IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
24. kvě 2012

@danaho A přesně tyto informace potřebujeme slyšet 🙂 Jsou pro nás jako pohlazení po duši a pomáhají nám najít v sobe sílu nevzdat svůj sen...jít dál...jít mu naproti 🙂
Moc na Tebe myslím 😵 😵 😵

danaho
24. kvě 2012

@sal80 přesně. Moc mě to zase nakoplo. Nevím jestli to vyjde teď ,ale věřím že jo. Dokonce mi potvrdila pohlaví,který já si taky vnitřně myslím. Uvidím za týden až počůrám papírek. A když ne teď tak šupky dupky do mrazáku 😝

evikj33
24. kvě 2012

@danaho Tak to jsme na tom podobně,já si dávno,ještě než jsem začla s Kanmilem,dala udělat os.horoskop a taky karty a postupem času si na ni vzpomenu,když dojde na něco z těch karet,nebo horoskopu.Byla myslím i v TV.Ale hlavně,byla super i na pokec jako ženská a prostě sme si sedly,což je u karet velmi duležite.A v tom os horoskopu mám nejméně 2děti 🙂 a jedno by měla být určo holčička,tak když jsem ko,vzpomenu na to a věřím.Protože odhadla tchánovce a jiné věci a to jsme osobě ještě nevěděli. 😎 Takže dobré znamení Danuš 😉

danaho
24. kvě 2012

@evikj33 mě nic jiného nevěštila. Jen to mimčo. Ale bylo to nenásilné. Já bych si teď dobrovolně nešla dát nic vyložit. Takhle to nějak vyplynulo samo. u mě vidí taky holčičku. Pak mi říkala,že mám silné pouto s 2 kluky. Což je pravda,to jsou synovci a pak mi řekl,že vidí jedno,ale ta duše mě opustila. Což jsem si řekla,že to je to neúspěšné 1 IVF. A pak možná jednou dvojčata,ale to je zatím velmi nejasné a není to prioritní. Ale před tím mě varuje,že by to moje tělo nemuselo zvládnout vzhledem k těm autoimunitním nemocem.Hlavně mám být psychicky v klidu. Já moc řeším všechno emotivně a ničím tím sama sebe. Takže koupím asi ty čaje na tuny 😀

veromira
24. kvě 2012

@danaho Já vím,ale cítíš se ted v pohodě tak to musí být na jedničku. Uvidíš že to bude v pohodě a držím moc palečky 🙂 Zkusím to aspon na tu psychiku at tu nemáme pak potopu 😢 nevím jestli jsme na to pojištěni 😀

veromira
24. kvě 2012

@zezizu Díky za radu a nechám to zase čtvrt roku být a pak uvidíme, ted nejsou peníze tak se musí šetřit 🙂

danaho
25. kvě 2012

Dobré ránko, doufám,že se máte dobře.
Tak jsem na dnešek vůbec nemohla spát. Ten můj mě tak nasr....Takže rozšiřuji řady tichých domácností 😠

evikj33
25. kvě 2012

Hezké ráno všem 🙂 @danaho ahoj a vítej v klubu 😀 asi nějakej blbej tlak nebo co.Tak dnes máme 6den po 😉 Ještě chvilku a budem vědět na čem jsme.Tak se odreaguj a užíj si den,dnes je chladněji ale sluníčko 😉

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 jak se cítíš spolučekatelko. Já až na to domácí dusno dobrý. Mám dneska skvělí kruhy pod očima, jebáci vesele začínají řádit na mé pleti,no krasavice co ti mám povídat. 😀 V břiše mě bublá pořád stejně. Tak snad se alepoň objeví // když už vypadám jak blbka 😝

evikj33
25. kvě 2012

@danaho o pleti ani nemluv,to je horor puberta hadra 😎 jinak jese celkem v poho až na ranní nevolnost a motaka,dnes Kamča děla snídani vejce na slanině,tak čekám 🙂 donesla jsem akorát pažitku.Jinak muj hlen při sprchování stále trvá.Tak zítra testnu a uvidíme budu 14dnu od pregnylu,tak ten už by to nebyl,minule jsem ho měla u IUI už 11den v čudu. 😉

veromira
25. kvě 2012

@danaho dobré ráno 🙂 kašli na něho a bud v klidu a nestresuj se víš že to není dobré! ted děláme rekonstrukci bytu a málo co mě projde a ted vím že už nemá cenu se hádat a nebo prosazovat určité věci co bych chtěla a tak vždy říkám, ano miláčku, dobře miláčku a je to v pohodě 😀

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 taky jsi puberťák? Mě ses ti začínají dělat i na zádech a jeden hajzl dokonce ve výstřihu. hrůza. Zítra už testneš,jo? Jé tak to napiš jak to vypadá. Já ještě asi ne....Není to brzo? Co ty to máš za hlen? To já vůbec neznám. 😕 Ale třeba to je jen z toho Utrouše.

danaho
25. kvě 2012

@veromira ahojky, snažím se. Ono se tp zase doma uklidní. Vždyť je to jen chlap 😀

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Ne hlen z utroše určo není,je to bily husty cucek,mám ho vždy během ovu,pokud je a pak před menses,tak 3-4dny a pak většinou začnu špinit,nebo se rozjede mrcha,ale jak jsem byla těhotná,měla jsem ho taky,právě jsem furt chodila s intimkama že už to dostanu,ale pořád nic,tak jsem pak testla a byl tam duch.A dnes ho budu mít 4den,tak to zítra skusím,stejně vim prd,příznak to je i není 😅 Akorát ty prsa včera bolela fest a dnes už to taky začína. 😝

