IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

veromira
3. kvě 2012

@danaho jo to budu na konci měsíce pojedu asi na pár dní do chorvatska tak tam si odpočnu než půjdu k tomu doktorovi. Pak máme naplánovanou vodu a pak v červenci zase chorvatsko, nebudu mít ani čas přemýšlet 🙂

danaho
3. kvě 2012

@veromira to je super, sama dovca a cerny myslenky pujdou stranou. 😅

zezizu
3. kvě 2012

@danaho moc děkuji za podporu, jj chodím k dr. Vykysalé a ta je skvělá!

danaho
3. kvě 2012

@zezizu Ahoj Luci, no kde jsi. Jak to vypadá s tvýma bojovníčkama. myslela jsem na tebe 😉 Dr. Vykysalá mi dělala OPU i ET. Byla milá. Tak to jsi v dobrých rukou. 🙂

zezizu
3. kvě 2012

ty moje klebetilky 🙂 včera mi nebylo nějak hej, tak jak jsem přijela z práce, tak jsem to zalomila a jela 18 hodin spánku v kuse 🙂 ale Vás dočíst, to je síla teda 🙂 se to tu rozjelo nehoráznou rychlostí 🙂

zezizu
3. kvě 2012

jinak dneska zpráva z Gennetu: stále 4 bojovníčci 🙂 hurááááá neubili 🙂)) ET v sobotu 5.5. jako cilka 🙂

zezizu
3. kvě 2012

@danaho ahojky, mě včera nějak nebylo hej, a byla jsem i nějaká psychicky mrtvá, po tom úbytku 2 embryjek. už jsem slyšela v duchu, že mi dneska řeknou, že jsou jen 2. a oni jsou díkybohu lumpíčci pořád 4 🙂 tak v sobotu si pro ně pojedeme 🙂 jsi moc hodná, že jsi na mě myslela, to potěší a moc děkuji 🙂 to je skvělá dr. jemná a taková citlivá. hlavně vše vysvětlí jako pro pitomý 🙂

zezizu
3. kvě 2012

jinak tu vítám nové drbalky 🙂

danaho
3. kvě 2012

@zezizu mám z tebe radost. 😅 😵 Dáš 2 do bříška a 2 do mrazáčku?

zezizu
3. kvě 2012

@sal80 Sašenko, moc tý zmrzlinky těm mrňouskům nedávej, ať nejsou nemocinkatý 🙂 a ani těch hranolek ať moc nepapají, ať nejsou, jak americký cvalíci 🙂)))

zezizu
3. kvě 2012

@danaho do bříška 2 a do mrazáčku nic ☹ prej nemají až tak skvělou kvalitu aby zvládli zmražení a rozmražení.... ale aspoň v tom bříšku aby byli a chytili se a pak mi jsou mrazáčky fuk 🙂 moc si přeji aby to vyšlo, ale zároveň se na to snažím nemyslet a netešít se, abych to nějak nezakřikla a konečně to vyšlo ☹ už jsem se nabrečela dost a nastresovala, že teď bych si snad zasloužila trochu štěstíčka v tomto směru 🙂
a jak vy to máte naplánovaný? 🙂

danaho
3. kvě 2012

@zezizu já začínám zítra píchat ve 21 h. 9.5. jdu naUTZ kde mi řekne doktor jak vypadají folíci a kdy by měl být OPU. A kolik miminek budem zavádět zatím neřeším. To asž všechno podle situace jak se to bude vyvíjet. 🙂 Tak teď se snaž myslet pozitivně,protože až ti tam ty prcky strčej tak ať je nevyžene nějaká depka 😀

zezizu
3. kvě 2012

@danaho tak budu na Tebe myslet, aby jich bylo co nejvíce a měli dr. z čeho vybírat 🙂 budu snažit myslet pozivně, ale ono to nějak nejde zatím ☹

danaho
3. kvě 2012

@zezizu děkuju, jsi moc hodná 😵 😅 Musím běžet. Jdu dnes ke kadeřnici. Budu večer. Páááá

cilkaa
3. kvě 2012

@zezizu super, moc gratuluji a jsem ráda, že dáte tu PK, určitě se tam vyberou dva nejlepší!! Neříkali ti stádium- kolik buněk?

