IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

z4401
17. dub 2012

@deeky23 Ahojky, 100pro sance neni nikdy, jen pokud si nechas zavest 2 embryjka nebo 3 tak ta moznost vicecetneho tehotenstvi tam je. Ja jsem mela pri prvnim IVF zavedene 2 embryjka a mam dceru skoro uz 3 letou a na podzim jsem absolvovala KET a to se me chytla obe 2 embryjka, bohuzel jedno ve vejcovode, tak to muselo jit pryc a ted cekam na krev a podle HCG se bude moci uz trochu rici zda jsou 2 nebo jen 1 😉 ale jistota bude pak az na UTZ

katka1311
17. dub 2012

@deeky23 ahojky 100% to není nikdy.Jedno se může rozloučit a bude jedno miminko 🙂 ale šance na 2 je velká. @z4401 krásné ránko i tobě.Ta čárečka je jak z katalogu 🙂 já chci takýýýýý.To máš z KET?
Holky jedu do práce dostanu se tady až ve 22h tak počtu.papa.

danaho
17. dub 2012

@z4401 😅 ahoj,tak to mám velikou radost,že se tvoří dálnice.Ale pořád raději jenom potichu. S věkem zase tolik neblázním. Spíš mám strach že v tomhle věku nemám ještě žádné dítě a snažíme se už tolik let,tak aby to vůbec vyšlo. Ale věřím tomu,že jo. Nic jiného si ani nepřipouštím. 🙂

katka1311
17. dub 2012

@danaho Ahoj Dani 🙂
Prostě to už musí vyjít!!!!!!

danaho
17. dub 2012

@deeky23 jak píšou hoky, na 100% to není nikdy.Šance na otěhotnění u zavedení dvou embryjí je prý vyšší,ale je tam zase riziko dvojčátek. Je potřeba zvážit, pokud už jedno dítě máš,jestli by jste dvojčátka zvládli a nebo raději zavést jen jedno embryjko. Navíc když si necháš u prvních 2 pokusů zavést po jednom embryjku,tak pojišťovna teď platí 4 pokusy. 🙂

danaho
17. dub 2012

@katka1311 Dobré ránko, přeji Ti úspěšný pracovní den. 🙂

katka1311
17. dub 2012

Aha tak jsem to přečetla pořádně a je to IVF
😀 jsem trumbera 😀 Takže 2IVF.

katka1311
17. dub 2012

@danaho Děkuji fičím holky 😉
Salinko a dnes se ukaž!!!!pa.

danaho
17. dub 2012

@katka1311 Salinka tě moc pozdravuje je celý týden mimo počítač někde na služebce. Teď ráno mi volala. V pátek jde na UTZ a dozví se kdy bude OPU 😅

z4401
17. dub 2012

@katka1311 Ahojky, určitě se brzo i ty dočkáš. Jste holky na řadě 😉 Toto je me 2. IVF, ale zatím mám to štěští ať to byl ET nebo KET tak se mě vždy embryjko(a) chatla 🙂

z4401
17. dub 2012

@danaho to je moc dobrý přístup. Člověk musí věřit opravdu pozitivně a být pozitivně naladěn 😉 Psychika v tomto hraje také velkou roli. Jste teď s Katkou na řadě, uřčitě to výjde také a dočkáte se // 😉

danaho
17. dub 2012

@z4401 akorát po tom neúspěšném prvním pokusu a letech snažení se to někdy zvládá hodně těžko. Navíc teĎ podruhé je to vážně víc na psychiku ☹

z4401
17. dub 2012

@danaho mysly pozitivne a urcite to ted vyjde. Musi, jinak by ta maticka priroda byla hoooodne nespravedlliva.

danaho
17. dub 2012

@z4401 jenomže on ten život je někdy sakra nespravedlivej. Ale já to rozhodně nevzdávám. Jsem bojovnice. Jó kéž by mě tahle bojová nálada neopouštěla 🙂 A ty jsi ještě s Nellinkou na mateřské?

z4401
17. dub 2012

@danaho Ty si to vybojujes, pevne tomu verim. Dockas se miminka. 😉 Ja jsem s Nell jeste na materske a ted v cervnu bude mit 3 roky, takze povalim se domlouvat do prace na mem nastupu. Chci si domluvit, ze bych nastoupila do prace az v zari, nemam ji kam pres prazdniny dat, skolka je zavrena.

danaho
17. dub 2012

@z4401 A to nebudeš pokračovat rovnou v mateřský pokud budeš těhu?

z4401
17. dub 2012

@danaho No prave ze ne, ze to nevychazi. Kdych byla tehu, tak bych mohla maximalne jak mala bude mit 3 roky na neschopenku a to nechci. Tak to si radeji v praci domluvim neplacene volno s nastupem v zari. Ale nevim jak se na to budou tvarit, kdyz bych prisla treba na 3 mesice a pak zustala doma uz v prosinci na MD. Ale zase na druhou stranu je tam za me na zaskok divcina, tak si myslim, ze ta bude leda rada, ze si to trochu prodlouzi a bude moci jeste chvilku zustat.

