IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

cilkaa
9. kvě 2012

@danaho no jasně, také se tím teď nezaobírám... Až bude mímo, tak to podaruju. Trvanlivost těch léků je jen do ledna, takže pokud bych teď otěhu, tak mě budou na nic..
Já po OPU byla také OK, grilovali jsme na zahradě a normálně jsem vše zvládla. Na Alexandrovcích se sedí v publiku, ne? Já na nich jednou byla... nebo je to nějakej program i s tancem????
No a co se týče zavedení 1 nebo 2, tak mi přijde také, že se prostě rouhodneš, až jak dopadne PK, jak se budou vyvíjet, kvalita... to si myslím není normální, říct si už u OPU, jak to bude-těch variant je hafo ..třeba se s dokym domluvíš...

@sal80 no tak to je ovšem nádhera!!!!! Strašně ráda bych tě následovala 😀 Hele a nebudou tam oba, když je to tak silný?! Holka, já si skoro myslím, že jo!!!!!!!! Jsem nadšená a nedokážu si ani představit, co prožíváš 😵

zezizu
9. kvě 2012

@cilkaa já mela pero Gonal, to jsem vybrala co pojistovala povolola a pak jsem ještě musela Mit na dopichnuti Menopur. A my platili ICSI, PK, Vitrifikaci a na rok nájem za mrazak 🙂 a před stimulaci jsem si ještě platila nějaký hormonální tělísko do břicha, což byl Zoladex, Ci tak neco.

zezizu
9. kvě 2012

se na tu práci z domova fakt vyseru, se tu u toho akorát nervuju. Lidi zasrany kradou jako Straky 🙂 vezmu si dovolenou, ty mam dost. Jsem fakt vytoce a proto jsem sprostá ☹

mia75
9. kvě 2012

@sal80 to není Pregnyl, neboj 🙂 čiarka silnie, tak je dobre 🙂

zezizu
9. kvě 2012

Já mužů darovat Pentomer retard, z toho jsem vzala asi 4 pilule, bylo mi po něm zle, tak jsem ho mela vysadit a mam hodně jehlicek na pero Gonalu, taky mužů darovat... jinam jsem všeho mela akorát, ne li Malo 🙂

sal80
autor
9. kvě 2012

@danaho To je Tomášův stavební projekt 😀 Však víš...dopravní inženýr 😀

sal80
autor
9. kvě 2012

@veromira Určitě na něco přijdou, je potřeba udělat co nejvíc vyšetření. Všechna, co je napadnou - genetiku, imuno, karyotyp, všechno - aby to už příště vyšlo 😉

veromira
9. kvě 2012

@zezizu tak to máš dobrý doktory, tady to rozhodnou za tebe kolik ti zavedou embrií.

veromira
9. kvě 2012

@sal80 viděla jsem tvé testíky tak moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám radost že aspon někomu štěstí přeje.

sal80
autor
9. kvě 2012

@cilkaa Evi, ti Alexandrovci nejsou s tancem, ale @danaho trsá i na znělku Familyfrost 😀 😀 😀
Nádhera to je, ale prožívám strach... 😒 (...jak říkala ta sestra v CARu ☹ ), aby bylo všechno tak, jak to vypadá. Mohli by tam být dva...legrace by byla, kdyby tam byli tři 😀 😅

sal80
autor
9. kvě 2012

@veromira Budeš mít štěstí příště. Slubuju 😉

zezizu
9. kvě 2012

@veromira cože? To snad ani nemůžou ne? Tak to je sila. My měli uvedeno vždy 2 a pokud by zbylo jen 1 tak holt jedno. Ale pokaždé jsme měli 2. Jen si rikam, ze to 1.IVF nevyšlo kvůli ty endiometrioze. A ted se uklidnuji, ze by to snad i mohlo, ale pst 🙂

veromira
9. kvě 2012

@sal80 Jsi zlato 🤐 no však uvidme v červnu.

veromira
9. kvě 2012

@zezizu to nevím ale vždy mě zavedli dvě a neptali se mě jestli chci třeba jen jedno a jedno třeba necháme na příště pokud se to nepovede 😒 Jasný pst 🙂

cilkaa
9. kvě 2012

@sal80 no to by moc sranda nebyla, kdyby tam byli 3- to by jsi musela na redukci. Ono se to jedno může rozdvojit- jednovaječný dvojky, ale ta pravděpodobnost je tááák malá 😀
Já si zatím myslím, že s testem všechno končí- jsem těhu, tak co... jsem blázen, dokud si to sama neprojdu, tak prostě nevěřím- znáš to...

