IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
13. čer 2012

@janinka1984 Janinko,velká gratulace. A držím palce ať je dál všechno tak jak má. 😵

danaho
13. čer 2012

@kiwisek Moc ti děkuji, dneska už se to uklidňuje. Tak snad to bude dobré. Strašně se bojím a pořád věřím v naději. 🙂

danaho
13. čer 2012

@ivapo tak jak se dneska cítíš? Je ti lépe?

janinka1984
13. čer 2012

@danaho Děkuji 😉 hladina vypadá asi na 1 miminko,možná,že to 2 to vzdalo a proto jsme tak špinila?A co ty Danuško,jak zápasíš?

ivapo
13. čer 2012

@danaho ahoj...moc ne ...rano sem trochu špinila..ted dobry..je mi ted nazvracení...po treti mam jit na ten ultrazvuk.. a co ty? co kvaceni? zmirnilo se to ?ty jdeš zitra?

zezizu
13. čer 2012

@danaho Dánusko, čekám na krev a pak jeste ultrazvuk a pak se budu radovat ale i strachovat.ach jo. Je to sílený. Moc na tebe myslím!

danaho
13. čer 2012

@janinka1984 A kdy jdeš na UTZ?
@ivapo Dej pak vědět jak jsi dopadla. Určitě to bude dobré. Držím palce. Holky krvácení se zklidňuje už mám krev převážně jen n toaleťáku a začíná se barvit do hněda. Tak snad......Ale už mám nervy ze zítřejší kontroly.

ivapo
13. čer 2012

@janinka1984 jen me zaraží..vetsina jsme tu po ivf ...vsicni maji pi 14 ti dnech hcg 300 až 900 a ja mela6330 ...to je sakra mega moc ne ? čím to čím?

danaho
13. čer 2012

@zezizu Lucinko všechno bude dobrý uvidíš. Mám takovou radost,že s vám to povelo přirozeně. Četla jsem že se to někdy stává. Tělo je ještě pod vlivem hormonů. Ale budeme potichu dokud to nemáš potvrzené. 😉

janinka1984
13. čer 2012

@danaho příští týden jdu na utz.......bojim bojim....ale doufám,že mimi bojuje <3

janinka1984
13. čer 2012

@ivapo a máš jedno mimčo?

danaho
13. čer 2012

@janinka1984 to jdeš docela brzo,ale je to dobře. Já měla jít až 22.6. Pokud by bylo jedno mimi,tak nebudete muset kupovat autobus 😀

ivapo
13. čer 2012

@janinka1984 jojo jedno....je tam jedno srdicko

janinka1984
13. čer 2012

@danaho no kvůli tomu špinění víš.....jak mile začnu něco dělat,tak zase začnu špinit :-/ Prodělala jsem 4 nitobřišní operace v předchozích 3 letech,takže doktorka se o mě bojí 😉 tak mě kontroluje jak se dá.Budu šťastná i za gestační váček <3

janinka1984
13. čer 2012

@ivapo hmmm tak to je fakt divný,to nevím....a nechali jste si zavést jedno,nebo 2 embryjka?

danaho
13. čer 2012

@janinka1984 Janinko,měla by jsi taky co nejdřív zalehnout. I když s 2 dětma to bude asi složité. Musíš na sebe dávat pozor.

danaho
13. čer 2012

@ivapo to tvoje HCG taky nechápu.Měl by to objasnit doktor. Já ěla 13 den od ET 1244. Uvidíš jak dopadne dnešní kontrola.

ivapo
13. čer 2012

no byli taky z toho mimo...nemeli zadne vysvetleni..proto si me tam nechaji tyden na pozorovani...no a pak za dva dny bylo hcg 17000 a dalsi dva dny 31000...dost co?

ivapo
13. čer 2012

@janinka1984 to jo mela bys ležet....deti udat...jdeli to!!

katuleb
13. čer 2012

Pěkný den děvčata,gratuluji k pozitivním testíkum a krásným hcg,já jsem nastydlá a protivná a vše na mě ted nějak padlo,moje doktorka mi prý tu žádanku na imuno napsat nemuže,ale volala jsem znovu do Caru a vydupala to z nich,zítra tam jedu na poradnu a pro tu žádanku a tak se snad více poptám co bude dál,minule tam byla ta doktorka co je nová....třeba se dozvím více ...
Moc Vám přeju at Vám to vyjde....
@danaho tobě moc moc držím palce a věřím že to bude dobré...
Já jsem ted totálně v depresi a nějak se nemužu vyhrabat z toho,manžel je taky nějak zaražený a moc si mě nevšímá,přijde mi že se odcizujem a to je na mě už moc....
Už rok tu bydlím a pořád si připadám tak sama.... ☹
Omlouvám se nářky samy toho máte dost a své starosti.....

ivapo
13. čer 2012

holky...je mi fakt zle...bojim se o mimi...ale delat nic nemužu..ležim ležim..

ivapo
13. čer 2012

@katuleb jen se vypovidej...od toho to tu je a kam jinam se vypsat...aspon se trochu ulevi...sice malinko ale prece...moc ti drzim paalecky...ja vim ..beh na dlouhou trat...ale nakonec dobehneš!!!!!!!!§ 😎

danaho
13. čer 2012

@katuleb to je dobře že ti nakonec tu žádanku dají. Nevím proč s tím dělají takové problémy. Klidně se sem vypovídej. Někdy toho je moc na nás všechny. Chlapi to řeší po svém. Stáhnou se do sebe a nekomunikují, jsdou na pivo. Vůbec je nenapadne,že nás něco trápí. Až bude někdy čas a vhodná doba zkus si s ním o tom bez emocí promluvit. Třeba ti řekne jak to cítí on a vyčistí se mezi vámi vzduch.

katuleb
13. čer 2012

@ivapo kéž by jsi měla pravdu a bylo to tak,uvidím co mi poví zítra a taky co bude po prázdninách a jak dopadne imuno,snad tam nic moc nebude když už mám děti a byli tam dva tatínkové,snad nebude zrovna na tohohle nějaká alergie 😉

danaho
13. čer 2012

@ivapo myslím na tebe. Je dobře že jdeš dneska na kontrolu. O všech potížích tam řeknin. Poradí ti co máš užívat. Ale bude to chtít asi pořád ležet.

katuleb
13. čer 2012

@danaho jj říkám si to že si musímě promluvit ale kolikrát to nevyjde....a nebo mi poví že to pořád řeším dokola,ale je fakt že zítra jsem chtěla jet sama a on si vzal volno a jede se mnou....

danaho
13. čer 2012

@katuleb tak si pak zajdte na kaíčko a na neutrální půdě s ním zkus promluvit. Třeba se chytne. Je to těžký jak poznat ten správný okamžik.

katuleb
13. čer 2012

@danaho to máš pravdu moc těžký a já se tak kolikrát už bojím......kdybych tak na rovinu věděla co chce..odrazím se zítra od toho co mi řekne doktor...

katuleb
13. čer 2012

@danaho a moc ti děkuju za rady,vím že máš sama starosti se sebou a s miminkem.....ale moc moc věřím, že dobře dopadnete, a dělala jsi testík???

danaho
13. čer 2012

@katuleb jsem ráda že tu s vámi můžu komunikovat.Alespoň pořád nemyslím na své problémy. Test jsem si nedělala. Nemá to teď cenu,protože v pondělí jsem měla HCG v pořádku a změna se prý projeví nejdříve ve čtvrtek a to mi vezmou zase krev. Buď klesne a to by znamenalo zamlklé těhotenství nebo potrat a nebo stoupně a to by se mimčo drželo. Tak snad se drží a bojuje.