katka1311
3. kvě 2012

Holky tak mrcha nedorazila ☹ .Ale hormony se mnou bouchají.Normálně manža pozdravil nějakou kočku,no mladší o dost než on a já hned kdo to byl a v autě jsem se normálně rozbrečela,to je divné 😕

beryltm
3. kvě 2012

Ahoj holky
Vůbec Vás nestíhám dočíst tak se nezlobte. 😉
Cilko a Zezi moc gratuluji k bojovníčkům. 5.5. bude určitě šťastné datum. Mě nemá přijít mrcha a vy jdete na ET 😀
Já jsem v té nové práci a je tam docela mazec. první den na mě všechno vychrlili, že jsem myslela že druhý den ani nepříjdu 😀 Ale jsem silná a šla jsem. Dnes už je to lepší a dokonce jsem už normálně pracovala.

katka1311
3. kvě 2012

@beryltm vlastně nebudeš muset daleko dojíždět do práce?Jak mrcha prosím tě frajer to zvládne 😉

beryltm
3. kvě 2012

@katka1311 Jojo nedojíždím, jen kousek autobusem. do Prahy jsem denně projezdila 4 hodiny 😒

sal80
autor
3. kvě 2012

@veromira Na konzultaci se dozvíš jen samé hezké zprávy 😉

sal80
autor
3. kvě 2012

@zezizu Vůbec se neboj o jejich zdraví 🙂 Hranolků dostali asi pět a zmrzlinu žádnou, neb byla šmoulová a jedovatá už na pohled. Nechtěla jsem jí koupit ani Lízince, ale řekla mi, že jí miluje a že jí potřebuje 🙂 No...když jí potřebuje, pak není co řešit 😀

sal80
autor
3. kvě 2012

@evikj33 Gratuluji k tetce s červeným kufírkem 😉

@katka1311 Kačenko moje, víno ani vana nepomáhá ☹ Vlastní zkušenost 😒 Jen jsem se zlískala jak zákon káže a zlomila si prst, jak jsem se snažila projít zavřenými dveřmi 😀 Ale zkusit to můžeš...je to dobrodružné 😀

sal80
autor
3. kvě 2012

@cilkaa Já dokupuji léky pokaždé. To co dostanu je pro mě málo a tak musím paltit. Navíc je Tom samoplátce, páč nemá v ČR pojistku.
Co se týká IVF ve světě, tak třeba v USA je IVF drahé extrémně, ale při nezdaru se peníze vrací zpět.

sal80
autor
3. kvě 2012

@katka1311 To, že pláčeš, Kačenko, nás spojuje. Já řvala kdykoliv mi Tomáš nevzal telefon, byť byl na poradě. Viděla jsem ho hned s nějakou jinou v posteli, bo já jsem tlustá, rozpíchaná a nepřitažlivá ☹

sal80
autor
3. kvě 2012

Jsem tu sama????? ☹

martinka87
3. kvě 2012

@danaho @sal80 dekuji za privitani!!! 😉
@danaho chodime k Apolinari... 😉

katka1311
3. kvě 2012

@martinka87 Vitej mezi náma 🙂
@sal80 Sašenko to máme asi stejné.Teď popíjím vínko tak jsem zvědavá ráno ale zatím žádný náznak ☹ .Bolí mě už strašně hlava z těch nervů.

katka1311
3. kvě 2012

@beryltm 4hodiny si dojížděla do práce 😕 tak to je mazec.

martinka87
3. kvě 2012

@katka1311 Dekuji moc!! 😉

zezizu
3. kvě 2012

@danaho tak ses jako princezna? 🙂