IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
23. kvě 2012

@danaho Nic nikomu vysvětlovat nebudu. Jsi prostě "spolucucna" 😀 Maximálně jim můžu prozradit, že jsi od vedlejšího cecíku 😀

evikj33
23. kvě 2012

Tak dnes přišel email že mrazáčky nemáme ☹ Tak je to bud a nebo 😅

zezizu
23. kvě 2012

@veromira ahojky, čajíky jsou to bylinné a jsou odsud http://www.otehotnet.cz/, dnes mi to má už konečně přijít. máme od nich i ten lubrikační gel, prej je dobrej jsem četla na netu, tak uvidíme. Objednala jsem si čaj na endiometriozu, na neplodnost ženy, manelovi jsem objednala taky čajík a nějaký vitamíny a ještě jsem si objednala DVD Mojžíšky. tak uvidíme.
já teda nevím, ale těm léčitelům asi taky moc nevěřím... jen aby tě nestresovala tím, co vše máš špatné ☹

@danaho ahojky, je mi furt tak nějak na nic, včera byla u nás Itálie, tak to mi moc nepřidalo. Už mě můj manža fakt sere. Se domluvíme, že do konce roku tomu dáme volný průběh, abych si odpočinula psychicky, protože toho mám fakt dost, a a včera začal hučet, že v září bysme mohli jít na KET. to do mě vjel vztek. a už to jelo. nechci jít do něčeho, když budu ještě psychicky rozhašená, to je na nic. začátkem června jdu zase na odběry na imunologii, tak uvidím, co mi vyjde zase. Když jsem tam volala, tak mi ta dr řekla, že hlavní prášky na ty zabijáky je ten Pentomer, co jsem bohužel brala jen 4 dny, jak mě po něm bylo zle a ten Prednison, že je nato trochu a že je to hormonální, tak ať ho zase neberu. jsem z toho jelen, takže je možné, že zabijáci stále žijí ☹ mám si přijít pro nějaký kapičky do konce tohoto týdne a jíst pupalku, pít vojtěšku a ječmen, to jsou zase vyhlídky.

zezizu
23. kvě 2012

@danaho
@sal80
holky, co vy tu na nás kujete? 🙂

evikj33
23. kvě 2012

@zezizu Holka nemáš to vubec lehké,uplně chápu že chceš trochu vysadit 😎 Tak to budeš léto na zeleném,hlavně at to k něčemu je 😉 No pro chlapa je vše jednoduche,on si uleví do kelímku a má hotovo a zbytek je na nás a doktorech.Jsem Kamilovi taky někdy říkala že mu tu injekci věnuju at si to taky užije,on se nemuže ani dívat jak pícham,tak sklapl a byl klid.

zezizu
23. kvě 2012

@evikj33 chci se dat dohromady, ikdyz jsem říkala, ze už nic podstupovat nebudu, ale chtěla bych, ale asi fat AZ ten leden. Před Vanocema určitě nechci, ty jsem mela zkazene kvůli negativnimu IVF loni. No přesně, vezmou jim trochu krve a pak si ulevi do kelimku a Maji to vše za sebou. Ženská si musí vše vyžrát ať už je to bolestivý nebo psychicky náročný. Chlap tohle nepochopí, a přijde mi, ze skoro za nej.....
Jinak, když jsem stimulovala, tak mi rikal, ze to asi ani neboli, ale ani se nepodival, jak to picham. No, teď ME nějak sere, fakt, ze jo 🙂

katka1311
23. kvě 2012

Holky tak jsem zpátky z KO a zprávy nic moc ☹ .Folíků mám jen 5 a velikostně jen 9,10,11mm.A endometrium je taky jen 6mm nechápu to a přitom jsem to vždy měla ukázkové 😒 .Další KO v sobotu a OPU asi pondělí nebo úterý.

