IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
11. čer 2012

@danaho ahojky nevím co na to říct,je mi to moc líto a moc na tebe myslím.....mrzí mě to moc

janinka1984
11. čer 2012

@danaho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je hroznééé,to nemůže být pravda 😔 Naděje umírá poslední,ještě uvidíš co ta krev.Kolikátý týden jsi(počítej od posledních měsíčků)?Posílám veliké obětí,moc na tebe myslím a přeji ať to dopadne dobře!

danaho
11. čer 2012

@janinka1984 dneska jsem přesně 6+0 takže bych začínala 7tt. Už s tím nic dělat nejde. V děloze miminko není.Buď se pustilo a vyplavuje a v tom horším případě je zavrtané někde jinde. Janinko,ty hlavně si nepřipouštěj žádný smutný myšlenky a soustřeď se na svoje miminko/ka.
@katuleb moc vám holky děkuju za podporu

janinka1984
11. čer 2012

@danaho Když jsem byla těhotná s Nikolkou,tak na utz taky nebyla vidět....a první foto mám až z 10týdne.Jakou jsi měla poslední hladinu hcg?Možná je schované za nějakým hematomem či cystou?A ty máš vejcovody?Kdyby byly ve vejcovodu,tak je ten vejcovod roztažený a to by poznala hned!(mluvím z vlastní zkušenosti-jsem měla mimiděložní těhu,mimi v pravém vejcovodu,ten praskl a krev rozlitá v břiše,takže za 5 dvanáct,proto nemám ani jeden vejcovod).A kdyby bylo sluníčko nejhůř,máš ještě alespoň morulky,miláčky <3

danaho
11. čer 2012

@janinka1984 13 den od ET jsem měla HCG 1244.Vejcovody mám oba ale levý je neprůchodný. Tam mám srůsty od endometriozy. Uvidím co mi doktorka zavolá.

veromira
11. čer 2012

@danaho Ahoj, tak jsem se vrátila z vody a čtu tohle ☹ je mě to moc líto ani nevíš jak. Na druhou stranu je super že máš mrazáčky, nemusíš vše podstupovat znovu ale i tak je to hrozný. Já jdu ještě zítra na další konzultaci a tak uvidím co mě řeknou ještě tam a pak se rozhodnu kam vlastně půjdu.

janinka1984
11. čer 2012

@danaho hmm ☹ to už jsi měla vysoké hcg....každopádně nám dej vědět,jak to dopadlo,při nejhorším máš zmrzlinky,já je něměla ani jednou ☹ .Ale nebylo by nadarmo ty vejcovody odstranit ☹ ,kdyby náhodou....ale nechci malovat čerta na zeď.Jsme s tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evikj33
11. čer 2012

@danaho Danuško to je hrozné,strašně mně to mrzí.Opravdu myslíš že je konec,nemohla tu bublinku jen v tom krvácení přehlédnout?Je mně z toho hrozně smutn,člověk se opravdu nemuže chvilku radovat ze života.Je to nespravedlivé.Myslím na tebe a posílám objetí.

dadakin
11. čer 2012

@danaho Ahojky jsem v šoku držím palečky snad to bude k něčemu platné??????

danaho
11. čer 2012

Tak HCG je stále přes 20 tis.,což je jako u prosperujícího těhotenství. Pokud by to odešlo o víkendu nebo dneska tak by to ještě na krvi znát nebylo. Znovu jedu k doktorce na UTZ ale asi mě do toho špitálu pro jistotu pošle. Držte mi palce. Ozvu se jakmile to půjde. A díky za podporu vám všem. 😵

skifarka
11. čer 2012

@danaho Holka, ach jo. Je to smutný, tichounké těšení a .... Mám to za sebou 3 x, vím jak Ti je. Ale máš myslím si říkala 4 "sněhuláky" a to je holka velká naděje a velká další šance. Teď je to čerstvé, ale určitě vstaneš ze " země" a budeš zase koukat dopředu. Nic jiného není možné. I já jsem zřejmě u konce. Od pá krvácím, menstruace to není, kusy žá ( ☹ . Jediná naděje je, že odešlo 1 z vložených embryí a druhé zůstalo. Ale nedoufám ani v to. I ty i ostatní holky víš, kolik mi je, embrya jsme měli kvality AA a AB a zřejmě prd z toho. Ty máš ještě z mého pohledu fůru času. Určitě máš fajn chlapa a nejsi na to sama. I když chlapi se s tím vyrovávají "po svém". Mohla bych napsat už knihu. Musíme doufat stále a stále. Určitě se dočkáš, to jsem si jista.

katuleb
11. čer 2012

@danaho držím palečky at je vše ok a třeba ještě je nějaká šance......
@skifarka a taktéž tobě taky to třeba ještě dopadne dobře a bude to v pořádku...a u lékaře jsi nebyla??

skifarka
11. čer 2012

@danaho Ale to HCG je krásně vysoké. Nemůže tam být jenom hematom a embryjko schované. Měla jsem představu, že to HCG klesá okamžitě, ale ty ho máš nádherný. Držím moc palečky a budu na Tebe taky myslet ať, jak je. Určitě se nám ozvi. Pa.

