IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

fionna
19. črc 2012

@dadakin Měla bys testit stejnou značkou a tam by se ti ukázalo jestli tmavne víc. Držím pěsti. 😉

danaho
19. črc 2012

@fionna Ty jsi pracant 😀 makám v práci,teď toho mám docela dost. Dneska je mi taky divně,pořád čekám na MS a ta se nemá k tomu aby dorazila 😠 Už se ti to krátí,příští týden konzultace 😉

fionna
19. črc 2012

@danaho Taky bych nevěřila, že se někdo bude na MS těšit 😀 😀 Já mám teď volno v práci 😉 , dělám pro manžela.Když ne v práci, tak pak doma 😉

dadakin
19. črc 2012

Zítra ráno testnu mamatestem tím co včera,co je vlastně to biochemické těhu?????

danaho
19. črc 2012

@fionna Tak to se máš. Já makám kanclu od 7 do 16h. Sice mám víkendy a svátky volené,ale když potřebuju něco vyřídit na úřadech neo po krámech,tak můžu jít dřív,ale musím si to nadělat a nesmí to být často. Pakárna. Poprvé v životě se an tu MS opravdu těším a znervózňuje mě,že pořád nedorazila. Sice říkali 4-6 týdnů.Ale já jí chci hned!!! 😀 😀 😀

fionna
19. črc 2012

@dadakin To je něco jako , že se tělo samo vypořádá se špatným embriem (samovolný potrat). Nemysli na toto. Věř, že bude sílit 😉

fionna
19. črc 2012

@danaho Do 16 hod.....Tak to máš celý den zabitý 😒 . Ale zas kdybys měla malé, tak ho stihneš dát do školky 🙂

danaho
19. črc 2012

@fionna jo to mám a navíc nedělám v centru,tak mi ještě tak 20 minut zabere než se tam dostanu. Kdybych měla prcka,tak bych ráno chodila do práce brzo a přítel by ho vodil do školky a odpoledne bych chodila dřív a nebo bych pověřila babičku 😅 Jééé už aby to bylo 🙂
@dadakin Ten mamatest je prý nejspolehlivější. Tak uvidíš ráno 😉

evikj33
19. črc 2012

Ahoj holky @dadakin Skus testnout zítra to už by měla čárka sílit pokud je vše OK a hlavně použíj stejný test,at to mužeš porovnat vedle sebe,já tam ducha pozoruju,není nic ztraceno.Držím pěsti at je to zítra pěkná čárka. @katka1311 Ahoj Kačenko,taky moc zdravím a doufám že odpo budou jen dobré zprávy,držím pěsti. @danaho Ahoj Danuško,na tebe jsem taky nezapoměla 🙂

z4401
19. črc 2012

@danaho Ahojky Danuško, tak jsem si po dlouhé době kdy jsem načerpala novou energii řekla, že se na vás holky kuknu jak se máte a co to čtu? Nestíhám teda pročítat, navštívila jsem jen poslední stránku a čtu, že čekáš na MS??? Co se stalo????

skifarka
19. črc 2012

Ahoj holky, jsem už zase zpátky z chalupy doma. Jelikož je chalupa mojí mámy a na dovolené jsme byli s ní, tak to zase takový odpočinek nebyl 😒 , bohužel. Ach, jo. Ale začala jsem tam opět chodit do posilovny, za těch 15 let snahy o miminko - potraty, IVF ka, inseminace - hormony a teď dlouhodobě i kortikoidy se na mém těle podepsaly. A teď pokračuji i doma /jsem zvědavá, jak mně to dlouho vydrží/. Ale ta "lenóra", to je fuška ji přemoct a jít. Když už tam jsem je to paráda, ale než se dokopu. Říkám si, když to tělo bude trochu zpevněný a štíhlejší, tak ....... Chytám se všeho, co jde, to už je z čirého zoufalství 😒. Taky začnu zase cvičit Mojžíšovku. Přemýšlím i o Františkových lázní, ale týden asi nemá smysl? Máte některá zkušenost? Byli jsme tam někdy v dubnu, i "pindíka" jsem hladila a "prd" z toho ☹ .
@danaho Děkuji za hezké přivítání z chaloupky. A omlouvám se, že Ti píšu až teď. Abych byla upřímná, psychicky nic moc. Ovládá mě beznaděj, ale dost nebudu na tebe házet moje "chmury". Tobě to určitě vyjde, těhotnět Ti jde a to je důležité. Ale dala bych si udělat všechny vyšetř., co ještě jdou. To už se zdrží o malinko 😉. Tak ať to brzy dostaneš a jsi zase o kus dál k mimi. Když je Ti divně, to už by "to" mohlo přijít. Já to dostala minulý pátek/ ET 31.5./ po různých 3 denních krvácení. Břicho mě bolelo, jako ďas a byla to síla. To tělo je úplně zblblé hormonama a já taky. Chtěli bychom se teď taky pokusit přirozeně, v těle jsou ještě hormony tak.... Ale bohužel my k sobě s přítelem moc "nepasujeme" asi geneticky, takže nám to přirozeně nešlo ani když mně bylo 30, natož teď. Budete to zkoušet přirozeně? Tak ať Ti to v práci ubíhá 🙂. Pa.
@deeky23 Tak to je mně líto, že to nevyšlo. Ale bylo to tam //, tak to bude zase 😉. Jiná cesta, než bojovat není.
@katka1311 Tak krásně odpočinutá? Na Slovensku jsem byla jako malá asi 2x. Můj táta tam žil jako malý a začal tam, chodit i do 1.třídy. Resp. když mu umřela ve 3 letech maminka, tak jeho táta musel vydělávat peníze, tak byl nucen ho dát ke svým příbuzným. Neměl se o něj, kdo postarat. Strašně dlouho se tam s rodinou chystáme do nějakých koupelí, ale ještě jsme se neodhodlali. Myslím, že tam jsou i některé pro podporu plodnosti nebo se mýlím? Musí tam být nádherně. Držím palce na dnešní konzultaci v Olmíku. Ať Ti přinese samé dobré zprávy nebo alespoň ne špatné 🙂
@dadakin Testovala bych taky ještě později a nějakým dražším kvalitním testem. Tak držím palce.