evikj33
23. kvě 2012

@katka1311 Katuš nesmutni,to ještě nic neznamená,5je krásny počet a sliznice už se od 7mm bere jako dobrá,tak klíd to ještě doroste 😉 Jedna kočka co semnou stimulovala u 1IVF měla stimulku natáhlou na 17DC a je těhu.Ja měla hodně vajec a stejně naprd,nic na mražení nezustalo,akorát jsem po OPU víc trpěla.

katka1311
23. kvě 2012

@evikj33 Evi děkuji cmuk 🙂 .Sliznici jsem měla vždy 11,12mm.Tak snad pomaloučku dozrají a nebudou to takové rychlokvašky jak posledně.Vyfasovala jsem dnes ještě jedno pero Gonalu poslední na pojišťovnu a v sobotu se uvidí jestli budu pokračovat v píchání na vlastní náklady nebo už bude OPU? 😒

saraha2
23. kvě 2012

@katka1311 neboj!!já byla tenkrát a taky říkali,že nic moc..a zvětšili dávky a pak říkali,jak to pěkně narostlo..sice jsem nebyla taková velká nosnice zas,ale něco se stihlo utvořit 😉 kolik pícháš?já píchala 275jednotek..

cilkaa
23. kvě 2012

@danaho Prosím Tě, ty máš trochu tu zvýšenou buněčnou imunitu? Já teď po roce koukám do Imuna a mám tam Lehce zvýšené NK, ale řekli mi k tomu, že je to OK. Jde asi o 3 hodnoty, které jsou na horní hranici toho jejich rozpětí (např. norma je 1-5 a já mám 6). Rozumíte tomu holky někdo?

cilkaa
23. kvě 2012

@katka1311 jo a je pravda, že foliči mohou ještě dorůst, neboj se nic. Sliznice také bude minimálně těch 7-8 mm, také ji tak na utz vždy mívám. Takže buď v klidu 🙂

danaho
23. kvě 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko,nesmutni. Ona je důležitá kvalita. Snad je lepší mít míň vajíček ale kvalitních. U hodně vajíček stejně pak dochází k obrovské redukci. Sliznice taky stihne narůst. Bude to dobrý.Drž se. 🙂

danaho
23. kvě 2012

@veromira ahojky, @zezizu ti už na čaje odpověděla. Já jsem pila čaj na endometriozu a na neplodnost. Ten i psychicky zklidňuje. V mém případě to můžu potvrdit. Pila jsem to 2 měsíce před 2 IVF. Jestli to má účinnost nevím,ale ta púsychika určitě pomohla. S tou léčitelkou...nevím. Když ti toho řekla tolik,tak bych asi šla ještě k uplně jiný aniž bych řekla,že už jsem někdebyla a schválně co by mi řekli jinde. Jestli jen paní nechtěla prodat kapky. A rok počkat? To si musíš zvážit sama,jestli je pro tebe rok reálná doba. Zkusila bych spíš ty bylinky. 🙂

sal80
autor
23. kvě 2012

@katka1311 Já měla také málo vajíček - celých 5, tak možná na tom budeš stejně 🙂 😉

@zezizu My s @danaho a něco kout? Blázníš? 😀 😅

@danaho Čau poklade 😀

danaho
23. kvě 2012

@cilkaa Ahojky, koukám do zprávy z imunologie, mám zvýšené NK buňky, norma je 2-10%,já mám 11%. To jsou ti přirození zabijáci a beru na to Pentomer.Ale doktor v CAR mi říkal,že to stejně nějak moc účinek nemá. A nezávisle na to mi to řekla i doktorka na předoperačním. Ale někde jsem se dočetla,že to může být způsobeny i zánětem v těle a já v té době měla zánět zubu který mi později vytrhli. Pak mám slabou pozitivitu protilátek ANA screen,ENA screen a anti scl-70 vůbec nevím co to je,to je asi k té endometrioze. A pak jsem měla silně zvýšeno anti TPO-to má být 0-35 a já měla 715!!! Ale to mi pak zjistili,že je spojené s autoimunitním zánětem štítné žlázy. Teď mi to kleslo na 350.

