IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

z4401
27. dub 2012

Krásné ráno holky, teda vy jste toho tady behem dne navykladaly 🙂 Nestiham to vubec docist s tou mou malou raubirkou, ta me porad bere pc a chce fotecky, tupat atd. No hruza des. Uz jednou me pc tak rozhasila, ze jsme ho musela vest brachovi aby me spravil monitor, pac jsem se na nej musela divat zboku 😀

Holky jeste ze tu je ta tabulka co vymyslela Saska, tak aspon mam prehled a nemusim opravdu docitat.

Takze Sasi drzim palecka at v pondeli jsou vsechna krasna embryjka a mas i pro pripad zamrazeni ,ale pevne verim, ze to nebude potreba, ze se to ted podari a dockas se mimi 😉 ale tak aspon bude pozdeji bratricek ci sestricka.

No a Danus, tak tobe se to uz take blizi, super 😉

pawlla
27. dub 2012

@katka1311 no ja kdu na dvuhe za 2 mesice ale mam strach uz ted aby to nedopadlo jako po tom prvnim
@sal80 no nic jineho nez cekat nam nezbyde ale musim neco delat jinak se doma fakt zblaznim

veromira
27. dub 2012

@katka1311 Ani nevím jen jsem dnes taková lítostivá a trochu se teda bojím zítřejších výsledků!

katka1311
27. dub 2012

@veromira a testík jsi zkoušela?Nebo čekáš až na krev?

veromira
27. dub 2012

@z4401 Ahoj a co ty jak se cítíš a co nového?

veromira
27. dub 2012

@katka1311 Čekám na krev, přítel nechce abych si dělala test a já jsem to taky nechtěla. Těd teda nevím asi bych si ho koupila, ale už počkám i když možná ve větším stresu

sal80
autor
27. dub 2012

@katka1311 Mám 35 denní cyklus a pak...Menopur se překrývá s Decapeptylem. Počkej...podívám se....s Decapeptylem jsem začala 24.3. do 23.4., Menopur od 11.4., do 23.4. a 25.4. jsem měla OPU. Takže 4 týdny a kousek...

@veromira Nemysli na nejhorší, ale jen na to dobré. My na to myslíme s Tebou 😉

sal80
autor
27. dub 2012

@veromira Pokud jdeš zítra na krev, tak už to je dnes v moči. Jak jsi dlouho po ET...14 dní? Ale rozumím Ti, taky se budu bát testovat ☹

veromira
27. dub 2012

@sal80 To je od vás moc pěkné, musím vypadnout ven abych na to přestala myslet, nebo budu brečet jak malá a užírat se.

veromira
27. dub 2012

@sal80 zítra to je 12den co jdu na krev

sal80
autor
27. dub 2012

@veromira Tak to vydrž do zítra 😉 Budu na Tebe moc myslet a 100% nebudu sama 🙂 A vypadni ven...taky vypadnu 😀

sal80
autor
27. dub 2012

Dívky, jdu ven se svým labradorem, kterého mám už sedmým rokem v péči 😀 Je to holka, jmenuje se Kačenka a právě hárá, tak jí šoupnu k našim na barák. Napsat, že mi hárá Kačenka je asi dost blbý, že jo? 😀 😀 😀 To není v plánu, ta "moje" až příští rok...doufám... 😅

katka1311
27. dub 2012

@sal80 Saško díky moc že si mi to objasnila 🙂 .
Dost dobrý Kačenka hárá 😀 😀 😀 😀 😀 .Holky běžte ven je fakt super venku a příjdete na jiné myšlenky 🙂 .

danaho
27. dub 2012

@pawlla to je dost krutý vyhodit člověka z práce proto že byl v nemocnici .Ale dneska je blbá doba a nikdo se s tebou nemazlí.
@veromira ahoj nenervuj se. Bude to dobrý. 🙂
@katka1311 ahoj kačenko,tak já mám už nafasováno 😉
@sal80 dej hned vědět až budeš vědět nové info

katka1311
27. dub 2012

@danaho Já chci takýýýý ale ještě týden vydržím 🙂 .Jinak ty už budeš mít na testu // a já budu ještě stimulovat 😒 .

pawlla
27. dub 2012

@danaho no to jo prej nemuzou za to ze nenastoupim na materskou tak jsem aspon s malou doma a pripravuji se na druhe IVF i kdyz mam strasny strach tak doufam ze to bude v poradku

danaho
27. dub 2012

@katka1311 kéž by tam byli. Taky se dočkáš. 🙂 Dneska máš volno?
@pawlla kdyže ty to jdeš na ten druhý pokus? Promiň pořád se mi to motá, je nás tu hodně 😉

pawlla
27. dub 2012

@danaho no ja musim dva nesice pockat takze v cervenci zacinam stimulovat no uvidime co z toho bude

danaho
27. dub 2012

@pawlla jo už si vzpomínám že jsi psala červenec. Uteče to jako voda. teď jsem stimulovala v lednu, to bylo venku hnusně a zima. Druhý pokus mám v květnu,tak se obávám že ho celý prospím. Ani nevím jestli to v tom teple bude lepší nebo horší. Už aby to bylo za mnou 🙂

cilkaa
27. dub 2012

Ahoj holky, venku je fakt krásně!!!!