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 já jsem taky včera četla jak to mají holky s příznakama. Je to tak strašně individuální. Mě prsa moc nebolej. Mám je trochu nalitý,ale jde to. Spíš mě včera trochu píchalo v podbřišku a občas cítím pravý vaječník. Výtok žádný nemám. U mě bude kritično od pondělí. To jsem tenkrát taky začala špinit a pak se rozjela mrcha. Příští týden se to rozsekne. 😕

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Ja se taky dívala a zjistila že žádne zaručené nejsou 😀 Tak kbudem mít každá své 😉 Ještě mně bolí trochu kříže.Jinak holky z RF testily už od 6 dne pokud měly PK a byl tam duch a čárka sílela a dnes jsou těhu,nebo mají mimi,testy mají v albech,tak jsem načumovala,jsem prostě zvědavá baba. 😎

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 já taky nakukuju do různých diskuzí jak kdo měl čárku. holky testujou třeba každý druhý den. Ale u nás v jiné diskuzi jedna hokla testila 6 den a // tam byli asi 3 dny a pak se jí to začalo ztrácet. tak bych nechtěla aby se mi tstalo to samé. Ale asi mě taky budou o víkendu svrbět prsty na testík. Pokud bude vašek doma tak to nepůjde,ale když bude v práci,tak mě to bude lákat. počkám si co mi napíšeš,jak se ti to rýsuje a pak se rozhodnu. 😨

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Ale zmně si vubec příklad neber 😀 ja už jsem prostě taková,ale pokud tam něco bude a bude sílet a pak zmízí,alespon vím že se to třeba chytlo a z nějakého duvodu neudrželo,tak mužu řešit příčinu s dr třeba ještě nějakým došetřením.Ještě nám nic nedělali ani imuno atd.protože 1zdravé dítě spolu máme. 😎

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 no jak to píšeš,tak je asi dobré to vysledovat. Mám doma 4 testy Mamavit 10 a pak 1 z Gennetu ,což je dost. tak an co s nima šetřit. Možná v neděli?? 😝

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Je to jen na tobě zlato,mám taky 4mamatest 10 a jeden z RF ale ten je 20takže pokud by něco bylo,ten si nechám až na ofiko test.Jinak mně sám dr při transféru naznačil že po PK už by mohlo jít něco znát 9den a 12-14 že už by tam mělo na tuty něco byt.Protože když to vemu laicky tak toho 14 byla ovu a cca14-18dnu od ovu,pokud máš pravidelny MC bys už poznala že máš zpoždění,navíc ty víš že hned 15.bylo vajo oplozeno.

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 to máš pravdu. 9 den od OPU je pondělí. To asi už zkusím. A uvidí se.

evikj33
25. kvě 2012

@danaho a do pondělí se hod do pohodičky a užívej si víkend 😉

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 budu se snažit. zítra půjdu k mamce, budou tam chlapečkové,miláčkové od mýho bráchy. Je jim 10 a 13 ta kje vytáhnu někam ven. Co ty plánuješ na víkend?

evikj33
25. kvě 2012

@danaho dneska pojedem na chvilku za mamkou a zítra po O dorazí tchanovci,tak asi něco upeču a pak budem opékat,snad nebude pršet. 😎 Ted ještě dodělám objed,trochu poklidím ,vyluxuju a dojede maly ze školky. 🙂 V ned.ještě nevím Kamil ma divadlo venku,tak pokud nebude pršet je v práci a maly bud pujde s nim,nebo budem doma,mám marodku a nemám napsané prochajdy,tak nemám moc odvahu někam chodit 😒

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 jééé buřtíka bych si taky dala 😅 Jak to že nemáš vycházky? A co vaříš dobrého. já jdu te´d taky na oběd. Mám chuť na nějaký kus masa 😅

veromira
25. kvě 2012

@danaho No právě a vždy mají pravdu a přeji dobrou chut 🙂

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Já dělam čočkovku a tvarohové knedlíčky s jahodovou dření. 🙂 Saška mně včera inspirovala.Ráno jsem měla ty vája se slaninou tak jsem ještě plna,ale bylo to mnam.Tak si nech chutnat na veču bych taky snesla nějaky stejk (jen né kuřecí)se zeleninovou oblohou.V caru říkala že prvních 14dnu se vycházky nepíšou,(že máš ležet a mít klid)tak podle toho jak to dopadne bych si je v tu stř.nechala napsat na chvilku.

kiwisek
25. kvě 2012

@evikj33 @danaho tak sem napnutá taky, jak vám dopadne v pondelí testování. Moc budu držet palce na krásné //. Manzelik mě včera překvapil - koupil ružové dupačky s hrošíkem, kt. jsme spolu asi před 3 týdny obdivovali ve výloze 😉 hrošík je totiž jeho nej. zvířátko. Sem se ptala, jestli je měli i v neutralnych barvach... pry v kremove, ale on chce holčičku, tak jí koupil ružové 😀 tak snad se brzy dočkáme 😉

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 nakonec jsem si dala sekačku se š´touchanýma bramborama. Docela to šlo. te´d bych si dala jeden ten jahodový knedlík co máš ty jako dezert. Mňam. Taky nemusíš kuřecí? N 😵 ení nad vepřovou krkovičku

danaho
25. kvě 2012

@kiwisek Ahoj,taky jsem zvědavá. No to je od manži pěkný. Že to chlapa vůbec napadne. 😅