danaho
23. kvě 2012

@sal80 ajoj,nic nekuju 😝 snažím se vás rychle dočíst a nezapomenout všem odepsat. 🙂

veromira
23. kvě 2012

@sal80 no jasně já se ještě poradím s tím doktorem co tam jdu na konzultaci ale taky nechci čekat ☹

danaho
23. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, to mě mrzí s těma mrazáčkama. A jak to,že to poslali až dneska. Říkám si,že kdo ví jestli ty moji sněhuláci přežijí rozmrazení a nebo jestli se nepřestanou vyvíjet,když je mrazili 5 den PK a nebyli to blatsy. A jak se cítíš. Večer jsem usínala a bublalo mi břicho jako vždy týden před nástupem MS. Tak jsem nad vším přemýšlela a vydeptala jsem se teda pěkně. Snad MS nepřijde. 😨

sal80
autor
23. kvě 2012

@danaho Já to netvrdím, to @zezizu tvrdí, že něco kujeme 😀

@veromira Ani se nedivím, myslím, že je to zbytečné. Prostě se mi ta léčitelka nezdá, no ☹

veromira
23. kvě 2012

@zezizu no já vím, ale kamarádka taky u ní byla a jednalo se taky o těhotenství a otěhotněla po tom roce. Taky jestli to není tím že si člověk vsugeruje že mu to pomůže a uvolní se tím. No nevím a přítel řekl že když bych přišla k němu tak 3diagnozi co mě řekla tak by mě taky řekl, protože je to jasný že tam asi nikdo nechodí jen tak.

evikj33
23. kvě 2012

@veromira Ja bych si jen u obvodní nechala zkontrolovat tu Toxo.to by byl v těhu problem a nechtěla bych znát své jatraky po téhle hormonální pecce 😅 Přece i u antiko.se kontrolují jatraky.Jinak bylinky nezaškodí,ale brala bych to s rezervou. 😉

veromira
23. kvě 2012

@danaho Ahoj,no já bych to stejně nevydržela rok nic nědělat a kapat si nějaké kapky. Jsou to taky bylinky tak třeba mě to taky aspon na ty dva měsíce pomůže a podívam se na ty čajíky, protože na psychiku něco potřebuji

evikj33
23. kvě 2012

@danaho Ahoj Danuško,tak to jsme byly vydeptané dvě,dnes mně zas holky ujištovaly že hlen je v pohodě 😉 Jinak se ta nalada umně moc nelepší,asi nějaké napětí z toho počasí,jak před bouřkou.Bolí mně občas břicho je mi na blivajs s palením žáhy na střídačku a mam trochu motaka.Jinak už mně vytáčí 2den maly,zlobí háda se o každém povelu,jako v pubertě,akorát trochu brzo 😝

veromira
23. kvě 2012

@sal80 no mě to bylo divný když mi na dlani nemohla najít bod k srdci a to na levé ruce a musela to pracne hledat na pravé. A pak jsem akorát z toho byla smutná

veromira
23. kvě 2012

@evikj33 jo máte pravdu nebudu se tím nějak zabývat více a vyberu ty bylinky co mám v kapkách a uvidíme dál, ale nechci čekat rok než by mě něco mělo zabrat, to bych se zbláznila.

danaho
23. kvě 2012

@evikj33 mě taky bolí pupek. Občas píchne vaječník občas děloha. A jsem podrážděná a ubulená. Hrozně mě je všechno líto a přitom mě všichni vytáčí. 🙂

danaho
23. kvě 2012

@veromira Zkus to a rok nečekej. A veř tomu že to pomůže 😅

evikj33
23. kvě 2012

@danaho To bude asi tím počasím,už aby zapršelo a snad se to pak pročistí.Je to horor.Zlatá stimulka 😅

veromira
23. kvě 2012

@danaho nebudu čekat a děkuji že vás tu všechny mám a můžu to s vámi probrat fakt děkuji všem