IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
22. kvě 2012

@ivex vidíš psychika opravdu dělá svoje. 🙂 Měla si těžký porod?

evikj33
22. kvě 2012

@katka1311 Ahoj Kači,co maly je už mu lépe? a jak je tobě,vše Ok,nemáš dnes kontrolu? 😕

ivex
22. kvě 2012

@danaho V 6. tt jsem ležela v nemocnici na kapačkách, zvracela jsem skoro 24 hodin v kuse a byla jsem už i dehydrovaná. Pak asi 24 tt malému při ozvách srdíčka vynechávalo bití, hrůza, jezdila jsem na kontrolu obden, naštěstí byl silný a všechno zvládl, nedal se. A porod, 18 hodin porodní bolesti, kontrakce po 2 minitách, za celou dobu jsem se otevřela jen na 2cm, takže císař, celková narkóza, ale stálo to za to. Když mi malého poprvé ukázali, byl to nezapomenutelný zážitek. Takže tak.

saraha2
22. kvě 2012

@danaho ahoj!ono se není čemu divit taky po tom hormonálním kolotoči..sama víš,že je důležité být v klidu,tak se drž!!!!!!já byla po ET taky divná..podrážděná,hned jsem se naštvala kvůli blbosti,rozbrečela.byla jsem zralá na chocholouška.. ☹

sal80
autor
22. kvě 2012

Ahoj kecalky. Jsem u našich a taky funguje net rychlostí blesku...také sem tam uhodí...jinak nic ☹ Napíšu pár info, páč jsem si odběhla domů pro věci.
Dnes ráno jsem šla do pekárny (100m) a cestou zpět mě přepadla bolest v podbříšku takovou silou, že mi to podlomilo i kolena. Nešlo to rozdýchat, nic ☹ Zavolala jsem kamarádce a odjela hned do nemocnice, aby se zjistilo co a jak. Včera MUDr. neviděl druhé miminko a tak jsem se bála, jestli neodcestovalo do vejcovodu a nezybydleo se třeba tam. V nemocnici mi udělali utz a viděli jeden gestační váček a patrnou srdeční akci (6+4tt) se žloutkovým váčkem, kousek od něj bylo patrně vstřebávající se druhé embryo. Jsem ráda, že nikam neodcestovalo a je tam, kde má, byt to s největší pravděpodobností vzdalo ☹ Jsem nesmírně vděčná i za jedno 😵

katka1311
22. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi a ostatní holky 🙂 Děkuji za optání,kluk je doma nechodí ani do školy pořád musí foukat takové něco do krku ať se mu lépe dýchá.
Jinak já mám KO zítra,tak se bojím bojím.Hned pak napíšu.Evi tak prosím kdyby mi chyběl pošleš mi ten Menopur a jaká bude cena?
Danuško a Evi hladíte bříška 🙂
@sal80 Krásné jeden mimísek se srdíčkem 🙂 mám z tebe radost ale už i já,Danuš a Evi by jste taky chtěly 😅
Pa pa mám ještě nějaké vyřizování tak se ozvu zítra.

zezizu
22. kvě 2012

@danaho ahojky, tak je mi porad na nic ☹ jsem z toho porad nějaká naprášky. Jojo, čaje jsme si objednali a i manzovi nějaký lepší vitaminy a Posta mi to už 2 dny dorucuje a dneska přišla, ze z provozních důvodu to bude dodáno později, ze budu informována, kdy. Debilove!!!!
A jak se citis ty? Jinak já jsem byla a jsem taky porad hrozne litostiva ☹ to je jak jsme nadopovany téma jedama 🙂

sal80
autor
22. kvě 2012

@katka1311 Je tam jeden a já jsem za něj nesmírně vděčná 😵 Švagrová říkala, že to je jasné holka - bojovnice 😀 Tak uvidíme 🙂

Vy se, holky moje, také co nevidět dočkáte - nejprve // a pak to všechno pojede, jako po másle 😀 (tak se to říká, ale ve skutečnost se to táhne jako smrad 😒 😀 ).

evikj33
22. kvě 2012

Ahoj holky tak mám nějakou depku,právě jsem se sprchla a vypadly zemn 2kousky světlého Hlenu,podobný mívam při Ovu a par dnu před menses,ale byly to docla nepřehlednutelne ks. ☹ Tak to už je asi jasné.

danaho
22. kvě 2012

@evikj33 ahoj,houby jasný. Třeba se mimi zavrtává. Tak hlavně nedepkuj ano? 😉 Na MS je brzo.

danaho
22. kvě 2012

@ivex To jsi si teda taky užila bolestí. Ale stálo to za to a podruhé to bude v pohodě 🙂

danaho
22. kvě 2012

@saraha2 to jsem ráda,že to píšeš. Do Et pohoda,po ET o víkendu depky, včera nervy a dneska vysmátý mimozemšťan. pořád se něčemu směju a zpívám si. Co bude zítra??? 😀

danaho
22. kvě 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, to je dobře že je malý doma a už je to dobrý 😵 Zítra na tebe budu moc myslet a dej vědět jak jsi dopadla na kontrole. 😅

evikj33
22. kvě 2012

@danaho tak ja nevím,když nedošlo poprvé k ET tak už jsem od 24DC špinila a 27 byla Mrcha v plné polní,tak dnes je to 21DC což by i odpovídalo 🙄

danaho
22. kvě 2012

@evikj33 neboj se zlato. Je to brzo. Někdy když se mimi zavrtává tak holky špiní a někdo i krvácí. Třeba to je jen z Utrogestanu. Zatím nedělej závěry,je fakt moc brzy.

