IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
25. dub 2012

@z4401 To čekání je opravdu děs. STále je třeba na něco čekat. Na MS, na OPU, na ET (či KET), na TT, na krev....pořád a pořád. Asi trénink trpělivosti, bo co 😅
Volat budou zítra oni mně.....

danaho
25. dub 2012

holky do tabulky se přidám zítra až budu mát čerstvé info z CAR.
@z4401 ty se pořád bojíš? Uvidíš,že to bude dobrý. 😉

z4401
25. dub 2012

@sal80 jéééé tak to je super, to ja si musela volat sama

z4401
25. dub 2012

@danaho snad

danaho
25. dub 2012

@z4401 myslíš pozitivně? Já vím je to těžký,v hlavě se to pořád mele,co?

sal80
autor
25. dub 2012

@danaho Jasně, přidej se až zítra, dnes bys tam jen napsala, že jsi Dáňa a stará větev 😀 😝 Tedy....v nejlepších letech, to se ví 😅 😉 😝

z4401
25. dub 2012

@danaho Danuš právě to pozitivní myšlení mě nějak opouští

sal80
autor
25. dub 2012

@z4401 To nesmí!!! Bude to dobré 😉 Dej si čaj či kakao, pusť šílenou romantiku a odpočívej 🙂 Moc na Tebe myslím.

sal80
autor
25. dub 2012

Dívky, jdu spát. Mějte se a zítra tu budu...páč jsem posílila řady péenek 😅 😀

z4401
25. dub 2012

@sal80 zrovna jsem si postavila vodicku na cajicek, nejak me otrepava zimena a pak me trochu skrabe v krku, takze hermankovej 🙂
Tak dobrou noc a nech si neco krasneho zdat a zitra dej info ju?

danaho
25. dub 2012

@z4401 tak honem jak píše Saška, něco pozitivního.Zkoukni film,čti knihu nebo nějaký časopis a nebo se to snaž zaspat. Je to jak na houpačcce. Jendou nahoře jednou dole. Ale ty to dáš. 🙂

danaho
25. dub 2012

@sal80 koukám,že tě humor neopustil a to je dobře.Dobrou a zítra dej vědět jak to vypadá s embroušema 😉

katka1311
25. dub 2012

@sal80 to se mi líbí takové balíčky 😀 ale do Varů bych měla dosti daleko do CAR 😀

Jinak holky jak se máte?Já dorazila z práce 😠 .

sal80
autor
26. dub 2012

Dobré ráno. Nemůžu spát, ale to je asi jasné...už od půl šesté čekám na telefon z CARu. Co na tom, že pracují od osmi... 😅

@katka1311 To máš pravdu, dojíždět sem by Ti vyšlo draze, ale zase bys tu dostala kávu, čaj a nebo kakao...ode mě 😉

pawlla
26. dub 2012

@sal80 no oni urcote zavolej ale asi az po osme 😀 to cekani porad je desne to cloveku taky moc neprida a nekdy si davaji pekne na cas 🙂

sal80
autor
26. dub 2012

@pawlla Dobré ráno 🙂 Trénují asi trpělivost, ale já už mám pocit, že jsem přetrénovaná 😠

pawlla
26. dub 2012

@sal80 jo jo stejnej poctim mam i ja ja ted pro zmenu cekam na MS pak budu cekat na transfer pak na test no hruuuuuza ze clovek nemuze nic udelat jen cekat

danaho
26. dub 2012

Dobré ránko,
dneska se jde do CAR nafasovat fet a píchačky 😀

veromira
26. dub 2012

@z4401 Jo tak ochucená piva? já to znám z chorvatska tam už tobylo minulý rok a teprve až ted to napadlo někoho u nás udělat takové dobré pití. Já si myslím že to uškodit nemůže ta jedna sklenička za čas 🙂 Jinak jsem se ptala přítele jestli si mám udělat test a ten mě důrazně řekl ne! Tak budu čekat na krvičku jak jsem původně chtěla.