saraha2
17. dub 2012

zdravím Vás všechny tady!já mám právě 14dní po neúspěšném prvním IVF,ted se vrhneme do IUI a pak hned další IVF..zaváděli jsme dvě embryjka a ani jedno se nechytlo,tak snad bude druhý pokus úspěšný ..

danaho
17. dub 2012

@saraha2 Ahoj,vítám tě tu. Moc mě mrzí že to nevyšlo. ty pocity jsem si taky prožila. Jak dlouho si dáš pauzu? Já měla jen ty 3 měsíce a hned jdu do 2 pokusu. Ten se nám povede 🙂

danaho
17. dub 2012

@z4401 to je blbí že to nevychází. To by jsi měla v klidu. Ale třeba ti v práci vyjdou vstříct. 🙂

z4401
17. dub 2012

@danaho já myslím, že snad jo. Děláme tam oba s manželem a máme dobré vztahy, tak snad. Ikdyz dnes je tak blba doba, ze nikdo nikdy nevi co bude :( No v kvetnu tam musim zajit se domluvit, rikala jsem si, ze pokud to ted vyjde tak az bude potvrzene srdicko tak tam zajdu, at vedi na cem jsou.

z4401
17. dub 2012

@saraha2 to me mocinky mrzi, ze IVFko nevyslo, treba se na to telo potrebuje vic pripravit a ted vyjde IUI. Drzim palce

danaho
17. dub 2012

@z4401 to máš fajn,mě nikdo práci držet nebude.Ale to teď neřeším a netrápím se tím dopředu. V týhle době nevíš co bude zítra natož za pár let.

saraha2
17. dub 2012

@danaho moc děkuji za přivítání!no my se snažli 14let doma...protože testy byly v pořádku-manžél spermio nadprůměrné,já po laparo a hysteros.vše v pořádku..a protože už mám 34let,tak jsme se konečně odhodlali začít konat..právě včera jsem byla na krvi-no ani jsem si ji nenechala vzít,protože to bylo zbytečné..krvácím opravdu dost a ani tt nebyl pozitivní-ani dušík...takže v to pondělí jsem se domluvila s mudr.,že tento cyklus vyzkoušíme IUI-ale tomu šanci nedávám,abych se přiznala a pak hned začneme se stimulací..měla jsem dlouuhý protokol..bylo 8vajíček a z toho nám zůstaly 2-jedno desetibuněčné a jedna morulka a to nám zavedli a bohužel to nedopadlo..nejhorší byly ty dva týdny-no těch 10dní,než přišla MS..jak jsi to ty snášela to čekání??já byla zralá na blázinec ☹ ty hormony s těma nervama pracují hrozně..aspoň u mě to tak bylo teda ☹ no a pak jednohho dne večer jsem začla brečet-z nčeho nic a to už jsem věděla,že je konec..nějak vnitřně..a další den přišlo špinění a MS ☹ takže ted věřme společně druhému pokusu!!!! 😉

katka1311
17. dub 2012

Ahoj holky jsem doma z práce.
@saraha2 vítám tě u nás 🙂
@danaho děkuji za vzkaz od Sal,holka jedna neposedná pořád někde trajdá 😀

danaho
17. dub 2012

@katka1311 tak máš po šichtě. Jaký byl den? Já ještě makám u počítače a teprve teď jsem jukla na koníka.Ale půjdu si za chvilku lehnout,jsme dnes nějak k.o. 😒
@saraha2 tak to máš za sebou taky dost trápení. Já jsem z toho čekání málem zešílela. Uplně to nesnáším a už teď mám nerva z toho že mě to zase čeká. Pořád si říkám,že si pak musím mozek nějak zaměstnat,ale když ono to tam stejně pořád leze. Je to šílený 😨 Taky jsem měla přesný pocity jako ty - najednou jsem věděla že to nevyšlo a to jsem pak šla na krev až za 4 dny. Ale nějaký vnitřní hlas nebo co. Byla jsme si jistá že je to v prčicích.

katka1311
17. dub 2012

@danaho Dani 🙂 ,dnes to celkem rychle uteklo,lidi síce chodili ale jen čumilové.Ale měla jsem toho dost na práci,vyleštit,vytřít vitríny a do toho mi přišlo zboží.Tak hned nacenit a vystavit.

saraha2
18. dub 2012

@danaho tak,tak..je to těžké na to nemyslet..a ty to máš ted jak??

saraha2
18. dub 2012

áá,tak už jsem to našla..na začátku května startuješ..tak už teď tfuj,tfuj a druhý pokus je náš!!!!!!! 😉

danaho
18. dub 2012

@katka1311 Ahoj Katko, přeji ti hezký den. Dneska jsi taky celý den v práci? 🙂