IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

ivapo
11. zář 2012

@danaho ahoj.. Jo Jo Dianka asi.. Dnes na velkém ultrazvuku mi ji ukážou...a tobe drzzzzziim moc moc palců!!!!!jak si ted na tom? Kdy se chystas?

danaho
11. zář 2012

@ivapo Dianka je moc pěkný jméno 🙂 já jsem měla jít na hysteroskopii. Doktorka mi ji chtěla udělat preventivně po tom potratu. Ale řekla jsem jí že na ten zákrok nechci,tak jsme se dohodly,že až budu chtít,tak zkusíme KET. Vypadá to na říjen nebo listopad. Ještě záleží jak mi to povolí moje fyzioterapeutka jak k ní chodím na Mojžíšovou.Ale konečně jsem se na dovolený ze všecho psychicky dostala, je mi líp a hlavně mám zase chuť bojovat. 🙂

vbera
11. zář 2012

Ahoj holky, můžu se k Vám taky přidat?

sal80
autor
11. zář 2012

@bara55 Teď to dopadne dobře 😉 Já měla poprvé hodně vajíček a zůstaly dvě a také nic. Napodrhuhé jsem měla vajíček jen pět, oplodnily se všechny, pak to tři vzdala, dvě byla zavedena a chytlo se jen jedno embryjko....malé holčičí 😉 Tak se neboj, teď to bude dobré 🙂

@dashi Ahoj. To se ví, že se můžeš přidat 😉 Naprosto Ti věřím, jak se těšíš na 2.IVF 😀 😀 😀 Já z něj byla také celá hin, ale řekla bych, že jsem to okolo brala už jinak, než poprvé. Pravda je, že mi nedělali KET, protože nebylo z čeho...mrazák jsme nechali v prvním i druhém případě netknutý 😒 K druhému IVF jsem přistupovala už s vědomím, že to prostě nemusí vyjít, že je to 50:50 (i když procento úspěchu je mnohem vyšší). Byla jsem taková opatrnější. Neúspěch při IVF mě neskutečně bolel. Myslela jsem, že umřu. Cítila jsem, že jsem selhala jako žena. Prostě jsem tomu všemu bezmezně věřila...a ono prd ☹ podruhé to bylo jiné, byla jsem mnohem klidnější i když vyděšenější a strach byl mnohem větší. Ale prostě jsem přijela fakt, že to vyjít může tak, jako nemusí...a to mě vnitřně prostě zklidnilo. Asi prožíváme všechny to stejné a proto tu jsme, abychom se podržely a společně věřily v úspěch svůj i druhých 🙂

@danaho Kapesníky byly ze tří důvodů: a) mám nudli, b) bylo mi líto, že už máš po dovolené a za c) plakala jsi štěstím tak, že jsem se také rozplakala 🙂 😝 Potvůrko 😀

sal80
autor
11. zář 2012

@vbera No to se ví, přidej se a vítej 🙂

vbera
11. zář 2012

Ahoj dashi - já jsem počítala i s variantou, že to nedopadne, ale teď mi to přijde hrozně líto a nevím jak to psychicky překonat? Jsem na tom jako ty - ET nebyl, taky nebylo z čeho. Odebraly dva folikuly, ale vajíčka žádná.

danaho
11. zář 2012

@vbera jasně že se přidej 😉 a vítej mezi námi

katka1311
11. zář 2012

Ahoj kočeny 😀
Tak jsem vás dočetla a fičím do práce 😠 .
Dianka je moc hezké jméno 🙂 🙂 🙂
Mě dnes dorazila MS a to jsem měla začít se stimulací,tak jsem to pěkně obrečela ☹ .Nejhorší je že začínám zrácet naději na další a ještě k tomu úspěšný pokus ☹ .
Pa a hezký den 🙂

katka1311
11. zář 2012

@vbera Jo a vítám nováčky 😀

danaho
11. zář 2012

@sal80 teď čtu to tvoje číslo 22 tt. 😕 Strašně to letí.A nebul už mě máš zase zpátky a zase ti nedám pokoj 😀 😀

katka1311
11. zář 2012

@vbera U nás ET nebyl taky ale vajíčka byla ale spermijky ne 😒

evikj33
11. zář 2012

Hezké ráno všem,dnes ještě sluníčkové 🙂 @dashi @vebera Vítám novou krev a přeji uspěšný přesun k těhulím 😉 @danaho Ahojky to je dobře žes hodila relax a ted už vše pujde samo,nejdřív kostrčka a pak třeba sněhulka,možná taky ne páč nebude potřeba 😉 Jinak já se sladké tajemství možná dovím v pátek na velkém UTZ a když né budu jako Kinderko-special se dvěma překvápkama 😀 @ivapo Tak at si dnešní UTZ hezky s Diankou Užijete 😉 @sal80 A ty už té chorobě nakopej zadek 🙂 A hezky se kulat at má Tom nac co koukat 😀

sal80
autor
11. zář 2012

@katka1311 Ty neplakej, Kačenko. Také jsem to měla strašně pomotané a stále se něco odsouvalo, přesouvalo, nefungovalo, dokupovalo, čekalo.... Moc Tě objímám!!!!