veromira
26. dub 2012

@danaho tak to gratuluji a at se rodí vajíčka po fetu 🙂 jinak dobré ránko

danaho
26. dub 2012

@veromira dobré ránko, tak já budud čekat na krev netrpělivě s tebou 😅 😅 😅 JEště týden budu na ty píchačky jen koukat a pak to rozjedu. Už začínám mít trochu strach 😖

veromira
26. dub 2012

@sal80 tak držím pěsti a napiš jak budeš něco vědět 🙂

veromira
26. dub 2012

@danaho neboj jak píchneš jednu tak pak to půjde samo a ani ti to nepřijde a co máš?

danaho
26. dub 2012

@veromira píchá mě přítel, já se u toho hrozně klepu. Injekce fakt těžce nesu. Měla bych mít MErional a Cetrotide. To jsem měla i u prvního IVF akorát bych měla mít teď zvýšené dávky. jdu tam dnes ve 13 h. tak uvidím jestli to bude tak ja k říkala Mudr.,nebo něco ještězmění. 🙂

veromira
26. dub 2012

@danahomě první taky píchal přítel, já jsem se zase strašně u toho smála a přišlo mě to hrozný a pak jsem si to už píchala sama. Já jsem to píchala mezi 4-5 hod odpoledne a to on někdy nebyl ještě doma tak stejně bych si musela poradi. Tak uvidíš odpoledne a budu na tebe myslet. Mě už se to pomalu blíží a začínám být nervozní ještě 2,5 dne a budu to vědět....

danaho
26. dub 2012

@veromira píchání jsme měli přesně ve 21 h večer a pak se k tomu přidal ten Cetrotide ve 21.15.Takže přítel má po dobu těch 14 dnů zákaz kamkoliv večer chodit 😀 Ale jdeme 14.5. na koncert,tak nevím jestli tam ještě budu píchta. Ale snad už ne. Jinak nevím jak bych to udělala. Moc ti držím palce aby jsi slyšela tu nejkrásnější zprávu 😵 😵 😵

katka1311
26. dub 2012

Ahoj holky 🙂
@danaho Dani ty už jdeš pro píchátka 😀
@sal80 Sašenko tak co?Já mám dnes volno a pro změnu jsem chrněla do 9h 😀
@veromira Já si pivečka vždy vozila ze Slovenska,tam to dělal Zlatý Bažant mňamka.teď už to piju místo vína.Ale dobrým vínem taky nepohrdnu 😀

danaho
26. dub 2012

@katka1311 Ahoj Káťo, jo jo dneska tam jdu pro píchátka a domluvit co a jak. Uff 🙂 Jé ty se máš,taky bych chrněla dlouho. 😉

cilkaa
26. dub 2012

@z4401 v klidu, stejně nic nevymyslíš... já tedy měla HCG také na spodní hranici, ale pak se to zvedlo a začalo to strašně růst, mělo to tak plno holek, nic to neznamená a většinou jsou to prý holčičky. Měla jsem kolem toho hodně nastudovaného.
Já jsem tedy pak měla bohužel mimoděložko, tak těžko říct, jestli už ten pomalý nárůst značil průser nebo ne... Ale jak říkám, je to velice individuální.

Holky, já píchám ráno o půl 8 před odchodem do práce, večer by mě ranilo, máme docela dost aktivit, takže to by vůbec nešlo. Puregon jsem byla nucena si píchnout první den sama, neb jsem byla na služebce a pak už jsem si to píchala sama, vůbec to nebolí a je to hned. Klasické injekce typu Pregnyl píchá ale manžel, na to už nemám..
Jinak mě doktor řekl, že na stimulku se může alkohol (samo v míře), speciálně jsem se ho na to ptala.. já si dala v sobotu trochu do nosu, kamarádka měla narozky, tak jsem trochu pila. 😀

katka1311
26. dub 2012

@cilkaa Ahojky no já nevím jak to budu dělat s pícháním.Ráno odjíždím v 8h a v práci jsem do 21h 😒 Tak to netuším kdy mám píchnout jedině asi v práci na hajzlíku 😒
@danaho Já už asi taky zavolám do CAR jesli už mi přišlo schválení od pojišťovny.
Danuško a kdy přesně asi začínáš s pícháním?