Já měla docela noc na houby. Dala jsem si večer špagety (což normálně nejím) a teda pěkně mě chytil průjem a bylo mi zle od žaludku. Už jsem strašila s OHSS, že už je to tu, mají to tak i ve vedlejších účincích Puregonu, ale ráno naštěstí (ťuk ťuk) se to dost zlepšilo- ufffff. Má někdo zkušenost?
Tak nevím, jestli slabost z Puregonu, nebo to jídlo?
Dnes jdu v poledne zase na utz...

@veromira ženo, tebe obdivuji a moc přeji zítra pozitivní zprávy...

katka1311
27. dub 2012

Holky já mám od rána žravou 😅 .V 8h jsem snídala 2 rohlíky s lučinou,pak jsem nevydržela a asi v 9.30h jsem si dala přesnidávku s piškotama a ted je tomu asi 10min.jsem si dala půlku čokolády co jéééééé 😅 😅 😅 ???Kdyby jsem měla vejcovody tak si řeknu,že jsem těhu 😅 .

danaho
27. dub 2012

@katka1311 tělo se připravuje na těhu. Jen si dej,jídlo je dobrý na nervy 😀
@cilkaa ahoj, snad to bylo opravdu těma špagetama. S čím si je měla? Třeba ti nesedl sýr nebo něco jiného. Dej vědět jak dopadl UTZ 😅

katka1311
27. dub 2012

@cilkaa Věřím tomu že ti prostě ty špagety na večer nebyly souzeny 😒 .Dej pak vědět co na UTZ!
@danaho Jj tělo si dělá zásoby 😀 asi to jsou nervy že musím ještě táááák dlouho čekat ☹ .

evikj33
27. dub 2012

@danaho Ahoj jen tak nakukuji a zjistila jsem že začínám stejně 2IVF Mám Menopur 225j od 2DC což by mělo být cca 3.-4.5. tak pokud vám to neva občas bych nakoukla a porovnala zkušenosti.Jinak mé 1IVF bylo taky v lednu OPU 5.2.2012,ale bohužel jen 1vajo zralé a to se neoplodnilo.,takže k ET nedošlo. ☹

danaho
27. dub 2012

@katka1311 já to měla stejně. Přišlo mi že se to hrozně táhlo. Teď jak to mám doam,tak jsem v klidu a neřeším to. Akorát se netěším,jak budu zase funět až mi porostou folíci a budu pořád spát. Taky jsi u stimulky byla tak utahaná. Já šíleně. O víkendu jsem spala i do 10h a po obede jsem klidne na 2h hodiny usnula a večer jsem chodila spát v 21h. 😠

danaho
27. dub 2012

@evikj33 ahoj vítej, určitě se přidej.Mrzí mě že ti to na poprvé nevyšlo.Já jsem byla na ET 19.1, zbyl jen jeden embrýsek ale nechytil se ☹ Budu mít zase krátký protokol. Jakou stimulaci máš ty? 😉

cilkaa
27. dub 2012

Děkuju holky, také doufám. Špagety byly s mořskýma potvorama, tak je průser nasnadě (ale bylo to čerstvý z Makra, ale kdo ví...). Břicho nafouklé není, to je pozitivní. jen tedy já zase naopak hlad nemám vůbec, nasoukala jsem do sebe sotva banán..

danaho
27. dub 2012

@cilkaa tak to je těma potvorama 😀 😀 😀

evikj33
27. dub 2012

@danaho Já mám krátky protokol.Od 2.DC cca do 10.dc Menopur,k tomu pak nějaky Orgalutan,ale ten až ke konci a Pregnyl5000j,jinak beru ještě Euthyrox na štitku. 😝 Ale mám mírné PCO,tak proto budou častější kontroly,at se předejde OHSS.

katka1311
27. dub 2012

@cilkaa Ale jestli teď bude klid může se ti OHSS rozjet po OPU 😒 ale nechci tě strašit.V bříšku je teď místo jen pro folíky a ne mořské potvůrky 😀.
@evikj33 Ahojky vitej.Další co začíná v květnu 🙂