evikj33
11. zář 2012

@katka1311 Nic ještě není ztraceno,musíš věřit a říkat si že ještě nebyla ta správná doba.Moc držíme pěsti.Třeba budeš nakonec testit s Danuškou a dadakin.Unich je termín taky zatím nepřesný,nejsi v tom sama.A těhule vás budou ze všech sil podporovat a prskat bacil 😉

sal80
autor
11. zář 2012

@evikj33 Tomáš na co koukat má 🙂 Neustále mi říká: " Nevypúčaj to brucho..." 😀

vbera
11. zář 2012

katka1311 - díky za přivítání. Tak u nás je to obráceně. Spermijky máme, ale vajíčka ne. A další pokus mě čeká až v lednu.

danaho
11. zář 2012

@evikj33 už mám doma nafasovaný Estrofen a záleží jen na mě kdy ho začnu zobat. Tak věřím,že z těch 4 sněhuláčků tam alespoň 1 bojovníček co by ke mě chtěl je. Je pravda,že mi ty mobilizace kostrče hodně pomáhají. NEmám te´d vůbec bolestivou MS jako jsem mívala dřív. no vidíš a to už jsem mohla být ve 20 tt jako ty ☹ Ale co já pro tvý kluky 😝 budu mít nevěstu 😀

danaho
11. zář 2012

@katka1311 Kačenko, nesmutni. To čekání je šílený,já vím. Ale to zvládneš a dočkáš se. 🙂

sal80
autor
11. zář 2012

@danaho Zítra se číslo zase navýší... 😅 Jsem ráda, že tu jsi, ale víš jak...osobně to beru víc 😉

@evikj33 Špatně se nakopává nemoci Vincentkou a čajem s citrónem 😒 🙂

evikj33
11. zář 2012

@danaho Ják víš že klukum,nebo to je věštba 😀 Co mamka,už je zase jako dřív? A Vénovi už jsi vynahradila to odříkání 😀 @sal80 a na Alpu jsi zapoměla.Jinak klído vypučaj-vzpomen jak ses nato nadřela a je to jen na chvilku 🙂

danaho
11. zář 2012

@evikj33 přeci by jsi chtěla ke Kamčovi brášky, nebo ne 😝 😀 😀 Vénovi - vynahradila - nevynahradila. Nebyl moc čas 😀 Teď u nás bydlí mamka, dělá rekonstrukci koupelny a kuchyně a vidím to až do začátku října. Ještě,že jsme byli na tý dovolený 😅 Mamka už je v pohodě - zase sekýruje 😀 😀 A co tvoji Kamčové?

danaho
11. zář 2012

@sal80 já vím sestro 😀

sal80
autor
11. zář 2012

@evikj33 Jj, ještě Alpu do čaje a na cukr 😀 Jak jsem mohla zapomenout? 😀

@danaho 😵

evikj33
11. zář 2012

@danaho Tak mně osobně je to jedno,ale maly Kama konstatoval u dr.že to bude holka a kluk a nebo mužou být dva kluci,ale 2holky nééé.Tak jsem zvědavá jak to dopadn.Maly odfrčel do školky,už mu to scházelo,je klidnější a tatínek jel do práce,ten byl kapku nas..pač už má druhý den až do 22do večera.Maj generálky na premieru a ktomu představení.(dělá v divadle)Ale mám tu ještě hafušu Andrého,i když ten se pomně akorát válí a čeká co budu jíst a zda mu dám. 🙂 🙂 Jinak musíte s Vénou do přírody jako zamlada,doud nato máte počasí 😀 ,nebo pošli mamku pro něco duležitého 😀

sal80
autor
11. zář 2012

@danaho Pošlete mamku do kina 😀 😀 😀 😀

danaho
11. zář 2012

@evikj33 tak to máš doma pohodu. Jen dej pozor aby ti André všechno nesnědl 😝 Už jsem na to zvědavá co budeš mít. Páreček by byl fajn. hlavně ta mazlivá holčička by se šikla. S Vénou do přírody nemůžem,stačilo jak jsme houbařili a tahali jsme pak ze sebe klíšťata. Brrr. 😀 A mamku pošlu pro něco důležitého a buď zavolá,že zapomněla co chci a nebo mě vezme sebou 😀 Teď čekám na MS,takže bude týden klid 🙂

danaho
11. zář 2012

@sal80 to je drahý,chtěla by k tomu colu a popcorn 😀

sal80
autor
11. zář 2012

@danaho To je ale sysel, že? 😀 Řekni jí, že se u "televize" nejí a nepije a že by drobila 😀

dashi
11. zář 2012

@sal80 Moje řeč, přesně stejná pocity, že jsem jako ženská odpískaná ☹ a ke všemu okol mě samá těhule, to je pro mě nejhorší podívat se na holku s bříškem ☹

@vbera já měla taky takový pocity, počítala jsem i s variantou, že to nedopadne, ale moc jsem chtěla věřit, že do 3 se to povede ☹ Jak říkám radši bych brala 10x ket než další ivf. No nevím jestli do toho půjdu ještě do konce roku nebo zkusím lázně a pak asi další ivf. 😉

dashi
11. zář 2012

@evikj33 děkuju za přijetí 🙂 koukala jsem k tobě do albíčka a čekáš dvojčátka, jeeee 🙂 tak hlavně pohodičku a zdravíčko 🙂 😉