IVF - opět zklamání

worena
26. dub 2019

Ahoj holky..Tak jsem si dneska zažila zklamání v podobě MS.... Jsem po ivf,vklad 5 denní embryo..Do včerejšího dne, jsem ještě doufala že ty 3 negativní testy ještě nemusí nic znamenat...Už nedoufám.Je mi moc smutno 😔. Všechno bylo v pořádku.Fakt jsem tomu věřila... Volám do Caru a tam mi řeknou že stejně musím přijít na krev a dál užívat utrogestan a ještě navýšení o 3 globule!!! Když pominu fakt, že to je hnusný si v tomto případě zavádět,no pokud se to rozjede více mám to polikat.Je opravdu nutné toto citové kóma ještě protahovat a k čemu je to dobré?Stalo se to některé?

worena
autor
6. zář 2019

@lilisis Tak to je mazec....Co se to furt děje...Holky to není normální...Se to sere buď tady nebo tam.. .To nebere konce.Ale hlavy vzhůru, nedáme se ženy✊✊😉😉

lilisis
7. zář 2019

@evula19 Je to divne a hrozne me to boli..tahne se to od vajecniku k ledvinam,hormony tu ovu nejak zesilily🙈 jj pokud bude normalni ms,tak pristi mesic ket..v rijnu nas ceka genetika a imunu oboje rozsirene,tak budeme treba take chytrejsi..

lilisis
7. zář 2019

@worena je to strasne a kdo nezazije,vubec si to neumi predstavit..holky drzim vsem palce!Musi to uz vyjit🙏🏻

lilisis
7. zář 2019

@filija mame zazadano😉 my to mame opacne..nejdriv adopce a at ted ivf..ja vubec ivf puvodne nechtela😊

worena
autor
7. zář 2019

@lilisis No i i mě zas kolotoč vyšetření atd... imunita atd...Mudr je velmi pozitivní v říjnu hned na KET po té operaci když bude vše ok...No já nevím teda...🤔

worena
autor
7. zář 2019

@lilisis Tak já si pamatuji příběh... Byla se mnou kdysi jedna paní na IVF.. Šla už naposledy na IVF a měli zažádáno.Nakonec dostali krásného hošíčka a maličkého cca 6 měsíců už nevím ale mimi to bylo určitě...Nakonec mají doma kluka a k tomu dvojčata s toho posledního IVF..Už jsou to děti velké,je to už spoustu let..Co s toho vyplývá.Ze naděje umírá poslední a že Bůh má smysl pro humor 😀😀. Paní zvyklá na svůj klid atd měla náhle doma 3 děti ani nevěděla jak...😀😀Ty dvojčata jsou kluk a holka..A co je opravdu mazec,že by nikdo neřekl že ty 3 nejsou vlastní sourozenci ba co víc, adoptovaný chlapec je své matce podobný víc než vlastní ,jsou si typově velmi podobný..😀😀😀

lilisis
8. zář 2019

@worena no uprimne to bych prave uplne nechtela..rada bych diteti venovala potrebnou peci a kor adoptovaněu,ktere ma tezsi zacatek..tak uvidime..ale vim,ze se to stava😀