IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

bara55
16. zář 2012

@danaho Tak my jsme neměli to štěstí aby vubec zbylo něco na mražení 😢 Furt nám zbydou jen 2 kousky a y hned vkládáme...doufam že do zitra ty 2 vydrží spolu 😒 Ja doufam že ted se to povede u Vás a tvuj KET dopadne určite pozitivně....budu držet moc palečky..

kiwisek
17. zář 2012

ahojky zlatíčka moje 😉 víkend byl nějak "busy" tak vás čtu až teď 😕 a přidávám nějaké info. V pátek jsem byla na UTZ - 12 DC a dr. řekla, že ještě nemám ovulaci (co mi přišlo dost divné, myslela jsem, že ji mívám mezi 10 a 12 DC 😒 ) takže zítra jdu na kontrolní UTZ a udělá mi i testy na bakterie, jelikož u manžela ve spg našli zánět. zatím nemá léky, až podle toho, jak dopadnou moje testy, aby jsme to kdyžtak přeléčili společně 😒
co mě ale ještě trápí je zvýšený prolaktin 😖
holky, myslíte, že to múže být z té hormonální smrště, co jsem podstoupila za poslední půlrok?? a spraví se to samo, nebo budu muset zobat prášky? ☹
jinak, změnili jsme centrum - z Motola na Icsare, tak doufám, že se povede!

kiwisek
17. zář 2012

@katka1311 zlatik, moc na vás dnes myslím, aby jste měli dobré správy a spermijky se objevili! 😉 myslím, že jen potřebují čas, po tom, co David dobral antibiotika. Nám říkalo víc dr. že po dobrání antibiotik se problematický spermiogram skoro vždy zhorší, ale za měsíc - dva se to prý večšinou srovná. Kdy dobral ty léky, Kati?
a odpočiň si a naber sílu! jsme tady pro Tebe, sluníčko 😵
@bara55 ahojík, i když sem nepsala, v rychlosti jsem nakukovala a moc držela palečky! 😉 a vyplatilo se..
dnes na Tebe moc myslím, aby se bublinky hezky zakousli! 😵 k jakému dr. v Iscare chodíš?
@danaho ahoj Danuško, co novýho u Tebe?
@sal80 Saši, pohlaď za mě bříško 😉
hezký a hlavně šťastný začátek týdne přeji

evikj33
17. zář 2012

Hezké chladné ráno 🙂 @bara55 Tak oufám že ses dnes vyhajala do ružova a máš sebou něco proštěstí a dobrou sváču.Držíme pěsti Tfuj Tfuj Tfuj 🙂 @katka1311 Kačenko moc navás myslíme at se pár kvalitních mrskavcu najde a ty se pořádně zrelaxuj a odpočin si 😉 @kiwisek Ahojky s tím prolaktinem je to možné(že je z hormonu),já ho měla taky,ale hned jak jsem došla do Car,tak nato přišli a snižovala jsem ho Dostinexem,šlo to celkem brzo dolu.Záleží o kolik je zvednutý,pokud víc určo léky nasadí,muže totiž bránit oplodnění(jako bys kojila)ale nemusí to tak být u všech. 🙂 Tak přeji at je novej Car štastnou volbou a konečně se dočkáte mimiska-ku

kiwisek
17. zář 2012

@evikj33 děkuji moc, zlatíčko! vás teď někdy čeká velký UTZ, vid? už si zvědavá, jestli se dětičky ukážou. držím palečky na aspoň jednu holčičku. pak se určo pochlub!
mě by určitě potěšili dvojčátka, abychom neměli jedináčka 😵

bara55
17. zář 2012

@kiwisek ahojky..ttak uz se ochystam do Prahy...dnes ve12h mame transfer a zavedou nam 2 snehulacky...tak doufam ze se chytnou oba!!!!Stejne jako ty si mooooooc prejem dvojcatka!To bych umrela radosti kdyby se oba chytli ...zatim papa,opatruj se a vecer se ozvu.

danaho
17. zář 2012

Dobré ránko 🙂
@bara55 dneska ET,tak tfuj tfuj tfuj ať se pěkně miminka zavrtávají 😉
@katka1311 Kačenko,držím všechno co mám aby jsi měla dobré zprávy.
@kiwisek ahojky 🙂 já jsem ve fázi čekání. Za měsíc snad bude KET. Tak snad změna CAR bude jen k lepšímu a konečně se vše v dobré obrátí.
@evikj33 Ahoj Eviku? Tento týden máš ten UTZ že?

