v ned.na poho.Snad mu jen něco dají a pujdete domu. 😕

katka1311
20. kvě 2012

Tak holky jse zpátky.Byl to astmatický záchvat ☹ chudák se dusil a nemohl se nadechnout.Tak každé 4hod ho mám budit a stříknout mu do krku.Zítra KO u dětského lékaře v případě potíží okamžitě přijet a nechají si ho v nemocnici ☹ .
Holky už druhý večer za sebou co mám starosti.Mě ty vajíčka nemůžou v klidu růst.

sal80
autor
20. kvě 2012

@katka1311 A sakra ☹ Moc na Tebe myslím!!!! Ty záchvaty jsou fakt děs. Jako dítě jsem jich pár měla a dodnes si pamatuju ten boj... Jsem moc ráda, že se mu ulevilo. O vajíčka se neboj, jsou to boxeři...si svůj růst vyboxují. A pak i oplodnění, ET, //...atd., atd. 😉
Posílám objetí.

evikj33
20. kvě 2012

@katka1311 Neboj bude lépe tobě i malému,je to pres unava strach a ještě ty hormony ☹ Dobře to dopadne,ja jak jsem začla maly byl marod,nerv v práci,jak to udělám,nakonec rýma a nachlazení a všechno to spadlo trochu včera.Hlavně nezoufej a vaja neřeš,odpočin si jak to jen pujde,oni tam určo budou a nikam neutečou. 😉

sal80
autor
21. kvě 2012

Krásné, dobré ráno 🙂 Vyspinkáno do růžova? 😉 Já můžu spát do kolika se mi chce, ale vstávám okolo šesté 😔 ...no, je tohle normální? 😨 😀 Navíc jsem si včera vzpomněla, že jsem zapomněla jít 9.5. pro lístek na peníze (šla jsem na PN 25.4.), tak tam dnes sjedu nebo zavolám. Beztak budu potřebovat i za tento měsíc...

V pátek mi volala vedocí, kdy míním přijít do práce, že když končím, tak ať si laskavě dodělám to, co mám... Řekla, že nejsem na smrt nemocná, tak ať koukám přijít 😠 Já prostě jen zírám 😕 😕 😕

evikj33
21. kvě 2012

Hezké ránko 🙂 @sal80 tak tam s usměvem nakráčej a řekni že má smulu že do práce nedojdeš 😀Když tě mužou postrádat,že to asi není tak duležitá práce,tak at si to dodělá sama. Jsou to zapšklé megery.Ja jsem dnes taky volala,jak to je s lístkem,mam PN od 11.5.tak říkala at se stavím 30.5:a že by mohla rovnou vzít krev,tak budu muset toho 30.5.rano testnout at jsem kapku v obraze to budu 11den,tak snad už by tam něco bylo. 😕

sal80
autor
21. kvě 2012

@evikj33 Vím, že musím svou práci nějak ukončit, ale opravdu se to nechá říct jinak. No...prdím na to, stresovat se nebudu 🙂
Budu na Tebe tak MOC myslet, Eví 🙂 😵

evikj33
21. kvě 2012

@sal80 no stres v žádném případě,toho bylo dost u stimulky a po ET,ted tě nějaká Ježibaba,nesmí stresovat,jinak ji dáme do drž.. 😉 Zato ti žádná práce nestojí,obzvláště ta která končí.Saško od kdy jsi vlastně testovala Od kterého dne Po,už tam byl dušík? 😕

saraha2
21. kvě 2012

@danaho tak jak se cítíš???

evikj33
21. kvě 2012

@danaho Tak co spolučekatelko?Mně dneska nějak píchá a brní spodek 😕 To je nějaké divné jsem teprv 2den po?Doufám že to nevěští nic špatného.Jak je tobě,co břicho?

mnaulink
21. kvě 2012

Ahoj holky, nějak tomu ivf nevěřím, já byla 4 krát a pak jsme to vzdali, řekli nám že mít děti nemužem. Měsíc na to jsem otěhotněla přirozenou cestou a 7 měsícu po narození dcery znovu a máme chlapečka. Je to vše o psychice,..