skifarka
11. čer 2012

@katuleb To víš, že jsem byla v Motole a potom jsem ještě jela do Vinohr., kde jsem tušila, že slouží můj gynekolog. Jediné, co mně mohl řici počkat, ležet, PN a dal mně navíc ještě Acorutin a Pambu. Tak uvidím, ale nedoufám. Nevím, jestli je možné krvácet, být těhotná resp. vím, že se to stává, ale asi ne u mě 😒 😒

katuleb
11. čer 2012

@skifarka to je strašné to čekání já vím a kolikátý den jsi po Et??Z krve to máš potvrzené??

veromira
11. čer 2012

@danaho držím pše co můžu a dej hned vědět 😉

evikj33
11. čer 2012

@danaho Danuško držím pěsti,snad tu bublinku paní doktorka jen přehlédla a je v pořádku tam kde má. @skifarka To krvácení je možné i u těhu,zrovna jedna kočka v lednovkách psala že zavedli 2a po paar dnech začla krvácet,ale mimi tam bylo.Pak ještě jednou dokonce měla i křče jela do nemocnice počítala s nejhorším a jedno mimi bylo fuč,ale tomu druhému tlouklo srdíčko a hezky rostlo,špiní ješte ted,ale už to ustáva a na kontrolu jde zítra.Takže nic není jasné,a šance pořád máš. 😉

ivapo
11. čer 2012

@danaho tak co!!! Uz ti volala?moc na tebe myslím...Ach Jo!! Snad je sko vane.. A minule uz srdíčko viděla?

evikj33
11. čer 2012

@ivapo Minule Danuška neměla UTZ,brala ji jen krev a na srdíčko je ještě brzo myslím měly jsme ET 19.5.

janinka1984
11. čer 2012

Jestli není Danuška chudinka už v nemocnici ☹ .Snad se nám brzo ozve s dobrýma zprávama.....

ivapo
11. čer 2012

@evikj33 aha.. Tak to Jo.. Chudák malá.. Držím ji palce zatim se neužívá!!! A je aktivní...ale zase ma výhodu ze ma mrazacku.. Já je nemam.. Zbylo mi jen jedno a to je v děloze a doufám ze vydrží...

evikj33
11. čer 2012

@janinka1984 Jj Jani,taky mně to napadlo,pořád na ni musím myslet,snad bude drobeček tam kde má.

ivapo
11. čer 2012

@ivapo neozívá oprava!!

janinka1984
11. čer 2012

@evikj33 No,asi když se z MK neodhlásíš,tak to ukazuje pořád aktivní?Taky doufám,že tam koblížek je a jen se nechce ukázat.Při nejhorším má morulky,klidně si je může zavést všechny,pro větší jistotu.Snad se nám chudinka brzo ozve,je to hrozné ☹

katuleb
11. čer 2012

@janinka1984 taky pořád nakukuju jestli je něco nového,snad to bude v pořádku...myslím na ní moc..

dadakin
11. čer 2012

@katuleb právě mi volal mudr Machač jestli bych v ten čtvrtek mohla přijít dřív tak jdu už o půl 12

ivapo
11. čer 2012

Tak holky... Držíme se... Večer nAkouknu..ppA žatím!!

katuleb
11. čer 2012

@dadakin dobrý tak jsem zvědavá na zprávičky,mě zase dnes volali z Prahy a na imunologii jedeme už 10.7. máme dovolenou tak zajedeme k našim do Pardubic a pak Praha....a pak se uvidím kam,16.7.pohovr v eurofertilu...ale možná po všech výsledcích pujdu zase do Olmiku,prostě ještě nevím....

danaho
11. čer 2012

Ahoj holky, tak Mudra viděla nakonec gestační váček v děloze.Kolem něj je veliký hematom.Zatím není poznat jestli je mimi vyvíjí.Rozhodnutí o tom jestli jít do špitálu nechala na nás. Je to teď vysoce rozikové těhotenství a nikdo něřekne co se stane. Musíme vyčkat.Nikdy jsem neviděla Vaška tak vyděšenýho.Do nemocnice jsme raději jeli. Tam mě znova prohlídli.Jedná mladá doktorka by udělala hned revizi dělohy,ale zavolala s na radu staršího doktora. A ten jí řekl,že děti z IVF jsou vymodlené a že ještě počkáme jak se to bude vyvíjet dál. Poslali mě ležet domů a pokud zítra budu krvácet stejně nebo víc,tak to jde pryč a pokud se to zmírní tak ve čtvrtek znovu kontrola v nemocnici i s odběrem HCG. Dostala jsem nějaký prášky Ascolutin a dneska už nemám píchat Clexan na ředění krve. Krve ze mě teče jak z vola. Fakt síla. Ještě jak mě pořád prošťourávali těma ultrazvukama. sem si užila emoticon Holky pokud tohle dobře dopadne,tak to bude zázrak. Moc vám všem děkuju za podporu.

katuleb
11. čer 2012

@danaho moc moc moc moc držím palečky,určitě odchází jen ten hematom a miminko bude v pořádku jen pěkně odpočívej a posílám objetí a myslím moc na tebe......myslím na vás a věřím, že to bude v pořádku...drž se zlatko...