bara55
17. zář 2012

@kiwisek ja chodim k doktorce Jarzembovsky...je to skvela doktorka!!!!Vrele doporucuji!!!Myslim si ze ste udelali dobre tu zmenu do Iscare...nebudes litovat.Je tam vsechno na jednicku !!!

bara55
17. zář 2012

@danaho kujuuuuu 😀

bara55
17. zář 2012

Tak devcatka ja letim bo se jdu pripravit a vyrazit do Praglu. Preji Vam hezky den a po 12h na Vas budu myslet ....

katka1311
17. zář 2012

Zlatíčka moje nejmilejší,ještě že vás mám.
@bara55 Tak ať se emrouškům u tebe moc líbí 🙂
@danaho Teď jdu na kožní,mám nějaký ošklivý ekzém 😠a chci se objednat na tu Dornowu léčbu,jak mám dovču.
@kiwisek Poslední ATB dobral 21.8. SPG mu dělali hned 28.8.. Teď už 3 týdny zobe ten Clostilbegyt jako hormonální léčba.

katka1311
17. zář 2012

@evikj33 Evi zlatí jak se daří míminkám?Už přemýšlíš nad jmény??

kiwisek
17. zář 2012

@katka1311 zlaticko a tel clostilbegyt mu dali proto, ze mu na HP zjistili nizky testosteron? 😕
jinak, moc dobre vim, ze kazdy sme jiny, ale snad Te potesi, ze u Pavla se po 4 mes. lecbe clostikem dostali z nuly na 0,8 mil, nyni jsme pred mesicem meli 1,2 mil. a zlepsila se i pohyblivost z 1% na 10 - 13% 😎 a bral k tomu 3 mes. profertil.
No porad nejsou tak kvalitni, aby se nam embryjka dobre delili, ale verim, ze to nejak vybojujeme po tom, co prelecime zanet.
Tak snad sem Ti dodala nadeji, co se týče léčby, beruško 😉
jsem zvědavá jak dopadne u mě zítra ten UTZ ohledně OVU a taky kontrolní odběr na prolaktin ☹

katka1311
17. zář 2012

@kiwisek No to je hezké 🙂 David má Clostilbegyt na 2 měsíce.Teď to bere ty 3 týdny.A Příští týden má mít odběr krve jestli reaguje na hormony!No ani nevím proč mu to předepsal?Já myslím,že to byla poslední možnost.Zánět vyléčený a jinak všechny testy měl v pořádku.Tak dr. zkusil ještě toto.

katka1311
17. zář 2012

Zatím se loučím,jdu na to kožní 😒 .Pak se ozvu ale až k večeru,zatím papapapapa 🙂

evikj33
17. zář 2012

Ahoj kočky,tak velký UTZ byl zanáma už v pátek 🙂 Miminka jsou obje v pořádku dle dr.a čekáme páreček holčička si lebedí dole měla cca 277g a kučík je příčně nahoře a má 289g,dnes byla jen kontrola na gyn.vše je ok,jdu zas za 3týdny a pak už co 14dnu.Jinak ještě v pátek nás čeká Fecho srdíček,tak snad i tam bude vše jak má,dr.na velkém UTZ kokla jen zběžně a zdálo se jí vše Ok,tak to snad tak i bude.Moc všem děkuju že nanás myslíte jste zlatíčka 🙂 🙂 🙂 @katka1311 @danaho @kiwisek ....

kiwisek
17. zář 2012

@evikj33 kraaaaaaaaaaaaaaaasná zpráva 😵 páreček dvojčátka to je můj sen od 14- ti!!! 😀
mám obrovskou radost a moc moc drřím palečky, ať už je vše jen dobré, vždyť sis užila trnistou cestu... 😔 toto už musí být jen odměna 😎 😉 pohlaď je za mě na bříšku, roštáky 😵 a je skvělý, že pořád chodíš "k nám" do fóra, aspoň se máme z čeho těšit 😉

evikj33
17. zář 2012

@kiwisek Tak prdelky děkují za pohlazení a pěkně sebou vrtí 🙂 Moc věříme že změna Car přinese i zmjenu stavu do fáze-těhotná a budem držet vše co máme a prskat bacilky až do porodu 😉 Občas nevím zda vám to není nepříjemné,že se tady raduju a vám je třeba smutno.Pokud by to tak bylo nakopněte mně. 😎

katka1311
17. zář 2012

@evikj33 Evi to je náááááááádhera.Páreček 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super.
No tak děvčátka,nemám dobré zprávy ☹ . David síce sperma dal ale dr.tam není a výsledek nám pošlou poštou až příští týden.Moje nervy,se pos........ z toho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danaho
17. zář 2012