skifarka
19. črc 2012

Ještě jsem zapomněla, vítám nové holky. jsem, ale "nezdvořák". Jsem tu taky taková novější a vím jak je příjemné a milé, když člověka vyslechnou úplně cizí ženský a ještě mu pomáhají. To je hrůza, úplně jsem se "dojmula" a brečím. To asi ten dnešní úplněk / stačí mně opravdu málo/ jsem na takový věci, přecitlivělá 😒.
sal80 Kdepak se touláš? Asi "dovolenkujete"? Ježíšmarjá, to vím, že pohyby jsou až později 😀. Chtěla jsem se zeptat, jak se daří a tak 😉 😉 .

danaho
19. črc 2012

@z4401 Ahoj Zuzi,moc jsem na tebe myslela. Jsem ráda,že jsi se ozvala. Moje štěstí skončilo krátce po objevení //. V 7 tt jsem začala krvácet,tak mě nechali týden ležet a pak jsem stejně nakonec musela na kyretáž. 15.6. kvůli spontánímu potratu ☹ To víš bylo to a je pořád moc bolestivé.Ale snažím se už fungovat. Začala jsem opět pít bylinkové čaje a dneska jsem byla poprvé u nové fyzioterapeutky a zase začnu cvičit Mojžíšovou.Teď čekám na MS,která už 34 den nepřichází. 😠 Po 3 MS mi chce Mudr udělat hysteroskopii aby se podívala zda-li se po tom potratu v děloze neudělali srůsty a až další měsíc(asi říjen) pokud by bylo vše o.k. by jsme zkusili ET.
A jak se máš ty? Už je alespoň trošičku lépe? 😵

danaho
19. črc 2012

@skifarka Ahoj,vítej zpátky 😅
Z tebe bude kus,když budeš posilovat 😀 Je dobře,že jsi na chvíli byla na chalupě a snad jsi tam i trochu vypnula.
Já od soboty piju zase bylinkový čaje,baštím Wobenzym a dneska jsem byla u fyzioterapeutky a chystám se zase cvičit Mojžíšovou. Také se snažím chytat všecho,tejně jako ty. 😉 Chtěla bych to zkusit přirozeně,máme taky hrozně malou šanci. Ale měla bych počkat 3 měsíce,tak nevím jestli to neporuším a nezkusíme to hned po té první MS 😀
Příští týden jdu ke kamarádce na kafe a představ si ,že si koupili pejska,fenku a přesně tu smaou rasu co máš i ty. Tak ji alespoň uvidím. 😅
Fr.lázně prý nejsou špatný,ale zkušenost s tím nemám. Zeptej se na to Mudr.

danaho
19. črc 2012

@evikj33 Ahoj Eviku,také na tebe myslím a vím,že v pondělí je velký UTZ 😅

evikj33
19. črc 2012

@danaho Ahoj Danuško,tak jsem se před chvilkou vrátila z kontrol štitky a mam zas depku,štitka Ok ale tlak 150 na80 takže to dr napsal výrazně do zprávy a řek že pokud se to nezlepší budu muset na kardio a na léky ☹ Tak mám strach o miminka nikdo už je 3týdny nekontroloval,se toho pondělka ani nedočkám.Jen mně doporučil že mám přidat t2tabletky hořčíku že to muže trochu pomoc.

danaho
19. črc 2012

@evikj33 to mě mrzí,ale věřím,že to bude dobrý a miminka i ty budete v pořádku. 😉 Ale jsou to pořád nějaký nervy,viď. Hodně odpočívej,jo?