evikj33
21. kvě 2012

@mnaulink Máš pravdu že psychika roli hraje,hlavně pokud se nenajde jiná příčina.Ale zrovna já mám 1dítě přirozeně a od porodu bez hormonu nemenstruji ani neovuluji,skoušela jsem homeopatii,gynax,chlorelu,ječmen...atd.co kdo poradil a nic už přez 3roky.Dotoho jsme stavěli dům,tak bylo spoustu jiných starostí a stejně nic,když jsem se na vše vyprdla chodila jsem 90dnu s intimkou a měla dojem že to každým dnem dostanu a nic,nakonec jsem šla na injekci 😎 Takže pro mně je to naděje.Tobě přeji hodné a zdravé děti a užívej si spokojenou rodinu 🙂

mnaulink
21. kvě 2012

Je to jasný naděje to je, možná se na to moc upínáš. Co třeba dovolená někde u moře, úplně vypnout, dělat věci co chceš, vyplnit si nějaká přání, udělat si radost, segra na tom byla úplně stejně jako seš ty a taky má holčičku..

evikj33
21. kvě 2012

@mnaulink Dovolenou jsme měli loni na Fatře a rok předtím v Madarsku v termálech,asi 2roky jsem to nějak extra neřešila,ale čas letí a mamka měla předčasný přechod v 28,tak chci udělat něco pro zvíšení šance a beru to tak že bud a nebo.Pokud to nedopadne svět se nezboří a vím že jsme proto udělali maximum,ale po 35roce se šance odost snižují a nerada bych si pak řekla že jsem měla začít dřív.A hlavně umně je to dost technický problém,bez menstruace a ovulace se těžko těhotní.A chodit púl roku s intimkama co kdybych to dostala taky žádne slast. 🙂

mnaulink
21. kvě 2012

A víš příčinu, proč nemenstruuješ? A co léčitel, nezkoušela jsi?

evikj33
21. kvě 2012

@mnaulink Přičina přesně neurčena cca Hormonální nerovnováha po porodu,štitná žláza(snížená funkce)zvíšený prolaktin.To vše už cca Rok v normně...A u léčitele jsem byla hned na začátku.protože jsem nechtěla hormony,ale bohužel čaje ani vitamíny nezabraly,akorát jsem odlehčila o pár tisíc peněženku 😎 Pak následovala Homeopatika....Nakonec asi před rokem a měsícem Car,domací snažení 5měsícu 1 IUI a nakonec IVF

mnaulink
21. kvě 2012

Tak držím pěsti!

ivex
21. kvě 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? mám za sebou 1. ivf neúspěšně. V červenu začínám stimulovat na 2. ivf, tak bych se mezi vás přidala.

saraha2
21. kvě 2012

@ivex to jsme na tom stejně..já teď čekám na zítřejší ultrazvuk,se jim tam něco nezdálo-nebo spíše jedna mudr.tam viděla stín,tak se druhá na to podívala,ta tam neviděla prý žádnou špatnost,tak zítra se to rozlouskne-co ta m teda je,jestli něco a podle toho buď odstranění polypu a pak stimulace,nebo hned další cyklus start..jsem akorát po MS te´d,tak uvidíme..

ivex
21. kvě 2012

@saraha2 No já to čekám ve středu, díky utroši to mám o týden pozdějc no a pak za dalším 28 dní další a jdeme na to. Jinak před 1. ivf jsem byla na iui a taky se nezadařilo, ale teď si říkám, že při tom druhém ivf budu ležet ani se nehnu 😀 ikdyž ono je to ze 4 letým klučinou těžké 😉

sal80
autor
21. kvě 2012

@evikj33 Testovala jsem na nátlak Toma 9.den po ET. Říkal, že jsem v tom, protože mám jiná prsa a oči. Tak jsem podlehla...

@mnaulink Souhlasím, že o psychice to je, ale také to není jediná příčina. Věř, že většina z nás tu zkusila možné i nemožné....od léčitelů, cvičení, poloh až po dovolenou. Je úžasné, že máš dvě miminka přirozenou cestou. Ono je vlastně jedno, jak k nim kdo přijde, hlavně, aby miminka byla 🙂

@ivex Jen se přidej a vítej u nás 🙂