@evikj33 Eviku supéééér.Veliká gratulace. Mám ohromnou radost,že se povedl páreček. 😅 Co na to Kamča,že bude mít sestřičku i bratříčka? Určitě nám nevadí,že sem píšeš. Alespoň víme,že je naděje a dodává nám to víru v další pokusy. Jednou se taky dočkáme našich zlatíček 😵

danaho
17. zář 2012

@katka1311 Kačenko to není špatná zpráva, jen neutrální. A je to k pos....to máš pravdu. Zase musíš jen čekat a věřit.Ale dočkáš se. 😉

katka1311
17. zář 2012

@danaho Danuško,je to vlastně žádná zpráva 😒 ale nervy mi pracují na 100%.Koupila jsem si aspoň nové džíny´a nějakou drogerku.
Příští týden jede David na kontrolu krve jestli reaguje na hormony.

dadakin
17. zář 2012

ahojky babulenky

@katka1311 no doufej že to bude dobrý držím vše co mám

@evikj33 tak to je parádní páreček supeeer
já furt listuju kalendářem jestli říjen nebo listopad uvidím dneska mám 28DC a mrcha nikde ale to je normál do 34DC uvidím tento měsíc ještě do toho nejdem,ale vitáminy poctivě jím 😉

danaho
17. zář 2012

@katka1311 to je dobře,že jsi si udělala nákupama radost 😉 Bohužel tyhle věci nejdou popohnat. Tady se člověk naučí trpělivosti co? Já bych taky měla nejraději všechno hned 🙂

danaho
17. zář 2012

@dadakin ahojky, jsem na tom stejně říjen nebo listopad??? Asi říjen 😉

evikj33
17. zář 2012

Holky moc díky,ještě nejsme za kritickou hranicí,ale už věřím že ji pokoříme a po 24tt budu ráda za každej další týden 😅 @danaho @dadakin Holky tak to nechte osudu,hodte korunou a dejte na pannu,nebo orla 😉 A na dalších stránkách startuje nová těhu vlna tak musíte naskočit a pořádně se držet 🙂 @katka1311 Určo to čekání bude stát zato a budou dobré zprávy 😉 Věřím a držím pěsti.Řekla bych vám at si dáte panáka,ale ted asi radši ne. 😀

katka1311
17. zář 2012

@danaho
@dadakin
holky tak to uvažujeme stejně.Já pořád dokola počítám,jak mi má začít MS. No příští týden se to rozlouskne. 😖

dadakin
17. zář 2012

jj tak nějak taky počítám kdy,ale je to těžký ten můj je pořád na cestách od pondělí do pátku 😒

skifarka
17. zář 2012

Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala. Všechny Vás po dovolených zdravím. Trošku jsem Vás dočítala, ale pokusím se Vás dočíst podrobněji, abych byla v obraze. Taky mám nějakou větší krizi, že už snad ani nevěřím v ten náš "uzlík". Ale dost, nechci tady vířit negativistickou náladu. Chtěla jsem se Vás zeptat. Naposledy před nějakým měsícem mně doktor říkal, že mám AMH 0,7. V současné době ho mám 1,4, je možné, že se takto změní. Beru Selzink, vit.E a čajíky doporučené Danuškou na neplodnost objednané na netu a do ovulace kontryhel. Mohlo se mně to potom nějak vylepšit? Podle mně je to blbost. Jestli se nemýlím, AMH vypovídá o ovariální rezervě a buď tam vajíčka ještě v nějakém počtu nebo nejsou. A nic moc to nezmění.
Dočtu a ozvu se.
Těhulky ať se Vašim mimískům daří dobře a nám snažilkám hodně pevné nervy v boji.
Pa.

katka1311
18. zář 2012

@skifarka Ahojík,no opravdu si tady dlouho nebyla 😉 .AMH mám taky 0.7 ale AMH se bohužel jen snižuje ☹ ale můžou být odchylky ale u tebe je dost velká!Co se mění je FSH to jsem měla vždy kolem 10,pak 8 něco,a teď posledně 6.5.