sal80
autor
22. kvě 2012

@evikj33 Klid...to ještě nic neznamená. Neztrácej naději...

evikj33
22. kvě 2012

@danaho Hold to stejně nevyřeším,tak musím počkat,ale lekla jsem se pořádně,navíc je mi dnes celkem blivno a jsem podrážděná,chytam trošku křeče do břicha 😝 Prostě den blbec.Co v bance,byla kartička OK a kopila si Vénovi zákusek? 🙂

sal80
autor
22. kvě 2012

@danaho Ahoj kotě...tedy mimozemšťane 😀

danaho
22. kvě 2012

@evikj33 to já měla včera. Neboj,vyspíš se z toho. Kartičku mám,hned jsem ji zajela. Koupila jsem si v akci rtěnku, pak sportovní podprsenku,protože jak mě bolí prsa tak mi vadí ty kostice a push -up podprsenky co mám. Vénovi jsem koupila ústní vodu v akci. Byl chudák zase u zubaře,pořá tam má zánět a tak padlo rozhodnutí. Budou mu trhat 4 zuby. Nahoře 8,7 a 6 a dole 7. Chudák můj malej. ☹

danaho
22. kvě 2012

@sal80 E.T. volat domů 😝 😀

sal80
autor
22. kvě 2012

@danaho Ale i tak jsi má "spolucucna" 😀 😵

Holky moje, půjdu si lehnout. To břicho mě bolí, tak ať se nemačkám v polosedě u pc. řeji hezký večer a hodně mi pište, ať mám zítra co číst 😅

evikj33
22. kvě 2012

@danaho Tak to budete mít doma veselo,chudák Véna,zuby jsou svi...,tak to si moc nepokecáte 😖 Kdy ho to čeká,ja jak si představim Kamila jak by stresoval,u něj je nejlepší ho čapnout a hned na to jít,jinak konec. 😒 Ustní vodu lope Kamil po Litrech,máme Listerin,nahne si každé ráno,než jede do práce,tak jsem říkala at si dáva bacha na Hluchavky 😎

danaho
22. kvě 2012

@evikj33 taky kupuju Listerin. Zubař mu bude termín teprve volat. Dneska se zatím neozval,tak snad zítra už bude vědět. Je nějakej nemluvnej. Tak ho nechávám v klidu, ještě že nemám depku a nereju do něj jako včera. Ale musím říct,že Vašek ani není fňukal. Na chlapa zvládá tyhle věci dost statečně. To si asi víc já zakňourám 😀

danaho
22. kvě 2012

@zezizu Ahoj zase bude líp. Dneska jsem si znovu prostudovala co píšou u těch čajů. A ten na neplodnost má i zlepšit psychiku. Pila jsem ho 2 měsíce a musím říct,že při stimulce jsem byla fakt v pohodě a věřím že za to můžou ty bylinky. Tak jsem zvědavá,jestli i ty budeš mít stejné zkušenosti. Kéž by to pomohlo. 🙂

danaho
22. kvě 2012

@sal80 no nevím jestli by jsi holkám neměla vysvětlit proč mitak říkáš. vyzní to totiž hrozně a přitom to nic hrozného není 😀 😀 Dobrou noc a miminku taky 😅

ivex
23. kvě 2012

@danaho Snad jo, chtěla bych zase zkusit rodit normálně, vždycky se to dá skoro ukončit jinak, když to nejde.

evikj33
23. kvě 2012

Hezké ránko všem 🙂

veromira
23. kvě 2012

@sal80 Ahoj, tak si představ že jsem šla včera k jedné léčitelce ( nevím jestli jsi o tom slyšela ale jsou to jonášovi kapky) a ona mě udělala přístrojem průzkum mého organizmu, to má být jako detoxikace organismu a přišla na to že mám špatná játra, slezinu, dělohu a pochvu,přední mozek a začínající toxoplazmozu. No vzala jsem si od ní kapky, nestojí to zase tolik a určitě je to levnější než IVF a uvidím jestli mě to pomůže nebo to je blaf. Nevím jestli nemám zavolat své obvodačce jestli by mě neudělala z krve výsledky jestli je to pravda a nebo je to něco co nejde vidět no nevím. Říkala že by se to mělo užívat 1rok a to těhotenství zatím nechat plavat tak uvidím co mě ještě řekne doktor v novém CAR kam jdu 30.5.

veromira
23. kvě 2012

@danaho Ahojky, co to máte za čaje? Já ted beru kapky od léčitelky tak poradte taky něco co bych ještě mohla užívat at toho není málo 🙂

sal80
autor
23. kvě 2012

Dobré ráno všem 🙂

@veromira Holka moje, s tím na mě moc nechoď. Jsem zdravotník a léčitel typu: máte špatné to a to...berte mé ty a ty kapky a nechte plavat svůj sen o dětech po dobu jednoho roku...ve mně moc důvěry nevzbuzuje. Ano bylinky, ano kapky, ano hemeopatika, ale vše v souvislosti s normální léčbou....