cilkaa
9. kvě 2012

Holky, tak mi napsali z CARu, že mrazáky nemáme- tak holt to musí vyjít teď ..

danaho
9. kvě 2012

@cilkaa Na Alexandrovcích normálně sedíš na sedačce. Což je v pohodě. Pěšky to mám do Arény asi 15 minut,ale možná pojedeme kdyžtak autem. Ale myslím,že spíš bude OPU v úterý a já se na té sedačce budu svíjet a fuňet. Protože pře OPU už jsem tenkrát nemohla ani spát a nevydržela jsem dlouho v jedné poloze. Ale jak říkám tohle se dá vydržet 🙂 Taky si myslím,že se domluvím až tam i přes to že mi dneska Dr. tvrdil něco jiného- ze zákona. No tak to podepíšu potom a datuje se to k datu které jim bude vyhovovat. Na účtárně se s tímhle setkávám neustále 🙂

danaho
9. kvě 2012

@zezizu nečil se mamino. Musíš být v klidu. Blbci ti za to nestojí 😉

danaho
9. kvě 2012

@sal80 od tebe to sedí Sašenko. já nevím kdo mi trsal na kameru do Skype - poslouchej Evičko, co to máš za tričko 😀 😀 😀

zezizu
9. kvě 2012

@veromira no tak to je neco. A co kdyby se chytily obě a ty jsi dvojcatka nechtěla? To ME Teda přijde celkem pitomej přístup.

zezizu
9. kvě 2012

@cilkaa urco to vyjde 🙂 akorát se bojím toho testikovani. Ty budeš už v pondělí? Budu se bát, abych tam ty // viděla, nebo alespoň náznak.

sal80
autor
9. kvě 2012

@veromira Však uvidíš...dojde na má slova 😀

sal80
autor
9. kvě 2012

@cilkaa Na redukci bych asi nešla. Zatím to neřeším. Budu vděčná za jendo miminko 😵 Pravděpodobnost je sice malá, ale je...jsem jediná vnučka a u nás jdou dvojčata ob generaci. Tátova mamka byla sama z dvojčat a byly tam 4x dvojčata a maminčin taťka byl z dvojčat a tam byly dvojčata 3x 😅 😀 (myšleno jako jejich sourozenci včetně jich 🙂 ).

sal80
autor
9. kvě 2012

@danaho Ty jsi ale bonzačka kudrnatá 😀 😀 😀 ALe uznej, že mi to šlo 😝 Snad proto jsi se ke mně přidala 😀

sal80
autor
9. kvě 2012

@zezizu Budou tam ty //, ale pšt, holka, pšt.... 😉 🤐

zezizu
9. kvě 2012

@sal80 ty jo, tak ty mas dvojcatka jasný 🙂 ale zase lepší dvojcatka, než aby to nevyšlo, ale pst 🙂

sal80
autor
9. kvě 2012

@zezizu 🙂

danaho
9. kvě 2012

@sal80 řekla jsi si o ten bonz 😎 Jen ať holky vědí jaký jsi prdlouš 😀 😀 Zase někdy zatrsáme jo? Třeba se i někdo přidá 😅 😝

sal80
autor
9. kvě 2012

@danaho Výborný plán...budeme trsat klidně i na hymnu...mně je to fuk, neb jsem hudebně tupá. Ale to neva, páč o to raději a hlasitěji zpívám 😀 Můj taťka vždycky říká, že zpívám krásně, ale dlouho 😀 Já vím, já vím....chtěla by to o oktávu výš a o tři kilometry dál 😀 😀 😀 😀

danaho
9. kvě 2012

@sal80 hymna mě rozbrečí 😀 Normálně já už začínám být na měkko a bulím kvůli natahuju kvůli takovým kravinám. Včera vašek hladil na zahradě u ségry Kelinu(jezevčík) a já si stoupla k němu vedle a čekala jsem že mě pohladí taky...a ono hov.. Tak jsem začala natahovat že mě nemá rád. Dostal záchvat smíchu se slovy. jééé už je to tady 😀 😀 No byla jsem na tečku. Ale za to fakt nemůžu 😀 😀