evikj33
19. črc 2012

@danaho Jj ty nervy,to je to a lepší už to asi nebude,je to pokaždé taková ledová sprcha,neradujse nevíš co příjde.Musím věřit že je vše Ok a dr.si to ohlídaji.Jen má člověk zas na několik dnu špatné spaní.Je dobře že už se dáváš do boje,nám řekli po revizi,nejdříve čekat 6měsícu,ale ja pak šla k jinému dr a on řek že není duvod,že je to nejplodnější zkoušet co nejdřív,samozřejmně pokud nejsou nějaké zdr.kompl. a měl pravdu.Třeba se tělo nějak nastartuje,Vénu už zub taky nebolí...tak ted jen ta mrcha at dojde 😉

danaho
19. črc 2012

@evikj33 Máš pravdu,už se z ničeho radovat nebudu. Vždycky jsem pak dostala ťafku. BUdu se bát už o čemkoliv mluvit.Mě říkali ve špitále, obv.gyn. i v CAR 3 měsíce. 6 měsíců by mě kleplo. Vaška díra po zubu už nebolí 😀 a za měsíc bude mít další 😝

evikj33
19. črc 2012

@danaho Tak to musíte spáchat v mezičase 😀 Umně to bylo v 11tt,tak možá i proto chtěl puvodně delší pauzu,je to už jedno,hlavně že potom přišel Kamča. 😎

danaho
19. črc 2012

@evikj33 to je pravda asi čím dýl se to stane tak tím větší pauzu doporučují. V mezičase 😀 😀 to je kdy? Alespoň obden 😀 😀

evikj33
19. črc 2012

@danaho v mezičase od hojení do nového trhání 😀 u Vény samozřejmně u tebe to bude asi deně po té pauze 😀 😀 Tak at to s ním nesekne.

danaho
19. črc 2012

@evikj33 ještě týden mám to šestinedělí a já to blbka všechno dodržuju,pak asi přijde MS a pak určitě půjde na další trhání 😀 😀 A v září u nás bude bydlet mamka,protože bude dělat rekonstrukci koupelny a kuchyně. 😀 😀

katka1311
19. črc 2012

@skifarka no konečně po dlouhé době že i napíšeš 😀
@danaho
@evikj33
Tak holky výsledek :Davča má zánět a přenášíme to pořád dokolečka jeden na druhého sexíkem,tak jsme oba vyfásli antibiotika na 10 dní pak KO i u mě a nový spermiogram,doufám jen že se spermijky zas objeví jak se přeléčíme ☹ ??? A navíc zjistili Davidovi i mutaci MTHFR v heterozygotním stavu 😕 ,má baštit kyselinu listovou,špenát a brokolici 😅 Táááák a teď mi holky raďte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katka1311
19. črc 2012

@z4401 Zuzi tebe taky moc zdravím 😉 a jsem ráda,že si na nás přišla kouknout.

dadakin
20. črc 2012

Babulky tak jsem testovala a test je bílej ani dušíček 😢 a očekávám mrchu je mi jak kdybych to měla dostat.Tak pokus číslo 2 nevyšel.

evikj33
20. črc 2012

@danaho Tak to budete sexovat jako zamlada na tajnačku 😀 s mamkou v zádech,zas se vrátite do mladých let a třeba to bude zrovna to pravé 🙂 @katka1311 Ahoj Kačenko,mi s manžou jsme se taky přelečovali ATB,a byli na ko oba.Je to dnes hodně rozšířené(ruzne infekce)Tak třeba ta listovka zabere a nebude to taková hruza,hlavně že se našla nějaká příčina.Kamarád si musel píchat injekce Pregnylu a taky to zvládl.Budu držet pěsti at se to hezky srovná. 😉 @dadakin To mne mrzí,bylo to celkem nadějné,příroda s náma hold zameta ☹

katka1311
20. črc 2012

@dadakin ty jo moc mě to mrzí ten testík vypadal nadějně ☹ .
@evikj33 Evi ano máme jít pak na KO spolu a uvidí se jestli jsme to přeléčili?A to jsi byla pak na nějakém stěru jak na gyndě nebo jak?A jak dlouho jste čekali na výsledky zas?No manželovi pokud to nezabere si bude muset píchat B12 injekce.Dnes jsem psala Macháčovi a posílala výsledky mailem ale prý je na dovolené. 😒

elliem
20. črc 2012

@dadakin ahoj, moc mě to mrzí:( mám stejnou zkušenost...vím jak ti je:( drž se!

evikj33
20. črc 2012

@katka1311 Kači ja jsem byla na ten stěr s manžou u Turčana on je i gyndr a sexuolog,má toho nějak moc a tuším že jsme jen volali zda je to Ok asi tak za týden až 10dnu a bylo,tak už jsme tam nemuseli.Jinak Macháč se vrací s dovče 28.7. a na emaili reagoval i když byl na dovolené,manželka má z něj asi radost je to workač 🙂 Jen to bylo třeba za dva dny.Tak B12 se dávaj hodně i na imunitu,jen to pícháni u chlapa je asi horší,ale zas by chápal jak ti bylo po tom všem kolotoči,když ses píchala a nedopadlo to.Snad se to nějak rozlouskne k vaší spokojenosti a bude mimi v kočárku. 😉